Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 119, kokku 164 EsimeneEsimene ... 1969109117118119120121129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 361 kuni 2 380, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2361

    Re: Sportsbetting

    oot myncheni 2-0 on bust või sellel ainult mingi osa br-st?

  2. #2362
    Räme Fish Kasutaja ZanniN avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    24

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kes kurat üleüldse Triobetis panustab? Sisseostetud koefid ja sitad panused.
    Pmst kõik bookid ostavad koefid sisse. Kui tegu pole just mingi pisikese urkaga, kus pakutakse ainult kohalikku sporti. Lihtsalt sellepärast, et pakkuda klientidele võimalikult suurt valikuvõimalust.

    Trios lihtsalt harjumusest. Üldiselt panustan Eesti Meistriliigale ja siis pole väga vahet, sest nagu mainitud sai, turg jälgib just Triot.

  3. #2363

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Svenza, kerge pinge üleval?

    E: loodan et real kaotab aga mitte 2:0 seisuga.
    Higistan täiega. Sest kogu roll on 2-0 peal hetkel... :S Midagi lõbusat ei ole. Kristi ei keeruta trahvilööke sisse... Bayern võtab kõik üritsued toorelt veaga maha. Nii on raske...

  4. #2364

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    oot myncheni 2-0 on bust või sellel ainult mingi osa br-st?
    Täis busto. Lay 20€ @ 18. Kõik raha on all.

  5. #2365

    Re: Sportsbetting

    pinged siis nüüd maas

  6. #2366
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    ja papp on olemas. nüüd on vaja et bayern lööks veel ühe kolli.

  7. #2367

    Re: Sportsbetting

    hinga nüüd, 1:1

  8. #2368

    Re: Sportsbetting

    1-1. Pffffff. Kergendus. Aga mul veel litter Reali peal ka. See veel soolas.

  9. #2369
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    come on värav oli koguaeg õhus :) never ei jää selline mäng 2:0

  10. #2370

    Re: Sportsbetting

    Aga tsehhi türgi 70 mintsal 2-0 ees ja siis konf tügril 20-25 , pole ju mingi viga . Kui viga siis see , et liiga väike oli konf.

  11. #2371

    Re: Sportsbetting

    Peaks ka veits teemasse minema:

    Tegelesin ka paar aastat tagasi veits bettimisega. Umbes samamoodi, nagu praegu Svenza selliste väikese koefiga nn "safe" bettidega. Bettisin PartyPokeris ja absull iga valdkonna asjade peale panustasin. Üks õhtu tõmbasin siis rahad mingi krdi UK peaministri vms valimste peale. Seal ka koef tol hetkel ülimadal, 1.04 vms, nagu stardard steady grind ikka. Aga krt, kuupäeva vaatasin valesti, tähtaeg oli betil õige, aga see valimine ise toimus alles 2012. aastal. Ja ükskõik palju ma klienditoele kelbast ei ajanud selle kohta, et nägin kuupäeva valesti, keegi mu betti ei tühistanud ja raha ei tagastanud. Panus oli pandud ja vsjo.
    Tähtaeg siis selle aasta sügisel. Ootan kolmandat aastat.

  12. #2372
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Mulle jääb see bookie poolne riskide haldamine ähmaseks. Esiteks triobet võib piirata riske juba panuste suurusega v teiste turvasüsteemidega.st errorid on juba äriplaani sissekirjutatud
    Teiseks siin räägiti nn kliendipoolsest petmisest. Mis on petmine? Ütleme kui turg pakub koefe 1:2 ja triobet pakub nt 1:2,5 väljamakset v 1:3 siis ma olen ilge nahaal ja pettur?Kus mina peaksin teadma, on see error, tahab triobet panust promoda v on neil üldse oma view olukorrale See on loogiline, et panustajad otsivad paremaid oddse panustamiseks


    PS Alles triobet praalis, kuda ta võiks olümpicu ära osta ÄP-s

  13. #2373
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    No come on. on antud palju kergemate asjade eest penalteid. see comese olukord oli küll penalti vääriline....................

    E: never mind... õiglus seati jalule. parim lahendus arvestades svenza betti ja enda soovi :)
    Viimati muudetud udikaz poolt : 17.04.12 at 22:35

  14. #2374

    Re: Sportsbetting

    TULI ÄRA!Q!!!!

  15. #2375
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: Sportsbetting

    jeeeeeee

    :D:D

  16. #2376

    Re: Sportsbetting

    Kas Pafis või Triobetis saab ka mingi kindla seisu vastu bettida?

  17. #2377
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Mulle meenus kohe see lugu http://www.ohtuleht.ee/166181
    haha, mul üks sõber lükkas ka suht liferolli selle peale.

    jõle kuradi pask triobeti poolt muidugi. Ma ei tea täpselt, mis eesti tarbijakaitse seadus ütleb, aga aussies on küll nii, et kui hind on väljas 10$ siis klient maksab 10$, mis siis, et kassas võib vahepeal keegi teisiti arvata.

  18. #2378

    Re: Sportsbetting

    Ennustus kontoritel on tingimustes alati kirjas, et on võimalus et tühistatakse ära.. aga trio on eesti legaalne ja siis ilmselt ei ole nende jaoks legaalne ka tühistada, teistel kontoritel on suva, on kusagil saarel regatud ja mine aja neilt midagi taga.. aga mängitaksegi selle peale, et keegi ei viitsi jamada.. Pinnaclega ei tohiks kunagi sellist jama olla..

    spordiennustus.ee's oli kunagi selline asi, et nad panid mingi tulemuse valesti ja siis mul läks mingi üsna ulme kombo pihta a la 7k eek võitsin mingi 2004 või 2005 ( aastat ei mäleta kohe üldse, võis vabalt ka 2007 olla :D) oli see ikka 17a kuti jaoks väga suur raha .. cashisin siis mega ruttu välja, paar tundi hiljem oli cashout olemas siis saatsid mitu korda mingi kirja, et kanna ikka tagasi jne konto on siiani miinuses ja kui ma õigesti mäletan siis oli see konto veel isa nimele tehtud :D
    Viimati muudetud raidov poolt : 18.04.12 at 00:48

  19. #2379
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    siis saatsid mitu korda mingi kirja, et kanna ikka tagasi jne konto on siiani miinuses ja kui ma õigesti mäletan siis oli see konto veel isa nimele tehtud :D
    Rofl. Kui lolliks nad inimesi peavad küll?

  20. #2380
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Sportsbetting

    palju roll on svenza? saad selle googledocsi lingi uuesti visata või mingi asja, kus mingi ülevaade?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES