Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 121, kokku 164 EsimeneEsimene ... 2171111119120121122123131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 401 kuni 2 420, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2401
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    no kuidas nad sellisest kohast ära ei löö-.- täiesti unreal..

  2. #2402

    Re: Sportsbetting

    rigged bullshit--- täiega

  3. #2403

    Re: Sportsbetting

    kisub persekellade teemasse...ükski sööt ei lähetrahvikastis läbi

  4. #2404
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    tra ammu oleks pidanud selle vahetuse tegema :S

    E: messi on täna kuidagi eriti passiivne
    Viimati muudetud udikaz poolt : 18.04.12 at 22:27

  5. #2405
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    hommikust pealik!
    no olgu, Burget on ametlikult pokkeri manager, samas on ta ainus lyli sportlaste/gamblerite ja ettev6tte vahel siinses foorumis. kuna ettev6tte maine on kindlasti neil prioriteediks, siis usun, et pole paha idee alustada just temast, eesmargiks leida positiivseid lahendusi tekkinud olukordadele. huvi korral saab ta kysimused/kaebused edasi suunata juba vastava valdkonna managerile - foorum saab endale uue liikme, loodetavasti piisavalt kompetentse vastamaks kasutajate kysimustele (sportsbetting) ning lahendama juba tekkinud kummalisi insidente. am i wrong?
    Kui sa saadad Burgetile kirja või edastad talle info mõnda muud kanalit pidi siis ta ei saada sind kunagi pikalt vaid suunabki need probleemid/kirjad edasi inimestele, kes oskavad ja peavad nendega tegelema. Väga kahtlen, et tal on huvi tulla siia ja olla suuvoodriks sportsbettingu vahet. See ei kuulu ju tema töökohustuste hulka.

  6. #2406

    Re: Sportsbetting

    ebareealne napikas

  7. #2407
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF see oli praegu

    E: kokkuvõte siis 1latt, 1 post, 1 värava joonelt päästetud pall, 2 kirvest 5m pealt tühja väravasse ja 2 cechi super tõrjet + veel mõned arvestatavad võimalused.ja chealsel on vastu panna üks löök värava raamidesse ja kohe coal ja võit. lihtsalt niii sickkkkkkkkkkkkk
    Viimati muudetud udikaz poolt : 18.04.12 at 22:44

  8. #2408
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Sportsbetting

    Svenza mitu korda veel põled oma "nulliga ei saa mäng lõppeda" loogikaga enne kui õppust võtad?

  9. #2409

    Re: Sportsbetting

    Tra mis post ja ülelöök viimasel minutil... Kurat, 1-0 ikka ei ole ulme tulemus. Valus õppetund järjeskordselt. Täname panustamast härrased, eks igaüks õppis siit midagi kasulikku. Ahnus ajab upakile, oleks pidanud jätkama ikka 3-3 ja 3-2 tulemuste peale. BUSTO

  10. #2410
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Sportsbetting

    IMO kolm on kohtuseadus ja te võiks vähemalt ühe korra veel teha.

  11. #2411
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    kui no hatticks käiku läheb siis ma oleks käpp

  12. #2412

    Re: Sportsbetting

    mulle aitab esialgu. Teen traditsioonilist sportsbettingut edasi. need martingale´id varem või hiljem hävivad. Praegu tagantjärele tarkus, aga lay @ 40, oleks 9€ võitnud. Praegu läksime 20€ püüdma ja saime persest. Samas Barcal võimalusi oli. Postid ja latid raksatasid. Sama rigged nagu pokker. 2 oudise eest pole keegi kaitstud.
    Samas, inimesed kelle on raudne distsipliin ja järgivad oma süsteemi ning oskavad õigel ajal lõpetada , võivad siit kasumit saada. Aga hui itead millal see õige aeg lõpetada on...

  13. #2413

    Re: Sportsbetting

    +1 udikazile, kui hattrickide peale läheb, siis ma oleksin ka käpp.

  14. #2414
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    mulle aitab esialgu. Teen traditsioonilist sportsbettingut edasi. need martingale´id varem või hiljem hävivad. Praegu tagantjärele tarkus, aga lay @ 40, oleks 9€ võitnud. Praegu läksime 20€ püüdma ja saime persest. Samas Barcal võimalusi oli. Postid ja latid raksatasid. Sama rigged nagu pokker. 2 oudise eest pole keegi kaitstud.
    Samas, inimesed kelle on raudne distsipliin ja järgivad oma süsteemi ning oskavad õigel ajal lõpetada , võivad siit kasumit saada. Aga hui itead millal see õige aeg lõpetada on...
    Nõrk hattricks töötas ju kõige paremini. siis kaldusid kõrvale ja hävisid mingi muu betiga hoopis

  15. #2415
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Nõrk hattricks töötas ju kõige paremini. siis kaldusid kõrvale ja hävisid mingi muu betiga hoopis
    +mirrion

    aga peab tõele au andma, teie bet tegi jalkpalli vaatamise palju nauditavamaks.. vaatasin mängu ja muigasin teie frustratsiooni:P
    Viimati muudetud Rage poolt : 19.04.12 at 07:59

  16. #2416
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Kaiu Parish, Estonia
    Postitusi
    22

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    kui no hatticks käiku läheb siis ma oleks käpp
    +1

  17. #2417
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Sportsbetting

    ma ütsin kohe, et 2-0 paneme. a no pole hullu, viimased 2 mängu on ikka haigelt närvilised olnud, aga mõnus vaatamine. gg svenza, tänud et viitsisid jamada ja kahju et seekord nii läks

  18. #2418
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Sportsbetting

    Kes tahab natuke riskida, et võita 10 kordselt raha, võib seda teha Realile panustades :) Saatsin triole 3 kirja ka, et koef ilmselt vale, aga seal midagi asjalikku mulle ei vastatud, lõpuks öeldi, et koefid maha võetud, seda ka tehtud pole, nii et lükkasin sümboolse summa sinna. Tundub suht flip olevat :)

    ( Click to show/hide )

  19. #2419
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Sportsbetting

    Pmtslt võiks imo sellise beti peale tõmmata, et Barcelona peale panna näiteks 10$ ja Reali peale 2$, kui üks neist lööbki esimesena värava, oled 8$ plussis. Neid summasid võib muidugi ka 10 kordistada või rohkemgi, aga lihtsalt tundub väga nuts see asi või olen ainult mina see, kes nii optimistlik on?

    Edit: Ühesõnaga koef tuleks 1,67, et üks neist lööb ajaliselt esimesena värava.
    Viimati muudetud M6niste poolt : 20.04.12 at 13:17

  20. #2420
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Pmtslt võiks imo sellise beti peale tõmmata, et Barcelona peale panna näiteks 10$ ja Reali peale 2$, kui üks neist lööbki esimesena värava, oled 8$ plussis. Neid summasid võib muidugi ka 10 kordistada või rohkemgi, aga lihtsalt tundub väga nuts see asi või olen ainult mina see, kes nii optimistlik on?
    ma usun, et töötab küll.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES