Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 150, kokku 164 EsimeneEsimene ... 50100140148149150151152160 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 981 kuni 3 000, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2981
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    võib eeldada, et kriteeriumiks on raha, seega on su postid enesele vastu rääkivad

  2. #2982
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    ma ei suuda vist eales arbijaid mõista

    Miks istuda terve päeva ekraani ees ning oodata kellegi teise käike, kui on endal võimalus neid käike teha.
    Ok mida sa siis paremaks pead, valuebettimist? Ka arbimisel on üks pool valuepool
    Ja kui sa kasutad turu parimaid line oled sa pinnuks silmas anyway ja saad märgistatud. Kui kasutad turu sitemaid line oled teretulnud igasse bookiesse!

    Ega ma ka arbimisest suurt lugu pea-lihtsalt tegin selle triali kaasa ja vaatasin kuda läheb. Tegelikult foorumite järgi on arbimine surnud juba 2 aastat. St olen 2008 aasta poste lugenud, kus käib massiline limiitide vähendamine jms probleemid
    Viimati muudetud privador poolt : 31.08.12 at 12:54

  3. #2983
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    võib eeldada, et kriteeriumiks on raha, seega on su postid enesele vastu rääkivad
    ei saanud täpselt aru, selgitad?

  4. #2984
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ei saanud täpselt aru, selgitad?
    raha : aeg

    kui me räägime sportsbettingust, siis pro arberid, kes istuvad 10h päevas ekraani taga, grindivad 100k-200k aastas
    on näiteid, Haralabos Voulgaris, kes on võimeline 1h päevas tegutsema ja ligemale 10M aastas tegema

    kummale poole need maailmavaated jms. paigutame?
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 31.08.12 at 13:02

  5. #2985

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    raha : aeg

    kui me räägime sportsbettingust, siis pro arberid, kes istuvad 10h päevas ekraani taga, grindivad 100k-200k aastas
    on näiteid, Haralabos Voulgaris, kes on võimeline 1h päevas tegutsema ja ligemale 10M aastas tegema

    kummale poole need maailmavaated jms. paigutame?
    See väide põhineb sul millele? Minu teada oli ta just tuntud, kui kõige põhjalikemate NBA analüüside koostajana ja vaevalt, et see tegevus ainult 1h päevas aega võttis.

  6. #2986
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    raha : aeg

    kui me räägime sportsbettingust, siis pro arberid, kes istuvad 10h päevas ekraani taga, grindivad 100k-200k aastas
    on näiteid, Haralabos Voulgaris, kes on võimeline 1h päevas tegutsema ja ligemale 10M aastas tegema

    kummale poole need maailmavaated jms. paigutame?
    Ülehindad siis pokkerit. 100NL HU bumhunterid, kes mängivad kuust-kuusse, istuvad arvuti taga 8h (enamus aeg on ooteaeg) teenivad 2-5k usdi, kuus mis on 48-60k aastas. Samal ajal DURRRR on võimeline 1M+ aastas.

  7. #2987
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    See väide põhineb sul millele? Minu teada oli ta just tuntud, kui kõige põhjalikemate NBA analüüside koostajana ja vaevalt, et see tegevus ainult 1h päevas aega võttis.
    see, et ta mänge jälgib, on ta kirg
    tehnilisest vaatapunktist ei peaks ta neid mänge jälgima
    kui ta tahaks, saaks ta 30 minutiga/päevas hakkama.

    ta betib(bettis, nüüd quittinud) vastavalt oma mudelile ... ainult numbrid obviously

    kui kõik jookseb automaatselt, on ainult bettide sisestamine

  8. #2988
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ülehindad siis pokkerit.
    ma ei tea pokkerist suurt midagi, pole aastaid mänginud
    ei avalda enam pokkeri koha pealt arvamust

  9. #2989

    Re: Sportsbetting

    Mina soovitaks sulle privador betfairis tradimist olgugi, et comission on suur siis profitit on võimalik päris hästi teenida (ja hiljem ka comissionit vähendada). Ma ei tea kas see härra enam lessoneid korraldab UK's, aga Peter Webb ilmselt üks parimaid maailmas sellel alal ennem pakkus grupi õpinguid.

  10. #2990

  11. #2991

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Koostan near-arb bette, st kasutan teatud arv erinevaid muutujaid valemis, mille ühe muutuja positiivse väljundi korral on tegu suurkasumiga ja teistest muutujatest ühe positiivse(mis on võimalik ainult siis, kui esimene m. on neg. väljundiga) korral on tegu kahjumiga(kuni -8% leke). Kuna "esimene" muutuja tuleb statistiliselt piisavalt tihti positiivse väljundiga on tegu long term profitiga.

    Selleks renewatingi datat bookide ja nende poolt pakutavate erinevate muutujate kohta.
    Maakeeli ka saaks? :D Ei saa hetkel aru...tooksid ehk selgitava näite, aitäh.

  12. #2992

    Re: Sportsbetting

    ta ei saa hetkel seda teha, puhkab.

  13. #2993
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas yaya Vaata postitust
    Maakeeli ka saaks? :D Ei saa hetkel aru...tooksid ehk selgitava näite, aitäh.
    sistema balalaika,mida iga loll ei taipa

    autor : heido24

  14. #2994
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Haralabos Voulgaris
    Ma ei tea ma oleks ettevaatlik mingite ebajumalate loomisega, et keegi teenib bettisega 1, 10 v 100 milli aastas
    Nagu ma aru sain pani ta juba aastal 2000!!! kogu oma rolli 6koefiga Lakersi peale ja istus 6 kuud ja sõi nuudleid
    Kombinatsioon maxvõimendusega mängimisest+ajastu 2000-2008
    Seega ta sai maximaalselt nautida kuldajastu hüvesi

  15. #2995
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    ...
    2000 flippis 400k omale
    ... crushis
    2009 quittis püüdmaks saavutada unistust saada nba treeneriks
    2012 mängis One Droppi

    ebajumal? imo not

    arvestades nba limiite ja volüümi võin ma päris hästi arvata, palju ta kokku kühveldas

  16. #2996

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ma ei tea ma oleks ettevaatlik mingite ebajumalate loomisega, et keegi teenib bettisega 1, 10 v 100 milli aastas
    Nagu ma aru sain pani ta juba aastal 2000!!! kogu oma rolli 6koefiga Lakersi peale ja istus 6 kuud ja sõi nuudleid
    Kombinatsioon maxvõimendusega mängimisest+ajastu 2000-2008
    Seega ta sai maximaalselt nautida kuldajastu hüvesi
    wtf :D

  17. #2997
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Seega ta sai maximaalselt nautida kuldajastu hüvesi
    obv vedeles 5 aastat tagasi veel rohkem raha maas kui 2012 aga ma oleks nõus bettima selle peale, et kui haralabob sõidaks vegasesse, organiseeriks omale 10-20 liikmelise pundi jooksjaid + netis veel betiks pinnacles , bookmakeris , greekis ja mõnes veel, teeks ta aastaga 5M+

  18. #2998
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    obv vedeles 5 aastat tagasi veel rohkem raha maas kui 2012 aga ma oleks nõus bettima selle peale, et kui haralabob sõidaks vegasesse, organiseeriks omale 10-20 liikmelise pundi jooksjaid + netis veel betiks pinnacles , bookmakeris , greekis ja mõnes veel, teeks ta aastaga 5M+
    ei oska kommenteerida jah kudias ta praegu teeniks


    Teema juurde tagasi tulles huvitav kuidas on arbi võimalused suurte bookide vahel pinnacle-sbo,greek,matchbook,bookmaker mõned aasia bookied. Limiteerimsie oht väiksem-huvitav mis roi kuus välja pigistaks?

  19. #2999
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Teema juurde tagasi tulles huvitav kuidas on arbi võimalused suurte bookide vahel pinnacle-sbo,greek,matchbook,bookmaker mõned aasia bookied. Limiteerimsie oht väiksem-huvitav mis roi kuus välja pigistaks?
    kui sa tead, mida sa teed, siis pigistab u.1% ROI ära ... niimoodi, et sind eales ei limiteerita
    aga need pole arbid, vaid nõrgad pooled

    edit: a sa kirjutasid kuus ... siis pole õrna aimugi, sest pole volüümist aimugi
    igatahes mina näen pidevalt selliseid <1% spotte just Pinnacles
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 31.08.12 at 15:16

  20. #3000

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    võimalik, et ma olen liialt impulsiivne aga ma ei kavatsegi enda arbijavaenulikku suhtumist muuta.

    peamine põhjus on selles, et arbimine ei aita inimese arengule kuidagi kaasa. olen stagnatsiooni vastu.
    imo enda numbrite mudelleerimisel on kasu akadeemilisele võimekusele, tehnilisele mõtlemisele, enesehinnangule.

    aga eks inimesed on erinevad ja peamine on see, et ise rahul oleksid.

    alati võib maast õunu korjata
    aga sel hetkel, kui taipad pea tõsta ja näed, millised puu otsas ripuvad, mõtled, miks varem pead ei tõstnud.
    Mina õppisin näiteks sitaks hästi peast arvutama nende aastate jooksul. Ja ega ekstrapapp enesehinnangule ka just halvasti mõjunud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES