Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 61
  1. #21
    FPP Pro
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    NL50 Zoom
    Postitusi
    245

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Arvan, et kõige paremini aitab tildi vastu tildi peale mitte mõtlemine. See ainult süvendab seda. Kui juba tilti minna, siis aeg maha ja ennem lauda ei istu kui mänguisu tagasi on ja pea värske.
    Aga vajalik on ju olukorda endale teadvustada, kuna mõni tildi-ilming on väga vaevu hoomatav. Tilt ei ole ainult see kui sul kõrvadest tossu hakkab tulema.

  2. #22
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Arvan, et kõige paremini aitab tildi vastu tildi peale mitte mõtlemine. See ainult süvendab seda. Kui juba tilti minna, siis aeg maha ja ennem lauda ei istu kui mänguisu tagasi on ja pea värske.
    Kõige hullem tildi juures ongi see, et vahel on see nii passiivne ja ei pane tähelegi kui kohutavat mängu teed. Kui juba teadvustada endale siis muidugi super. Passiivne tilt ja nuppude vajutamine kõige hullem asi.

  3. #23

    Re: Tilti maandavad tegevused


  4. #24
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Kui tilt tuleb, olen tavaliselt sõpradega midagi sellist teinud:

    ( Click to show/hide )

  5. #25

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Arvan, et kõige paremini aitab tildi vastu tildi peale mitte mõtlemine. See ainult süvendab seda. Kui juba tilti minna, siis aeg maha ja ennem lauda ei istu kui mänguisu tagasi on ja pea värske.
    Mul on siis täielik autopiloot ja kui mõtlev mängija vastas on, siis ownitakse täiega ära.

  6. #26
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    nt 2.5 meni episoodid, erinevalt mitmetest teistest sarjadest, aitavad üsnagi hästi mõtteid kõrvale viia.
    Word.
    Mul juba vist miski 6s ring l2heb otsast peale k6ik hooajad, sesside vahele vaatan.

  7. #27
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Word.
    Mul juba vist miski 6s ring l2heb otsast peale k6ik hooajad, sesside vahele vaatan.
    olgu varasematega kuidas on, aga uus hooaeg ei kannata küll enam mingit kriitikat minu arvates. Viimane oksendamise osa oli ikka eriti mage.
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 02.03.12 at 22:37

  8. #28
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mul on siis täielik autopiloot ja kui mõtlev mängija vastas on, siis ownitakse täiega ära.
    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kõige hullem tildi juures ongi see, et vahel on see nii passiivne ja ei pane tähelegi kui kohutavat mängu teed. Kui juba teadvustada endale siis muidugi super. Passiivne tilt ja nuppude vajutamine kõige hullem asi.
    Jep, mul ka, põhjuseks enamasti rahanälg ja huvipuudus pokkeri vastu. Parem mitte lauda istuda või asja rohkem mängulisena võtta (süsteemne grindimine vs pokkeri mängimine), "mängides" autopilooti ei tule. Enne sessi võiks veenuda muidugi, et mingit brain fogi vms ei ole, sest vastasel juhul on üsna raske ennast õigele lainele viia, et +EV olla. Mul on näiteks terve hunnik erinevaid kaustikuid ja faile, mida ma enne sessiooni läbi töötama peaks, et mõte taas jooksma hakkaks, tihti arvan, et "kõik on easy jne" aga mängu ajal tuleb ikka selliseid olukordi, et "wtf am I doing" - kõik "plaanidele" vastupidiselt. Kui sa tead enda mängu läbi ja lõhki, siis peaks ilusti ära tajuma, millal asjad paigast ära on, reaalselt muidugi alati quittida ei suuda, aga mõtlemisainet on. [_]Master of self control.

    Esimene post käis rohkem sellise "vihase" tildi kohta, selle vastu aitab väike "kontrollitud mõtlemine" küll.
    Viimati muudetud Kloonike poolt : 02.03.12 at 19:13

  9. #29

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Emotsioonide alla surumine on kõige kehvem lahendus. Üldiselt tilt pole üleüldse tegelik probleem. Tilt on võimendaja ehk ta toob su peidetud leakid välja. Mingis mõttes isegi positiivne indikaator. Tilt on tagajärg, mitte põhjus ning tihtipeale seotud IRL mindsetiga.

    Kiire lahendus on panna kõik lauad sitouti, ja sügavalt hingata, kuni lauad on kinni. Hingamisega eristad end emotsioonist, värske hapnikutulv rahustab. Korralikult kõht-->kopsud õhku täis ja siis hingad rahulikult välja.
    Järgmise asjana võib võtta ette paberi ning analüüsida probleemi. Alaska 'olukord-->analüüs-->....lahendus' on hea lähenemine. Tee seda, kohe, kuni emotsioonid on veel värsked. Mõtesta situatsioon täielikult lahti - mis sind tilti ajas jne. Ära varja enda eest midagi, ole aus ja tegele probleemiga kohe. Esialgu vb ei suuda probleemi lahti mõtestada aga harjutamisega tuleb see kiirelt.

    Üldiselt kui mängija mõistab variatsiooni olemust(pokker käibki 100k swingidena), siis peaks kaduma ka tilt. Kui tilt ei kao siis on järelikult sügavamad põhjused. Mitte mingil juhul ei tohiks võtta asendustegevust, et mõtteid mujale saada. Probleemi eest põhenedes ei lähe kaua, kuni see asi võib üle käte minna.

    Iga mängija peaks enda emotsioone iseseisvalt analüüsima. Iga inimene on erinev ja põhjust ei leia kellegi teise seest. Mingite väliste lahenduste otsimine on lihtsalt edasi lükkamine. Võtke pärast tildi ilmnemist paber ette ja enne ärge midagi muud tehke, kuni lahendus käes. Pidevalt/jooksvalt analüüsides on võimalik paari nädalaga tilt igaveseks kaotada. Mingit kergemat viisi pmselt polegi.

  10. #30
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Yeah... Olen ka kunagi tuim grinder olnud ja emotsioonid kuidagi ära 'numbinud', aga siis olid üleüldse kõik emotsioonid tuimad ka väljaspool pokkerit, ei läinud küll pokkeris eriti tilti, aga ei nautinud võite ka ja üldse positiivseid emotsioone pakkuvaid tegevusi ei nautinud kuigi palju võrreldes varasemaga.

    Nüüd luban omale tiltamist rohkem, aga muid asju naudin ka rohkem. Vaikselt üritan areneda sinnapoole, et pidevalt oma C-game täiendada, sest see kuskile ei kao kunagi, aga paremaks muuta on küll võimalik...

    Olen võtnud mõned tunnid coachingut Jared Tendlerilt, üks lemmikasju mis õppinud on "Take Things As A Challenge". Seda saab absoluutselt iga asjaga rakendada. Nt. olen 8h fishiga HU-d mänginud, stuck kõvasti, ülitilted, üliväsinud. Olen juba pool rahast tagasi saanud kui tuleb epic 1000bb pot mille kaotan ja olen tagasi reload staadiumis. "Take Things As A Challenge" tähendab, et ma sel hetkel üritan midagi teha paremini kui eelmine kord. Kui ma tavaliselt sellises olukorras plahvatan, lõhun midagi ära, sõiman fishil chatis näo täis, hakkan iga kolmas käsi preflop openshovema, siis kui ma seekord nt suudan midagi mitte ära lõhkuda, chatis mitte möliseda ja preflop mitte openshoveda, on toimunud ülisuur areng. I challenge myself to play better than last time. I challenge myself to follow preflop charts. I challenge myself to not 3bet bluff. Kui tavaliselt hommikul 3h jokutad sessi alustamisega, siis "I challenge myself to only procrastinate 1h today" jms.

    Väga tähtis on eesmärkidega mitte üle pushida. Kui muidu tiltis peaga paned 10bi surnult auku siis pole mõtet eesmärgiks seada järgmine kord plussi jääda, vaid midagi realistlikku ja väikest, nt 8bi auku panna. Kui muidu mängid 20K kätt kuus pole mõtet laksust eesmärgiks seada 50K kuid hakata tegema.

  11. #31
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Good stuff. Veel miskit huvitavat Tendlerilt teada saanud, mis vääriks jagamist?

  12. #32

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tendler oli esimene, kes ütles, et tiltis olles ei peaks quittima, vaid viima oma b.game sellisele tasemel, et ikka prindiks.

  13. #33
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Word.
    Mul juba vist miski 6s ring l2heb otsast peale k6ik hooajad, sesside vahele vaatan.
    Lolz, ei arvanud, et keegi teine neid vaatab.. Tegin täpselt sama, et vaatasin sesside vahele 2,5 mehe osasi ja võttis päris hästi tilti ära, vahest vaatasin niisamagi, et aju nö. puhkaks eelmisest sessist.

  14. #34
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Oleneb tildi raskusest. Kui hakkab roppusi lendama arvuti ees üritan endale sisendada, et see on pointless ja lapsik + aitab veelgi enam kaotada kui see juba õnnestub üritan käe/sessiooni läbi mõelda, et miks ta läks nii halvasti.

    Kui ikka jäävad mingid närivad tunded, siis ei mängi enam teen trenni, mõnikord lähen jalutama ja üritan üldse mitte pokkerist mõelda, mõnikord teen süüa, mõnikord ostan kasti õlut jne.

    Murphy Seaduste raamat on ka laual mida loen kui moraal on madal st üritan asja huumoriga võtta. Kui on juba nt nädal aega järjest visanud haiget jooksu teen mõne pokkerivaba päeva või päeva kus ainult loen ja tegelen teoreetilisega.

    Kupatan teed ka kurgust alla pidevalt jne.. Neid asju on palju, aga põhimõtteliselt kõik need tegevused on lihtsalt rahustavad, patareisid laadivad eelkõige peab ikkagi üritama aru saada millest see tilt tuleneb emotsionaalselt ja siis see juba mänguga siduda - et kust ja kuidas tekivad need olukorrad mis meid emotsionaalselt tasakaalust välja löövad.

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Mnjaa, enda puhul tundub, et mingil määral on edusamme tehtud - eilse sessi ajal kui niigi olin juba veits miinuses tänu std cooleritele, siis tulid u 20-30min vältel jutti taolised biidid:
    ( Click to show/hide )


    Ja kuigi ajasid need vihale, siis suutsin end talitseda paremini kui tavaliselt, peale seda kui olin mõelnud, et loosemalt mängida ei ole mõtet, sest marginaalseid olukordi tekib selle tagajärjel tihemini, mis omakorda süvendab tilti. Ehk siis esmamulje põhjal tundub, et C-mäng on mõnevõrra paranenud.

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Kui tilti lähen, siis ma söön õunu :)

    Aga sihuke probleem on. Mul on bankroll 300 BI, tean, et biidin oma limiiti korralikult, ometi aeg-ajalt kardan raha kaotada ja mängin liiga vähe. Kardan isegi mitte niivõrd raha kaotada, kui tilti minna ja sellega seonduvaid halbu emotsioone. Mida teha?

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Tilti maandavad tegevused

    süüa rohkem õunu, vb mõelda ka seemnete peale.

  18. #38
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Keegi oskab kuidagi aidata selle suhtes, et mis peaks tegema kui peale 3-4 BI võitmist ei taha kuidagi enam laudades olla. Ja kui veel sessi break ka on siis uut alustada on ikka väga raske. Loogiliselt peaks vist abi olema tulemuste mitte jälgimisest. Teine variant oleks nn graafiku alusel elamine a'la 18.00-21.00 mängin pokkerit no matter what. Mul nõuab tõsist pingutust sellises situatsioonis uuesti laudade avamine.

  19. #39
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Tilti maandavad tegevused

    Mul nõuab ka, aga nüüd panin HEM-ist sedasi, et kui käsi üle vaatan, siis tulemusi ei näe ja cashieri ei klõpsi, mõne päevaga on täiesti teadmatus mis üldseis on. Ja sessides kui sul on fr ja 11 lauda siis sa ei jõua ka järge pidada ju täpselt mitu buy ini plussi või miinust nüüd on, või kui jõuad püüa mitte mõelda sellele.
    Tilti maandan ise peamiselt värskes õhus jalutades ja käsi peas läbi arutades.

  20. #40

    Re: Tilti maandavad tegevused

    ma mängin 6 lauaga, ja ikka jääb meelde umbes palju võidetud või kaotatud on, seega kui hiiteri otsa satud tahad ikka kuidagi laudu kinni panna, seda ka eile, aga eile pushisin end edasi ning sain veel lisa 2 bi, seega +ev :D. arvan et see suht paljustki mõjutatud sellest et hiljuti jõle sitalt joostud ja siis vaja mingitki profitit näidata

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES