Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 145, kokku 164 EsimeneEsimene ... 4595135143144145146147155 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 881 kuni 2 900, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2881
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    wp triobet ,bet tühistatud.
    NB. lugege alati väikest kirja ja muid lisatingimusi !!!
    seleta lähemalt, mis krdi tühistus?
    Israel pani napilt Tammeri ju kotti

  2. #2882
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Sportsbetting

    bet kehtis ainult finaalile ,või ehk siis ,et Israel oleks pidanud 12 parema hulka jõudma. vb standard reegel kergejõustikus ,ei oska öelda ,hetkel sirvin siin reegleid ja muid asju. ise ma ei mäleta ,et seal ennustuse tegemise hetkel oleks kuskil mingeid lisakirjasid või asju olnud. kiirelt chattisin suppordis ja suht tuimalt öeldi ,et kõik korrektne.

    kui ma betti tegin siis ma suht loogiliselt mõtlesin ,et kettaheide ja konkreetselt mõõdetav ala ja hetkel protokollis kah vastavalt 25 ja 27 koht.

    tundub ,et see punkt
    4.12. Kergejõustik

    H2H - võistluses loeb järgnev reegel, kui ei ole teisiti sätestatud:

    • Osaleja/Võistkond, kellel on parim lõppkoht (või kukub võistluselt välja enne kui tema H2H vastane) võidab. Kui osaleja/võistkond A kukub välja veerandfinaalis ja osaleja/võistkond B kukub välja poolfinaalis, siis võidab osaleja/võistkond B duelli.
    Kui mõlemad osalejad/võistkonnad kukuvad välja samas ringis (nt. poolfinaalis), annulleeritakse kõik panused hoolimata saavutatud ajast.

  3. #2883
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Iagathes suht veider H2H siis, sest suht reaalne oli võimalus, et mõlemad vennad lõpetavad eelringis.
    Samas huvitav, kui oleks ma nt Kanteri võidu peale pannud ja ta oleks eelringis välja kukkunud oleks mulle panus tagastatud?

  4. #2884

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Iagathes suht veider H2H siis, sest suht reaalne oli võimalus, et mõlemad vennad lõpetavad eelringis.
    Samas huvitav, kui oleks ma nt Kanteri võidu peale pannud ja ta oleks eelringis välja kukkunud oleks mulle panus tagastatud?
    muidugi.

  5. #2885
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Ok, aga see loob ju aluse mängu abusimiseks. Winning outrights muutuvad paremaks alati finaalis(st oddsides on sees qual edukas läbimine)
    Toon näite Kanteri qual eelne winning outrights oli 1:13 Nüüd turud pakuvad 1:6. Ok oletame, et ta oleks viimase heite teinud piriiripealse a la 64m siis olen ka kindel, et oddsid oleks olnud ca min 1:10 kandis

    Hartingu koef kukkus ka mingist 1.7 1.45-ni

  6. #2886

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Iagathes suht veider H2H siis, sest suht reaalne oli võimalus, et mõlemad vennad lõpetavad eelringis.
    Samas huvitav, kui oleks ma nt Kanteri võidu peale pannud ja ta oleks eelringis välja kukkunud oleks mulle panus tagastatud?
    See reegel kehtib vist ainult H2H kohta.. ehk siis winning outright ei tyhistata, nagu ma aru saan. Aga ysna jabur kyll jah. Eitea kas Tammerti peale panustanutel ka tyhistati v6i see "unustati" ja oodatakse et need yksikud kes viitsivad reeglites n2puga j2rge pidada, supportist raha tagasi n6udma hakkavad.

  7. #2887

    Re: Sportsbetting

    Kus toas saaks Eatoni maailmarekordit ennustada ja mis koefiga?

  8. #2888
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Eaton 1.2 to win tundub suht ok, aga kümnevõistluses selge katkestamise oht. Huvtav, kas on selliseid bookisi ka, mis katkestamise korral beti tagastavad:)?
    WR ei leidnud, kuigi varem nägin neid kuskil

  9. #2889
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Kus toas saaks Eatoni maailmarekordit ennustada ja mis koefiga?
    otsin ka koefe WR täiest võimalik

    Üks huvitav koef on Naiste 200mWR. Tahaks seda Layda 1.05 pealt(vb pf toovad kõrgemale) Felix jooksis küll see aasta 21.69PB, aga ta ka ise tunnistas, et see oli ideaalne jooks. WR siis 21.34. Lihtsalt see WR on müstiliselt tugev

    Teine bet oleks Bolt vs Blake 0.25 handicap. Arvan, et Bolt ei võida nii veenva ülekaaluga

  10. #2890

    Re: Sportsbetting

    Millised kihlveokontorid peale Betfairi veel Eesti jalgpallimänge välja toovad?

  11. #2891
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Millised kihlveokontorid peale Betfairi veel Eesti jalgpallimänge välja toovad?
    järjestan maine järgi : SBObet, 188Bet , Dafabet/12Bet ja nendega peaksid pea 100% kordadest parima hinna saama, tegelikult Triobetis on ka päris head hinnad kodumaistele mängudele, see võiks ka tagataskus olla. Betfairi viskaks minema.

  12. #2892

    Re: Sportsbetting

    Aga need eesti meistrivõistlused jalkas mis see laupäev hakkavad ei näinud ma peale Betfairi kuskil või võtavad siis hiljem nimekirja.

  13. #2893
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Aga need eesti meistrivõistlused jalkas mis see laupäev hakkavad ei näinud ma peale Betfairi kuskil või võtavad siis hiljem nimekirja.
    hetkel on timeframe 17h enne mängu algust, siis tulevad aasia hinnad välja (SBO,188,Dafa)
    nüüd oleneb sellest, mida sa betid, kas sa peaksid need ära ootama, või ennem enamasti Triobetist ära võtma
    selle kohta pead ise natuke praktilist ülestähendamist harrastama

    kui tegu oleks suurema turuga, poleks küsimust ... aga mulle tundub, et eesti mängude puhul on vist isegi mõtekam veel varasem (enne SBO tulekut) number ära võtta, sest aasias ikka pannakse ka suur juice peale (u. 4,5%) ja tundub, et selleks ajaks on juba arvestatavad summad üle käinud ja väga suur edge kadunud

    peaksid mingi u. 10-se sample size testi tegema, kas need mängud, mida sa betiks, oleks parema hinnaga SBO tulekul, või varem.
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 09.08.12 at 21:28

  14. #2894

    Re: Sportsbetting

    Ei ole sellise asjaga kursis tähendab et aasia omad panevad siis kuni 17h enne mängu algust koefid üles aga Trio siis veel ennem või kuigi betfairis on nad ka praegu üleval. Ja mismoodi siis koefide hinnad muutuvad mida rohkem bookisi neid mänge üles paneb lähevad langusesse või. Mingit arbivärki ei saaks sedasi aretada?

  15. #2895
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas aivo Vaata postitust
    Ja mismoodi siis koefide hinnad muutuvad mida rohkem bookisi neid mänge üles paneb lähevad langusesse või. Mingit arbivärki ei saaks sedasi aretada?
    väiksemad liigade puhul on vastus : oleneb, suuremate liigade puhul kindlasti oodata ära aasia hinnad, 99,9% kordadest on seal parim hind. Eesti meistriliiga on väike ja liikumised on suured, st. siin vedeleb korralikult raha maas, kui natuke analüüsi viitsid teha, saad korraliku ROI.
    arbivärgist ei tea ma suurt midagi, sest arbimine kulutab aega / mõlema poole bettimine = 2x juice = rumalus / limiitidega jamad 24/7 + jauramised random bookiedes ... siiski <5k rolli puhul on mõtekam arbida
    mõtlesin, et sa tahad meistriliigat bettida ... aga kui arbida, siis miks limiteerida ennast ühele alale? oletame, et sa tead, kus suunas meistriliiga mängude hinnad liiguvad : vastus on straight bet , arbimine on raha tuulde viskamine
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 09.08.12 at 22:19

  16. #2896
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Ma nyyd olympia alal olen saanud päris häid arbe 9-16%. Otsima peab, ega neid kerge leida pole
    Parimaid oli Kanteri medal 4.33 vs 1.6 no medal

  17. #2897

    Re: Sportsbetting

    Aga mismoodi bookid üldse mänge jälgivad ega siis igal kontoril oma esindajat seal kohal ei ole või siis võistluse korraldajad korraldavad mingi striimi siis selle konkreetse kontori jaoks eraldi kes neid mänge pakub. Vaatasin et kui neid laupäevaseid eesti mänge tahan ilma kohale minemata vaadata siis ainult saan ühte nendest mida tv6 üle kannab.
    Viimati muudetud aivo poolt : 09.08.12 at 22:41

  18. #2898
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    bookied ostavad infot sisse.
    kui sa teraselt vaatad, siis ikka igal mängul on keegi/kaks, kes pidevalt smartphone'i näpivad, nende firma müüb info edasi.

    eesti meistriliiga mänge saab lihtsa liigatabeli (kodu-võõrsi statsid / hooaja mängud) ilusti (kuni 10% ROI, kui vara betid) beatida

  19. #2899

    Re: Sportsbetting

    Aga on siis mul lootust kui ise kohal olen näiteks clock beati teha nende smartphone meeste suhtes varasemalt. Kui ma näiteks kuskilt meediast seda võistlust jälgiksin siis ei oleks ma selles nii kindel või siis oleneb feedist. Ja kui jälgiksin võistlust samast kanalist mida kontor pakub siis vist küll ei tuleks välja. Muide huvi pärast proovisin etv olümpiamänge panin digiteleka ja digiboxiga eraldi teleka siis oli väike vahe sees aga kui panin ka veebist sama asja peale oli vahe vaata et veerand minutit veebivariandi kahjuks.
    Viimati muudetud aivo poolt : 09.08.12 at 23:45

  20. #2900
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    clock beating pole enam tavaline fetish. milleks see?
    mitte, et see teoorias ei töötaks, aga see kogu kontseptsioon on midagi, mis nõuab põhjalikku ettevalmistust ning tasu on kindlasti väike sellise pingutuse puhul.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES