Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 142, kokku 164 EsimeneEsimene ... 4292132140141142143144152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 821 kuni 2 840, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2821

    Re: Sportsbetting



    easy bet jh

  2. #2822
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Annan ka oma panuse spordiennustusse
    ( Click to show/hide )
    Mees nägi unes hobust number kuus. Ootas kuus aastat, kuus kuud ja kuus päeva. Luges sellest kuuenda võistluse, kuuenda sõidu ja pani kuuenda hobuse võidu peale kogu oma kuue aasta jooksul kogutud raha.
    Hobune jäi kuuendaks.

    Umbes nii see käis, täpselt ei mäleta.

  3. #2823

    Re: Sportsbetting

    Keegi targem võiks selgitada, kuidas emil top goalscorer valitakse, kui mängijad jäävad ühele pulgale. Lugesin, et väravasööte võetakse esmalt viigilise seisu korral arvesse, kuid vaadates Triobeti koefe, tundub see pisut veider...kuna kõigil, kes 3kolli on löönud, on koef 8, va Balo muidugi. Peale nende(Balotelli ja Gomez) ei tohiks teistel 3 väravalööjatel enam mingeid oddse golden boot awardile konkureerida, kuna Gomezel on üks assist kirjas ning Balol veel mäng varuks.
    Kui ma olen õigesti aru saanud, siis tundub suht safe bet mõlema Mario peale panustades(2,4; 8). Vaevalt, et keegi kolmas finaalis kahe või enama väravaga hiilgab.

  4. #2824
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    see on jalgpall...kindlat ei ole siin midagi. vabalt võib fabregas või kasvõi tõusvas joones mängiv torres laksata ära need kaks kolli on ennegi nähtud nn safe bette :)

  5. #2825

    Re: Sportsbetting

    vana hea safe bet....lol

  6. #2826
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Sportsbetting

    tundub mõttetu mäng tulevat ,sest mitte ühtegi huvitavat koefi ei ole. kõik on nii obvious või unreal.

  7. #2827
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Razzbock Vaata postitust
    Keegi targem võiks selgitada, kuidas emil top goalscorer valitakse, kui mängijad jäävad ühele pulgale. Lugesin, et väravasööte võetakse esmalt viigilise seisu korral arvesse, kuid vaadates Triobeti koefe, tundub see pisut veider...kuna kõigil, kes 3kolli on löönud, on koef 8, va Balo muidugi. Peale nende(Balotelli ja Gomez) ei tohiks teistel 3 väravalööjatel enam mingeid oddse golden boot awardile konkureerida, kuna Gomezel on üks assist kirjas ning Balol veel mäng varuks.
    Kui ma olen õigesti aru saanud, siis tundub suht safe bet mõlema Mario peale panustades(2,4; 8). Vaevalt, et keegi kolmas finaalis kahe või enama väravaga hiilgab.
    üleeile saime aru, et dead heat rule on

    ( Click to show/hide )

  8. #2828
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    mina loen välja, et praeguste oddside juures Pinnacle`st deriveerides on Triobetis ainukesena Cesc Fabregas 14 koefiga +2% EV, seega võite bettida ja teoreetilist raha nautida

    ja obv Spain Top Goalscorer samuti Fabregas 3,5 koefiga on free money (eeldan, et Triobet ikka voidib, kui võrdne arv väravaid, see tuleks ennem klienditoest järgi küsida)
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 01.07.12 at 13:45

  9. #2829
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    kui triobetis on 3-värava mehed koefidega võrdsed siis ka triobetis on beti jagamine

    Üldse mulle tundub, et igasugused finaalid on täiesti mõttetud mingi edge leidmises. Kõigi pilgud on suunatud neile ja mingit ebaefektiivsust ei teki
    Viimati muudetud privador poolt : 01.07.12 at 15:49

  10. #2830
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    kui triobetis on 3-värava mehed koefidega võrdsed siis ka triobetis on beti jagamine

    Üldse mulle tundub, et igasugused finaalid on täiesti mõttetud mingi edge leidmises. Kõigi pilgud on suunatud neile ja mingit ebaefektiivsust ei teki
    numbrid on pidevalt paigast ära ja igal hetkel on kusagil mingi raha vedelemas (ma räägin proppidest)

    ma kasutasin lihtsat deriveerimist praegu, kahjuks niimoodi leiab mingi <5% edge proppe

    kui nüüd kasutaks veel põhikooli/gümnaasiumi matemaatikat juurde ja püüaks ise tõenäosusi arvutada (mis proppide puhul on lihtne, sest mingid triobetid ja taolised panevad väga mööda numbrid üles, näiteks sageli kasutatakse keskmist, kui peaks kasutama mediaani või isegi moodi jne.)
    siis 10% edge peaks üksikutest kohtadest ikka üles leidma, limiidid vb mingi 100€-200€ taolistele proppidele aga ez money igal juhul

  11. #2831
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    numbrid on pidevalt paigast ära ja igal hetkel on kusagil mingi raha vedelemas (ma räägin proppidest)

    ma kasutasin lihtsat deriveerimist praegu, kahjuks niimoodi leiab mingi <5% edge proppe

    kui nüüd kasutaks veel põhikooli/gümnaasiumi matemaatikat juurde ja püüaks ise tõenäosusi arvutada (mis proppide puhul on lihtne, sest mingid triobetid ja taolised panevad väga mööda numbrid üles, näiteks sageli kasutatakse keskmist, kui peaks kasutama mediaani või isegi moodi jne.)
    siis 10% edge peaks üksikutest kohtadest ikka üles leidma, limiidid vb mingi 100€-200€ taolistele proppidele aga ez money igal juhul
    On easy money aga mitte kauaks. Need Triobetid ja Huinabetid panevad Sul kohe max limiidid väga väikeseks või eemaldavad üleüldse sportsbettingust.

  12. #2832
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    On easy money aga mitte kauaks. Need Triobetid ja Huinabetid panevad Sul kohe max limiidid väga väikeseks või eemaldavad üleüldse sportsbettingust.
    praktika olevat jah selline aga ei oska öelda, pole isiklikult (vist) eales proppe bettinud

  13. #2833
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 247

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    praktika olevat jah selline aga ei oska öelda, pole isiklikult (vist) eales proppe bettinud
    Mul endal kogemusi ei ole aga on kindlaid allikaid (aastaid arbitraaziga tegelenud inimesed), et nii naa teevad.

  14. #2834
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Kahjuks nii nad teevad jah ja paha asi on see, et 5%+ leiad tõenäoliselt urkasaitidelt. Urkasaitidel kas saad panuse limiidi langetamise(parim juht), panuse tühistamise v kõige hullem ei saa enam raha ka tagasi

    Nt betway-ga ma panustasin Wimbeldoni võidu peale Sharapova 6,5 kui turg oli juba 5 v alla selle. Järgmine kord kui läksin betti tegema oli max bet 1 eur-loodetavasti saab ikka cashoudi teha

    Aga noh raha teenitakse ikka teisel pool olles-teenuse pakkujana
    a la Tonybet kes H2H on 1.8 vs 1.8 koefid

  15. #2835
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    imo proppidele ligemale 10% ROI saab sellistel saitidel ka, mis ei limiteeri.
    bookied ei spetsialiseeru eriti eksootiliste bettide nittimisele, lihtsalt pannakase lambist mingisugune number välja, küll see sirgeks betitakse ja siis vahetult enne mängu tuleb lihtsalt nii palju raha mõlemale poolele, et profit niikuinii olemas.

    proppidel on lihtsalt limiidid <250 ja nad nõuavad mõtlemist, mõnikord ka klauslites tuhnimist

  16. #2836

    Re: Sportsbetting

    Kes panid Balotelli top scoreriks oli seis juba päris hapu enne kui Torres Matale söötis :D

    Kuigi lõpuks tema ka sai golden booti ikkagi tänu Matale söödule :D
    Viimati muudetud raidov poolt : 02.07.12 at 00:42 Põhjus: Kuigi lõpuks tema ka sai golden booti ikkagi tänu Matale söödule :D

  17. #2837
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    jah panin ka lolli peaga reegleid tundmata top4 scoreriks Gomezi-pole vaadanudki palju ma betist üldse tagasi sain

  18. #2838
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Razzbock Vaata postitust
    Keegi targem võiks selgitada, kuidas emil top goalscorer valitakse, kui mängijad jäävad ühele pulgale. Lugesin, et väravasööte võetakse esmalt viigilise seisu korral arvesse, kuid vaadates Triobeti koefe, tundub see pisut veider...kuna kõigil, kes 3kolli on löönud, on koef 8, va Balo muidugi. Peale nende(Balotelli ja Gomez) ei tohiks teistel 3 väravalööjatel enam mingeid oddse golden boot awardile konkureerida, kuna Gomezel on üks assist kirjas ning Balol veel mäng varuks.
    Kui ma olen õigesti aru saanud, siis tundub suht safe bet mõlema Mario peale panustades(2,4; 8). Vaevalt, et keegi kolmas finaalis kahe või enama väravaga hiilgab.
    Fernando Torres nimetati jalgpalli EM finaalturniiri parimaks väravakütiks, pälvides "kuldse jalgpallisaapa" auhinna. safe bet oli tõesti

  19. #2839
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Fernando Torres nimetati jalgpalli EM finaalturniiri parimaks väravakütiks, pälvides "kuldse jalgpallisaapa" auhinna. safe bet oli tõesti
    Igal pool oli dead heat rule, see, et Torres golden booti sai, ei mängi rolli

  20. #2840
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Sportsbetting

    pointless süsteem siiis.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES