Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 19 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 365
  1. #121
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    http://weaktight.com/4520663 njahh ega vist teisiti ei oleks mänginud?
    Tööõnnetus, ega ei kujuta enast küll ette turni chekc-foldimas :D

  2. #122
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Tööõnnetus, ega ei kujuta enast küll ette turni chekc-foldimas :D
    See ongi see millest ma räägin me floppame küll TP ja boardi suhtes on meil TK, ja draw aga one pair tüüpi käed pole käed millega mängida end deep sisse(50%stäkist), kui oleme korraliku stacki otsas. Konkreetselt mina oleksin arvestades kõiki faktoreid turnil check-foldinud või seda riveril teinud. Unustage see üksnes käekeskne mängimine, arvestagem edaspidi ka muid olulisi nüannse!

    E: riveril check foldinud juhul, kui turnil poleks panustamist toimunud.

  3. #123

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
    See ongi see millest ma räägin me floppame küll TP ja boardi suhtes on meil TK, ja draw aga one pair tüüpi käed pole käed millega mängida end deep sisse(50%stäkist), kui oleme korraliku stacki otsas. Konkreetselt mina oleksin arvestades kõiki faktoreid turnil check-foldinud või seda riveril teinud. Unustage see üksnes käekeskne mängimine, arvestagem edaspidi ka muid olulisi nüannse!
    nimeta palun 1 oluline nüanss, mis paneks sind turnil check-foldima peale selle, et stacki jääks alles rohkem sellisel juhul.
    officially ei usu enam, et sa ei ole troll account või siis pead sa olema väga väga suurelt kaotav mängija MTT-des.

  4. #124

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    http://weaktight.com/4520710 Huvitav mis nüansside peale see vastane mõtles:D

  5. #125
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    http://weaktight.com/4520710 Huvitav mis nüansside peale see vastane mõtles:D
    flush and straight draw.. insta shove :D

  6. #126

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    nujhh sai hiljem mu chippid endale http://weaktight.com/4520725

  7. #127
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Kas see teeb mind kaotavaks, kui ma suudan hoiduda end panemast sellisesse olukorda, nagu viimases minupoolt kommenteeritud näites. Kui sulle jääb mingi ekslik arvamus, et ma postflop nit, siis ma kordan sulle uuesti üle, Suure poti võitmiseks on 2 võimalust - olla ees või bluffida vastane välja. Ei pea mängima kõiki pihta saadud käsi ffs.

    Me oleme laual domineeriv mängija(stack size arvestades) ja vastastelt nuppude kättesaamine peaks olema lihtne. Meil pole vaja kellegile midagi kinkida.

  8. #128
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Mulle jääb mulje, et sinu MTT strateegia on midagi väga erilist, end Effective stacki otsast maha mängida KristjanLaas?

  9. #129

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Mina vaatan asja niimoodi, et flopil on meist ees preflop actioni järgi ainult AT, KT ja QJ, kuna TT, AA, KK ja AK imo vastase stacksize arvestades ei calli lihtsalt preflop. flopi call välistab minu arust ka AT.
    Seal vastase peale flopi calli meist parema käe peale panemine ja turni check-foldimine on lihtsalt nii superhalb, et mul ei jää muud üle kui arvata, et sa kas oled suurelt kaotav mängija või ütled oma arvamust väga result oriented, nähes praegu vastase kätt.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 27.03.12 at 22:44 Põhjus: KT ka.

  10. #130

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    GigantPoker näita oma suuri or stabiilseid tulemusi vb hiren su siis coachima, muidu lase varvast :)

  11. #131
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Nu ma olen AK näinud tegelasi nii mängimas küll, aga piisavalt harva!

  12. #132

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Nu ma olen AK näinud tegelasi nii mängimas küll, aga piisavalt harva!
    peale flopi calli vastast kohe top range peale panna on halb oli minu mõte, kuna seal võib olla ka JT, KJ, AJ, KQ jne jne jne. Ka mina olen näinud heh:D

  13. #133
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Käte analüüsis on kõik õige. Kui me paneme vastase mingi käe peale, siis vahel me peame tegema korrektuure järgnevatel tänavatel.

    Mitte et ma result oriented olen, vaid asi on konkreetselt stack sizes ja selle otstarbekas kasutamises, pokkeris on sadu nüannse mida tuleb arvesse võtta. MTT tuleb võita, mitte enda stäkki ülevalt alla ajada. Kui sa kaldud arvama et MTTS tuleb iga pihta saadud käsi mängida end deep sisse, siis mul tundub, et sa oled ise tunneli effectis sõidad justkui autoga ja ei näe mis kõrval ja taga toimub.

  14. #134

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Ma arvan, et kui me biidime väga oluliselt vastase ranget (konkreetse käe peale panemine on tore küll, aga ei), siis on meil kõik põhjused panna oma nupud sisse, ERITI veel arvestades, et omajagu on neid juba sees ja KT vastu on meil 9 ja AT vastu 7 outi.

    Lisaks ajab mind tilti, et sa annad stake teemas, kui staketaval just paluti rohkem käsi postitada õppimise eesmärgil, imo meelega halba nõu. MicroMillionsi teemas sai veel aru..

  15. #135
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Huh lõpuks! Sry for offtopic.

    GigantPoker
    Bännitud

    Liitus foorumiga
    Mar 2012
    Postitusi
    55

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    lol see oli pokkerisheriffi (kes on päriselt täitsa olemas ja ajuehituses pole tal midagi ebatavalist) trollimise konto.

  17. #137

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    http://weaktight.com/4522807 its starting...
    http://weaktight.com/4522891 ei suutnud floppi ceckimatta jätta, õnneks oli kasu.
    http://weaktight.com/4523262
    http://weaktight.com/4523501 fuuuuuuuuu
    http://weaktight.com/4523521 ja saigi see haigus flipiga läbi
    5.5 bigis ka hea jooks koguaeg kuni mingihetk täielik null ja isegi kui sain qq jooksis K lauda ja lõpuks shovesin 10 bb UTG A7s ja obv bb-l QQ mõnituseks A lauda aga kasu see ei toonud.
    Igalpool keeratakse ikka ära ennem normaalseid rahasi :S
    Viimati muudetud JohannesJ poolt : 28.03.12 at 19:57

  18. #138
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    IMO 44 ei ole nüüd küll käsi millega sellises turniiri staadiumis flipata, arvestades stack size:) take this leak out:)

  19. #139
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ma arvan, et kui me biidime väga oluliselt vastase ranget (konkreetse käe peale panemine on tore küll, aga ei), siis on meil kõik põhjused panna oma nupud sisse, ERITI veel arvestades, et omajagu on neid juba sees ja KT vastu on meil 9 ja AT vastu 7 outi.

    Lisaks ajab mind tilti, et sa annad stake teemas, kui staketaval just paluti rohkem käsi postitada õppimise eesmärgil, imo meelega halba nõu. MicroMillionsi teemas sai veel aru..
    Eks sa õpeta oma pokkeri stiili - kuidas minna deep stackiga bustoks. Ma omaltpoolt proovin õpetada, kuidas vältida enda panemist teatud marginaalsetesse olukordadesse. Sa võid neid AKsi pigem preflopp allini kaudu mängida, kui sa ei suuda pihta saadud flopil hoiduda sellise käega bustoks minemast.

  20. #140

    Re: JohannesJ stake kuni 5.5bi MTT @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
    Eks sa õpeta oma pokkeri stiili - kuidas minna deep stackiga bustoks. Ma omaltpoolt proovin õpetada, kuidas vältida enda panemist teatud marginaalsetesse olukordadesse. Sa võid neid AKsi pigem preflopp allini kaudu mängida, kui sa ei suuda pihta saadud flopil hoiduda sellise käega bustoks minemast.
    Boardi võiks ka osata lugeda. On boarde, kus pole väga keeruline ja peakski TPTK lahti saama, aga on boarde ja stacksize, kus on see raha põletamine. Käsi mille üle vaidlesime oli üks nendest.

Lehekülg 7, kokku 19 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES