Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 8, kokku 164 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #141

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas arvamusliider
    Ei, ei seal konto olemas, aga mulle meeldib, kui masin trükib 200 piletit ning järjekorras muutuvad inimesed natuke pahaseks.
    sa mõled et rebid aga kui ma pühapäeval kõneaega ostmas käisin selveri infletis siis mingi vanamees võttis ligi tonni eest viikinguid ja bingosid. olin nagu :O

  2. #142

    Re: Sportsbetting

    Hallloooo, nagu mismõttes??? Portugali meeskonnas on kõik tippklubide mängijad. Ja nad jooksevad lihtsalt Eesti koondisest üle. Ükski proff ei tule kaotama. Seda enam kui superstaarid on koju jäänud. Ükski Eesti koondislane ei pääseks Portugali koondisse, küll aga pääseks kõik Portugali varumehed Eesti koondisesse. Unustage patriotism ja võtke easy money mida kandikul pakutakse. 1.39 läks Betfairi litter sisse. Ja kes actionit tahab saada, võib täna minu juurde vaatama tulla :)

  3. #143

    Re: Sportsbetting

    kurat ma panin 50 kr kanepi võidu peale, kuna eeltöö suht näitas seda. kanepi on võitnud kahest mängust kaks korda oma vastast, esimene ring oli kanepil mänguvaba, kanep reitingus 24 kohal vastane 61 ning kanepi konf oli 2.01 unibetis. nüüd lugesin, et kanepi vigastuse tõttu ei osale. kas läheb siis ikkagi kaotusena kirja ? samas on kanepi mäng veel unibetis üleval. vastase konf on 1.60, kui tema peale praegu panustada/oleks panustanud siis läheb see võiduna kirja ?

  4. #144

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Hallloooo, nagu mismõttes??? Portugali meeskonnas on kõik tippklubide mängijad. Ja nad jooksevad lihtsalt Eesti koondisest üle. Ükski proff ei tule kaotama. Seda enam kui superstaarid on koju jäänud. Ükski Eesti koondislane ei pääseks Portugali koondisse, küll aga pääseks kõik Portugali varumehed Eesti koondisesse. Unustage patriotism ja võtke easy money mida kandikul pakutakse. 1.39 läks Betfairi litter sisse. Ja kes actionit tahab saada, võib täna minu juurde vaatama tulla :)
    summa ?

  5. #145

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    1.39 läks Betfairi litter sisse.
    1k kui ma jutust õigesti aru sain.

  6. #146
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Sportsbetting

    pange igaks juhuks 10 euri eesti peale ka. Äkki juhtub täna ime. Ise ei usu muiudgi. Ootavad, et pall nendeni veereks, mitte vastupidi on tavaline tradistioon. Võib-olla ainult kui Taavi rähn väljakule saab. Ta ikkagi näidanud, et suudab tähtsatel mängudel, suurtel staadionitel skoorida.
    Just lugesin (FTP saadab neid kirju) kuidas Mike Matusowil oli AA, limit turnal ja vastas oli vendadel KK ja QQ, preflop cap ja lfop Q44, bet QQlt, call KK ja AA, Matusowi oma jutu järgi pani vennad suht täpselt käte peale ja, et kui maha mingi imega jookseb ta A, siis saab vägeva stacki ja võib ära võita ja turn siis K, Ja jälle bet/call ja ta ka call ja river A

    Imesid juhtub

  7. #147
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Sportsbetting

    Paninsiis triobeti sendid Portugali võidu peale. 1.36 koefiga.

  8. #148

    Re: Sportsbetting

    tegin väga palju panuseid, eri kohtades (kus raha on ;D)

    Portugal peab võitma! Loodetavasti 2 väravaga.

    Leidsin mitmeid häid koefe:
    [x] Luxembourg U21 - Ungari U21 , ungari võidukoef 1,3
    [x] Eesti - Portugal , händikäp 1:0 eestlastele, siis on portugali koef vist 2
    [x] Ukraina - Kasahid , händi kasahhidele 1:0, koef 1,4 ukrainale (NUTS), sama on Fääri Saarte - Serbiaga.

    Ja mingi 2,5-3,5ne kombo teha on suht nuts
    Tegin mõne suurema kah, kahjuks Jaapan tegi Katariga 1:1 viigi. Vaatasin teist poolaega netist, no anna abi...reaalne seis oleks pidanud olema 4:1 või 5:1, kuna Katar ei pääsenud üle poole platsigi, rõve press ja mitmed võimalused...:(


    Igastahes tänased tippsündmused:
    Kui Portugal võidab, siis 1450 on koheselt marjas.
    Kui Ukraina ja Serbia võidavad kahe väravaga oma vastaseid, siis on ulmelt pappi voolamas

    ei taha ühtegi üllatust enam näha!

  9. #149

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Huh, samas ma leidsin enda jaoks suht kuldse beti praegu.
    Both teams to score: Yes 1.95 No 1.75
    Hmmm, seletage mulle ka ära kuidas te näeksite Eestit väravat löömas kui palli valdab Portugal 65%, õhus või audis on 25% ja 10% on Eesti käes ja seda ka omal väljakupoolel?
    tra kui hea koef ju... NO 1.75....miks ma ei näinud seda :S.....KURAT

  10. #150
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 425

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    wau ranka :D
    ma eeldan et räägid eurodest :D

    ma ise unibetis tegin kombo: Est- Port (2) ning Bosnia - Omaan (1).

    Bosnia mängis eile ja lõi 90ndal minutil 2:1 võiduvärava, jejejee!
    Tõenäoliselt Portugal võtab täna võidu, loodetavasti Eesti ei hakka mingit viiki ettekujutama vms...
    720 panin ja ca 1450 saan võita :)
    EEKID. TrioBetis ei saaks never 2000 eurot panna sellise mängu peale...

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Inglismaal üks mees pani oma maja panti kunagi ja siis panustas ManU-le kui see mängis FA CUPi avavoorus 3nda liiga meeskonnaga. 200K£ lükkas vahele 1.1 kursiga ja ManU võitis. Tra, mul käed värisevad praegu ja adrekat pumpab täiega, Triobet on lahti ja käsi läheb selle bet nupu poole.
    Palju sa panna tahad, et siis käed värisevad? Oleks mul TrioBetis normaalne roll olnud, oleksin toppinud sinna min. $1k.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Hallloooo, nagu mismõttes??? Portugali meeskonnas on kõik tippklubide mängijad. Ja nad jooksevad lihtsalt Eesti koondisest üle. Ükski proff ei tule kaotama. Seda enam kui superstaarid on koju jäänud. Ükski Eesti koondislane ei pääseks Portugali koondisse, küll aga pääseks kõik Portugali varumehed Eesti koondisesse. Unustage patriotism ja võtke easy money mida kandikul pakutakse. 1.39 läks Betfairi litter sisse. Ja kes actionit tahab saada, võib täna minu juurde vaatama tulla :)
    Damn, betfairis ikka head koefid ja TrioBet räigelt koonerdab, ma sain Triost 1.37 koefiga. Sinu juurde tuleks küll, kui sa nii kaugel koopas ei elaks... Aa ja isegi korra mõtlesin, et läheks Lilleküla Staadionile mängu vaatama aga ärkasin liiga hilja üles. Samuti ilm jube kahtlane ja enam ei tundugi olevat nii hea mõte aga elus korra tahaks suurel staadionil ära käia suurel mängul.

    Edu kõigile panustajatele! :)

  11. #151

    Re: Sportsbetting

    1,43 hetkel Betfairis Portugali koef. Üldjuhul kipuvad need koefid seal tõusma mida lähemale mäng jõuab, nii et 1.50 poleks mingi ime. Panustan vahemikus $200-$500, koef on lihtsalt niivõrd hea.

  12. #152
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom
    1,43 hetkel Betfairis Portugali koef. Üldjuhul kipuvad need koefid seal tõusma mida lähemale mäng jõuab, nii et 1.50 poleks mingi ime. Panustan vahemikus $200-$500, koef on lihtsalt niivõrd hea.
    läheb £300 portugali peale.

  13. #153

    Re: Sportsbetting

    fcking ma ei ol seda betfairi asja selgeks saand .. tra seal on so fucking keeruline bettida

  14. #154

    Re: Sportsbetting

    Valikud
    Pank Kuupäev Mängud Tulemused Panus Koefitsiendid Staatus
    10.06.2009 21:50 Itaalia - Uus Meremaa (Täpne skoor)
    2-0 5.50 +450 9/2 Ootel
    10.06.2009 21:30 Eesti - Portugal (Täpne skoor)
    0-2 5.75 +475 19/4 Ootel
    Panused
    Süsteempanused Koefitsiendid kokku # Panused EEK
    Sinu panus EEK
    Kombo EEK
    Võidud kokku*
    Kombo 31.63 +3063 3063/100 1 x 222.0 = 222,00 7.020,75
    Kokku 1 222,00 7.020,75


    on hittimis tunne

  15. #155

    Re: Sportsbetting

    Kiire küsimus teadjatele, nt. Maheaatom? Vabandan kohe ära, et veidi off-topic. Igatahes tahaks ka paar tummisemat sorti panust panna Betfairis. Kasutajat mul seal aga (veel) pole.

    Küsimus siis selles, et kas võin südamerahuga lihsalt otse registreerida või on see Sportsbetting osa seal Betfair Pokeriga seotud (kuhu regades tahaksin kindlasti kõigepealt mingit soodsat rakeback deali otsida) või on muid boonuseid vms, millest peaksin teadlik olema?

  16. #156

    Re: Sportsbetting

    Never ever ei jää samad skoorid leits. Ja ausalt. Mõtle positiivselt, 4-0 on olemas, 5-1... pane millegi lustlikku peale 10 EEKi. Saad sihukese elu kombo, et lastelastelegi jääd meenutama veel :D
    Tra, mul tulevad vaprusevärinad varsti peale... adrekas hakkab tõusma... Õlled ilusti kapis külmas, varsti tuleb neid lahmima hakata.

  17. #157
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Sportsbetting

    karjuge seisu ka palun siis, mul telku siukest asja ei näita :/

  18. #158
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas vennike
    karjuge seisu ka palun siis, mul telku siukest asja ei näita :/
    Seisu saad ise jälgida http://livescore.com/ , väga soliidne ja kiire leht.

    Ja kuna ma ise täna ei beti, siis ilmselgelt loodan, et Eesti üllatab :P

  19. #159

    Re: Sportsbetting

    Kui Eesti täna üllatama peaks, ma otsin mõne mehe kodu üles ja võtan tikud ning bensiini kaasa. Kusagil Tallinnas ja selle ümbruses lähevad 11 kodu põlema kogemata :D

  20. #160
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Svenza
    Kui Eesti täna üllatama peaks, ma otsin mõne mehe kodu üles ja võtan tikud ning bensiini kaasa. Kusagil Tallinnas ja selle ümbruses lähevad 11 kodu põlema kogemata :D
    ei-ei, milles siis eestlased süüdi oleks, kui Pablod failivad, siis pead ikka Lissaboni kandis püromaanitsema :D

Lehekülg 8, kokku 164 EsimeneEsimene ... 6789101858108 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES