Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 138, kokku 164 EsimeneEsimene ... 3888128136137138139140148 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 760, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2741

    Re: Sportsbetting

    Kui siinsete spordifännide seas leidub keegi noor ja hakkaja, kes sooviks sel alal Eestis töötada ning saada hea võimaluse karjääri teha, soovitaks vaadata järgmist tööpakkumist.

    Peamine nõue on ausus, tõsine tahtmine tööd teha ja saavutusvajadus. Need, kes ei otsi mingit ajutist "lebo otsa" või "sooja kohta", soovitaks endast märku anda :).

  2. #2742

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    kes prindib?

    pole retooriline
    mina sain väikese hiti - saksa-portugali combo.
    panen reeglina 3-4 betti(1-5 eur) iga õhtu ja et variatsioon oleks võimalikult suur, siis combod :)
    muidu tavaliselt ei panusta, ainult jalka EM ja MM. see EM on hetkel -30eur.
    samas ei nurise, eelmine MM oli haige hiiter - 200eek - 12850eek.

  3. #2743
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Kui siinsete spordifännide seas leidub keegi noor ja hakkaja, kes sooviks sel alal Eestis töötada ning saada hea võimaluse karjääri teha, soovitaks vaadata järgmist tööpakkumist
    kas tonybet seab üles taolised putkad, nagu on optibetil riias?

    võib-olla olen ülbe aga pean tunnistama, mul on raskusi tööülesannete mõistmisega
    ei saa enam üldse aru mõistetest "administraator" ja "juhtimine"

    kas ma saan õigesti aru, et sinna on müüjat vaja, kes ootab degenne ja sisestab nende panuseid?
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 14.06.12 at 10:58

  4. #2744

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    kas tonybet seab üles taolised putkad, nagu on optibetil riias?

    võib-olla olen ülbe aga pean tunnistama, mul on raskusi tööülesannete mõistmisega
    ei saa enam üldse aru mõistetest "administraator" ja "juhtimine"

    kas ma saan õigesti aru, et sinna on müüjat vaja, kes ootab degenne ja sisestab nende panuseid?
    Jah, TonyBet avab lähikuudel erilised panustamispunktid, kus saab vaadata spordivõistlusi ja teha lives panuseid hetkel toimuvate või tulevaste spordivõistluste peale. Sihtrgupiks on eelkõige need inimesed, kellele meeldib arveldada sularahas, kes ei tunne piisavalt hästi internetti ja online-panustamist, soovivad arvet avada jne.

    Välismaal, sh. Lätis ja Leedus on need väga levinud, Eestis on TonyBet esimene.

    Esimesena asjana otsib TonyBet panustamispunktide juhti, kes töötaks samaaegselt ka ise (küll mitte täiskoormusega) klienditeenindajana. Seejärel värvatakse juba inimesed, kes töötavad ainult klienditeenindajatena.

    Panustamispunktide juhi tööülesannetesse kuuluvad lisaks teenindamisele töötajate värbamine, koolitamine, nende töö kontrollimine, graafikute koostamine jms.

  5. #2745
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    nende töö kontrollimine
    hiljaksjäänud turumuutuse 10k-se betiga haamerdamine jääb nüüd unistuseks

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 14.06.12 at 11:49

  6. #2746
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Panustamispunktides käib ka sularahaga arveldamine?



    Huvitav. kas lepingus on ka punkt, et kui klienditeenindaja laseb mingi mõttetu koefi läbi, et siis läheb palgast maha, nagu see jaeteeninduses kombeks

    Aga idee iseenesest ettevõtte seisukohalt hea.

  7. #2747
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Ma usun, et see ettevõtmine on analoogne Riias asuvate optibeti punktidega.

    Panustamispunktides käib ka sularahaga arveldamine?
    obv, sularaha ongi põhiline

    Huvitav. kas lepingus on ka punkt, et kui klienditeenindaja laseb mingi mõttetu koefi läbi, et siis läheb palgast maha, nagu see jaeteeninduses kombeks
    klienditeenindajal on ees arvuti/samasugune leht pmst. nagu tonybeti interneti leht, seal logib betid sisse, koefid on sellised nagu hetkel tonybetil on. suht standard võib vist arvata 8% juice (1,85/1,85 koefid, maybe 1,9/1,9, kui armu annavad)
    klienditeenindajal pole mingit võimalustki ühtegi hinda liigutada
    limiitide kohta ei tea, aga need on kindlasti kõrged ja usun, et mingi 5k+ bettide puhul helistatakse managerile, kes kontrollib omakorda üldise turu/ firma positsioonid üle

    Aga idee iseenesest ettevõtte seisukohalt hea.
    eesti loto kaotab arvestatava arvu kliente ma usun, sest nii mõnigi lotoreg on väsinud -40% roi-st ja vahetab ümber -5% roi jalgpallikombodele, saab suurema adneraliinivalangu ka imo

    kui kogu operatsioon on kasiinodes sees, nagu seda on riias (mõni erand on restoranis ka, mis mulle isiklikult üldse ei meeldi, väga korralik restoran (melnais kakis) on iseenesest aga aeg-ajalt vohab kari degenne sisse)
    diskreetse operatsiooni korral on imo kõik moraalne.

    juhul, kui eestisse tekib mingi suur kontorite võrk ning massiivne avalik reklaam, siis tuleks autoriteetidel juba praegu käpp ette panna

    sest päeva lõpuks ikkagi pole selline juice biiditav* (ja vaevalt hakkab keegi kontori ees campima oodates mõnda väga harva juhtuvat "rogue line`i/arb võimalust")

    seega kõik, kes sinna sisse astuvad on dead money

    kui eetiline oleks siis suurejoonelise promokampaaniaga lagedale tulla?


    ---
    edit
    * 5% ja isegi 8% juice on tegelikkuses "biiditav", kuid samas need inimesed, kes neid hindu biidivad, võtavad interveebist 2,5% juice hinnad
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 14.06.12 at 13:17

  8. #2748

    Re: Sportsbetting

    Tänased mängud:

    Itaalia - Horvaatia

    Huvitav, et statistika räägib siin Horvaatia kasuks. Itaalia pole Horvaatiat kunagi võitnud võistlusmängus. Viimastes sõprusmängudes ei löönud Itaalia ühtegi väravat. Ometigi tegid nad Hispaania vastu väga sümpaatse mängu. Alagrupist edasi pääsemiseks ei tohi seda mängu kindlasti kaotada, sest Iirimaad biidivad kõik siin grupis. Pakun, et Horvaatia ei võida mängu.
    Lay Croatia @ 3.4

    Hispaania - Iirimaa
    Torresel on viimane aeg jalad perse alt välja tõmmata ja mängima hakata.Aitab juba nendest möödalöökidest. Viimasest 12st omavahelisest mängust 8 on Hispaania hoidnud tühja värava. Pallivaldamine saab olema 65%-35% ja iirlased hoiavad seda ainult omal poolel. Spain peaks kõvemini nüpeldama kui Horvaatia, 3-0 või 4-0 on reaalne. Muidugi kui nad jälle 6 poolkaitsjaga mängima hakkavad, siis see pall jääbki sinna väljakule veerema.
    Spain -1.5 goals @ 1.99
    Over 2,5 goals @ 1.88
    Trademiseks Spain 2-0 ja 3-0

  9. #2749

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    juhul, kui eestisse tekib mingi suur kontorite võrk ning massiivne avalik reklaam, siis tuleks autoriteetidel juba praegu käpp ette panna

    sest päeva lõpuks ikkagi pole selline juice biiditav* (ja vaevalt hakkab keegi kontori ees campima oodates mõnda väga harva juhtuvat "rogue line`i/arb võimalust")
    ---
    edit
    * 5% ja isegi 8% juice on tegelikkuses "biiditav", kuid samas need inimesed, kes neid hindu biidivad, võtavad interveebist 2,5% juice hinnad
    Miks peaksid tavainimesed ROI peale m6tlema ja "rogue line/arb" v6imalusi otsima. Inimesed ei ole ratsionaalsed ja spordiennustus ongi meelelahutus, mitte rahateenimise v6imalus. Samamoodi nagu pokker. See, et m6ned regularid oskavad ka pikas perspektiivis raha teha, ei muudu yldpilti - maja v6tab rake ja enamus m2ngijaid kaotavad.

    Yksikuid panuseid paneva m2ngija jaoks on suht t2htsusetu, kas tema roi on +5% v6i -10%.. Nagunii on variatsioon meeletu, eriti jalgpallikombosid armastava keskmise pereisa panustamisel. Pokkerist paralleele tuues v6ib v6rrelda hyperturbo HUSNG-ga. Selleks, et expected roi erinevus kahe m2ngija vahel v2lja tuleks variatsiooni vahelt, on vaja minimaalselt mitmeid sadu m2nge m2ngida.

    ja degennid, kes panustavad palju negatiivse ROI-ga, ei vaja ka eriti kaitsmist - nemad m2ngivad selle raha nagunii maha, k6rgema koefiga saavad nad lihtsalt paar panust 6htu jooksul rohkem lubada, aga l6pptulemus on ju nagunii bankroll 0.

  10. #2750
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    marcoloco, ma olen isiklikult väga rahul sellega, kui mingisugused kontorid avatakse ja mulle meeldib, et sportsbettingusse voolab veel rohkem raha juurde, kui praegu.
    mu suurim lootus on, et kõiksugused offshore bookied legaliseeritakse kuhugi kindlasse kohta, et kõigi rahad oleks 100% kaitstud.

    siiski on mul väike moraalne dilemma selle kõigega, sest juba triobeti/unibeti turundus häirib mind tõsiselt ning kardan, et tonybet liigub obv samas suunas

    minu arvamus sellest kõigest on, et taolist spordiennustust saab tehnilises mõttes võrrelda blackjackiga vms. ja seega ei poolda ma mingisugust promomist

    loomulikult ei vaja degennid kaitsmist, kuid liiga palju on nõrga iseloomuga inimesi, kes ei vääri sattumist sportsbettingusse.
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 14.06.12 at 14:15

  11. #2751
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Mida keegi arvab TOP4 goalscorer?
    Gomezil ja horvaatlasel 3 väravat Gomez TOP 4 1.2 horvaatlaselt 1.7

    Vaatasin, et eelmine EM lõi Villa ainukesena 4 väravat ja 4 venda 3 väravat.

    Seega bet peaks kaotama juhul, kui Gomez ja horvaatlane enam väravaid ei löö ja 4 venda saavad rohkem kui 3 väravat?

  12. #2752
    FPP Pro
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Pärnumaa
    Postitusi
    239

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Trademiseks Spain 2-0 ja 3-0
    Läheb sama .
    Seni EM 4€ kasumis . Keegi Horvaatiat üldvõitjana trademiseks ei võtnud ? Koef. langes peale Iirlaste tümitamist 70-lt 35 peale.
    Edit: Ma panin natuke mööda ikka, 55-lt 35 peale ikka , my bad.
    Edit:Webb vilistab, panin Under 4.5 Card@2.16
    Viimati muudetud elrosmeero poolt : 14.06.12 at 18:25

  13. #2753
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Sportsbetting

    Päris ulme langus... Ma ise olen Horvaatide poolt, aga eks näis, see pigem sisetunde järgi kui stattide...

  14. #2754
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    privadorile ei soovita praegu küll underit bettida

    esimene mäng, mida eurol bettisin, panin under 3.5 cards 2,75 koefiga ... sweataments

  15. #2755

    Re: Sportsbetting

    ma ka sweatisin oma under 2,5 goalsiga...

  16. #2756

    Re: Sportsbetting

    Päeval tasub ikka panused ära võtta.
    Hetkel Spain -1,5 @ 1.80
    Ja Over 2,5 goals 1.82
    Päris suur vahe, kasumi saaks juba sisse kasseerida kui oleks metsikud summad.

  17. #2757
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    tundub jah, et peab kolme maa ja mere taha minema, et iirimaa peale bettijaid leida

  18. #2758
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    93 minutil oli no goals 1.13, aga horvaatial karistuslöök suht kaugelt
    et pm kui läheb aia taha siis yhe rünnaku veel jõuab võtta.

    Huvitav palju sellistest karistuslöökidest sisse läheb?

  19. #2759

    Re: Sportsbetting

    14.06.2012 21:45 Hispaania - Iirimaa (Täpne skoor)
    4-0 4-0
    10.00
    Võit
    14.06.2012 19:00 Itaalia - Horvaatia (1X2)
    1 - 1 X
    3.20
    Võit
    Võidud kokku
    Kombo
    32.00
    1 x 2.0 = 2,00 64,00

    EM hetkel + 30€

  20. #2760
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    ...
    Nice bets, Sir! Trios on Fanatsy Matches päris huvitav panustamisviis vms, see täna natuke toitis....
    Viimati muudetud TrvP poolt : 15.06.12 at 11:08

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES