Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 164 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #81

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    sõber kopeeris koefi, et kui kellelgi (või oli see vaid rock) saab 5 viga täis, siis on koef 1,9.
    minuarust kullafondiga koef, sest minuarust suht koguaeg saab keegi 5 viga täis :D
    Tõsiselt? Ma oleks siis kohe panustaja :)

  2. #82

    Re: Sportsbetting

    Ma panin 500 EEKi ja kurss oli 1.95, sisuliselt duublisse. Arvasin kohe, et tuleb rigged mäng. Doronin teeb tavaliselt 5 viga, Talts teeb sitaks, lisaks veel finaali pinge, igast kammaijaad juhtub. Ma nii palju kossu vaatamas käinud, harva kui kedagi pingile ei saadeta. Tanoka Beard läks USA-sse, ema südameoperatsioonile kaasa elama, järgmine mäng tuleb ilma temata. Kalevil räme eelis kohe, sest Tanoka laksab ligi 20 punga mängust keskmiselt. Korvi all kalevlastel sege eelis.
    Ja vsiu... Kui Rock võidab, ma ostan sulle kaks hot dogi :D Üks söömiseks ja teine stick it up your ass :)

  3. #83

    Re: Sportsbetting

    kus kurat te neile vigadele bettida saate, ma ei leia ei trios ega unibetis seda

  4. #84

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Ma panin 500 EEKi ja kurss oli 1.95, sisuliselt duublisse. Arvasin kohe, et tuleb rigged mäng. Doronin teeb tavaliselt 5 viga, Talts teeb sitaks, lisaks veel finaali pinge, igast kammaijaad juhtub. Ma nii palju kossu vaatamas käinud, harva kui kedagi pingile ei saadeta. Tanoka Beard läks USA-sse, ema südameoperatsioonile kaasa elama, järgmine mäng tuleb ilma temata. Kalevil räme eelis kohe, sest Tanoka laksab ligi 20 punga mängust keskmiselt. Korvi all kalevlastel sege eelis.
    Ja vsiu... Kui Rock võidab, ma ostan sulle kaks hot dogi :D Üks söömiseks ja teine stick it up your ass :)
    eeldades seda et tsindzadse ja foxi vahel on koguaeg võitlus, nuga kõrri ja ribidesse :D

  5. #85

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kus kurat te neile vigadele bettida saate, ma ei leia ei trios ega unibetis seda
    hmm...see oli eile..., aga ehk tuleb triobetis samal päeval või päev enne mängu samasugune bet.

    issand hoia kui masendavad koefid.

    21.05 19:00 BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock 1.22 | 4.25

  6. #86

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    hmm...see oli eile..., aga ehk tuleb triobetis samal päeval või päev enne mängu samasugune bet.

    issand hoia kui masendavad koefid.

    21.05 19:00 BC Kalev/Cramo - TÜ/Rock 1.22 | 4.25
    looking good, svenza?

  7. #87

    Re: Sportsbetting

    Ma sain hommikul juba paremate kurssidega ära panna. Huvitav et pOSTIMEHES oli uudis üleval juba Tanokast, aga kursid muudeti alles 2 tundi hiljem. Ma sain Kalevi peale sutsata -5,5 handicap, praegu juba 8,5 handicap. Enne oli Kalevi kurss 1.37, praegu 1.22
    Ja need special betid mõeldakse samal päeval välja. Et juhul kui ma peaksin Doroninit tundma ja maksan talle 10K et ta teeks 5 viga ( ma muidugi ei tunne kahjuks :S ) ja laseks samal ajal paarikümnel vennal max panustega laduda selle peale, oleks kihlveokontoril korralik häving. Igast imepanuseid oli seal. Paar kindlat kohta on olemas, kus on peaaegu võimatu eksida. Force Majore või mingi rõve vigastus, või mõlemad korvid pannakse põlema või midagi sellelaadset saab neid perse keerata.
    A muuseas, kui siin Rocki kurss jääb järjest tõusma, siis varsti tasub isegi nende peale panna. Sest kaotama ei lähe keegi ja pall on ümmargune. Pealegi pingelised mängud... Kangur ja Fox jäävad kepist ilma, Pace tuleb lihtsalt pilves peaga väljakule ja nii ta läheb.

  8. #88

    Re: Sportsbetting

    Ma saaks praegu panna vastupanuse endale. Rock võib kaotada kuni 8 punktiga, samal ajal kui Kalev peaks võitma 6,7 või 8 punktiga võidavad mul mõlemad panused. Cant lose situation. Ega vist peale Unibeti ja Triobeti ei saagi kusagil neid mänge ennustada? Ma olen võrdlend varem teiste spordialade erinevaid kursse ja olen leidnud päris häid spreade, nii et panustades kõikidele võimalikele tulemustele, sa võidad siiski.
    Kunagi sai CIA-s ennustada half-time/full time result ja skoor 0-0 korraga (jalgpallis). Panin siis draw/draw ja 0-0 omavahel kobinatsiooni, kursiks sain 5 x 7 =35 Ülinuts. Panin mitmele mängule korraga nii ja tuli ära ka ühes.

  9. #89

    Re: Sportsbetting

    Nädala pärast Champions League btw. Keda ennustate võitjaks?
    Toksisin niisama triobetis lõbu pärast esimese väravalööja/täpse skoori kombot :) Panin igast lambivendasid lööma ja absurdseid skoore, aga üle 3001 ei saa kurssi kuidagi kätte :D
    Sellistest loogilisematest panustest ahvatlevad :
    1) Samuel Etoo 3-1 kurss 141.00
    2) Lionel Messi 2-0 kurss 56.00
    3) Cristiano Ronaldo 1-2 41

    Põhiründajad lambiskooridega läbi sutsata, igast imesid võib juhtuda. Pime kana leiab ka tera.

  10. #90

    Re: Sportsbetting

    manub paneb obv ära .. teh nuts võistkond imo

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    lykan pleki manu ja/või draw peale, vaatan ja uurin natsa veel.

  12. #92

    Re: Sportsbetting

    pigem kombo:

    barca ja shaktari võit

  13. #93

    Re: Sportsbetting

    Ja et keegi maha ei maga, siis Eesti jalkakoondis U-19 alustab täna haleda kuke areenil
    siis mänge. Täna loputatakse Saksamaad, laupäeval on Hispaaniaga mäng(kindel võit ;D)
    ja teisipäev on tšehhide kord tappa saada.

    Nii et kõik statkale vaatama, pilet vaid 25 või 50 eeki algab 19.30

    Tänase mängu koefid olid Partys Saksa võit 1,25 viik 4,75 ja Eesti võit 10 kindel raha ;D

  14. #94

    Re: Sportsbetting

    Nii, tunni aja pärast Rocki mäng. Special betid olemas

  15. #95

    Re: Sportsbetting

    Kriisa on M U N N! Täisvärd, tra kui närvis ma praegu olen. Fucking sitane rott kes saab 15 minti mänguaega. Panin e tkusik ei viska 6 punkti, sai esimese poolajaga 7 punkti kokku. Oi ****, mihuke mölakas... ja nüüd istub mängu lõpuni pingi peal, tema töö tehtud. Doronin peab mul 7 pinga viskama. Haige mäng on, nii palju praaki et alb akkab.

  16. #96
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Sportsbetting

    ma arvan et barca ja donetsk võidavad

  17. #97
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    ma arvan et barca ja donetsk võidavad
    UEFA karika finaal oli juba eile ära :)

    Ehk siis Donetski võidu peale panustaks vist kõik.

  18. #98
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Sportsbetting

    ossaa aga mis seis jäi? :P

  19. #99
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    ossaa aga mis seis jäi? :P
    üleajal 2-1

  20. #100

    Re: Sportsbetting

    Traaaaaaaaaaaaaaa.
    Vaadake nüüd seda Valmo Kriisat. 4 viga, 0 punkti, täielik äpu. ***** ma nüüd tema vastu ei pannud. Über tilt. Ja jube mäng

Lehekülg 5, kokku 164 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES