Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 91, kokku 164 EsimeneEsimene ... 41818990919293101141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 801 kuni 1 820, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #1801
    Julm Donk Kasutaja tukkk avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    51

    Re: Sportsbetting

    deleted
    Viimati muudetud tukkk poolt : 28.01.11 at 13:40

  2. #1802

    Re: Sportsbetting

    pics or it didnt happen :D

  3. #1803
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas tukkk Vaata postitust
    Disc : ma ostan suure Jõmmu sokolaadi sellele, kes üle 1000se sample on even money bettides 54%+
    Need, kellel see 54% oleks võimalik, nendel pole reeglina samplet, see on ikka aastatepikkune töö. Maailma parimad bettijad, kes handicapivad 60% ligi teevad seda reeglina ka nii, et valivad lihtsalt softimaid line'e(ehk siis tihti nad teevad vea, kuna nad jätavad bettimata mänge, kus neil on edge väiksem, kuid siiski eksisteeriv).

    Anyway, eks ma 2013 jõuludel kasseerin

  4. #1804
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ilikeu Vaata postitust
    kust ma seda öelnud olen, et ma neid beatin või et plaan oleks neid beatida.
    Ma võtan asja rohkem funina ning saan aru, et olen DEGEN ja gambler kui betin aga 500 eek panused ei muuda midagi mu jaoks.
    + kodutöö jutt rohkem selles valguses, et ma päris lampi ei pane.
    tundub et sulle läks kuidagi hinge. peace
    Kui tuua pokkerist analoog, siis selline kombodele panustamine oleks shortstackerina nosebleed lauda istumine, ainult et selles lauas võetakse standard $3 asemel $50 rake'i, pole fun ju. Määra endale parem missioon saamaks võitvaks sports bettijaks, minu meelest huvitavam ja lõpuks ka tasuvam. Samas ilmselgelt arusaadav, kui sind selline asi lihtsalt ei huvita.

  5. #1805

    Re: Sportsbetting

    Tänane NHL: New York Islanders - Atlanta Thrashers

    2.20 tundub hea koef..

    Mis keegi veel täna märganud?

  6. #1806
    Julm Donk Kasutaja tukkk avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    51

    Re: Sportsbetting

    deleted
    Viimati muudetud tukkk poolt : 28.01.11 at 13:41

  7. #1807
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Sportsbetting

    See bettimine tundub ikka jube tuumafüüsika kui siin neid tarku jutte loen. Pole siis ime et minu olematu sample suures miinuses on :D

    Aga GO TUKKK

  8. #1808

    Re: Sportsbetting

    to tukk...votvot, selliseid piltidega storysid pead rohkem postitama, mlle igastahes pakub huvi ja entertainmenti.

    Kuule, aga tee enda päevik...enda sportsbettingupäevik. Usun et huvilisi on rohkelt

    edu

  9. #1809

    Re: Sportsbetting

    tänane kaotus - love love love (23pts15reb, solid 1 to bink another 20+ combo) obv mängis 10 minutit vähem kui ta standard, kuna team sai 30se paku - see läheb variance'i alla julgelt :)
    ( Click to show/hide )


    ja võit
    ( Click to show/hide )


    ja veel tänast [kasutan paari US based foorumi postitaja picke, kes mitukümmend UFC fighti järjest (üle aasta) juba südamerahuga panevad neid pihta ja põhja]
    ( Click to show/hide )


    Täna alles 8! päev 'bettimises' ja kuna ma plaanin ainult NBA'le (ja UFC'le) panustada siis
    ei saa härra(dele) lubada 1k betting samplet niipea for obvious reasons. Lisaks ei plaani
    igakuu 25k depoda, tuleb lihtsalt õigel ajal eemalduda kui asi peaks selles suunas minema.
    Mis puutub combode beatimisse, siis ma ei ela sellest ning mulle pakub hetkel rohkem
    pinget bettida 500 ja võita buyin või paar (pokerwise) kui bettida ühe mängu peale mingi
    5k 1.23 koefiga ning kasu lõigata. Väga halb lähenemine ?

    to lenc: idee on huvitav aga ma ei tunne ennast hetkel mõjal kui NBAs 'mugavalt'
    Kui viitsid vastata, millele sa ise betid ja kui kaua aega võttis teatud aladega
    tutvumine, et iga bet kui gamble ei oleks.
    Viimati muudetud ilikeu poolt : 12.12.10 at 08:44

  10. #1810
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ilikeu Vaata postitust
    mulle pakub hetkel rohkem pinget bettida 500 ja võita buyin või paar (pokerwise) kui bettida ühe mängu peale mingi
    5k 1.23 koefiga ning kasu lõigata. Väga halb lähenemine ?
    See on mingi veider gamlerite loogika. Lõpuks taandub kõik siiski expected value-le. Näiteks see 5-e handicapi combo, kus sa panustasid 500, et võita 12709. Ühe mängu võidu tõenäosus on 50%(see, kas sina seda arvad on ebaoluline, ettevõte, kes võttis su panuse vastu igatahes arvas nii) ja vigifree* koefitsent peaks siis olema 2,00. Kui nüüd 5 sellist panust kombosse panna, siis peaks olema vigfree koefitsent 2^5 ehk 32,00, sina aga said koefitsendiks 25,42, mis tähendab, et vigi sa maksid (500*32)-(500*25,42)=3290 krooni. Selle tõttu kombod ongi üks suur scam, sinu makstud vig korrutatakse iga mänguga.

    Et sarnast vigi saavutada iga mäng eraldi handicappides, oleksid sa pidanud tegema viis 7311 kroonist panust!


    *Vigorish, or simply the vig, also known as juice or the take, is the amount charged by a bookmaker, or bookie, for his services.
    Tsitaat Algselt postitas ilikeu Vaata postitust
    to lenc: idee on huvitav aga ma ei tunne ennast hetkel mõjal kui NBAs 'mugavalt'
    Kui viitsid vastata, millele sa ise betid ja kui kaua aega võttis teatud aladega
    tutvumine, et iga bet kui gamble ei oleks.
    Ma olen samas kategoorias, kus sina peaksid olema, ehk enne kui ma normaalseid summasid panustama hakkan, ma pean olema veendunud, et ma reaalselt tean ka, mida ma teen. Ehk ma ei tegelikult ei ole mingi autoriteet siin nõu andma, aga arvan, et mul sports bettingu põhitõed on selged ja kui kuskil eksingi, eks Tukkk parandab.

  11. #1811

    Re: Sportsbetting

    aitäh hea vastuse eest

  12. #1812
    Julm Donk Kasutaja tukkk avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    51

    Re: Sportsbetting

    deleted
    Viimati muudetud tukkk poolt : 28.01.11 at 13:41

  13. #1813
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Sportsbetting

    Mis need kõige populaarsemad alad bettimises on? Või kõige softimad? Huvist küsin, ise nagunii ei mängi, sest olen spordis retard.

  14. #1814

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ilikeu Vaata postitust
    +1 indiana mäng oli AK v AQ ülejäänud olid AA v AK
    See nüüd ka päris õige ei ole. HC combodega ja üldse combodega on long runis häving kerge tulema. Hindad oma käe tugevust üle.

    Mis puutub UFC ja üldiselt võitlussportide kombodesse, siis neid ei soovita üldse teha. Seal piisab ühest õnnestunud löögist ja kõik on läbi.
    Ma jälgin UFC-d lähedalt ja täna öösel oli GSP-Kos fight 1,2 koefiga GSP peale täiesti pointless. Heaks näiteks oli UFC 69, kus GSP oli samuti suureks favoriidiks märgitud aga kaotas juba esimeses roundis Serrale tänu ühele õnnelikule löögile.


    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Ühe mängu võidu tõenäosus on 50%(see, kas sina seda arvad on ebaoluline, ettevõte, kes võttis su panuse vastu igatahes arvas nii) ja vigifree* koefitsent peaks siis olema 2,00. Kui nüüd 5 sellist panust kombosse panna, siis peaks olema vigfree koefitsent 2^5 ehk 32,00, sina aga said koefitsendiks 25,42, mis tähendab, et vigi sa maksid (500*32)-(500*25,42)=3290 krooni. Selle tõttu kombod ongi üks suur scam, sinu makstud vig korrutatakse iga mänguga.
    Seda ma ei mõista. Me ju ikkagi panustame lähtudes sellest, et saame paremad oddsid, kui 50-50, ehk otsime liine, mis bookide poolt valesti kalkuleeritud.

  15. #1815
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Sportsbetting

    Ma mängin koguaeg UFC-d pleissi peal. Sealt vabalt juhtub tihti nii, et üks õnnestunud pauk ja knokkis ongi.

  16. #1816

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mis need kõige populaarsemad alad bettimises on? Või kõige softimad? Huvist küsin, ise nagunii ei mängi, sest olen spordis retard.
    Ei ole softe alasi. Panustama peaks lähtuvalt oma teadmistest, ehk ei ole mõtet panustada alasi, mida ise ei jälgi.

  17. #1817
    Julm Donk Kasutaja tukkk avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    51

    Re: Sportsbetting

    deleted
    Viimati muudetud tukkk poolt : 28.01.11 at 13:42

  18. #1818

    Re: Sportsbetting

    topic läheb ainult huvitamaks.
    to tukk: Sa ei panusta siis üle 2 asja korraga ühes ticketis jah? Ütleme, et lõhkuda mu need comboticketid ära siis peaksin ideepoolest iga mängu kohta eraldi pileti tegema ja see on clearly +EV long run? NBA tundub kohati HC peale bettimine palju parema ideena, kui lihtsalt meeskonna võidu peale, kuna koef. vahe on märgatav (jah kui HC läheb üle 4 punkti ja vastavalt võistkonna iseloomule 'mänge lõpetada' jne jne võib lihtsalt alt minna sellega)
    Ma ootaks huvi kergeid vigu, mida minusugused algajad teevad ning peaks vältima.

    Aitäh soovituse eest ja triobet'i valisin vaid sellepärast, et see oli esimene koht ning olen igaltpoolt kuulnud, et koef. ei ole kõige paremad turul.

  19. #1819

    Re: Sportsbetting

    kuulge spetsialistid, kumb täna võidab kas philadephia või new orleans:)

  20. #1820
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Sportsbetting

    Mina ütleks, et Sixers võidab, sest Hornets on väga alavormis viimasel ajal (viimase 10 mängu saldo 3-7).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES