Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 164 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #1961
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Sportsbetting

    panin clippersi ja thunderi võidud lihtsalt + homseid jalka bette
    man utd over 3.5 ja chelsea võit fulhami üle ühese handicapiga

    gg

  2. #1962
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    ise küsin ise vastan:) sain suppordist vastuse, et pean ikkagi min 10 betti tegema, mitte ei saa korraga see 500€ bettida:)
    oma teisele küsimusele ootaks ikkagi vastust.

    Tänan juba ette ära :)
    hahaa, kõlab kahtlaselt. Sama hästi võid teha üheksa 1 eurist betti ja siis ühe 491 eurise beti. pealegi pole seda reeglites kirjas, et min 10 betti peab tegema.

    teise küsimusele vastuseks, sul on restricted funds nii kaua, kuni sa oled kogu oma raha kaotanud kontol ja ka siis tuleb supportile vahel meelde tuletada, et konto nullis võtke restricted maha, et saaksin näiteks pokkeri jaoks raha kanda. ja kui sa kannad juurde raha kontole peale algse summa ja restricked pole kaotatud, siis see raha on sul samuti blokitud nii kauaks, kuni nulli langed või rollover nõudmine täidetud.

  3. #1963

    Re: Sportsbetting

    ei ma mõistaseda sportsbettingut. panen under(knicks - boston) ja vennad lasevad mingeid kahtlaseid jumpshotte sisse ja korv on sama lai kui curlingu mängijate pärak ja siis panen over (thunder - magic) ja vennad viskavad tuimalt korvi alt kõik mööda, kolmesed on ka nagu piimameister ottol ja korvirõngas on hr kiivika poolt kokku pressitud.

  4. #1964
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Sportsbetting

    eks ta nii kipub olema ka, ise l2ksin ka chelseaga alt, hunnik sitta on kogu see siniste sats
    nii masendavalt igavalt m2ngivad ja ei suuda kotikutele ka palle sisse lyya

    fml

  5. #1965

    Re: Sportsbetting

    lool mul läks ka combo chelseaga *****. juba kolmas kord järjest. tottenhamiga j tänane oli suht väike, aga wiganiga suutsin teha 40 combo ja ainult chelsea nikkus kõik ära. 88 minutil wigani viigivärav, samasugune nagu täna. maast sööt värava alla, cech teeb mingi imeliku liigutuse ja kaitse ei suuda ka midagi teha ja ongi kööga. ma oleks tahtnud oma nägu näha, kui wigan selle viigivärava lõi. nii kõva kombo oleks ära tulnud.

  6. #1966
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    vaatasin, et paf pakub Kanepi Brisbane turniirivõiduks 1:12
    Sellist betti lihtsalt peab proovima. Mulle tundub, et Kaia on supervormis ja võib väikse üllatuse sepitseda

  7. #1967

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    vaatasin, et paf pakub Kanepi Brisbane turniirivõiduks 1:12
    Sellist betti lihtsalt peab proovima. Mulle tundub, et Kaia on supervormis ja võib väikse üllatuse sepitseda
    Tahab tulla.Kaks võitu veel vaja!

  8. #1968
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Tuli võit ära, Clisters finaalis tundub olema päris kõva pähkel,eks näeb

    Vaatasin ka huviga, mis pakutakse Kaia AOvõiduks. Triobet pakub 1:100
    odd comparisonist leidsin, et Unibetil on koguni 1:120

    Minu arust huvitav bet ja worth to try, Kui Kaia peaks jõudma juba pf, või f saaks hedgeda vajadusel

  9. #1969

    Re: Sportsbetting

    Kaial on see häda,et kui peab järjestikku palju mänge mängima,kipuvad vigastused tulema.Homme oleks ta ajakava järgi pidanud mängima sydney turniiri kvalifikatsioonis.Nüüd vast jääb see turniir vahele.

  10. #1970
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Kaial on see häda,et kui peab järjestikku palju mänge mängima,kipuvad vigastused tulema.Homme oleks ta ajakava järgi pidanud mängima sydney turniiri kvalifikatsioonis.Nüüd vast jääb see turniir vahele.
    Mis turniri see Syndey selline on, et maailma top30 reket peab kval mängima?

  11. #1971

  12. #1972

    Re: Sportsbetting

    Tere,

    Kas keegi oskab soovitada mõnd head spordiennustuse saiti? Kas see additional handicap süsteem on kasutusel ainult bet365-s või ehk mõnel saidil veel, kuhu on eestlastel ligipääs?

  13. #1973
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Suht perses on. Vanasti oli nii, et võrdlesin 10 tuba, kes pakkus parimat koefi selle peale panin raha
    Nüüd on eestlaste jaoks need nn suletud ja peab hakkama saama vaid triobeti või pafiga

  14. #1974

    Re: Sportsbetting

    parim on ju ikkagi www.betfair.com, long-term on ikka v2ga suur vahe tavaliste kihlveokontoritega. Ainus h2da et mingite maailma mastaabis v2hemt2htsamate syndmuste peale ei pruugi piisavalt k2ivet olla.

    muideks Kanepi Australian Open v6idu koefitsent on seal viimastel p2evadel p2ris kenasti kukkunud:
    http://imageshack.us/photo/my-images...chartacti.jpg/

    Kui trio/unibet pakuvad koefiga 100 siis saab risk-free profitit teha, mitte kyll palju sest pakkumisi v2he, aga midagi ikka.


    ja privador ma soovitan sul Kanepi v6it 2ra hedgeda enne finaali. Praegu on ta juba favoriit seal, aga Kanepi oskab alati ettearvamatu olla ning arvan et praegu on parem varblane peos, kui ...

  15. #1975
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Vaatasin ka huviga, mis pakutakse Kaia AOvõiduks. Triobet pakub 1:100
    odd comparisonist leidsin, et Unibetil on koguni 1:120
    **** mind küll võtku, mõtlesin, et vaatan ära kuidas Kanepi Shavione mängib imetledes Kanepi 1:100 koefi triobetis.
    Koef langes mühinal ja võtsin 1:50 beti. Aga palju raha enam 1:50 peale ei tahtnud panna.

    AO sõltub ka sellest kuhu tabelipoole jäävad Azarenka, Kvitova. Nad võivad vastu tulla juba kuskil 1/8 finaalis
    Serena ka ohtlik, aga nad ka kõik vigastustega seega võivad lihtsalt ära kukkuda.

  16. #1976
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    ja privador ma soovitan sul Kanepi v6it 2ra hedgeda enne finaali. Praegu on ta juba favoriit seal, aga Kanepi oskab alati ettearvamatu olla ning arvan et praegu on parem varblane peos, kui ...
    Ma ei tea praegu 1:12 koef soolas
    Eks hedgemine annab ka nn profitist ära bookiele ja summa pole nii suur(panin 30 euri millest 10 saan tagasi kui kaotan)

  17. #1977

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    **** mind küll võtku, mõtlesin, et vaatan ära kuidas Kanepi Shavione mängib imetledes Kanepi 1:100 koefi triobetis.
    Koef langes mühinal ja võtsin 1:50 beti. Aga palju raha enam 1:50 peale ei tahtnud panna.

    AO sõltub ka sellest kuhu tabelipoole jäävad Azarenka, Kvitova. Nad võivad vastu tulla juba kuskil 1/8 finaalis
    Serena ka ohtlik, aga nad ka kõik vigastustega seega võivad lihtsalt ära kukkuda.
    kusjuures vaatan tripbet pakub ikka veel 100. V6ibolla muidugi suuremat panust pannes nad seda korrigeerivad. Hetkel on kyll v2ga lux arbitrage v6imalus Kanepi Australiaon Openiga : pane 94 naela triobetis koefiga 100 ning betfairis on hetkel 225 saada Kanepi mitte-v6idule koefiga 41. Ainuke miinus et betfairis peab veidi rohkem kapitali olema - v6tad vastutuse 225 naelale koefiga 41, seega kanepi v6idu korral pead 9225 v2lja maksma. Samas triobetist saad 9400 nii et 174 profit. Kui Kanepi ei v6ida, kaotad triobetis 100, aga betfairis v6idad 225 (veidi l2heb fee maha aga suure k2ibega suht v2he).. Panust saad timmida nii et ca 125 naela riskfree profit. Kapitali vajadus 9225 ehk 1.35% capital gain ja riskiks ainult triobeti/betfairi pankrott.

    Betfair on muidugi igasugu bot-e t2is nii et ma eeldasin et sellised systeemid on ammu olemas mis teiste saitide koefitsente v6rdlevad. V6imalik muidugi, et kogu mu idee kukub kokku kuna triobet tegelikult ei anna enam 100 koefitsenti.

  18. #1978

    Re: Sportsbetting

    Oma ette tööstusharu on betfair põhimõtteliselt

    @privador bet365s saaksid 129€ panusega enda 360€ võidu ära kindlustada. Kui seda ei tee, siis põhim panustad 360 et võita 129 Kindlustada tasub ALATI ma olen näinud mitu korda kuidas sõbrad ei raatsi enda mingit mega kombot näiteks 500€ ära kindlustada et võita 5k€ ja siis viimane mäng 10se koefiga outsider võidab...

  19. #1979
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Oma ette tööstusharu on betfair põhimõtteliselt

    @privador bet365s saaksid 129€ panusega enda 360€ võidu ära kindlustada. Kui seda ei tee, siis põhim panustad 360 et võita 129 Kindlustada tasub ALATI ma olen näinud mitu korda kuidas sõbrad ei raatsi enda mingit mega kombot näiteks 500€ ära kindlustada et võita 5k€ ja siis viimane mäng 10se koefiga outsider võidab...
    ei viici hakata tõmblema 200euri pärast, kui ei tule siis ei tule. Oleks 0 lõpus siis peaks midgai välja mõtlema. Lisaks se eon veidi -EVbet sest paf tagastab mu 10 euri kaotuse korral(bonus)

    Üldiselt peaks Kanepi tuimalt H kotti panema, aga mulle ei meeldi see, et H on 3 korda omavahelsies võitnud, mis võib pärssida mentaalselt. Lisaks nt on H võitnud see aasta nt V Williamsit ja Wocniakit samas jälle kaotanud 100+mängijatele miks mitte olla rankingus eespool


    Muuseas avastasin, et triobetis oli üleval UO ja Wimbeldon. Wimbeldoni sain 1:200(ühes teises bookies oli juba 1:60) ja UO 1:150 tegin vastavalt betid, kus maxvõit on 10k(siis peab juba supporti tüütama)
    Peab proovima 1:200 on ikka liiga räige kurss
    Kui Kanepi peaks juba pf jõudma saaks kindlustada mingi 1:30 peale
    Viimati muudetud privador poolt : 06.01.12 at 22:03

  20. #1980

    Re: Sportsbetting

    kui 1-200 pealt läheb 1-30 peale saad ainult paar % kasumit kindlustada

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES