Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 129
  1. #21
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    See on täieti kahetsusväärne juhtum, et antakse stake(küll mängija, kes mingilmääral on võitev) ja rikub siin teadlikult, tahtlikult stake reegleid. Samas, kui siin mõned nädalad tagasi, et oldud siin foorumis nõus keegi stakema ühte eesti kõige paremat mängumeest. Sai oma stake mujalt. Millal küll kontroll muutub mõistlikuks?

  2. #22

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
    See on täieti kahetsusväärne juhtum, et antakse stake(küll mängija, kes mingilmääral on võitev) ja rikub siin teadlikult, tahtlikult stake reegleid. Samas, kui siin mõned nädalad tagasi, et oldud siin foorumis nõus keegi stakema ühte eesti kõige paremat mängumeest. Sai oma stake mujalt. Millal küll kontroll muutub mõistlikuks?
    kes see eesti kõige parem mängumees on siis?

  3. #23

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Vb. See sama kes mult läbi pm. Stake nuias ja väitis et 90 prossa pluss tuleb esimeseka 18 manides :-D
    sry for OT.

  4. #24
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    lolz tahaks ka teada =D

  5. #25
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Eesti kõige parem mängumees vast ei vajagi stake, kui just õnnetult oma rahad kuskil kinni pole või scammi saanud.

  6. #26
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Eesti kõige parem mängumees vast ei vajagi stake, kui just õnnetult oma rahad kuskil kinni pole või scammi saanud.
    Tüüp pidigi kõik rahad panema käiku, et uus elukohta hankida endale. Sestap tuligi siia stake küsima ja ma imestan, et keegi talle ei andnud. A samas võibolla oli ta liiga vaoshoitud enda võimete reklaamimises või üldse keeldus reaalselt end ilma reaalse huvita paljastama. Ah ma ei tea ka, ma küsin üle.

  7. #27
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Pole märganudki eriti, et keegi üle NL100 stake oleks küsinud. Kui võtta term. "parim mängumees" siis eeldaks, et mänguks vähemalt midstakes cash või high stakes turnad/SNG-d.
    Vabandan OT prst.

  8. #28
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Mängibki high stakes turnasi ja sngsi, küsis siit täpselt ma ei tea mida, mulle rääkis, et on valmis väga madalalt uuesti alustama, et nädala kahega jälle üleval olla, mis see täpselt tähendas, ma ei tea.

  9. #29
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Viitsid, siis selle mehe kasutajanime ka öelda kui juba selliseks jutuks läks? Kuigi tegelt peaksime selle kuradima off topicu siin lõpetama.

  10. #30
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Ma ei tea ta kasutajanime, pean küsima. Ta ütles, et tegi siia konto, et stake küsida ja thats all i know.

  11. #31
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Kasutaja BARBACOA ehk?
    Saatis mulle ka PM, et stake vaja (7 posti kasutaja) nüüdseks blokeeritud. Tema tulemused pidid väitetavalt mu pikali kukutama.

  12. #32

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    mulle saatis ka PM-e :D
    jäime kullaaugust ilma :(

  13. #33
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Kahtlen aga küsin üle, kui msni tuleb.

  14. #34

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Mis huumor :D :D

  15. #35
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
    Kahtlen aga küsin üle, kui msni tuleb.
    Mida sa ikka küsid?

    Fakt on see, et "Eesti parim mängumees" ei hujja Pokkeriprodes microgrinderitelt stake(eriti veel läbi pmi) ehk ära tule siia kägu ajama.
    Kui nö Eesti parim mängumees vajaks stake mis on väga ebatõenäoline siis jookseks pool PP foorumit oma sulliga tema poole.


    Suht närvi ajab, kui mingid newcomeritest peetrused Gigantpokerid ja pokerisheriffid piiderdavad siin foorumis.

    Sorry for OT !

  16. #36
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Mida sa ikka küsid?

    Fakt on see, et "Eesti parim mängumees" ei hujja Pokkeriprodes microgrinderitelt stake(eriti veel läbi pmi) ehk ära tule siia kägu ajama.
    Kui nö Eesti parim mängumees vajaks stake mis on väga ebatõenäoline siis jookseks pool PP foorumit oma sulliga tema poole.


    Suht närvi ajab, kui mingid newcomeritest peetrused Gigantpokerid ja pokerisheriffid piiderdavad siin foorumis.

    Sorry for OT !
    Mida sa plämad siin, üleval on konkreetselt minu poolt välja õeldud miks ja mismoodi mees siia stake küsima tuli.

  17. #37
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
    Mida sa plämad siin, üleval on konkreetselt minu poolt välja õeldud miks ja mismoodi mees siia stake küsima tuli.
    No vaata mida sa räägid.Arvatavasti see su sama sõber võidab 90% 18manidest.Ja ta mängib high-stakes turnasi esiteks ükski loll jörr ei pane kogu oma bankrolli kohe maja alla.Mille eest ta maksusi maksab , arvatavasti bensu ostab ja muid kulutusi ?
    Arvatavasti su sõber on Patrick Antonius, ostis terve lossi ja nüüd tahab NL10st ennast highstakesi grindida uuesti.

    Mul ka sõber Bill Gates vajas nuudlipakki raha eile. Aga ma küsin üle äkki vajab teist pakki juurde.

    Selliseid jehoovasid ja kergeusklikuid on liiga palju.

    EDIT : Ja selgita kuidas sa defineerid parim ? Kas ta poseeris rohkem Õhtulehe ja Postimehe kaanel kui meie austatud EPT 3nda koha omanik ja gsopi võitja hotcocacola ?
    Viimati muudetud armand0 poolt : 27.03.12 at 19:21 Põhjus: pläm.

  18. #38

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Siinkohal tuletaks ka meelde, et Eesti üks parimatest SNG/MTT mängijatest sai 5k€ steigi ulmeliselt kiirelt kokku ja nüüd parim ei saanud s***i ?

  19. #39
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    No vaata mida sa räägid.Arvatavasti see su sama sõber võidab 90% 18manidest.Ja ta mängib high-stakes turnasi esiteks ükski loll jörr ei pane kogu oma bankrolli kohe maja alla.Mille eest ta maksusi maksab , arvatavasti bensu ostab ja muid kulutusi ?
    Arvatavasti su sõber on Patrick Antonius, ostis terve lossi ja nüüd tahab NL10st ennast highstakesi grindida uuesti.

    Mul ka sõber Bill Gates vajas nuudlipakki raha eile. Aga ma küsin üle äkki vajab teist pakki juurde.

    Selliseid jehoovasid ja kergeusklikuid on liiga palju.

    EDIT : Ja selgita kuidas sa defineerid parim ? Kas ta poseeris rohkem Õhtulehe ja Postimehe kaanel kui meie austatud EPT 3nda koha omanik ja gsopi võitja hotcocacola ?
    Kas sulle jäi arusaamatuks mehel teatud põhjustel ei olnud muud valikut, kui otsida endale UUS eluase. Mitte ta ei vahetanud eluaset kallima vastu. Ei olnud valikut.

    Ja kuidas ta oleks pidanud siit saama stake, kui ta teemasi isegi üles ei lastud sellepärast, et ta oli siin foorumis ilma postitusteta kasutaja. Käis ja küsis, kuna keegi ei võtnud tõsiselt lõi käega ja sai oma stake mujalt.



    Parim ei tähenda mingeid hiigel ühekordseid hitte mis üldsude ees kajastatud on vaid winrate .

  20. #40
    Bännitud
    Liitus
    Mar 2012
    Postitusi
    61

    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Siinkohal tuletaks ka meelde, et Eesti üks parimatest SNG/MTT mängijatest sai 5k€ steigi ulmeliselt kiirelt kokku ja nüüd parim ei saanud s***i ?

    Ja minu sõber sai ka ulmekiirelt.

Lehekülg 2, kokku 7 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES