Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 39 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 773
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    PokkeriProd.com saidil on au esitleda oma pokkerikommuunile mõeldud HU (Heads-Up - üks ühele mäng) meistrivõistlusi. Meistrivõistlused toimuvad aprilli kuu jooksul ja selle aja jooksul selgitatakse välja parim(ad) PokkeriProd.com kommuuni No-Limit Hold'emi (HU) mängijad. Võitjat autasustatakse karikaga.

    Ajakava, registreerimine ja muu info.
    Meistrivõistlusel osalemiseks tuleb end registreerida ja peale seda kanda ära osalustasu, milleks on €25. Registreerimiseks on aega 31-nda märtsini, 23:59 (2009) ja rahade kandmiseks 3-nda aprillini 23:59. Kokku saab PokkeriProd.com HU meistrivõistlustel saab osaleda 2, 4, 8, 16, 32 jne. mängijat. Kui registreerub rohkem mängijaid, siis eelise saavad esimesed 2, 4, 8, 16, 32 jne. registreerunut ja üleliigsed mängijad pannakse oote nimekirja. Kui keegi loobub või registreerunu ei ole ära kandud raha ära kolmandaks aprilliks 23:59, siis võetakse oote nimekirjast järgmine mängija.

    Viiendal aprillil postitan lõplikku osalejate nimekirja, loosin paarid ning koostan mängutabeli, kasutades bracketmaker.com-i (1 näidis, 2p2 HU turniir) ja kuulutan avatuks esimese ringi, mis kestab nädal aega 12-nda aprillini 22:00. Üldse iga ring kestab natuke vähem, kui nädal aega - esmaspäevast (00:00), kuni pühapäevani (22:00). Peale seda vahemikus 22:00-23:59 postitan tulemused ja järgmise ringi paarid ning peale seda hakkab uus ring pihta. Siit ka väike lisareegel, et isegi kui Te teate oma vastast siis Te ei tohi enne oma HU matšhe ära pidada, kui on uus ring kuulutatud avatuks.

    Lõpus, kui on viimased ringid, siis ajakavad võivad muutuda, et tõsta pinget kui ka meistrivõistluste kulgemise tempot.

    Kus mängime, mida ja kui palju?
    Esmase info põhjal peaksid toimuma mängud TrioBeti pokkeritoas, kus palusin TrioBeti pokkeritoa mänedzeril Andres Burgetil teha PokkeriProd.com HU meistrivõistluste jaoks eraldi HU lauad (4000 chipsi, 10/20 blaindid, maksimaalselt pikad levelid, sisseost freeroll või mõni senti, kui võimalik siis parooliga). Selle nädala jooksul saame laudade asjade klaariks, 99.999% tõenäosusega saame TrioBet'is oma meistrivõistlused ära peetud. Juhul, kui ei saa, siis peavad mängija mängima PokerStars $5.5 HU 200BB deep SNG-sid, kus blaindid ei tõuse.

    Kokku peab iga paar omavahel mängima 5 mängu ja mängija, kes kogub viiest mängust rohkem võite saab edasi järgmisse ringi. Mängijad peavad leppima omavahel ise kokku, millal nad oma mängud ära teevad aga see peab toimuma vahemikus Esmaspäev 00:00, kuni Pühapäev 22:00. Kui mängu ei toimunud ajavahemikus (E: 00:00 kuni P: 22:00) põhjusel, et üks mängija ei ilmunud välja, siis mängija, kes ei ilmunud välja loetakse katkestanuks ja edasi saab teine mängija. Kui mõlemad mängijad on kadunud, siis viskan kulli ja kirja (kull on enne registreerunud mängija), kumb mängija edasi saab. Kui mängijad ei saanud kokkuleppele (ei oma tähtsust, ei leidnud nädala jooksul sobivat aega), siis viskan jälle kulli ja kirja (kull on enne registreerunud mängija).

    Tasustamine:

    Kui osaleb 8 mängijat, siis raha saavad esimesed kaks mängijat, esimene koht: 75% (€150), teine koht 25% (€50).
    Kui osaleb 16 või rohkem mängijat, siis raha saavad 4 esimest mängijat: 50%, 25%, 15%, 10%

    Mängija, kes võidab PokkeriProd.com HU meistrivõistlused saab lisaks auhinnarahale 2009-nda aasta parima PokkeriProd.com HU mängija tiitli No-Limit Hold'emis, millega kaasneb karikas PokkeriProd.com meeskonna poolt!

    Edu kõigile PokkeriProd.com HU meistrivõistlustel,
    Ranka

    PokkeriProd.com Tiim.

    /.../
    Registreerunud mängijad:
    1. runnar
    2. ok2aa
    3. lenC
    4. PokerDevil
    5. andu_andu
    6. hotcocacola
    7. Codecci
    8. stennn
    9. saast
    10. amagan
    11. Helmps
    12. -andres-
    13. rankapoeg
    14. ESTPatrick
    15. TIGRANO
    16. variatsioon
    17. Fortune - ma talle $1 sees
    18. Chevy
    19. UniqueEST
    20. 2ssapaar
    21. virx747
    22. Priit
    23. wedoit
    24. janek174
    25. alaska
    26. surka
    27. tarq666
    28. leits
    29. ranka
    30. ruditurbo
    31. Davy
    32. lebovend

    Auhinnafond: €800

    Paarid:


    Aadress: http://www.bracketmaker.com/tmenu.cfm?tid=318218

    1. RING ALANUD JA KESTAB 12. APRILL. 22:00. KÕIKIDEL OSALEJATEL PALUKS MÄNGIDA MÄNGUD SELLE AJA SEES ÄRA! KOMMENTAARIUM 1. RINGILT ALGAB: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg39836

    Edu kõigile!

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Pange oma nimed kirja, kes on huvitatud, rahade kandmisega ärge kiirustage (ootame paar päeva, et saaks TrioBetist reaalselt laudu näha siis annan kordinaadid, kuhu papp teele panna) ja samuti reeglid (s.h. ka ajakava) jooksvalt muutuda, sest tegu on esmase sellelaadse üritusega ning kõik ei ole ideaalne. Kui midagi suurt muutub, siis kõik kasutajad saavad aega kohanemiseks, kuigi arvan, et midagi suurt ei muutu.

    Üldse kõik tagasiside, idee, küsimused siia. Ise ma ei mängi, sest olen korraldaja v.a. siis, kui peaks juhtuma midagi erilist, näiteks üks mängija jääb puudu, et saada nimekiri täis - siis tulen vastu ja mängin.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Kuigi ise ilmselt ei kavatse osaleda selles projektis,tahaks siinkohal siiski austust avaldada
    Pokkeriprod.com tiimile asja korraldamise eest. Loodan, et saate asja käima.

  4. #4

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    nimi kirja

  5. #5
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    nimi

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Kuigi ise ilmselt ei kavatse osaleda selles projektis,tahaks siinkohal siiski austust avaldada
    Pokkeriprod.com tiimile asja korraldamise eest. Loodan, et saate asja käima.
    Tänan ja miks ise ei osale?

    Tsitaat Algselt postitas runnar
    nimi kirja
    Pandud, lisasin esimesse postitusse kõige alla registreerunute nimekirja.

    EDIT:

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    nimi
    Done.

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    mängin

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    100% in.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    IN

  10. #10

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Ma paneksin enda nime kirja :)
    Nimi: Raigo
    Foorumi user: hotcocacola
    Triobeti user: hotcocacola


    usun et rahad peaks ka kunagi saabuma :D


    to ranka & tiim: GREAT ÜRITUS!

  11. #11
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    in

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu
    IN
    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Ma paneksin enda nime kirja :)
    Nimi: Raigo
    Foorumi user: hotcocacola
    Triobeti user: hotcocacola


    usun et rahad peaks ka kunagi saabuma :D


    to ranka & tiim: GREAT ÜRITUS!
    Hmm ära veel pappi kanna ausalt, kui juhtubki nii, et näiteks peaks toimuma Starsis siis vist oleks parem läbi Starsi asju ajada ja tuleb maybe eurod dollariteks teha. Teiseks TrioBet'is kandmisel tahan anda natuke täpsemad juhendid - sinu puhul on asi lihtne, et ma tunnen su nime-maili-mille iganes kaudu ära aga teisi ei tunne ,siis oleks vaja nende poolt lisa andmeid. Kolmandks äkki ei tule kaheksa meest täis, siis pean sulle rahad tagasi kandma :)

    Seega, kui rahade kandmise aeg, siis annan sellest teada ja ka täpsed juhised - alates sellest, kuhu ja kuidas buddy transfer töötab, lõpetades sellega, kuidas ma inimesed ära identifitseerin.

    Ja teid kahte lisasingi praegu oote nimekirja, sest vähemalt 8 registreerunut on vaja, et te kvalifitseeruks turniirile.

    EDIT: nüüd kolme, codecci ka.

  13. #13

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    jap, anna siis teada.
    Usun, et enivei peaksin käpp olema, tahaks Codeccile esimeses roundis koti pähe tõmmata.
    Teises ringis Tigrano.
    Kolmandas Ranka.

    ja sellest mulle piisab ;D ;D ;D (ma olen kaine hetkel :D)

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    Kolmandas Ranka.

    ja sellest mulle piisab ;D ;D ;D (ma olen kaine hetkel :D)
    Pead olema räiges upswingis, et seda teha, kuna:

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ...
    Ise ma ei mängi, sest olen korraldaja v.a. siis, kui peaks juhtuma midagi erilist, näiteks üks mängija jääb puudu, et saada nimekiri täis - siis tulen vastu ja mängin.

  15. #15

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    To ranka: kui see üritus on edukas, siis miks mitte teha järgmine üritus 5 handed SNG.
    Loositakse 5sed grupid, tehakse mingi 3 mängu läbi. Mingid kohad annavad punkte ja võitjad pääsevad edasi järgmisesse roundi.
    See oleks eriti kõvv =)

    pm oleks üritus PokkeriProd.com Short-handed SNG Championships :D

  16. #16

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    sel juhul sul veab, et ma ei saa sind HU's ownida ;D

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    To ranka: kui see üritus on edukas, siis miks mitte teha järgmine üritus 5 handed SNG.
    Loositakse 5sed grupid, tehakse mingi 3 mängu läbi. Mingid kohad annavad punkte ja võitjad pääsevad edasi järgmisesse roundi.
    See oleks eriti kõvv =)

    pm oleks üritus PokkeriProd.com Short-handed SNG Championships :D
    Kõige enne tahaks teha selle turniiri edukalt ära ja siis võiks mõelda - ShortHanded ja FR meistrikad oleksid päris andekad shoot-out formaadis. Aga rohkem mehi ühte lauda, ühel ja samal ajal kokku ajada on poole raskem üritus, kui HU mängudel :) Sest isegi HU meistrikatel on ka päris suur tõenäosus, et kahele mehele ei sobi 7 päeva jooksul mitte ükski aeg, rääkimata viiest või veel enam, kümnest mehest :D

  18. #18

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    ma usun et küll kõik ladusalt läheb, ennegi selliseid üritusi tehtud jne :D

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    ma usun et küll kõik ladusalt läheb, ennegi selliseid üritusi tehtud jne :D
    Arvan, et sellise ürituse tarvis on vaja mõne pokkeritoa mänedzeri suuremat abi - see tähendab, et peale igat ringi tuleb mänedzerile saata nimekiri järgmiste turniiri mängijatest, mille ta peab käsitsi turniiridele ära regama või siis kutsed saatma - nagu näiteks TrioBet'is nädalavahetuse rankingu SNG-l. Seda selleks, et mitte kuidagi ei satuks kõrvalisi isikuid turniire segama.

    Samuti mul ei ole endal õrna aimugi, kui raske on suuremahulisemaid turniire läbiviia ja hetkeliseks kondiprooviks ongi too PokkeriProd.com HU meistrivõistlused. Peale meistrivõistluste lõppu saame öelda, kas on mõtet teha uues formaadis meistrivõistlusi (Short-Handed, Full-Ring, isegi ehk PLO jne) - ise loodan küll selle peale, et on mõtet :)

    Idee sündis aga kahjuks peame lõpetama selle juttu siinkohal ja proovime keskenduda antud teema põhipoindile - PokkeriProd.com HU meistrivõistlused.

  20. #20

    Re: PokkeriProd.com HU meistrivõistlused TrioBet'i pokkeritoas.

    mängin ka

Lehekülg 1, kokku 39 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES