Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 118, kokku 164 EsimeneEsimene ... 1868108116117118119120128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 341 kuni 2 360, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2341
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    see tänane mäng tuleb suht sick, ma ei oska midagi arvata. pigem siis juba 2-0, odds palju parem.

  2. #2342

    Re: Sportsbetting

    2-0 vastu saan ma 20€ layda, 3-0 vastu saaks ainult 8. Pole nii väga "steady grind", aga löögihoos Real nulli peale jätta oleks tõsine ulme. Nii, et 2-0 jääb.

  3. #2343
    Räme Fish Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    24

    Re: Sportsbetting

    Triobetiga on siis nüüd selline lugu, et klient on nende jaks sitakäkk.

    Täna oli siis Triobetis selline hea bet üleval:
    Bayern München - Real Madrid (Team with most cards)
    Equal 1.7
    Bayern München 3.10
    Real Madrid 5.25

    Muidugi tuli mõlemad meeskonnad valida. Väga hea value. Hiljem aga avastasin, et mu Real Madridile tehtud panus on tühistatud ja Bayerni oma endiselt jõus. Läksin siis Live Chati oma murega, kus selgus järgmine:
    * Nad muudavad Terms & Conditione, siis kui neil tuju tuleb ja kuidas iganes tahavad, ilma, et kedagi teavitaks.
    * Nad võivad ükskõik millise panuse tühistada ja öelda, et tegu oli eksitusega.
    * Nende reeglid räägivad üksteise vastu ning valitakse see kumb parasjagu nagu neile kasulik on.
    * Vytautas: our site our rules

    Lisaks tahtsin, et nad siis mu Bayerni peale pandud raha samamoodi tagastaks, sest see oli tehtud ainult nende juba tühistatud panuse tõttu.


    Kogu vestlus on saadaval siin: http://bin.mtv.pri.ee/Triobet.txt

    Väljanoppeid:

    ( Click to show/hide )

  4. #2344
    Pettuses kahtlustatav Kasutaja nomatter avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    53

    Re: Sportsbetting

    Sellepärast ise juba ammu triobetis enam ei panusta :)

    2008 jalgpalli EM ajal legendaarses Türgi-Tšehhi mängus, u 70 minuti paiku, kui Tšehhid juhtisid 2-0 panustasin 300 EEK'i Türgi võidule. Koefitsent oli 25 või 27 kui ma ei eksi.

    Türgi võitis mängu viimastel minutitel 3-2 ja panus?! - TÜHISTATUD :)
    Koefitsendis oli "viga tehtud".

  5. #2345
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    levitage seda infot siis igas sportbetting foorumis. kui nad nii tuimalt huiavad. kui türgi oleks kaotand siis ei oleks midagi olnud ja oleksid sinu raha heaga vastu võtnud. imo sellist huiamist peaks avalikult teavitama. ei usu et nad seda kaua teevad kui näevad et kõik nende saidilt lahkuvad.

  6. #2346

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
    Triobetiga on siis nüüd selline lugu, et klient on nende jaks sitakäkk.

    Täna oli siis Triobetis selline hea bet üleval:
    Bayern München - Real Madrid (Team with most cards)
    Equal 1.7
    Bayern München 3.10
    Real Madrid 5.25
    [/spoiler]
    LOL @ hea bet

    Sa läksid läpakat ostma ja keegi oli kogemata arvutisalongis macbook airile kleepinud mingi odava hiina läpakarisu hinna, nüüd teed kassas skandaali, et wtf te ei austa oma klienti või! Kui sa tõesti tegid seda teadmatusest, siis oleks võinud ehk veidi põhjalikumalt support sulle selgitada, miks nad su beti tühistasid, aga üldjoontes tegi Triobet kõik õigesti (va nisanäpust koefikoostaja). Kui nad oleks tahtnud sulle pettusekatse eest tagasi teha, oleks võinud vabalt sind freerollida selle betiga, oleksid beti jätnud jõusse ja kaotuse korral raha sisse kasseerinud, võidu korral ''sorry koef oli vale'' ja bet tühistatud.
    Viimati muudetud Recon poolt : 17.04.12 at 18:12

  7. #2347
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    sellised asjad sportsbetingus tavalised siis? et konfid valesti jne? olen ika n00b selles vallas nii et rahulikku seletust ootaks pole varem kuulnud et nii muudetakse deale.

  8. #2348
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Lol ma ei saa aru, kuda on võimalik, et nad tagastavad su beti?
    Ok ma saan veidi aru, kui sa teed beti ja nad nt tagastavad selle paari minutiga(ja isegi siis oleks hea tava, kui nad teevad nt lohutuseks boonust vms). Aga kui on 1h+mööda läinud, siis pole neil enam midagi kobiseda ja see on puhas Võsapetsi case. Tahaks näha kuda need triobeti bossid välja vingerdavad

  9. #2349

    Re: Sportsbetting

    Mõelge reaalselt... isegi suhteliselt väiksel bookiel nagu triobet on pidevalt käigus kümneid tuhandeid koefitsiente (hindu), mis reaalajas pealegi pidevalt muutuvad. Sellised vead juhtuvad aegajalt, midagi ei ole parata. Alternatiiv oleks, et kõik tehakse käsitsi ja mitu korda üle kontrollida, see tähendaks, et ennustada saaks ainult matchi võitjat ja heal juhul over/under.
    Vaieldav koht on see, kui mingi koef on liiga aeglaselt muutub trios ja nad tühistavad beti nt võetud @2.4 kui mujal on juba langenud 2.3 peale vms. 1.8 asemel 5.25 koefi võtmine ja edukalt rahaga lahkumise oddsid on umbes 150/1 :)
    Viimati muudetud Recon poolt : 17.04.12 at 18:45 Põhjus: fdggdf

  10. #2350
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Sportsbetting

    Reconil on täiesti õigus. Igal bookiel on õigus arusaadavalt enne matši toimumist bette tühistada kui on juhtunud eksitus. Inimlikke eksitusi tuleb ette igas valdkonnas ja koefitsentide koostamine ei ole sel puhul mingi erand. Kui sa komistasid lihtsalt vea otsa ja lootsid head panust leida, siis lihtsalt ei vedanud ja saad oma raha tagasi. Spetsiaalselt vigade otsimine ja muud moodi huiamine viib enamasti limiitide piiramiseni.

  11. #2351
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas nomatter Vaata postitust
    Sellepärast ise juba ammu triobetis enam ei panusta :)

    2008 jalgpalli EM ajal legendaarses Türgi-Tšehhi mängus, u 70 minuti paiku, kui Tšehhid juhtisid 2-0 panustasin 300 EEK'i Türgi võidule. Koefitsent oli 25 või 27 kui ma ei eksi.

    Türgi võitis mängu viimastel minutitel 3-2 ja panus?! - TÜHISTATUD :)
    Koefitsendis oli "viga tehtud".
    Aga sellisel juhul ? see on küll ilmselge näkku panemine ju ?

  12. #2352
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Aga sellisel juhul ? see on küll ilmselge näkku panemine ju ?
    Esmapilgul tundub küll jah. Raske tagantjärgi öelda, mis see turul olev õige koef võis sellel hetkel olla, aga 25 ei tundu väga ulme.

  13. #2353

    Re: Sportsbetting

    Mulle meenus kohe see lugu http://www.ohtuleht.ee/166181

  14. #2354

    Re: Sportsbetting

    Wow...


    Ka SL Õhtulehte konsulteerinud juristide sõnul on mõeldamatu, et mängija peaks ennustusmängu korraldaja nn tehnilise vea tõttu võidurahast ilma jääma.

    «Enda näpuvead tuleb ikka ise kinni maksta. Mis see mängija asi peaks olema, kui ta Sylvesteri eelistab ja tollel ka parem võidukoefitsient on? Igaüks teeks nii. See, et nüüd hakkab korraldaja esindaja veast rääkima, on ebakorrektne. Eriti reeglistiku puhul, kus on sõna-sõnalt kirjas, et tehtut olematuks muuta ei saa ei mängija ega Spordiennustus,» selgitavad õigusspetsialistid.

  15. #2355
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    krt ma ei tea, ma läheks ikka tilti
    Ma saan aru livebettingust, kus toimub error, tänu kiirusele. Aga case kus teen beti ja nt 2 päeva pärast tuleb teade, et sry see bet meile ikka ei sobinud...
    Seal slolehes tundus Kuusmaa jutt suht asjalik

  16. #2356
    Räme Fish Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    24

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Recon Vaata postitust
    Mõelge reaalselt... isegi suhteliselt väiksel bookiel nagu triobet on pidevalt käigus kümneid tuhandeid koefitsiente (hindu), mis reaalajas pealegi pidevalt muutuvad. Sellised vead juhtuvad aegajalt, midagi ei ole parata.
    Tegelikult on küll parata ja see on bookie enda suutmatus või tegemata jätmine.
    Enamik bookidest, just nimelt väiksed bookied, ei oma suurt kontorit, mis tähendab seda, et kogu andmetekogu ostetakse sisse sellistelt turuhiidudelt nagu www.sportradar.com, www.enetpulse.com jne.
    Need firmad pakuvad ka teenust "surebet" mis jälgib just nimelt selliseid panustamisvõimalus ja annab koheselt ka teada kui on selline võimalus. Edasine on bookie enda teha.

    Suured bookied nagu bwin.com või bet365.com omavad ka ise spetsialiste aga siiski ostetakse andmed sisse ning spetsialistid otsustavad mida võtta nii nagu on ja mida muuta.

    Mina ei otsinud mingit viga Triobetis vaid leidsin selle beti. Umbes tund aega hiljem sain panused tehtud ja kui veel umbes tund hiljem seda vaatasin, oli bet endiselt üleval.

    Monitooringut ehk turuga kursis olemist omavad sammuti kõik bookied, kes siis vastavalt oma soovile kliente meelitada soovides mingeid koefe vähe suuremalt pakuvad jne.
    Näiteks jälgib enamus bookiesi just Triobeti kui me räägime jalgpallis Eesti Meistriliigast / Esiliigast ning ei torma enne neid turule. Lihtsalt sellepärast, et Trio tunneb siinset vutti paremini kui mingi tšuks kaugel mägedes.

    Udikaz, üldiselt oodatakse just kohalikku bookiet ja seega n-ö. valesi koefe väga ette ei tule AGA kõige paremaid koefe on võimalik saada liigade hooaja alguses, sest siis omatakse meeskondade/võistlejate kohta kõige vähem infot.

    Olen panustamisega ikka mõnda aega tegelenud ja seda paralleelset erinevate bookide juures. Selline kliendi kottimine on esmakordne ja mõeldamatu.

  17. #2357
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Sportsbetting

    sellised asjad võiks saata hasartmängu litsentsi väljastanud asutusele (cc info@triobet.ee ). peaks distsiplineerima.

    kui keegi viitsib drafti kokku kirjutada, siis võin ise ka samasuguse kirja saata. minu arvates tuleks sellisetele sigadustele kommuuni poolt vastata.

    Sa läksid läpakat ostma ja keegi oli kogemata arvutisalongis macbook airile kleepinud mingi odava hiina läpakarisu hinna, nüüd teed kassas skandaali, et wtf te ei austa oma klienti või! Kui sa tõesti tegid seda teadmatusest, siis oleks võinud ehk veidi põhjalikumalt support sulle selgitada, miks nad su beti tühistasid, aga üldjoontes tegi Triobet kõik õigesti (va nisanäpust koefikoostaja). Kui nad oleks tahtnud sulle pettusekatse eest tagasi teha, oleks võinud vabalt sind freerollida selle betiga, oleksid beti jätnud jõusse ja kaotuse korral raha sisse kasseerinud, võidu korral ''sorry koef oli vale'' ja bet tühistatud.
    tead,ei huvita, et koefitsent oli valesti pandud. eestis on tavapärane praktika see, et klient saadetakse pikemalt mõtlemata üle ****. küll aga juhtus soomes mul selline olukord, et saalis oli tootel vale hind ja saingi toote odavamalt (tegemist oli ca 60 eurise asjaga ja hinnavahe oli 20 euri).

  18. #2358
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    Svenza, kerge pinge üleval?

    E: loodan et real kaotab aga mitte 2:0 seisuga.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 17.04.12 at 21:11

  19. #2359
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
    Triobetiga on siis nüüd selline lugu, et klient on nende jaks sitakäkk.

    Täna oli siis Triobetis selline hea bet üleval:
    Bayern München - Real Madrid (Team with most cards)
    Equal 1.7
    Bayern München 3.10
    Real Madrid 5.25

    Muidugi tuli mõlemad meeskonnad valida. Väga hea value. Hiljem aga avastasin, et mu Real Madridile tehtud panus on tühistatud ja Bayerni oma endiselt jõus. Läksin siis Live Chati oma murega, kus selgus järgmine:
    * Nad muudavad Terms & Conditione, siis kui neil tuju tuleb ja kuidas iganes tahavad, ilma, et kedagi teavitaks.
    * Nad võivad ükskõik millise panuse tühistada ja öelda, et tegu oli eksitusega.
    * Nende reeglid räägivad üksteise vastu ning valitakse see kumb parasjagu nagu neile kasulik on.
    * Vytautas: our site our rules

    Lisaks tahtsin, et nad siis mu Bayerni peale pandud raha samamoodi tagastaks, sest see oli tehtud ainult nende juba tühistatud panuse tõttu.


    Kogu vestlus on saadaval siin: http://bin.mtv.pri.ee/Triobet.txt

    Väljanoppeid:

    ( Click to show/hide )
    Kes kurat üleüldse Triobetis panustab? Sisseostetud koefid ja sitad panused. Üleval Pinnacle link on solid. Ise ei tegele sportsbettinuga aktiivselt aga Triobetis Sportsbettingu tegelemine on kui 0% rakebackiga 100 000 käe mängimine. Seda siis räägivad need, kes tegelevad.

    LOL. Ja parim osa: Vytautas: our site our rules

  20. #2360
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas nomatter Vaata postitust
    Sellepärast ise juba ammu triobetis enam ei panusta :)

    2008 jalgpalli EM ajal legendaarses Türgi-Tšehhi mängus, u 70 minuti paiku, kui Tšehhid juhtisid 2-0 panustasin 300 EEK'i Türgi võidule. Koefitsent oli 25 või 27 kui ma ei eksi.

    Türgi võitis mängu viimastel minutitel 3-2 ja panus?! - TÜHISTATUD :)
    Koefitsendis oli "viga tehtud".

    no siukse nalja peale oleks parim lahendus, et kui vahest satute koos LIVE mangima, siis pausi ajal, mil p6it tyhjendate v6tad lihtsalt harra Burgetil munadest kinni ja kysid, et kas "TYHISTAME" alatiseks v6i mis?

    yldiselt on aga nii, et need pettused pokkeritubade/sportsbetingu saitide poolt on tegevusplaani juba eos sisse kirjutatud. ettev6te ei kaota kunagi. seni kuni lolle leidub ja seadused neid ei kaitse - tulebki nad rahast lahedaks teha. SPORT


    Ehk aitab ka sind > viimase Triobeti kala peale kirjutas Burget jargneva luuletuse:
    ( Click to show/hide )


    Aga jah, siinse foorumi tendents on siiski see, et kui miski kykametsa Jaan kellegilt 100$ steikiga yle laseb, siis kogu foorum teeb kisa, targutab, m6nitab, ahvardab jm. K6ige aarmuslikum oli vast see, kui 20 foorumiliiget kirjutasid postituse a la "XXX on scammer", "XXX on varas" jne, et otsingumootorid kindlasti teema ylesse leiaksid. Siinkohal, kus seda tegelikult oleks vaja teha on aga taaskord vaikus ning pealik kirjutab rahustavad read stiilis, et ise oled loll kui seal panustad. Unustagem see teema, tegijatel juhtub

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES