Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 164 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #121
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    portugal
    THIS!!!!!!!! portugal B.Alves 90 minuti koll, wooooooooo

  2. #122

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas leits
    wtf nii palju saab panna v
    mul lasi max panna eelmine aasta LA vs celtics finaalile mingi 2.9k
    VIPidel on limiidid suuremad

  3. #123
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    ITRWWWWWWWWWWWWWW.

    Tripbetis täis peaga tahtysin 10k panna Eesti võidu peale, laskis panna ainult miski 9208 eeki ja puhas kasum 6442.71. Thanks vihje eest :P
    Irw, hästi panete ;D

  4. #124

    Re: Sportsbetting

    irw @ ranka :D
    tra ma ei saa aru miks ma ise ei pannud :S
    järjekordne mäng kuhu tahtsin 1000 panna (viimane oli meistrite liiga finaal, seal oleks barcale pannud) võitjale....TRAAAAAAA

    nüüd tuleb 3 ja kohus, ehk ennustus raudpolt jumala ***** :S :D

  5. #125
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas leits
    wtf nii palju saab panna v
    mul lasi max panna eelmine aasta LA vs celtics finaalile mingi 2.9k
    Igal kindlal sündmused on maksimaalse panuse summa erinev. Mille alusel nad seda teevad, seda ei oska öelda. Näiteks eelmine aasta Leto Svetil oli räme koef ja tegime pulli ning mõtlesime kilo peale panna aga selle sündmuse maksimaalne panus oli ainult 250 või 500 krooni.

  6. #126

    Re: Sportsbetting

    F1s võitis Button, 10$ panin, 20$ sain --> +10$ profit
    Tegin ka mingisuguse 4se duubli head-to-head, 6$ panin, 9,27$ sain --> +3,27$ profit

    Tegin ka 13 mängulise kombo, kus mängin 10-fold süsteemiga, seega tahab tulla, 14$ panin.

    :)

  7. #127
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 288

    Re: Sportsbetting

    Tänasel mängul Portugali võit on enam, kui kindel?

    EDIT: Igastahes tõmbasin triost kogu rolli järgi, 1900 jäi alles ning selle lükkasin Portugali peale. Olen sisimas Eesti võidu poolt aga kahjuks ei saa raha põletada.

  8. #128
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Sportsbetting

    Obv, et Portugal võidab.

  9. #129

    Re: Sportsbetting

    wau ranka :D
    ma eeldan et räägid eurodest :D

    ma ise unibetis tegin kombo: Est- Port (2) ning Bosnia - Omaan (1).

    Bosnia mängis eile ja lõi 90ndal minutil 2:1 võiduvärava, jejejee!
    Tõenäoliselt Portugal võtab täna võidu, loodetavasti Eesti ei hakka mingit viiki ettekujutama vms...
    720 panin ja ca 1450 saan võita :)

  10. #130

    Re: Sportsbetting

    Eesti-Portugali mängu suhtun ma teatud umbusuga. Portugalil pole nagu võita mitte midagi, Eestil peaks aga motivatsiooni küllaga olema. Hetkel on Triobetis koef 1.37 Portugalile, mis eeldab et Betfairis peaks ta tulema nii 1,50 kanti. Koef on muidugi hea, ei saa salata. Sotniku või paar ($) võib ju Portugali peale visata aga mingeid suuri panuseid ($1000+) mina küll teha ei julgeks.

  11. #131
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Sportsbetting

    Ma ei näe küll mingit varianti, et Eesti siit viigi välja võitleb. Klassivahe on liiga suur!

  12. #132

    Re: Sportsbetting

    Heh, ise just vastupidiselt Maheaatomile mõtlen praegu elu suurimat laksu sisse panna Portugali peale. Come on, ärme liialt ette kujutame endale. Üks on ikkagi maailma tippmeeskond ja teine mudaliiga sats, patriotism ei maksa siin midagi.
    Btw. Portugali kurss on Betfairis suht sama 1.39, viik on 5 ja Eesti võit 11. Kaks viimast on paremad kui Triobeti pakutavad. Sorry, aga lihtsalt ei ole usku Eestisse... need Aafrika poisid on maailam edetabelis 125., kaitsele ei keskendunud, Eesti omas palli ja pidigi võitma. Aga Portugal FIFA edetabeli 10. meeskond ei lase eestlastel palliga midagi ette võtta. Siiamaani on kohtutud kuuel korral, Eesti on kõik korrad lutti saanud, ma ei näe põhjust miks see muutuma peaks, üldskoor 18-1 ! Ausõna mehed, ei näe šanssi. Samas ma ei kujuta ette mis adrekas mul ketrama hakkab kui seis on 0-0 ja 80 minti mängitud. :)

    Pealegi, kus mängivad Portugali mehed ja mis liigades meie mehed. Juventus, AEK, Valencia, Chelsea, ManU, West Ham pluss Portugali kõrgliiga. Meie Fc Flora ja Levadia siin eriti pilli ei puhu

  13. #133

    Re: Sportsbetting

    Inglismaal üks mees pani oma maja panti kunagi ja siis panustas ManU-le kui see mängis FA CUPi avavoorus 3nda liiga meeskonnaga. 200K£ lükkas vahele 1.1 kursiga ja ManU võitis. Tra, mul käed värisevad praegu ja adrekat pumpab täiega, Triobet on lahti ja käsi läheb selle bet nupu poole.

  14. #134
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Inglismaal üks mees pani oma maja panti kunagi ja siis panustas ManU-le kui see mängis FA CUPi avavoorus 3nda liiga meeskonnaga. 200K£ lükkas vahele 1.1 kursiga ja ManU võitis. Tra, mul käed värisevad praegu ja adrekat pumpab täiega, Triobet on lahti ja käsi läheb selle bet nupu poole.
    jube raisk...olgu või ManU ja olgu või eesti viienda liiga võistkond...krt sellist betti ei julgeks elus teha

  15. #135

    Re: Sportsbetting

    Huh, samas ma leidsin enda jaoks suht kuldse beti praegu.
    Both teams to score: Yes 1.95 No 1.75
    Hmmm, seletage mulle ka ära kuidas te näeksite Eestit väravat löömas kui palli valdab Portugal 65%, õhus või audis on 25% ja 10% on Eesti käes ja seda ka omal väljakupoolel?

  16. #136
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Sportsbetting

    penalt
    kogemata kobistamine

  17. #137

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Heh, ise just vastupidiselt Maheaatomile mõtlen praegu elu suurimat laksu sisse panna Portugali peale. Come on, ärme liialt ette kujutame endale. Üks on ikkagi maailma tippmeeskond ja teine mudaliiga sats, patriotism ei maksa siin midagi.
    Btw. Portugali kurss on Betfairis suht sama 1.39, viik on 5 ja Eesti võit 11. Kaks viimast on paremad kui Triobeti pakutavad. Sorry, aga lihtsalt ei ole usku Eestisse... need Aafrika poisid on maailam edetabelis 125., kaitsele ei keskendunud, Eesti omas palli ja pidigi võitma. Aga Portugal FIFA edetabeli 10. meeskond ei lase eestlastel palliga midagi ette võtta. Siiamaani on kohtutud kuuel korral, Eesti on kõik korrad lutti saanud, ma ei näe põhjust miks see muutuma peaks, üldskoor 18-1 ! Ausõna mehed, ei näe šanssi. Samas ma ei kujuta ette mis adrekas mul ketrama hakkab kui seis on 0-0 ja 80 minti mängitud. :)

    Pealegi, kus mängivad Portugali mehed ja mis liigades meie mehed. Juventus, AEK, Valencia, Chelsea, ManU, West Ham pluss Portugali kõrgliiga. Meie Fc Flora ja Levadia siin eriti pilli ei puhu
    Ma ei tea..... Portugalile suht pohhui see mäng, kümneid staare koju jäetud ja ühtki agenti teadaolevalt mehi vaatama ei tule. Rohkem nagu trenni eest. Eestlastel jälle motivatsioon põhjas, Mart Poomi hüvastijätt ja Eesti jalgpall 100.

  18. #138
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Btw. Portugali kurss on Betfairis suht sama 1.39, viik on 5 ja Eesti võit 11
    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Huh, samas ma leidsin enda jaoks suht kuldse beti praegu.
    Both teams to score: Yes 1.95 No 1.75
    Selgitage, kui ma eksin, aga kas siin mitte võimalik arbitreerida ei ole (pidades viiki näiteks ebatõenäoliseks)? Näiteks

    1:0.15 suhtele POR/EST (iga 1 ühiku kohta, mis läheb portugalile, paneme 0.15 ühikut eestile)
    Portugali võidu pohul 1:1.39'le, millest puhaskasum 0.14 ühikut (seda saab veel võimendada sellega, et mõlemad meeskonnad ei löö väravat - ajalooline statistika)
    Eesti võidu puhul siis 1:11, millest puhaskasum 0.50 ühikut

    ??


  19. #139

    Re: Sportsbetting

    panin for fun combo bette(6x100 eek) skooridele ja mõne teise mängu tulemusega, coefid 18 - 283. :D
    eeldus, et portugal lööb min 2 väravat.....

  20. #140
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Täna on TV3-s lotokolmapäev ja teie räägite spordile panustamisest? Igatahes kõik rahad jõuidsid FTPst ilusti pangakontole ja varsti kavas minna selverisse lotopoodi.
    www.eestiloto.ee tee sinna kasutaja ja voilaa käib piletite ostmine väga kergelt ja kiirelt.. ma never viitsin kuhugi ostma ronida:-D p.s. selleks ajaks kui TV's saade algab on sul juba tulemused teada.

Lehekülg 7, kokku 164 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES