Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 164 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #261
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 302

    Re: Sportsbetting

    TULE NYYYYYDDDD

    EDIT: EI TULNUDKI

  2. #262

    Re: Sportsbetting

    Loevad küll lisaminutitel löödud väravad, päris kindlasti kohe. Ma olen vana degenerate sportsbettinguhai.

  3. #263

    Re: Sportsbetting

    viimane bet minu poolt portugalile .. nii sitta m2ngu ma pole ammu n2inud

  4. #264
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Sportsbetting

    MEELETU!

  5. #265
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 302

    Re: Sportsbetting

    KOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKK UMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUM ÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGK OKKUMÄNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKOKKUMÄNGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGVGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

  6. #266

    Re: Sportsbetting

    GG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #267

    Re: Sportsbetting

    Aitäh Eesti, aitäh kodumaa !
    Sittuge verd ! Viimase bussiga Tallinna... Lugege homme Sõnumilehte!

  8. #268

    Re: Sportsbetting

    MINE P__U___T____SI PORTUGAL

  9. #269
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 302

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Aitäh Eesti, aitäh kodumaa !
    Sittuge verd ! Viimase bussiga Tallinna... Lugege homme Sõnumilehte!
    MA HOMME 09.30 PEAN OLEMA TALLINNA D TERMINALI SADAMAS, TULE SÕIDA PÄRNU, SAAME KOOS MINNA. VÕIN TIKKE LAENATA.

  10. #270
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Sportsbetting

    mind ikka huvitab palju svenza raha huugama pani

  11. #271

    Re: Sportsbetting

    mul -100$ ,. seega pole hullu

  12. #272

    Re: Sportsbetting

    Portugal oli täispask; Eesti väärinuks võitu. Ega ei ole 4,5K eegu eest erilist rõõmu küll sellest näljasest viigist. Krt, ma olen umbusklik nende sõprusmängude ja mingite maavõistluste osas - kui tugevamal midagi võita pole, on nõrgematel motivatsiooni küllaga.

  13. #273
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 302

    Re: Sportsbetting

    kommentaatorid ka nutumaigu häälega räägivad, sest raudselt olid neil miljonid portugalil.

  14. #274

    Re: Sportsbetting

    minul läx -100$ (see oli rakeback, seega ise midagi alla ei pannud. Natukene vähem, kui nädalane rakeback.
    Unibetis: 400 & 750 eek panused, mõlemad olid kasumid, mis vastavalt tehtud hilo switchist ja pokkeris....

    tegelikult jäin ma väljakannetega 150 eek plussi :S


    aga rsk, mis summad oleks tulnud

    TRAAAAAAAAAA MUNNIKARI SEAL portugalis :S

  15. #275

    Re: Sportsbetting

    kuulake purjet....kutt oleks nagu täiesti kastis



    MIDA- IRWWWWWWWww
    NATUKENE PEKSTA TEDA, JALAGA IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW HAKKAVAD KARTMAAAAAAAA MEES MAGA KAINEKS :D

  16. #276
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Sportsbetting

    ***** käige krdi putsipead
    nahhui viik nada fedja

  17. #277

    Re: Sportsbetting

    teist korda juba fking eesti jalka nussib näkkku !!!
    seekord siis 11k pilet

    eelmine kord oli mingi u21 norraga mäng vä... nädal tagasi või nii...teised asjad tulid jälle ära... ja eestlased fking 1-1 viik tookord... 9k pilet siis... MINGE *****...

    saadan eesti jalgpalliliitu kirja, et mu kahjud korvaksid... moraalne kahju ka,,, kulutatud närvirakud ja kogu kupatus ikka

  18. #278

    Re: Sportsbetting

    ma ei beti enam 2 kuud .. -ev

  19. #279

    Re: Sportsbetting

    sama siin, alati kui panustan +ev mängudele, on see automaatne burning money :S ***** kyll

  20. #280

    Re: Sportsbetting

    Mõnele siit õppetunniks, et maailmas on ainult 2 kindlat asja. See et hommikul tõsuseb päike ja Ansip kõige süüdi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES