Nice one vsiu!

Mulle ka Hispaania printis eile täie pasaga.

Tänased mängud. Panin FRA-ENG duubli @ 4.39
Soovitan täna ka päeval panused ära panna, sest favoriitide kurss hakkab kolinal kukkma õhtul enne mängu algust kui pereisad on töölt koju jõudnud ja hakkavad õlle kõrvalt "investeerima".

UKR-FRA
Kuus korda omavahel kohtunud, FRA 3 võitu ja 3 viiki. Möödund aastal samal ajal FRA võitis 4-1. Never ei usu, et prantslased laseks ševtšenkol samamoodi hullata nagu rootslased lasid. Sõprusmängudes mõlemad peksid Eestit 4-0, samas Ukraina kaotas Austriale 2-3 ja Türgile 0-2. Les Bleus jäi Islandi vastu taha 0-2, aga tegid lõpuspurdi ning panid 3-2 kotti, Serbiale tambiti 2-0 nahad kinni. Mina leian, et klassivahe on ilmne.
France to win @ 2.08

0-1 ja 0-2 trademiseks

SWE - ENG

Kui Rootsi meeskonna sisekliima on tõesti nii halb nagu ajakirjanduses väidetakse ( valitseb lausa anarhia :D ), siis ei tohiks neil Inglismaa vastu šanssi olla. Ma ei saa aru sellest, et terve valiktsükli mängid normaalselt koos ära, jõuad EM-ile ja siis löövad korraga egod välja ning kired lõkkele.
England have never beaten Sweden in a competitive encounter (D5 L2). Võta nüüd kinni... äkki on seekord esimene kord?
Pakun Inglismaa võitu ja madalat skoori. Saab omavahel ka kompunnida!

England to win @ 2.28

England to win/under 2,5 goals @ 4.5

0-1 trademiseks