Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 27
  1. #1
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Uudistaja - I Have A Dream

    Tere Foorum!

    Olen paar viimast kuud "varjatud" kasutaja olnud ja end labi selle foorumi pokerdamisega kursis hoidnud.
    Tubli t66 on ara tehtud! Kiitus eestvedajatele!

    1 jaanuaril kirjutasin jargneva:

    Around the world
    I have a dream!

    Sooviks on teenida 100 000$ ei vähem ega rohkem kui 1000 päevaga.
    Ja siis trippida ümber maailma :-)

    *14 jaanuaril kandsin viimast korda raha sisse - 98.98$


    Ise tegin pokkeriga esimest korda tutvust c. aasta tagasi. Esimesed kuud ei saanud asjast suurt aru ja maksin
    prisked koolirahad. Viimased 6 kuud olen manginud uskumisega, et p6hit6ed on selged. Ja tulemused on paranenud.
    Mangin/olen manginud erinevatel limiitidel NL10-NL5000. Alguses sai rohkem Holdemit proovitud, hiljem turniiridel
    t6elist actionit otsides ja nyyd olen ringiga PLO juurde j6udnud.

    Turniiridel olen m6ned korrad korraliku tulemuse kirja saanud, kuid "minu paev" on veel saabumata. PLOs teen aga
    esimesi samme ja tulemustest on veel vara raakida.

    Abiprogramme mul pole, seega k6ikv6imalikud graafikud jaavad olemata. Ehk teinekord postitan, kui midagi markimisvaarset 6nnetub korda saada.

    Soovin k6igile edu laudades!


    Uudistaja

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    $100,000 aastaga ja oled/ikka mängid 10NL-5000NL. See vahemik on liiga suur, et olla nendes kõikides edukas ja loodan, et need lõpulimiidid jäävad hetkel minevikku ning olevikus neid limiite ei puutu ja hakkad suuremaid limiite torkima siis, kui sul on $100,000 täis.

    Edu eesmärgi täitmisel ning minu poolt, Tere kah :)

  3. #3

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    1000 päeva on pea kolm aastat ju ranka

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Oopsssssss

  5. #5

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Ürituse algus on igatahes paljulubav :)

    Ranka võiks uudistaja blogi ka listi lisada: http://neverevertiltagain.blogspot.com/

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Ürituse algus on igatahes paljulubav :)

    Ranka võiks uudistaja blogi ka listi lisada: http://neverevertiltagain.blogspot.com/
    Teen seda aga mitte kohe

  7. #7

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    "J6udsin oma 5 korral finaallauda,
    kuid ei ainsatki v6itu! Parimaks jai 2 koht ja 9k$. Alati jai vajalikul hetkel 6nnest puudu, sest eranditult olin ma all inis parima kaega. Kurb.
    Kokku teenisin turniiridelt selle kuuga c 15k$."
    Misasja, jaanuari algul kandsid 98$ sisse ning juba tegid MTT'dega sellist kasumit vahepeal? :)

  8. #8
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    No feelings

    10 min tagasi lendasin 10 kohaga 8.80rebuy turniirilt (1530 osalejat). Ehk teisis6nu FT mullipoisiks jain. Tasuks 375$. (v6itjale 7k$)
    Tegin terve turniiri (7h) oma A+ mangu. Foldisin seal kus vaja, pushisin kus teadsin end ees olevad/piisavalt oute omades ja tegin m6ned vaga head maha callimised olemasolevate readide p6hjal. K6ik oleks nagu tore aga l6pp oli tegelikult vaga kole!
    Mis siis juhtus? Juhtus see mida juhtuda ei tohi. Pokkeril ja emotsioonidel ei tohiks palju yhist olla. Pokker on mang, mida tuleb mangida kylma peaga ja labim6eldult, vastasel juhul on tulemus juba ette teada. Labikukkumine.

    Just 1 ring tagasi olime sama vastasega seisus kus mina tegin oma standardraise SB pealt ja ta pani mind BB pealt all in.
    Mul oli A8s ja pidasin 6igeks foldida, sest tegu oli vastasega, kes oli vaga tight, seega ma olin tolles kaes kindlasti tagaajaja rollis. Kuna mul oli piisavalt stacki veel taga, siis oli fold igati korrektne antud kaes.
    Ja nyyd too saatuslik kasi - folditi taas minuni. Ja nyyd panin ma juba vihast all in. Nii lihtne see ongi. GG ja bye!
    Antud kasi oli k6ike muud kui kaine m6istus ja kalkuleeritus. http://www.pokerhand.org/?3943626

    Miks ma sellest siia kirjutan?

    Meeldetuletuseks endale ja ka teile, et emotsioonidel ja pokkeril pole midagi yhist!


    Edu laudades!

    Uudistaja


  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Ehk tutvustad oma bankroll managementi. Mängid kõrvuti nii $2 turnasid kui $50 turnasid kui $215? No samas on sul hästi vedanud, et mõned head kohad just kõrge buyiniga turnadelt oled ära toonud. Aga siiski, what limits do you play? No ma saan aru, et praegu võibolla ei ole relevantne, sest tegelikult sa teed hoopis cashi hetkel põhiliselt.

  10. #10

    Re: Uudistaja - I Have A Dream


  11. #11

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Turniirid on Sul küll hämmastavalt edukad olnud see aasta. 512 turniiri nendest 29 esikohta või esikoha jagamist!!
    Ehk siis et kui finaallauda jõuad, siis suure tõenäosusega ka võidad.
    Selliselt jätkates pole 100K $ teenida mingi probleem.

  12. #12

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Poolametliku fännklubi liikmena loodan, et Uudistajat saadab edu. Sest siis ostab ta jahi ning sõidutab meid kõiki Piirissaarele sibulat sööma :)

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Vaatasin ka Sinu blogi üle, tulemused ikka väga vinged juba.

    Parimat Sulle laudades,

    Tigrano

  14. #14
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    TIGRANO, tahtsin sind tanada!
    Kui maletad, siis viimasel pyhapaeval mangitud sun mili satikal (platinumistaridele) sattusime k6rvuti istuma. Ehk need 2 korda folditud SB olid mulle tol turniiril eluliselt tahtsad ;D. Mul hea meel, et saime m6lemad pileti ;D

    Kuulmiseni/kohtumiseni,

    Uudistaja

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Tsitaat Algselt postitas uudistaja
    TIGRANO, tahtsin sind tanada!
    Kui maletad, siis viimasel pyhapaeval mangitud sun mili satikal (platinumistaridele) sattusime k6rvuti istuma. Ehk need 2 korda folditud SB olid mulle tol turniiril eluliselt tahtsad ;D. Mul hea meel, et saime m6lemad pileti ;D

    Kuulmiseni/kohtumiseni,

    Uudistaja
    Jah, ma mängisin seal tõesti mingit satikat, aga nüüd meelest ära läinud, et pilet veel. Pean uurima, kas mul on võimalus kuhugi veel selle piletiga saada ;D

  16. #16
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    115

    6udusunenagu

    Eile 66sel juhtus see, mida ma k6ige rohkem kartnud olen. Interneti yhendus oli akitselt kadunud. Ja tagasi ei tulnudki.
    Samal ajal mangisin (27.50) 40k guaranted turniiri. 3 tund oli just algamas ja mul oli k6vasti yle average stacki.
    Olin marus! Kuid mitte kui midagi teha ei saa :(

    Nyyd keskpaeval mil yhendus oli taastunud nagin enda yllatuseks, et olin isegi rahadesse tulnud sel turniiril kuid see mu eilset pettumust kyll ei heasta.

    Ma ei kujuta yldse ette, kui tegu oleks m6ne suurema turniiriga v6i oleksime juba finaallauas ja korduks sama asi...

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Njah, ma ei kujuta ette, mida ma l6hkuma oleks hakanud, suht sick.
    Mul endal veel pole niiviisi ära kadunud nett, kyll aga on iga 10 minuti
    tagant "v2ike paus" netil, mis raskendab tublisti multitablemist. Vana "hea" Elioni kodu ADSL.

  18. #18
    leits
    Guest

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    ma oleks insta mobla kaudu BT'ga netti väänand .. kannatab mängida küll

  19. #19

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma oleks insta mobla kaudu BT'ga netti väänand .. kannatab mängida küll
    Kui mingid suured rahad ja turnad mängus, siis on vaja jah mingit alternatiiv varianti lisaks.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Uudistaja - I Have A Dream

    Soomes olin siis oli sama lugu olin mingi chippidega top3 18 mängijat järgi ja siis net läks 10 esimest said raha ma tiksusin 11 kohale. Polnud muidugi kõige kallim turna esikoht sai mingi 300+$ aga jah suht vihale ajas

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES