Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 163 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Sportsbetting

    Täpselt nii palju kui huvilisi on. Kui 2 venda tahavad selle summa investeerida, siis palun väga. Proportsionaalselt tuleb kasumijaotus pärast. (või hävingu vastuvõtmine :D ). Peaasi , et summa täis tuleks, kasvõi 10 matsi.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Sportsbetting

    Viimati mäletan 1,01 (võis 1,02 ka olla) oddsidega kaotust Murray poolt tennises. Aeg-ajalt tuleb ikka ette.

  3. #3
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    hmmz olen ka skeptiline-pm pole midagi muud kui martingale süsteem.
    1.05 tähendab siiski seda, et profitit teenida, ei tohi crash olla hullem kui 1 20-st
    Minu arust juhtub aeg-ajalt(loomulikult mitte tihti) mõni suurüllatus ja pakun, et need tulavdki sellise 1 -10 1 20- ne sagedusega:(
    Teglen tennisega ja seal võib vabalt juhtuda, et nt esireket(sellise 1,05 koefiga) saab mängu ajal mingi vigastuse v vigastus lööb välja ja mänguoskusega pole midagi teha.

    Kõige paremad betid ongi nn noor ja näljane mängija võimaliku vigastatud asetatud mängija vastu. Bookied võivad küll langetada veidi koefe, kuid siiski on hea vana ja vigastatud staari vastu mängida
    Viimati muudetud privador poolt : 22.03.12 at 18:50

  4. #4

    Re: Sportsbetting

    OBV. Ma never ei vaidle selles vastu, need juhused on olemas. Aga pakkuge mulle reaalne kurss, et ManU kaotab kodus Sunderlandile 0-1, Realil jääb Zaragozaga 0-0, Barca kaotab Sporting de Gijonile 0-2 jne. Ma oleks neid tulemusi nõus vastu võtma kõrgemate kurssidega kui kihlveokontorid pakuvad. Või Peterburi Zenit vs Tomski Tom 0-2... Point on selles,et see vend kes kogu 1% teemat alustas,tema starting BR oli liiga väike. Samas panus peab olema täpselt nii suur, et see kaotus su igapäevaseid tegevusi ei mõjutaks. 20€ ei murraks konti, aga samas see reaalselt suurt summat teenima panna... variatsioon võib enne pihta saada. Pigem võtta shot suurema summa ja lühema perioodiga, see on minu ettepanek.

  5. #5
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Sportsbetting

    Kas ma saan loogikast valesti aru, et kui sa paned üksi 20€ aga 30kesi 600€ siis viimane on tasuvam?

  6. #6

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Kas ma saan loogikast valesti aru, et kui sa paned üksi 20€ aga 30kesi 600€ siis viimane on tasuvam?
    Asi on selles, et min. bet on Betfairis 2€. Selleks, et panna lay 70-se kursiga, pead omalt poolt 140€ garanteerima. Kui mäng saab läbi ja su panus võidab, saad tagasi 140 + 2 (miinus commision 4%) ehk 141.92

  7. #7
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Sportsbetting

    mäletan ca. 2 aastat tagasi üks tüüp tegi oma 1000£-20k ka lay`des correct score ,hetkel ei leidnud betfairi foorumist teemat üles ,vahepeal vist tegi mingeid cashoute ka ja lõpupoole ei panustanud ka oma full bankrolli igale betile .

    betfairis on muidu 5% fee ka mis iga võidetud betilt maha läheb.
    kindlasti oleks fun jälgida.

  8. #8

    Re: Sportsbetting

    Tundub, et kõik tahavad pigem jälgida, aga mitte osaleda. Alustan üksi ja "No hattrick" projektiga.
    Starting BR 20€ ja täpsem ülevaade saab olema ka minu blogis. Kui selle peaks 100€ peale saama, siis panen ka 1% portfelli käima.

  9. #9

    Re: Sportsbetting

    GL! Tundub huvitav. Jälgin, kuidas sul läheb ja siis vb investin sümboolse euroga

  10. #10

    Re: Sportsbetting

    1 huviline hüppas veel punti. Kõik kes tahavad veel rongi peale saada, siis täna õhtul kell 19.00-ni on aega. Esimene panus on Wolfsburg - Hamburg. No hattrick scored @ 1.03. Panen terveks päevaks ootele 1.04-ga, kui ära ei võeta, siis panen 1.03 lukku.

    Edit: Juba 3 meest pundis. Tõotab tulla huvitav action :)

    Edit2: 4 venda koos. Oh, crazy fun :)

    Edit3: 5 on seltskond!
    Viimati muudetud Svenza poolt : 23.03.12 at 15:06 Põhjus: punt suureneb

  11. #11

    Re: Sportsbetting

    Kordan siis veel üle. Iga kord läheb kogu BR mängu. Praegu alustame neljakesi, starting roll = 80€. Ütleme , et see tuleb täna koju, siis on roll ~82.40. Võtame näiteks homse päeva: Chelsea-Tottenham @ 1.04 x 82,4 = 85.69, siis kohe otsa Bolton-Blackburn 85.69 x 1.03 = 88.26 ja niiviisi vaikselt tiksume. Eeldatavalt peaks 20 järjestikuse võitva betiga juba duublis olema (ptüi-ptüi-ptüi).

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Sportsbetting

    GL! aga Murphy seadus ütleb, et nüüd hakkavad need 1% olukorrad juhtuma kõvasti tihedamini.

  13. #13

    Re: Sportsbetting

    Mingi eeltöö ka või lihtsalt oddside järgi valite mängud, jättes kõrvale mõned ilmselged favoriit vs dog matchid? Ma tegin mälu kontrolliks väga kiire luure ja ausalt öeldes mõningaseks üllatuseks avastasin, et Bundesliga numbrid on päris paljulubavad. Bundesligas pole 2001/2002 hooajast ühelgi hooajal löödud rohkem kui 2 hattricki, pealegi on enamus hattrickid väga loogilistes mängudes ja ettearvatavate lööjate poolt. Võrdluseks käesoleva hooaja hattrickid seni, Bundesliga 2 ( Gomez, Pizarro), Premieris juba 16. Vaatan veel mõned huvitavad liigad üle selle pilguga ja teen ise ka prooviks ühe väikse testbankrolli eriti agressiivselt peale lennates, esmaspäeva õhtuks duublisse või busto on eesmärk...
    Viimati muudetud Recon poolt : 23.03.12 at 18:12

  14. #14
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Kaiu Parish, Estonia
    Postitusi
    22

    Re: Sportsbetting

    See no hatrick tundub igaljuhul +EV. Muud asjad nagu näiteks MANU võit liiga viimase vastu koef nt. 1,05 on juba suht riskante (olen proovinud). Igaljuhul võtan osa ja kokkuvõtteks on mängus ju ainult €20. Selle eest tänapäeval ei saa kasti õlutki, niiet GL Aga igaljuhul jah eelmisele vastuseks, et uurima peab tausta ikka muidu on kellad :)

  15. #15

    Re: Sportsbetting

    t6mbasin data.betfair.com-ist alla viimase 4 n2dala statistika.

    vaatasin ainult neid m2nge kus No Hat-Trick scored on 1.04 v6i v2iksem. Selle 4 n2dalaga oli 293 m2ngu kus tehti panus ja 12 m2ngus l66digi hattrick. seega keskmiselt yks hattrick iga 24.4 m2ngu kohta.

    hattrick l66di siis j2rgmistes m2ngudes:

    English Soccer/Barclays Premier League/Fixtures 04 March /Fulham v Wolves 1.04
    English Soccer/Barclays Premier League/Fixtures 13 March /Liverpool v Everton 1.03
    French Soccer/Ligue 1 Orange/Fixtures 22 February /St Etienne v Lorient 1.04
    German Soccer/Bundesliga 1/Fixtures 10 March /B Munich v Hoffenheim 1.04
    Italian Soccer/Serie A/Fixtures 03 March /Palermo v AC Milan 1.03
    Italian Soccer/Serie A/Fixtures 09 March /Napoli v Cagliari 1.04
    Italian Soccer/Serie A/Fixtures 18 March /Cagliari v Cesena 1.03
    Italian Soccer/Serie A/Fixtures 26 February/Atalanta v Roma 1.03
    Scottish Soccer/Clydesdale Bank Premier/Fixtures 22 February /Motherwell v Hibernian 1.03
    Spanish Soccer/Primera Division/Fixtures 11 March /Espanyol v Rayo Vallecano 1.03
    Spanish Soccer/Primera Division/Fixtures 18 March /Ath Bilbao v Valencia 1.04
    UEFA Europa League/Fixtures 15 March /Schalke v Twente 1.04


    Sama statistika n2itas et palju kasulikum on mitte v6tta seda 1.03 koefitsenti panusele "No Hattrick" vaid lay-da "Hattrick scored".

    Nt see sama Wolfsburg vs Hamburg kui sa Lay-d praegu "to score" 27-ga siis tundub et selle panuse k2ttesaamine tundub t6en2olisem kui 1.04 saada "not to score". Samas 27 layda 100 toob ca 4 kulli sisse seega v6rreldav selle 1.04 betiga.
    Viimati muudetud marcoloco poolt : 23.03.12 at 19:59

  16. #16

    Re: Sportsbetting

    Homne Chelsea-Tottenham on veidi kahtlane. Seal võib kõike juhtuma hakata. Nagu arsenal vs. tottenham paar vooru tagasi 5-2

  17. #17
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    Sama statistika n2itas et palju kasulikum on mitte v6tta seda 1.03 koefitsenti panusele "No Hattrick" vaid lay-da "Hattrick scored".
    Peen teadus :D.

  18. #18
    Räme Fish
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Kaiu Parish, Estonia
    Postitusi
    22

    Re: Sportsbetting

    ma ka jätaks selle chelsea mängu vahele, sest seal on mõlemal vaja paugutada.

  19. #19

    Re: Sportsbetting

    Palun nimetage mulle see mees, kes homme Chelsea - Tottenham mängus teeb hattricki? Saate aru, meil on vaja võimalikult palju mänge kaasata, et BR tõuseks. Gareth Bale??? Fernando Torres? Van der Vaart, Adebayor? Keda te täpselt kardate? Liiga võrdsed meeskonnad, et üldse 3 väravat ära lüüa. Viimased 5 omavahelist mängu on lõppenud skooridega 1-1, 2-1, 1-1, 1-2, 3-0. Kui kõik osalejad tahavad sellest betist loobuda, siis olen nõus, otherwise stays as it is. Kui saaks veel 1.05-ga oleks väga brooo.
    Kell 17.00 algavatest mängudest pakuks välja Sunderland vs QPR või Swansea-Everton. Stoke-Man City jätaks vahele ja võtaks hoopis Bundesligast Schalke-Leverkusen.
    Kell 21.45 Palermo-Udinese.
    Kell 23.00 Getafe-Valencia

  20. #20

    Re: Sportsbetting

    Nii. Sünnipäevalt edukalt koju jõudnud. Vahepeal liitus veel 2 venda, nii et kokku 7. Esimene panus läks sisse 100€, hattricki ei löödud. Netto 2.86

    2012-03-23
    21:25 18977373841 2012-03-23
    18:02 Fixtures 23 March Wolfsburg v Hamburg / Hat-trick Scored?
    Comm Charged 4.67% On Net winnings of EUR3 - - - (0.14) 102.86
    2012-03-23
    21:25 18977373841 2012-03-23
    18:02 Fixtures 23 March Wolfsburg v Hamburg / Hat-trick Scored? / No
    Back 1.03 100.00 Won 3.00

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES