Tsitaat Algselt postitas kilu6
Kui muidu sportsbettingute keskkondade kasutamine on selline suht loogiline asi, siis BEtfairi puhul mul küll küsimusi (pole sellega enne teinud).

Kas seal BETfairil see spread läheb kitsamaks ka sündmuse lähenedes või paned ise sinna vahele oma noteeringu? Kas pärast saad maha ka võtta, kui teisi sinust paremaid üles pannakse või lihtsalt huvi kaob?
Praegu spread ju suht lai, lisaks betfairi puhul see, et pole kindel, et bet ära matchitakse (va kui ise sealt ääre pealt valid ja ära matchid).

Kas Betfair maja ise paneb ka oma noteeringu üles või ainult teiste inimeste vastu käib.

No Betfair on üsna keeruline jah, samas ta on kõige põhjalikum ja kindlalt parimate koefidega. Ma ei häbene tunnistamast, et ei saa ise ka mitmest asjast täpselt aru, aga õnneks on mul head sõbrad, kes seal aastaid tegelenud ja kel nendega ka mingid ametlikud suhted olemas. Käive on seal ikka üsna metsik, mis tähendab et et pea alati leiab "vastaseid". Minu loogika põhinebki teiste inimeste vastu mängimisel. Alti on fänne, kes usuvad ei tea millesse. No näiteks eestlasest eurofänn panustab ju ikka 10 taala, et äkki seekord veab ja neid ei ole mitte üks. Vutiga sama lugu ja paljude teiste spordialadega.
See 1.79 peaks näitama koefi, millega saad mängida Eesti vastu ehk not to qualify. Minu arust täiesti ok. koef, 1000 paned ja 1790 saad tagasi, sest hui Eesti edasi saab (tõenäosus on kindlasti alla 30%). Samas alati ei pruugi olla sinu vastu mängijaid ning panuseid ei matchita. See ongi konks, mis tähendab et alati ei saa kindla hinnaga piiramatus koguses panustada.