Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 67, kokku 164 EsimeneEsimene ... 1757656667686977117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 321 kuni 1 340, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #1321
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Talking Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Bettimisega alustasin umbes aasta enne seda kui pokkeri avastasin (mingi 2007. aasta alguses). Regulaarselt ei ole asjaga tegelikult tegelenud. Pigem selline 2-3 korda kuus olen avastanud mingi hea mängu ja head koefid ja siis olen panustanud (põhitingimus on mul see, et LIVEs peab asi nähtav olema, olgu siis saalis/staadionil või teleka ees).
    Kokkuvõttes olen kindlasti plussis oma ennustamistega.
    Elu ägedaim võit on olnud 4-ne kombo, mille koef tuli kokku 40+, nii sai 100 EEK -> 4000 EEK
    kui plussis ega siis kurta ei ole

  2. #1322
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    @betfairis on rake nö. täitsa olemas
    Panen 100EEK koefitsendiga 1.5. Pilet võidab ja ma ei saa mitte 150EEK vaid vähem? Olen ise muidugi ainult Triobetis panustanud.

  3. #1323

    Re: Sportsbetting

    Kui sa võidad siis maksad 5% ''rake'' betfairile jah, ehk siis reaaselt on su koef 1.45 selle näite puhul.

  4. #1324
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: Sportsbetting

    Sellisel juhul tekib küsimus, et miks peaks keegi Betfairis panustama?

  5. #1325
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Sportsbetting

    raiskanen...LA vedas alt. kuigi njah...koef oli hea, pidin panema sümboolse.
    ei biidi seda asja...quitin ja viskan mingi asja katki tildi tõttu :D

  6. #1326
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas raunooo Vaata postitust
    Panen 100EEK koefitsendiga 1.5. Pilet võidab ja ma ei saa mitte 150EEK vaid vähem? Olen ise muidugi ainult Triobetis panustanud.
    yep ,kuna seal ei ole vastaseks bookie vaid teine inimene kes arvab ,et sündmus millele sina panustasid ei juhtu ,ehk siis sa vead lihtsalt kellegagi kihla. standard on 5% ,aga mõnedel high rolleritel ka 20% vist (täpselt ei mäleta ,googelda "betfair premium charge" ) ,aga seal on konfintsendid ka kõrgemad kui bookiedel ,nii et isegi selle 5% maksmisega võidad tegelt rohkem kui lihtsalt trios lahmides (aga mitte alati)
    mõtekas kasutada single bette tehes ,doubled ja trebled betid seal jällegi kahjumlikud.

    ja panustada seal kasumlik sest trio pakutav 1,5 on seal näiteks 1,6 miinus 5% ehk 1,52 ,vahe küll väike aga kasumlik long runnis.

  7. #1327
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Sellisel juhul tekib küsimus, et miks peaks keegi Betfairis panustama?
    koefitsendid vb. paremad.

  8. #1328
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: Sportsbetting

    Mis värk sellega on, et osad ütlevad, et combo on BR suitsiid ja teised ütlevad, et see on just kullaauk?

  9. #1329
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas raunooo Vaata postitust
    Kelle käibelt see 8% võetakse ma ei saa nüüd aru?
    Kui sa võtad kõik koefid, mis näiteks mängule antakse (näiteks 1,2,x) ja võtad 1/koefid ning liidad kokku, siis saad ühest suurema numbri. Kunagi arvutasin ja ühe toa piires olid see number ca 1.08. Võib ka mingi muu number olla, aga see on igatahes suurem kui 1, muidu töötaks tuba kahjumiga.

    See tähendab seda, et toal on sinu vastu 8% edge.

    Vabandan, ma ei tea sportbettingu mõisteid, aga põhimõtteliselt kui sa betid ja sa ei ole long runnis parem kui toa bookied, siis saad 8% kahjumit käibelt.

    Mingit raket muidugi üldiselt ei ole.

    Näide Triobetist võtsin suvaliselt kaks esimest mängu. Põhimõtteliselt igas toas sama lugu.



    PS. Sportbettingu pro eesmärk on siis summarse edge vähendamine, valides mitme toa vahel parimaid oddse. Põhimõtteliselt kui turg toimiks ebaefektiivselt ja see edge oleks alla ühe, siis oleks mängijal võimalik riskivabalt arbitraazhi teel kasumit teenida.

    Edit: Lugeda edge->juice
    Viimati muudetud kilu6 poolt : 23.04.10 at 16:11

  10. #1330

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Kuidas selle puhul Bankroll Managemendiga lood on (a la et 1 bet ei saa olla rohkem kui 2% rollist vms)?

    Teada on ju, et Sportbettingufirmad võtavad käibelt mingi 8% endale. Reaalselt on võimalik pikaajaliselt beatida sportbettingut parimal juhul ehk 10-20% ROIga käibest või ma eksin? Seega, et teha 25KEEK, tuleks bettida ca 125K - 250K EEKi eest. Kui roll on 1000, siis saab BRMi järgi beti suurus olla max 20. Siin on vastuolu.

    Seega ma väidan, et 1200->12000 on heater + BRMi eiramine (või siis oli BR tegelikult oluliselt suurem kui 1000). Aga muidugi ilus tulemus.
    Käibelt ei võeta mingit %, vähemalt ise pole kunagi sellist asja kohanud.

    Praegune 1200-->12000 oli pelgalt sõbraga tehtud kihlvedu, kuna ta väitis 100% kindlusega, et see on nii lühikese ajaga võimatu. Seega ei olnud siin mingit juttu ka BRMist, kuna normaalse kava alusel oleks saanud max 30eeki bette teha alguses (ise pean normaalseks 2,5% rollist). Siin oli aga plaan teha 25% panuseid BRist alguses ja sealt edasi vaadata.
    Peamine viga, mida ise olen täheldanud on see, et paljud ennustajad satuvad rajale, kus nad tahavad iga päev millegi peale bettida isegi siis, kui tasuvaid koefe ei leidu. Imo on see suurem leak bettimises, kui brm.
    Õigete mängude/koefide leidmist võib bettimises bumhundiks vist nimetada, kuna enamus kasumist peaks just sealt tulema.


    Kas nüüd antud episood oli nüüd heater või mitte, seda ei oska öelda. Panused olid tehtud kaalutletult, mitte pelgalt koefe vaadates. Päevas kulus ca 2h, et uurida ja leida parimaid mänge. Kuigi jah, busto võimalus on kordades suurem kui normaalselt mängides.

    Erplander mainis siin mingi aeg, et combo panuste tegijad on vesi bettimisfirmade veskile. Mina ntx teen 90% panustest kombod, sest see on mulle läbi aegade toonud suurimat kasumit. Kuigi 38 pileti põhjal ei saa paikapanevaid järeldusi teha, siis hetkel oli keskmine võitev koef 3,94 ja 3mängu piletis.

    Kui ma mai kuu alguseks leian motti, siis hakkan vb päevikut/blogi pidama, kuhu saavad kõik panused/tulemused üles pandud. Vb leidub veel huvilisi bettoreid ja koos on seda asja märksa kergem teha, kui leidub teatud alade pidevaid jälgijaid/fänne.

    PS: Kui kedagi huvitab siis lhv foorumis on olemas spordiennustuse teema, mis mind omal ajal motiveeris.
    http://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=32269&start=1

    Otsige sealt kasutaja liisy postitusi. Tal oli päris huvitav eksperiment, kus alustas 10k. Lisaväärtusena on seal teemas ka palju privadurrrrrri kommentaare

  11. #1331

    Re: Sportsbetting

    Et asi selgem oleks võtame sellise näite, kus mingi tulemuse koef on 2.00 Triobetis, kui nüüd betfairis on selle koef 2.15 näiteks, siis hoolimata 5% commissionist tasub juba seal panustada, sest võidu korral on sinu võit trios 100, betfairis 115-5=110, see teeb juba ainult 10 panusega tohutu vahe ju

    Hästi üldiselt on overround/juice umbes selline:
    A) Spordiennustuse sugused peldikud 15-30%
    B) Tavalised bookied (a la Trio/Uni) 10-20%
    C) Exchanges (Betfair) 5% võitudelt
    D) Aasia/Pinnacle 3-10% olenevalt liigast jne, kõige madalam % mida mina näinud olen on 2% EPL asian handicapi tüüpi panustele, see on siis põhimõtteliselt 0.98/0.98 oddsid coinflipile.

  12. #1332
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: Sportsbetting

    sportsbettingu beatimisest lugege seda blogi ,antud link 2009 aasta kokkuvõte tal ,kel rohkem aega võiks 2009 aasta tal läbi ka lugeda

    http://kickingbets.blogspot.com/2010...-for-2009.html

    Godspeed ,sinu blogi mõte oleks huvitav ,vb kerge imaginary(või real money) bankroll võistlus kellegagi.mingi aeg lugesin ühes foorumis kus 2 meest kumbki valis mingi panuse ja panid doubleks kokku ja suutsid päris kena kasumit näidata.

    ja ise olen ka parimaid tulemusi just doubleid/trebleid tehes näidanud

  13. #1333
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Recon Vaata postitust
    Et asi selgem oleks võtame sellise näite, kus mingi tulemuse koef on 2.00 Triobetis, kui nüüd betfairis on selle koef 2.15 näiteks, siis hoolimata 5% commissionist tasub juba seal panustada, sest võidu korral on sinu võit trios 100, betfairis 115-5=110, see teeb juba ainult 10 panusega tohutu vahe ju

    Hästi üldiselt on overround/juice umbes selline:
    A) Spordiennustuse sugused peldikud 15-30%
    B) Tavalised bookied (a la Trio/Uni) 10-20%
    C) Exchanges (Betfair) 5% võitudelt
    D) Aasia/Pinnacle 3-10% olenevalt liigast jne, kõige madalam % mida mina näinud olen on 2% EPL asian handicapi tüüpi panustele, see on siis põhimõtteliselt 0.98/0.98 oddsid coinflipile.
    Novot siin on õiged mõisted. Minu postituses lugeda edge->juice.

  14. #1334

    Re: Sportsbetting

    Nüüd tuli kohe korraga sisukaid postitusi
    Godspeed - 99.9999% on sul lihtsalt korralik heater (mis absoluutselt ei vähenda sinu saavutust, selline hittimine on igati lahe ju ja raha kulub ka ära)
    Kombode matemaatika on selline, et kui bookiel on su ees näiteks 10% edge siis iga uue tulemuse lisandumisega läheb ta edge natuke rohkem kui duublisse... Kui viitsid siis võiksid küll ka oma järgmiseid combosid siin kajastada ja võibolla natuke selgitada oma mõttekäiku, mille alusel combosid koostad. Huviliste olemasolu korral võiks ju teha ka mingi väikse challenge siin offtopicu all maikuu suhtes, hea warmup enne MMi.

  15. #1335

    Thumbs up Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Recon Vaata postitust
    Nüüd tuli kohe korraga sisukaid postitusi
    Godspeed - 99.9999% on sul lihtsalt korralik heater (mis absoluutselt ei vähenda sinu saavutust, selline hittimine on igati lahe ju ja raha kulub ka ära)
    Kombode matemaatika on selline, et kui bookiel on su ees näiteks 10% edge siis iga uue tulemuse lisandumisega läheb ta edge natuke rohkem kui duublisse... Kui viitsid siis võiksid küll ka oma järgmiseid combosid siin kajastada ja võibolla natuke selgitada oma mõttekäiku, mille alusel combosid koostad. Huviliste olemasolu korral võiks ju teha ka mingi väikse challenge siin offtopicu all maikuu suhtes, hea warmup enne MMi.
    mhmh
    huvitav tekst prode poolt

  16. #1336

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Recon Vaata postitust
    Nüüd tuli kohe korraga sisukaid postitusi
    Godspeed - 99.9999% on sul lihtsalt korralik heater (mis absoluutselt ei vähenda sinu saavutust, selline hittimine on igati lahe ju ja raha kulub ka ära)
    Kombode matemaatika on selline, et kui bookiel on su ees näiteks 10% edge siis iga uue tulemuse lisandumisega läheb ta edge natuke rohkem kui duublisse... Kui viitsid siis võiksid küll ka oma järgmiseid combosid siin kajastada ja võibolla natuke selgitada oma mõttekäiku, mille alusel combosid koostad. Huviliste olemasolu korral võiks ju teha ka mingi väikse challenge siin offtopicu all maikuu suhtes, hea warmup enne MMi.
    Matemaatiliselt lähenedes on sul õigus. Võib-olla olen ma teatud sorti anomaalia, aga lifetime kombod on mul suures plussis. Ülikooli ajal sai suuresti sellest elatud. Ma ei apellleri siin absouluutsele tõele, aga usun, et enda edu on olnud nende liigade põhjalik tundmine, kus panuseid teen. Seni kuni ma suudan seal kasumit näidata, seni ka jätkan sama strateegiaga.
    Kui ma järgmisi pileteid postitan, siis kindlasti kommenteerin ja vastukaja on alati teretulnud.

    PS:Just avastasin, et BBL final 4 on täna ja 18:15 peaks Viasatilt ülekanne hakkama

  17. #1337
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Recon Vaata postitust
    Nüüd tuli kohe korraga sisukaid postitusi
    Godspeed - 99.9999% on sul lihtsalt korralik heater (mis absoluutselt ei vähenda sinu saavutust, selline hittimine on igati lahe ju ja raha kulub ka ära)
    Kombode matemaatika on selline, et kui bookiel on su ees näiteks 10% edge siis iga uue tulemuse lisandumisega läheb ta edge natuke rohkem kui duublisse... Kui viitsid siis võiksid küll ka oma järgmiseid combosid siin kajastada ja võibolla natuke selgitada oma mõttekäiku, mille alusel combosid koostad. Huviliste olemasolu korral võiks ju teha ka mingi väikse challenge siin offtopicu all maikuu suhtes, hea warmup enne MMi.
    Ma ei tea spordiennustusest midagi, aga kuidas see edge duublisse läheb? Ja kui bookiel on edge, siis miks üldse bettida? Kui meil on edge, siis kas minu edge läheb duublisse? Ma olen alati mõelnud, et kombod on midagi sellist, et kui iga koef on 2, siis esimese 10-ga teenid 20 ja siis sisuliselt betid selle 20 kohe uuesti ja kui veab, siis võidad 40. Ehk, et vahet pole, kas paned kombo või mitte, tootlikkust see ei suurenda, küll aga variatsiooni.

  18. #1338
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Sportsbetting

    Lietuvos Rytas - Zalgiris 2.45 1.55

    Kas kuskil on mingi info poole Rytase meeskonna vigastuse kohta või miks see koefitsent nii hea on?

  19. #1339

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Lietuvos Rytas - Zalgiris 2.45 1.55

    Kas kuskil on mingi info poole Rytase meeskonna vigastuse kohta või miks see koefitsent nii hea on?
    Vaatasin ise ka just seda sama. Usun, et see on eilsest, eriti s*tast Rytase mängust tingitud. Nothing else.

    BBL kodukal vigastustest juttu ei olnud.

  20. #1340
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Sportsbetting

    minu rahad läksid igastahes teele.
    eilse rytas-siauliai +12,5 hittisin ära :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES