Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 11 EsimeneEsimene ... 91011
Näidatakse tulemusi 201 kuni 207, kokku 207
  1. #201
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    Ivo kamoon, olen sulle alati pöialt hoidnud, kuna tean sind irl ja tundud muhe vana, olgugi et peab kahetsusega tõdema, et sa ei biidi pokkerit, vähemalt MTT-sid mitte(no offence). Aga et sa sellise rumalusega hakkama said? milleks?

  2. #202
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    Ma tegelikult ka ei tea, miks ma seda tegin, korraks ei mõelnud selgelt, tuli mingi kummaline enesehaletsus hoog peale, lisaks tilt ja teadmine, et oled just neljandiku rollist kolinal korstnasse kirjutanud ja oligi lollus tehtud, tagasi seda enam võtta ei saa. Back to freerolls.
    Tean jah, et ei biidi aga probleem on selles, et mulle meeldib see mäng.
    Kõigile raha kantud va. kn55, ootan kui 888st veeringud kohale jõuavad siis saab joone alla.

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Ma tegelikult ka ei tea, miks ma seda tegin, korraks ei mõelnud selgelt, tuli mingi kummaline enesehaletsus hoog peale, lisaks tilt ja teadmine, et oled just neljandiku rollist kolinal korstnasse kirjutanud ja oligi lollus tehtud, tagasi seda enam võtta ei saa. Back to freerolls.
    Tean jah, et ei biidi aga probleem on selles, et mulle meeldib see mäng.
    Kõigile raha kantud va. kn55, ootan kui 888st veeringud kohale jõuavad siis saab joone alla.
    nl2 rolli ikka ajad välja, võtad ranka tabeli ette ja hakkad grindima ja loe ka paar mindseti raamatut läbi, kui mindseti paigas hoiad siis nl10/20 ei tohiks ju väga raske välja jõuda, ei pea neid freerolle hoorama või mingite massive fieldidega donkfeste.

  4. #204
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    Mu arust ka :) Pea püsti ja vähemalt ei käitunud sa nagu douche. Kõik me eksime/teeme vigu.
    Good luck laudades.

  5. #205
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    nl2 rolli ikka ajad välja
    Lol, ma ei mäletagi sellist seisu. On üks plaan, kuidas kuu ajaga 10 taalaga teenida tingliku rakebackiga umbes 500 euri aga see ilmselgelt ei puutu enam siia teemasse.




  6. #206
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Ma tegelikult ka ei tea, miks ma seda tegin, korraks ei mõelnud selgelt, tuli mingi kummaline enesehaletsus hoog peale, lisaks tilt ja teadmine, et oled just neljandiku rollist kolinal korstnasse kirjutanud ja oligi lollus tehtud, tagasi seda enam võtta ei saa. Back to freerolls.
    Tean jah, et ei biidi aga probleem on selles, et mulle meeldib see mäng.
    Kõik teevad lollusi. Ei ole vaja bannida anname andeks. Ma arvan, et sinu nõrgaks kohaks pokkeri juures on just mindset. Kui selliseid lollusi põhjustab tilt (halb jooks), siis ma ei kujuta ette kuidas see veel su mängu mõjutada võib. Bad biidid on meie sõbrad, sest siis halvasti mängivad inimesed ka vahepeal võidavad ja on meiega järgmine kor dka nõus mängima. Haiged setupid on lihtsalt paratamatus.

  7. #207
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Micromillionsi lotriipiletid.

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Lol, ma ei mäletagi sellist seisu. On üks plaan, kuidas kuu ajaga 10 taalaga teenida tingliku rakebackiga umbes 500 euri aga see ilmselgelt ei puutu enam siia teemasse.
    depo see 50 daala.

Lehekülg 11, kokku 11 EsimeneEsimene ... 91011

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES