Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 112, kokku 164 EsimeneEsimene ... 1262102110111112113114122162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 221 kuni 2 240, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2221

    Re: Sportsbetting

    Atletico Madrid-Getafe Lay Any Unquoted @ 12
    Seis jäi 3-0


    Praegu vaatan Roma-Novara, alguses mõtlesin et Eesti koondis vastas :D Sinine särk, mustad shortsid ja valged põlvikud Novaral, täpselt sama mis meie koondisel.

    Tulemused

  2. #2222

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Mul on ka alati pokkeris nii, et 2BI kindlalt alati pokkerikontol. Üks läheb MTT alla ja kui päästa on vaja on teine kohe olemas.
    sry et pahandan aga see on vale suhtumine pokkeris on t6en2osus m2ngus sul peab olema 2.5 bi

  3. #2223

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    sry et pahandan aga see on vale suhtumine pokkeris on t6en2osus m2ngus sul peab olema 2.5 bi
    ps! p22sta ei ole v6imalik pokkeris seep2rast jalgpall on veidi kindlam aga mitte p2ris kindel sest ykskord me v6idame niikuinii

  4. #2224

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    ps! p22sta ei ole v6imalik pokkeris seep2rast jalgpall on veidi kindlam aga mitte p2ris kindel sest ykskord me v6idame niikuinii
    ja threadsaverina


    Fixtures 01 April / Tottenham v Swansea / Correct Score
    3 - 1 Back 19136566029 01-Apr-12
    16:15 15 250.00 15 01-Apr-12 16:16

  5. #2225

    Re: Sportsbetting

    Tra, väike möödalask ka. Vaatsin Eurospordi pealt Hoffenheim-Schalke mängu. Hoff lõi ühe ära ja võimalusi oli sitaks. Mõtlesin, et löövad ühe veel ja panin lay 1-1 @ 5.2
    Kohtunik muidugi andis penalti ja lõppseisuks tehti 1-1... Kurss oli kogu aeg nii sitt, et maha ka müüa ei saanud. -25€

    Praegu vaatasin kursse ja käibeid, et millele ja kunas on pandud. Uskumatu , et leidub inimesi kes pimesi panustavad. 4€ on pandud Valencia mängus 2-0 peale 1000-se kursiga ja 4€ 3-0 peale, olgugi et seis on 1-1.

  6. #2226

    Re: Sportsbetting

    Sellele on tegelikult veidi loogilisem seletus kui pimesi raha põletamine. Need mõneeurised betid 1000se kursiga on kasumi kiire väljavõtmine. Eriti nädalavahetusel kui korraga on palju mänge käimas võib see mõnedel traderitel täitsa vajalik liigutus olla, et oma BR ja kasum kohe vabaks saada kui näiteks score lay mängu alguses juba võidab.

  7. #2227
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2012
    Postitusi
    11

    Re: Sportsbetting

    A miks mitte teha jäähokis, panustades 2 variandi peale(koefid vähemalt 2.5 igal variandil) ja nii martingale süsteemis lasta, see on one in a million change, et 10 korda järjest see süsteem feilib.

  8. #2228

    Re: Sportsbetting

    Kuidas just viimasel ajal neid humoriste nii hordidena siia satub?

  9. #2229

    Re: Sportsbetting

    Täna prooviks Blackburn-ManU Lay 1-0 @30
    ManU vormi arvestades ja tihe tiitliheitlus Cityga sunnib neid võitma täna.

  10. #2230

    Re: Sportsbetting

    Tasub, ja sina humorist tao pokkerit...

  11. #2231
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    teeme täna jälle nalja ja lükkame kogu br lay 0-0 ? barca - milani mängust siis jutt ? kaks korda järjest ikka ei ole olemas :D

  12. #2232
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Sportsbetting

    :D

  13. #2233

    Re: Sportsbetting

    Kurjam :) mina soovitan see mäng rahule jätta ,sel mängul võib ükskõik mis seis jääda..

  14. #2234
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas heiks Vaata postitust
    Kurjam :) mina soovitan see mäng rahule jätta ,sel mängul võib ükskõik mis seis jääda..
    olen nõus, v.a. 0-0

  15. #2235

    Re: Sportsbetting

    heiiii pokkerimehed,tehke mulle selgeks kui eksin,et mataga pole siin midagi pistmist.tean et pakis on neli ässa ja nii palju teisi,mina arvan aga nii kel on antud pluhvi75% on võdumees ..mis kasu sest on kui mul kk käes ja teisel 8 4 ja pluhvib ja mina lähen kaasa oma kk ja maas ongi 8 4 ,et mis tolku siin mataga.küsimus ongi,olen kuulnud mata peab tugev olema kui pokkerit mängid..

  16. #2236

    Re: Sportsbetting

    Huvitav on see, et hetke Barca- AC Milan kurss on Barca 1.22 Draw 7 Milan 14.5. Portugal-Eesti oli umbes sama. Kas te näeksite Eestit võitmas Portugali 2-0 võõral väljakul ametlikus valiksarja mängus??? Milanil koksavad Robinho ja Ibra ära ning tehtud. Milan to qualify on 5.4

    Need on hetke ulme koefid. Ei oska isegi betti praegu välja mõelda...

  17. #2237
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Sportsbetting

    siis hakkad arvutama, kas pikas perspektiivis on kasulikum viha endas hoida või kohe klaviatuur vastu lauda puruks lüüa.

  18. #2238
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    wth oddsid, paneks 15 euri milani peale ja ylej22nd layks 0-0 vastu. aga see on minu arvamus ainult

  19. #2239

    Re: Sportsbetting

    Heiks, täiesti kohatu võrdlus pokker ja sportsbetting.

    Tra, mul oleks jube häbi täna hävida kaks korda järjest 0-0-ga. Pigem lay any unquoted, või mis veel parem , võtame Müncheni mängu ette. Easy.

  20. #2240
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    pigem vist targem vahele jätta see mäng.. ma ise panen kyll paarkümmend euri milani peale, liiga sick odds

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES