Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 164 EsimeneEsimene ... 3947484950515999149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #961
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    389

    Re: Sportsbetting

    tra mul on kah korralik downswing ja trio krdi koefitegija on viimasel ajal totaalne soul rider rsk.

  2. #962
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    hakkasin nba peale bette panema, et oleks suurem entertainment value mänge vaadates.

    Täna öised(mäng, beti tüüp, kelle peale betin, koef, beti suurus "ühikutes"):
    wizards-bobcats (1-2), 2, 2.42, 1
    cavaliers-mavericks (1-2), 2, 3.15, 1
    jazz-trail blazers (1-2), 2, 2.8, 2
    bucks-magic (alla/üle 195.5), under, 1.91, 1
    warriors-lakers (alla/üle 221.5), under, 1.91, 1

  3. #963

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    wizards-bobcats (1-2), 2, 2.42, 1
    cavaliers-mavericks (1-2), 2, 3.15, 1
    jazz-trail blazers (1-2), 2, 2.8, 2
    bucks-magic (alla/üle 195.5), under, 1.91, 1
    warriors-lakers (alla/üle 221.5), under, 1.91, 1
    Sa teed sellise combo?

  4. #964
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    ei, kõik eraldi ikka

  5. #965

    Re: Sportsbetting

    mavericks üle caliversi .. no way dude ...

  6. #966
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    ma ei tea, miks ma selle siia postitasin.

    Ütlen viimast korda: Sportsbettingu eesmärk ei ole õigeid võitjaid ära arvata, vaid õigesti koefitsente hinnata. Kui ma arvan, et mavericksil on 32+% shot, siis ma teen beti nendele.

  7. #967

    Re: Sportsbetting

    wtf kui ma annan sulle perfect koefi beetimiseks, kuigi tõen2osus et see tiim võidab ntx on 0,1% sa ikka kütaks täie raha eest?=

  8. #968
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas leits
    wtf kui ma annan sulle perfect koefi beetimiseks, kuigi tõen2osus et see tiim võidab ntx on 0,1% sa ikka kütaks täie raha eest?=
    obv

  9. #969
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    kui sa annad mulle 1001:1 ja ma teaks, et võidu tõenäosus on täpselt 0,1%, siis võtan vastu obv, iseasi kui palju raha ma betin sellele. Antud mängudele ma panin piisavalt väikse raha, et võiks underdogide peale panna, olenemata suuremast variatsioonist.

  10. #970
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Sportsbetting

    + Usun, et antud hetkel on Dallasele panustamine kindlasti kasumlikum sellise konfiga, arvestades senist hooaega.

  11. #971
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    no antud hetkel on 3. veerand lõppenud ja oleme 8-ga maas :D

    e: nüüd bobcatsi mäng läbi, vähemalt hittisin selle ära

  12. #972
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    no antud hetkel on 3. veerand lõppenud ja oleme 8-ga maas :D
    Ma hetke tulemusi silmas ei pidanud, vaid mõtlesin sellele, kas see bet kasumlik on :).

  13. #973
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    jah, ma tegin 'võta sõna sabast kinni'-type nalja

  14. #974
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    wizards-bobcats - success, kaalusin sellele kahe uniti panemist, tiim hiljuti olulise lisa saanud S.Jacksoni näol, eile said Cavsist jagu jne. Paraku peale major trade'e ei julge eriti kindlalt midagi väita.
    cavaliers-mavericks - Selle mängu vaatasin algusest lõpuni ära, Cavs runnis suht hästi FG% 59, Mavericksi ainuke shot basically oligi see, et Nowitzkil hakkavad mid-range jumperid minema, Cavsil kedagi poleks, kes ta ära nulliks. Oma mängu tegi ära, aga mitte enamat. Cavsil tegid Varejao ja Delonte kõva mängu.
    jazz-trail blazers - Ei vaadand sekunditki sellest mängust. Topeltbeti panin puhtalt soodsa koefi pärast, veits kahetsen, kuna Trail Blazersi hea hooaja algus on paljugi tingitud senistest nõrkadest vastastest.
    bucks-magic - Tundus mäng, mis võib tulla vähese skooriline, lõpuminutid sweatisin ära, visati 3 punkti liiga palju :( Howard 25/20, Ilyasova 20/16
    warriors-lakers - Vaatasin terve mängu ära, tundus easy money bet tbh. Mõlemad high-scoring võistkonnad obviously, aga eeldasin, et tasemevahe on siiski liiga suur, et siit mingi 120:110 teema kuidagi tulla saaks, paraku LAL viskas oma 130 ära :( Pool minti enne lõppu olin veel võitmas, aga siis kobistati paar viset ära ja gg.

    Kokku 2,42 unitit sisse, 6 välja, loss 3,58. Kattis entertainment value siiski ära, homme prolly jälle mõned betid.

  15. #975

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    wizards-bobcats - success, kaalusin sellele kahe uniti panemist, tiim hiljuti olulise lisa saanud S.Jacksoni näol, eile said Cavsist jagu jne. Paraku peale major trade'e ei julge eriti kindlalt midagi väita.
    cavaliers-mavericks - Selle mängu vaatasin algusest lõpuni ära, Cavs runnis suht hästi FG% 59, Mavericksi ainuke shot basically oligi see, et Nowitzkil hakkavad mid-range jumperid minema, Cavsil kedagi poleks, kes ta ära nulliks. Oma mängu tegi ära, aga mitte enamat. Cavsil tegid Varejao ja Delonte kõva mängu.
    jazz-trail blazers - Ei vaadand sekunditki sellest mängust. Topeltbeti panin puhtalt soodsa koefi pärast, veits kahetsen, kuna Trail Blazersi hea hooaja algus on paljugi tingitud senistest nõrkadest vastastest.
    bucks-magic - Tundus mäng, mis võib tulla vähese skooriline, lõpuminutid sweatisin ära, visati 3 punkti liiga palju :( Howard 25/20, Ilyasova 20/16
    warriors-lakers - Vaatasin terve mängu ära, tundus easy money bet tbh. Mõlemad high-scoring võistkonnad obviously, aga eeldasin, et tasemevahe on siiski liiga suur, et siit mingi 120:110 teema kuidagi tulla saaks, paraku LAL viskas oma 130 ära :( Pool minti enne lõppu olin veel võitmas, aga siis kobistati paar viset ära ja gg.

    Kokku 2,42 unitit sisse, 6 välja, loss 3,58. Kattis entertainment value siiski ära, homme prolly jälle mõned betid.
    on sul league pass või vaatad random site'idelt?

  16. #976
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    league pass ikka

  17. #977

    Re: Sportsbetting

    Fhk yeah, vähemuses mängiti ka veel suht kaua.

  18. #978

    Re: Sportsbetting

    võtke OTSE VÕRGUST!

    ( Click to show/hide )

  19. #979

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    võtke OTSE VÕRGUST!

    ( Click to show/hide )
    jobin oli:P

  20. #980

    Re: Sportsbetting

    1 Arsenal v Stoke City
    1 Aston Villa v Hull City
    2 Blackburn v Liverpool
    2 West Ham Utd v Man Utd
    2 Manchester City v Chelsea
    2 Everton v Tottenham

    Mõtlesin, et peaks nv mingi sellise kombo laskma, on olulisi vastuolusid?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES