Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 162, kokku 164 EsimeneEsimene ... 62112152160161162163164 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 221 kuni 3 240, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #3221

    Re: Sportsbetting

    .-.
    Viimati muudetud neeme poolt : 27.09.14 at 01:06

  2. #3222
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Sportsbetting

    Tänud jagamast igal juhul.

  3. #3223
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Kõige parem oleks teada, et mis koef nendest 3-st kreenis on?

  4. #3224

    Re: Sportsbetting

    optibeti omad olid...

  5. #3225
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    no siis pani optibet pange nagu eeldasin ja matchida saab pinnacle vms suurtest bookidest
    Panna max bet optibetile ja siis edasi vaadata

  6. #3226

    Re: Sportsbetting

    Probleem välismaiste saitidega nüüd. Kuidas kõrvale hiilida sellest emta jamast. Windows 8 ja elisa nett. Proovisin küll seal vahetada seda dns serverit google omaks. 8888 ja 88844 kuid ei funka üldse kohe mitte, windows 7ega oli ok. nüüd sellega ei tööta. Oskab keegi tarka nõu anda

  7. #3227

    Re: Sportsbetting

    Mis kuhu keegi panustab, sportbetting ära vajunud, kindlasti keegi panustab jalkat voi nba-d

  8. #3228

    Re: Sportsbetting

    Mitte ära vajunud vaid surnud. Ilmselgelt ei tunne ka selle foorumi sporditemaatika algatajad asja vastu rohkem huvi. Nii, et sinu vihjed, postitused siin küll kurtidele kõrvadele. Kui tahad oma vihjeid postitada, suhelda, koli mõnda teise keskkonda. Kasvõi Rahafoorumi spordinurka.

  9. #3229
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: Sportsbetting

    väike Bettimine ikka käib. Aint ei taha õnnestuda väga. paigaltammumine peamiselt. NBA, Euroopa jalka ja korvpall.

  10. #3230

    Re: Sportsbetting

    Ma julgen väita, et Euroopa jalgpallis, korvpallis (eriti kõrgemates, tuntud liigades), NBAs on raha teenimine vägagi raske, kui mitte võimatu tegevus. Kui siis juba madalamad , vähe tuntud liigad, divisionid. A"la Hispaania, Türgi jne...
    Pigem pööra pilk Ladina- Ameerika poole. Brasiilia, Argentiina koss, jalka. Columbia, Boliivia, Tšiili, Ecuador...
    Euroopa, Lõuna- Ameerika madalamates liigades sudimiseks on ilmselgelt vajalik juurdepääs suurematele, tuntumatele kihlveokontoritele. Meie kohalikes, ülereklaamitud urgastes suurt midagi ära ei tee.

  11. #3231
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: Sportsbetting

    Nendest liigadest ja mängudest pole ju endal õrna aimugi. Või millega seal eelis tekib? Keeruline see värk

  12. #3232

    Re: Sportsbetting

    Paljudel juhtudel madalamates mudaliigades koef. paigast ära. Value bette leiad igapäevaselt. Elik siis panustajad on nutikamad, kui kihlveokontorid. Euroopa kõrgemate liigadega, NBAga...jne raha teenimine suht võimatu tegevus. Koef. paigas ja lambibettidega kaugele ei jõua. Kahjuks.

  13. #3233

    Re: Sportsbetting

    Ladina- Ameerika puhul tasuks kasutada mõnda kohalikku vihjepakkujat, kes meeskondade hingeeluga, toimuvaga tunduvalt paremini kursis, kui suured kontorid. Paljudel juhtudel tegemist persooniga, kes ise olnud samas liigas pallur, asjaosaline või läbi mitme- setme inimese tiimide köögipoolt tunneb ja omab infot, mis kontoritele teadmata.
    Vähemalt paar- kolm taolist tüüpi võtavad vaevaks seda ka teistega jagada, näidates igakuiselt ülikorralikku ROId.

  14. #3234
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: Sportsbetting

    Sellist vihjepakkujat leiab kust? :D

  15. #3235

    Re: Sportsbetting

    Usa sport mu lemmik, nba, nfl, ncaaf ja nhl ja lõpuks MLB. Eelmine aasta oli kokkuvõttes küll miinuses aga
    nüüd uusaasta ja uued tipid lol. updaidin varsti oma antud tipid ära. Seeaasta pesapallis on kavas p'ris head süsteemid ja tipid plaanis. Stay tuned lol. Ära võta mingi lambi vihjepakkujat, keda pole jälginud vähemalt mitmeid kuid kuni aasta. Olen ise järgi proovinud need kõik ja usu mind see ei toida :). Kõige parem kui hakkad vaikselt ise timmima.

  16. #3236

    Re: Sportsbetting

    Cambodiaga üpriski nõus. Näiteks praegu on käsil Eesti jalgpalliklubide ettevalmistusperiood. Minu eilsed betid:

    Sillamäe Kalev - Infonet 2 4,50, seis 1:9
    Flora II - Tallinna Kalev X2 2,50, seis 0:3
    Tammeka - Viljandi Tulevik 2 3,40, seis 0:2
    Trans - Pärnu Linnameeskond 1 2,10, seis 3:0

    Ehk siis kõikides mängudes oli koef väga paigast ära ning kui oled asjaga kursis, siis kasuta see vaid ära.

  17. #3237
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Ehk siis kõikides mängudes oli koef väga paigast ära ning kui oled asjaga kursis, siis kasuta see vaid ära.
    Ja palju said sa bettida maksimaalselt ja palju site neid üldse pakuvad?Kas see raha kompenseerib su researchi jne. Ma olen selles asjas negatiivne
    Vihjepakkumist ei oska kommenteerida, aga nii palju tean aktsiaturgudest siis seal on nn raha eest vihjepakkumised 99% scammid ja ei usu, et ka sportbettingus seda oleks(eriti kui sisenemine veel kergem väikse kapitaliga). Miks peaks keegi kellegiga tasuta raha jagama??Sellele pole mingit selgitust, sest tahetakse minna max size-ga sisse ja full profit võtta. Pole vaja konkurente, kes line liigutavad
    Viimati muudetud privador poolt : 11.01.15 at 14:03

  18. #3238

    Re: Sportsbetting

    Elementaarne, ülemere näide, kus koef. konkreetselt paigast ära olid ja teadjad korralikult AHga raha teenisid, oli eilne Mexico U20- Cuba U20 mõõduvõtmine. Lõplik skoor siis 9-1! Soovituslik info tolle mängu kohta, keerles kohalikes spordiringkondades juba eile hommikust saadik. Ole ainult mees ja panusta.
    Muideks, paar analoogset sündmust lähiajal veel sealkandis toimumas.

  19. #3239

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ja palju said sa bettida maksimaalselt ja palju site neid üldse pakuvad?Kas see raha kompenseerib su researchi jne. Ma olen selles asjas negatiivne
    Vihjepakkumist ei oska kommenteerida, aga nii palju tean aktsiaturgudest siis seal on nn raha eest vihjepakkumised 99% scammid ja ei usu, et ka sportbettingus seda oleks(eriti kui sisenemine veel kergem väikse kapitaliga). Miks peaks keegi kellegiga tasuta raha jagama??Sellele pole mingit selgitust, sest tahetakse minna max size-ga sisse ja full profit võtta. Pole vaja konkurente, kes line liigutavad
    Ma olen amatöörpanustaja, kes ei teeni elatist spordiennustusega. Seega ei ole minu panused ka üleliia suured, kuid niisama õlleraha saamise vastu ka pole miskit. Kuna ma olen igapäevaselt meie kohaliku jalgpalliga nvn kursis ning siseinfo jms pakuks huvi ka ilma raha teenimise võimaluseta, siis enda puhul ei saa seda hinnata, kas see rahaliselt ka ära tasuma peaks. Teeks kõike seda ka ilma panustamise võimaluseta.

  20. #3240

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Xavi Vaata postitust
    Sellist vihjepakkujat leiab kust? :D
    Kuidas Sul lood hispaania, portugali, vene keelega on?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES