Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 164 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #61

    Re: Sportsbetting

    Võin öelda, et selle aadressi läbi olen hakanud paremini ennustama, aga noh tegemist on rohkem ikka õnnemänguga:
    Nvl tuli suht mitu piletit ära, ma ei tea kas need on suured panused või mitte, aga minu jaoks täiesti normaalsed/suured.
    Muidu panused jäävad 5-15 kanti ja vahel kui on väga head mängud, siis veidikene suuremad. Täna nägin ikka häid mänge ja tegin enda kohta ikka väga suure panuse, eks näis mis saab sellest:











    Hetkel vaid Feyenoordi mäng võssa läinud üks mäng on jäänud: 22:15 Porto - Nacional


    **** on see, et kui Triobetis näitab kohe "live updatena" su piletit, kui mingi mäng on vahel perse läinud, siis paljud võid võita, aga Pacific ehk 888.com seda ei näita. Loodatavasti Porto võidab ning saan ca 200-500$ tagasi :), vb rohkem

    Mingi aeg tagasi ennustasin ka Eurovisiooni võitjaid: Eestile, Soomele ja Venemaale panin 2$ alla, koef oli kõigil mingi 20 kanti ;D




    EDIT: Bet returns $299.38

    personal best :P


  2. #62

    Re: Sportsbetting

    Esimene eurovisiooni poolfinaal näitas, et need, kellel olid head koefid, said sisuliselt ka kõik edasi.
    Edasi pääsesid: 1,2,3,4,5,6,7,8,10,11
    Edasi ei saanud: 9,12,13,14,15,16,17,18
    Kuna Eesti koef on oma pingereas viies, siis tuleb mul vist hakata oma sõnu sööma, sest mine hulle tea ja tundub, et sel korral on Eestil (kas ainult tänu uuenenud reglemendile?) tõesti kordades parem reaalne finaali pääsemise võimalus kui eelnevatel aastatel. Sportlikust huvist lükkan siiski Eesti vastu 150 taala ning kindlustuseks mängin tõenäoliselt favoriidid (v.a Norra ja Kreeka; sealt pole enam suurt midagi võita) omavahel läbi, et välistada miinustesse jäämisese.

  3. #63

    Re: Sportsbetting

    Tähendab- seletage ära miks Norra favoriit on ??? Sellepärast et ilus poiss laulab??? Laul ise jummala mööda ju.

  4. #64

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Tähendab- seletage ära miks Norra favoriit on ??? Sellepärast et ilus poiss laulab??? Laul ise jummala mööda ju.

    mul on sama küsimus :D, miks :D? Kuda see koefitsent nii väike on :S

  5. #65

    Re: Sportsbetting

    Norra favoriidiseisus on jäänud mõistatuseks. Tegelikult on meeldiv, et uus hääletussüsteem lõhkus efektiivselt Balkani ühisrinde.
    Esimesest poolfinaalist meeldis ainukesena Islandi tädi hääl :)

  6. #66

    Re: Sportsbetting

    Eks alati ole mingit riiki pushitud ja kui alguses liikus raha sellele riigile, siis riskide maandamiseks hakataksegi ju koefitsenti alandama.

    See on täpselt sama nagu jalgpalli suurturniir ja Inglismaa. Kuigi Inglismaa on räige pask ja neil pole sisuliselt vähimatki võimalust võita, siis hullumeelsete, kes nende peale raha panevad, hulk on nii kõrge, et konf on alati väga madal, mis omakorda jätab mulje, et tegemist on ilge favoriidiga. Tegelikult aga püüavad kihlveofirmad enda riske maandada, et kui juhtub maailma suurim jumalaime ja nad võidavadki, siis jätkub raha väljamaksete tegemiseks.

  7. #67

    Re: Sportsbetting

    mulle meeldib, et siin foorumis nii palju eurovisiooni fännklubi fännklubi liikmeid on. :D
    ärapanijal oli hea lõik selle kohta..........

  8. #68

    Re: Sportsbetting

    Äkki peaxime Eurovisiooni teema kah tegema, mulle esimesest poolfinaalist jäi nagu meelde ainult Soome ja Island, mingi lugu oli veel, mille refrään oli GET OUT OF MY HEAD vms, aga ei mäleta, mis riigi oma ;D

  9. #69

    Re: Sportsbetting

    Vaatasin ka Partys siis neid Eurovisiooni koefe, kõigepealt otsisin kus nad on ;D
    ja siis Eesti saab edasi finaali 1,28!!!! ja et ei saa finaali 3,25!!
    wtf üldiselt pole Party nagu nende koefide panemisel erilist kala kunagi teinud.
    Siit ka küsimus laiale ringile, mis need kuradi koefid teie kihlvekontoris on.

    Eesti võidukoef on Partys 41, eks mina vana gambler, paadunud optimist sinna mingi 50-100 taala uhan ikka ;D
    Kui juba panustan nagunii jalgpalli mängudes sellele, kes lahtilöögi teeb, siis see Eurovisioon on ju lapsemäng pihta panna :D

  10. #70
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Kris
    aga kui homme semi-finali passib siis koef langeb?
    Tõenäoliselt. Enamus seda infot, et edasi jõuab, on ilmselt juba koefitsiendi sisse arvutatud.

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Ma ei ta aga panin 500 koefiga 4.3 et Sandra ei saa edasi.
    Pole veel sugugi kindel,kuda Euroopa seda vastu võtab.Oleks koef alla 3-e siis vast ei betiks

  12. #72

    Re: Sportsbetting

    Täna on vähemalt üks asi kindel, nimelt Eesti saab edasi finaali. Siseinfo.

  13. #73
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Mnjah mul win win bet.Kui laupäeval eurovisooni eestit ei näe siis antakse natuke raha:P

  14. #74

    Re: Sportsbetting

    Ma lükkan nutsu Aserbaidžaani peale.

  15. #75

    Re: Sportsbetting

    millals see eurovisioon on .. mingi paari n2dala p2rast?

  16. #76

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas leits
    millals see eurovisioon on .. mingi paari n2dala p2rast?
    täna poolfinaal, laupäeval finaal.

  17. #77
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Sportsbetting

    nonii.. ma saan varsti rikkaks sest betisin Gus Hanseni ja Phil Hellmuth Jr.i WSOPi võid peale!
    suht kindla peale minek imo

  18. #78

    Re: Sportsbetting

    Käisin Rocki mängu vaatamas. Õnneks oskasin 100 EEKi panna selle peale, et tuleb lisaaeg. 10/1 kurss, 1 K tahtis tulla, lisaks veel selle peale et keegi saab 5 viga täis, 500 EEKi ja duublisse. Lõpp oli muidugi masendav. Ilma põhimeesteta sittusid poisid täis kahjuks lisaajal ja saadigi suhhuumi. Järgmise mängu kursid on huvitavad, tuleb Rocki peale edasi laduda, sest Saku Suurhallis võidetakse sageli.

  19. #79

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Käisin Rocki mängu vaatamas. Õnneks oskasin 100 EEKi panna selle peale, et tuleb lisaaeg. 10/1 kurss, 1 K tahtis tulla, lisaks veel selle peale et keegi saab 5 viga täis, 500 EEKi ja duublisse. Lõpp oli muidugi masendav. Ilma põhimeesteta sittusid poisid täis kahjuks lisaajal ja saadigi suhhuumi. Järgmise mängu kursid on huvitavad, tuleb Rocki peale edasi laduda, sest Saku Suurhallis võidetakse sageli.
    lähed suurhalli vaatama ka?
    mind väga koss ei kõiguta, aga kui tuled vaatama ja rock peaks suhkami saama, siis ostan sulle 1 hot dogi. mõru, mis?

  20. #80

    Re: Sportsbetting

    sõber kopeeris koefi, et kui kellelgi (või oli see vaid rock) saab 5 viga täis, siis on koef 1,9.
    minuarust kullafondiga koef, sest minuarust suht koguaeg saab keegi 5 viga täis :D

Lehekülg 4, kokku 164 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES