Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 151, kokku 164 EsimeneEsimene ... 51101141149150151152153161 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 001 kuni 3 020, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #3001
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas whippit Vaata postitust
    Mina õppisin näiteks sitaks hästi peast arvutama nende aastate jooksul. Ja ega ekstrapapp enesehinnangule ka just halvasti mõjunud.
    ma ei soovinud kedagi solvata, eks midagi positiivset leidub ikka.
    aga ma usun, et kui sa oleks kogu selle aja suunanud kuhugi mujale, oleks sa rohkem rahul.

  2. #3002
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 308

    Re: Sportsbetting

    Sa, Jeebus, räägid nagu modelleerimine on lihtne igaühe jaoks kui nad vaid aega leiavad ja peale hakkavad. Kas see tõesti ikka on nii ?

  3. #3003
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Sa, Jeebus, räägid nagu modelleerimine on lihtne igaühe jaoks kui nad vaid aega leiavad ja peale hakkavad. Kas see tõesti ikka on nii ?
    ma ei oska kommenteerida, kui raske täpselt on, sest ma olen kallutatud arvamusega. minu jaoks pole midagi rahuldavamat.
    aga ma võin öelda, et sellest hetkest, kui otsustasin endale esimese andmebaasi hankida, olen ma läbinud enda jaoks ulmelise intellektuaalse arengu. kahjuks on see tulnud sotsiaalse arengu arvelt :(

    tundub nagu seisin varem ühe koha peal. olen mõelnud kordi selle üle, miks ma alles 20. aastaselt alustasin.

    ma olen südamega asja juures ning tulemused on kütteks, aastaga olen ca 3500h enda mudelile pühendanud ning praegu tundub küll lõputu kirena.

    seega ma olen liiga kaldu, et arvamust avaldada.
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 31.08.12 at 18:07

  4. #3004
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Sportsbetting

    Jeebus, palju teenid per month sportsbetiga? If i may ask:)

  5. #3005
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Jeebus, palju teenid per month sportsbetiga? If i may ask:)
    kui ma Pinnacle maksimumlimiite hakkan crushima, olen enda eesmärgi täitnud ning võtan vabamalt.
    siis võin endast lähemalt kirjutada. siis võid küsida :)

  6. #3006

    Re: Sportsbetting

    aga praegu/viimased 12 kuud?

  7. #3007

    Re: Sportsbetting

    Aga oskab keegi seletada olen täheldanud betfairis lives tuleb esimene värav aga näiteks ou 0.5 market ei lähe koheselt kinni et kui ma siis panuse teen läheb see arvesse või mitte.
    Nojah vahe sees olenevalt kas oled betfairi sisse loginud või mitte.
    Viimati muudetud aivo poolt : 06.09.12 at 23:45

  8. #3008
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma ei oska kommenteerida, kui raske täpselt on, sest ma olen kallutatud arvamusega. minu jaoks pole midagi rahuldavamat.
    aga ma võin öelda, et sellest hetkest, kui otsustasin endale esimese andmebaasi hankida, olen ma läbinud enda jaoks ulmelise intellektuaalse arengu. kahjuks on see tulnud sotsiaalse arengu arvelt :(

    tundub nagu seisin varem ühe koha peal. olen mõelnud kordi selle üle, miks ma alles 20. aastaselt alustasin.

    ma olen südamega asja juures ning tulemused on kütteks, aastaga olen ca 3500h enda mudelile pühendanud ning praegu tundub küll lõputu kirena.

    seega ma olen liiga kaldu, et arvamust avaldada.
    Mis tulemused? :)

  9. #3009

    Re: Sportsbetting

    Hmmm, panin Triobetis Nõmme Kalju-Tallinna Kalev 6-0 skoori peale.
    Hetkel 10 minutit jäänud veel mängida,seis 6-0.

    HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLD motherfucker!

  10. #3010

    Re: Sportsbetting

    vittttttuuuuuuuuuuu, sõnasingi ära... 7-0 löödi just.

  11. #3011

    Re: Sportsbetting

    mis koefiga panid?

  12. #3012

    Re: Sportsbetting

    20 oli kurss. Seekord läks napilt :D
    Vähemalt skoor over 4,5 toitis.

  13. #3013

    Re: Sportsbetting

    Aga teab keegi kohti kus saab jalkat lives vaadata ma ei mõtle mitte bookide pakutavat.

  14. #3014

    Re: Sportsbetting

    www.lshunter.tv - pick ur game

  15. #3015

    Re: Sportsbetting

    http://betfairmethods.com
    On keegi trademisega tegelenud et milline meetod nagu kõige parem on millega risk kõige väiksem.

  16. #3016

    Re: Sportsbetting

    http://ohtuleht.ee/492717

    Sõltlased, olge ettevaatlikud!

  17. #3017
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    väike review ka sportsbettingust.
    Kasutasin boylesports, stanstames, ladbrokes, paddypower, bwin, bet365,nordicbet/triobet,paf,pinnacle, marathonbet,sbobet,sportsbetting vb mõned veel, mis meelde ei tule.
    Põhimõtteliselt on 2 tuba, mis pakuvad turust kõrgemaid line marathonbet ja bet365. Mäng käiski pm marathonbet-bet365-pinnacle. Teises ringis juba triobet,bwin jt Enamus juhtudel sain panuse langetamise 1-5 suurel betil. Stanstames ja bettsonil oli juba alguses naeruväärne maxwin(mingi 50eur). bet365 pidasin vastu isegi ca 2 nädalat.
    Pm kui marathonbet ja bet365 kaovad ära, siis on raske juba leida abimisvõimalusi

    Lõpus ma enam pm ei viitsinudki enam arbida vaid panustasin suvalt bookiesse, mille line oli parim-st ei leidnud enam vastaspoolt-peaks ka pm +ev olema

    Nt, üks tuttav pakkus kasutada enda identideeti, et sportsbettingut teha. Mõtlesin seda teha 2 näd projektina, sest limiidid tulevad kiiresti peale. Ja mingi 5k bankrolliga teeks ehk ca mingi 1k. Samas risk ei tasu seda ära. Peaks olema puhas arvuti(cookied), teine ühendus jms. Väike payday suure riski ja jama eest

  18. #3018
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    väike review ka sportsbettingust.
    Kasutasin boylesports, stanstames, ladbrokes, paddypower, bwin, bet365,nordicbet/triobet,paf,pinnacle, marathonbet,sbobet,sportsbetting vb mõned veel, mis meelde ei tule.
    Põhimõtteliselt on 2 tuba, mis pakuvad turust kõrgemaid line marathonbet ja bet365. Mäng käiski pm marathonbet-bet365-pinnacle. Teises ringis juba triobet,bwin jt Enamus juhtudel sain panuse langetamise 1-5 suurel betil. Stanstames ja bettsonil oli juba alguses naeruväärne maxwin(mingi 50eur). bet365 pidasin vastu isegi ca 2 nädalat.
    Pm kui marathonbet ja bet365 kaovad ära, siis on raske juba leida abimisvõimalusi

    Lõpus ma enam pm ei viitsinudki enam arbida vaid panustasin suvalt bookiesse, mille line oli parim-st ei leidnud enam vastaspoolt-peaks ka pm +ev olema

    Nt, üks tuttav pakkus kasutada enda identideeti, et sportsbettingut teha. Mõtlesin seda teha 2 näd projektina, sest limiidid tulevad kiiresti peale. Ja mingi 5k bankrolliga teeks ehk ca mingi 1k. Samas risk ei tasu seda ära. Peaks olema puhas arvuti(cookied), teine ühendus jms. Väike payday suure riski ja jama eest
    Over/under if retarded or not.

  19. #3019

    Re: Sportsbetting

    :D

  20. #3020

    Re: Sportsbetting

    @Jeebus

    mis spordiala /liiga su põhileib on ka? vabandust kui läbi käinud teema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES