Ei usu. Üks asi on see, mis on meie jaoks hea, teine see mida Euroopa arvab. Omamaks Eurovisoonil šansse, kus niigi antakse hääli peamiselt geograafilistel ja rahvuslikel põhjustel, peab tulema välja millegi täiesti erakordsega nagu näiteks soomlased omal ajal (teenisin ka selle pealt päris hea kopika - panustasin 2 kuud varem 35 koefiga, aga see oli mõistagi gämblemine "persetunde" pealt). Ei ole seda Eestil olnud paraku vähamalt viimasel viiel aastal ja neist vaid ühel korral ei julgenud ma Eesti vastu mängida (Gerli Padar 2 aastat tagasi, millegipärast mul sellese loose oli nats usku).

Et bettimisega võita suurte panustega, ei tasu võtta lolle riske. Näiteks, et paned terve oma varanduse selle peale, et sel aastal vüidab Usain Bolt MM-il 100m jooksu. See on väga tõenäoline, aga ei ole kindel. Eesti-Brasiilia vutti suvel ma ka ei panustaks - pagan teab, millise motivatsiooniga brassid mängima tulevad. Kanteri võitu ka mitte, äkki juhtub juhtumisi **** päev ja oled ühe betiga käpuli. Aga see, et mingi Tatjana Mannima ei võida MK etappi või Eesti vutis Hispaaniat, on ikka täiesti kindel asi. Ja kindlalt on internet täis inimesi,kes just nimelt ootavad bettingutes inimesi, kes selliste ebareaalsete asjade peale panustavad. Kindlam tulualliks kui mingeid 0,01$ väärt freerolle taguda.Vajalik on mõistagi mingi kapitali olemasolu.

Edit: Ja ei soovita panustada ka asjadele, mida täpselt ei jagata. Näiteks mingi vuti Argentiina-Ecuador peale, kuigi arvad et ARG vutt on ülikõva. Palju me teame üldse mingist Ecuadori vutist? Ja kui teame, saame aru, et vabalt võivad hea õnne korral ARG võita või viigistada. Jne. Neid Eesti bette teen ma just seepärast, et arvan asja tundvat. Ja poksi vms. peale panustamises on ka raudselt regulaarseid võitjaid, nagu ka hipodroomidel. Alati on inimesi, kellel on rohkem infot ja kes mängivad nende vastu, kel on seda vähem või kes niisama gämblevad. Täpselt nagu pokkeris.

Miks ma ei ela spordipanustamisest? Sest tõeliselt häid bette, milles ma olen kindel ja saab suurelt panustada ei ole lihtsalt piisavalt palju. Eelmine aasta tegin kuskil 20 panust, millest 3 kaotasin, kuid seal polnud ühtegi suurt betti. Ja kui ka oleks juhtunud ühel korral ebareaalne asi (n. Eesti oleks võitnud Hispaaniat), oleksin kokkuvõttes ikka kenasti plussis.