Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 149, kokku 164 EsimeneEsimene ... 4999139147148149150151159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 961 kuni 2 980, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #2961
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
    Et mul midagi kahe silmavahele ei jääks, küsin siit üle -Millised bookid pakuvad "Time of First Goal Bette"

    Eelistatult Erinevate ajalise mõõtmetega(see, kus parimad koefid polegi nii oluline).
    umm William Hill, Bwin, Bet365 ... kindlasti on mõned veel, pead listi ette võtma ja üle käima.

    Something is up.
    ( Click to show/hide )

  2. #2962
    Bännitud Kasutaja BentleyMulsanne avatar
    Liitus
    May 2012
    Asukoht
    Sandbagging
    Postitusi
    499

    Re: Sportsbetting

    Koostan near-arb bette, st kasutan teatud arv erinevaid muutujaid valemis, mille ühe muutuja positiivse väljundi korral on tegu suurkasumiga ja teistest muutujatest ühe positiivse(mis on võimalik ainult siis, kui esimene m. on neg. väljundiga) korral on tegu kahjumiga(kuni -8% leke). Kuna "esimene" muutuja tuleb statistiliselt piisavalt tihti positiivse väljundiga on tegu long term profitiga.

    Selleks renewatingi datat bookide ja nende poolt pakutavate erinevate muutujate kohta.

  3. #2963
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    mm Ladbrokes ka

  4. #2964
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    w/e lol
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 25.08.12 at 20:19

  5. #2965
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Sportsbetting

    Ma ei tea, kas ainult professionaalsetele bettijatele tuli see kiri, aga igatahes Triobeti tegi ulme pakkumise e-mailile:

    ( Click to show/hide )


    Panustades võib lausa raha võita...

  6. #2966

    Re: Sportsbetting

    Ega ei oska ütelda see smarketsi variant et kui seda näiteks betfairiga võrrelda siis seal näitab osaliselt bet now kirja et koefitsente ei olegi et mismoodi see panustamine seal toimub võin panna siis enda vabalt valitud koefitsendid või aga kuidas siis see matchimine seal käib ma ei usu et ma saan neid koefe mis ma tahan. Või ei saa siis üldse panustada kui koefe kirjas ei ole.

  7. #2967
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    võin panna siis enda vabalt valitud koefitsendid või
    yes
    ma ei usu et ma saan neid koefe mis ma tahan.
    obv
    Või ei saa siis üldse panustada kui koefe kirjas ei ole.
    see, et keegi sel hetkel ei paku, ei tähenda, et sa ei või enda soovi üles panna

  8. #2968
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: Sportsbetting

    Tahaks saada Pinnaclest 100€ välja. Kui palju ma panustama pean ja mis muud reeglid veel selleks on, et välja saaks kanda?
    Ise ei leidnud reeglitest.

  9. #2969
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Tahaks saada Pinnaclest 100€ välja. Kui palju ma panustama pean ja mis muud reeglid veel selleks on, et välja saaks kanda?
    Ise ei leidnud reeglitest.
    minu arust on industry standard 1X rollover (kvaliteetsetes kohtades), alla 1 ei saa minna for money laundering reasons

  10. #2970
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    krt sain vist ladbrokes-st nüüd banni, igatahes ei lase enam bette vastu võtta...
    Varsti teen ka rebelbettingust väikse tagasiside

  11. #2971
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Nii nüüd väike tagasiside. Olen kasutanud rebel-i trialit. Üldiselt suht hea asi, eriti jalka liigade ja usa jalgapalli hekseldamiseks ja oskab suht hästi orienteeruda mixed rules vahel. Samas väikeseid asju ta nii hästi ei tracki

    Nüüd natuke mustemast poolest. Olen saanud pm nädalaga banni enamustest uk bookidest. Raha haldamine on suureks probleemiks. Sest suht haige on teha deposiiit ja näha , et sul on 10 eurone limiit ja siis withdrawalit teha...Raha seisab pm idiootbookides kinni
    arbitraaz-eeldab küll kindlat tulu samas juba suht tihti olin vastamisi probleemidega. 1 poole betin ära-teisel poolel oli LIMIIT-i v koefi muudetud.
    Nt selline koht nagu bettson laseb teha 15 eurise beti ja edasi läheb manuaalseks läbivaatamiseks. Et mul oli üks bet juba sees, siis ei saanud withdrawalit kohe teha. Lasin teha naljapärast 5 50-100eurist betti manuaalseks läbivaatamiseks. Millest üks oli 4 arbi ja 5-s oli teise poole sulgemiseks whatever price. Arvake ära missugune bet läbi läks? Muuseas manuaalne ülevaatmine läheb neil suht kiirestica 1min seega mul arvuti vastas?
    standard
    Your Manual Review request of coupon 164529919(Duke - Florida International) has been handled by Betsson in the following way.


    Total accepted stake: 0 EUR
    Rejected stake: 50.00 EUR
    Päeva lõpuks sain veel erilise tünni beti tühistamsiest kodumaisest bookiest
    Your ticket has been refunded due to an obvious misprint. Rule 3.3: We reserve the right to refuse to accept any bet. An already accepted bet can be cancelled if it does not comply with our betting rules or if there is an obvious misprint from our point. In such circumstances a bet can even be cancelled after the result has been confirmed.

    We apologize for our mistake
    Tegu oli 2% middle-ga. Kogu valuet ei oska öelda aga, ei midagi erilist. Vastasbetti ei hakanud enam hedgema ja sain selle ilusti lutti. Ma nüüd ei teagi mida ette võtta, kas kuskile pöörduda v leppida olukorraga


    Kokkuvõtlikult. Tulud on väiksed ja lossid on suured. Arvasin, et jamadega pean tegelema vähem, aga seda tuli ette iga päev.
    Äkki svenzal läks paremini?

    aasia tubadesse ma ei jõudnudki. Aa, avasin euroopas mingi ca 10 tuba ja ei saanud mitte ühtegi boonust!

  12. #2972
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Ainuke asi mida ehk saaks teha oleks valuetrading. Teha pm 5-10k bette pinnacle sugustes tubades. See aga nõuab ilmselt juba reisimist ja kohapeal olemist ja ajakirjaniku mängimist. Teiseks, et selliste bettidega mängida peab sul juba päris suur roll olema. Lihtsalt siis saab juba raha ehk paremini tööle panna. Sest iialgi ei tea, millal sa võid ka neile pinnuks silmas olla.

    Rebeli 120 eurist kuumakset ilmselt pole huvi maksta

  13. #2973
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    ma ei suuda vist eales arbijaid mõista

    Miks istuda terve päeva ekraani ees ning oodata kellegi teise käike, kui on endal võimalus neid käike teha.
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 31.08.12 at 12:01

  14. #2974
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 097

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma ei suuda vist eales arbijaid mõista

    Miks istuda terve päeva ekraani ees ning oodata kellegi teise käike, kui on endal võimalus neid käike teha.
    Kas seda ei saaks pokkerisse tõlkida nii:

    ma ei suuda vist eales bumhuntereid mõista?

    Miks istuda terve päeva ekraani ees ning oodata vastast, kui on endal võimalus see vastane olla?

    Eriti hästi kehtiks see väga kõrgete mängude kohta natuke nõrgemal mängijal, kes ei biidi regulari aga biidib fishi. S.t. et tal ei ole ise "käiku" tehes (regularide lauda järgi istudes pokkeris) eelist aga teiste käiku oodates (kui fish tema lauda istub) tekib eelis.

  15. #2975
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    võimalik, et ma olen liialt impulsiivne aga ma ei kavatsegi enda arbijavaenulikku suhtumist muuta.

    peamine põhjus on selles, et arbimine ei aita inimese arengule kuidagi kaasa. olen stagnatsiooni vastu.
    imo enda numbrite mudelleerimisel on kasu akadeemilisele võimekusele, tehnilisele mõtlemisele, enesehinnangule.

    aga eks inimesed on erinevad ja peamine on see, et ise rahul oleksid.

    alati võib maast õunu korjata
    aga sel hetkel, kui taipad pea tõsta ja näed, millised puu otsas ripuvad, mõtled, miks varem pead ei tõstnud.

  16. #2976
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 097

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    võimalik, et ma olen liialt impulsiivne aga ma ei kavatsegi enda arbijavaenulikku suhtumist muuta.

    peamine põhjus on selles, et arbimine ei aita inimese arengule kuidagi kaasa. olen stagnatsiooni vastu.
    imo enda numbrite mudelleerimisel on kasu akadeemilisele võimekusele, tehnilisele mõtlemisele, enesehinnangule.

    aga eks inimesed on erinevad ja peamine on see, et ise rahul oleksid.

    alati võib maast õunu korjata
    aga sel hetkel, kui taipad pea tõsta ja näed, millised puu otsas ripuvad, mõtled, miks varem pead ei tõstnud.
    See meenutab täpselt seda juttu kui DURRRR ütleks 100NL mängijale: no milleks? milleks sa neid õunu maast korjad, see on stagnatsioon. Tõsta pea ja vaata üles!

  17. #2977
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    ma mõtlesin pigem sõna-sõnalt seda, et arbimine on motoorne ega nõua pingutust

    lisaks ei soovinud ma kedagi solvata, vabandust

  18. #2978
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 097

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    ma mõtlesin pigem sõna-sõnalt seda, et arbimine on motoorne ega nõua pingutust

    lisaks ei soovinud ma kedagi solvata, vabandust
    Täpselt sama on ka ju bumhuntimine. Strateegia on sama (enamasti for value) ja ainukeseks vaevaks on vastase ära ootamine (arbijale sarnaselt õige arbi ära ootamine) ning siis maksimaalse value võtmine. See ei ole nii must ja valge, et arbing sucks ja mudelleerimine rules - pokeris bumhunting sucks ja reg hunting rules.

    See sõltub isiklikest eelistest, põhimõtetest, maailmavaatest, plaanidest jms.

  19. #2979
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Täpselt sama on ka ju bumhuntimine. Strateegia on sama (enamasti for value) ja ainukeseks vaevaks on vastase ära ootamine (arbijale sarnaselt õige arbi ära ootamine) ning siis maksimaalse value võtmine. See ei ole nii must ja valge, et arbing sucks ja mudelleerimine rules - pokeris bumhunting sucks ja reg hunting rules.

    See sõltub isiklikest eelistest, põhimõtetest, maailmavaatest, plaanidest jms.
    su pokkerinäide pole analoogne, pole võrreldav. kui tõesti tahad parimat analoogi, siis mõtle pigem sellele, kuidas pokkerimängijad ei arene, ei liigu üles (ma ei mõtle selle all seda, et kohe peab NL5k jõudma, põhimõte on areng!)
    Viimati muudetud Jeebus poolt : 31.08.12 at 12:45

  20. #2980
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 097

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    su pokkerinäide pole analoogne, pole võrreldav. kui tõesti tahad parimat analoogi, siis mõtle pigem sellele, kuidas pokkerimängijad ei arene, ei liigu üles (ma ei mõtle selle all seda, et kohe peab NL5k jõudma, põhimõte on areng!)
    Bumhunting ongi ju pm. see. Sa ei pea enam arenema ega arenetagi - võidad sama stiiliga täna, homme, 2020, 2050 aastal. Fish, fihs. Ok võib-olla 2050 on midagi muutunud aga näite illustreerimiseks panin ekstreemumid.

    Pean siis silmas HU bumhuntingut.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES