Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 157, kokku 164 EsimeneEsimene ... 57107147155156157158159 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 121 kuni 3 140, kokku 3263

Teema: Sportsbetting

  1. #3121
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 116

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas raidov Vaata postitust
    Betfairis ei teki.. privadori pinnacle asi on küll midagi väga uut, pole ennem kuulnud sellist asja, jeebus postitas mingi pildi, aga see oli ka multiaccountimise pärast nagu ta ise pärast ütles... läheb nende sloganiga Winners are welcome väga vastuollu... ühel mängul oli see, või tennisel üldiselt või kuidas?
    Tekkis sama küsimus.

    Privador - kas sa supportist uurisid, et miks kontol panused maas?

  2. #3122
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Sportsbetting

    .

  3. #3123

    Re: Sportsbetting

    Conf finaal 2013.
    Brasiilia - Hispaania?

    Parimad betid? Kas brasiillaste peale oleks hea bet (Trio @ 2.45; Tony 2.55; Paf 2.55)?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 29.06.13 at 03:52

  4. #3124

    Re: Sportsbetting

    Peaksin hispaaniat pigem favoriidiks.

  5. #3125
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    482

    Re: Sportsbetting

    365s Brazil 2.60 ja Spain 2.70 Ma valiks ka pigem Brazil, aga see suht loto imo.

  6. #3126
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Sportsbetting

    paneks ka koduseinade toel brasside peale

  7. #3127

    Re: Sportsbetting

    Täna saab kergemalt ka raha - A.Silva vs C.Weidmann Silva@1.4

    Tätte garantii.

  8. #3128
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Täna saab kergemalt ka raha - A.Silva vs C.Weidmann Silva@1.4

    Tätte garantii.
    Järgmine laupäev.
    Ja mina küll Tätte garantiid ei julgeks anda sellele.

  9. #3129

    Re: Sportsbetting

    Krt, ongi järgmine laupäev alles.

    Eks Weidmanil ole oma võimalus aga ma näen, et Silva teeb oma ära. Koef on igatahes minu jaoks hea. 1,2 oleks ka vast Silvat võtnud.

  10. #3130

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Järgmine laupäev.
    Ja mina küll Tätte garantiid ei julgeks anda sellele.
    ( Click to show/hide )

  11. #3131

    Re: Sportsbetting

    Avastasin ,et Unibet on ka tagasi www.Unibet.ee

  12. #3132

    Re: Sportsbetting

    Mis vanusepiirang spordiennustustesaitidel on, kas 18+ või 21+ ja kas Betfair on kõige OK-eim spordiennustustesait?

  13. #3133
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

    Tätte garantii.
    Mis see? Et kui võit tuleb, siis läheb Tätte CD peale ja kõik istuvad põrandal ringis ja hoiavad põlvede ümber kinni?

  14. #3134

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    Mis see? Et kui võit tuleb, siis läheb Tätte CD peale ja kõik istuvad põrandal ringis ja hoiavad põlvede ümber kinni?
    Ei.

    Kui võitu ei tule, siis saad M*tvere käest minetti. Win-Win.

  15. #3135
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Sportsbetting

    et pühapäevale värvi anda, panustasin suurelt Jaapani võidu peale tänases S.Korea-Japan mängus. Japan @ 2.90.
    Let's go!

    E: matši alguseks on langenud 2.62 peale

    E2: 90 minsal lõi Jaapan võiduvärava ja nüüd money n bitches!
    Viimati muudetud adam_q poolt : 28.07.13 at 14:55

  16. #3136

    Re: Sportsbetting

    Lugesin siin neid spordi panustamine teemasid ja mõtlesin mõnele õhku jäänud teemale või küsimusele vastuse anda või siis teie silmi avada. Esiteks mõned lihtsad vastused...kas spordi panustamisega on võimalik stabiilset sissetulekut tekitada? Jah on.
    Kas on võimalik teenida läbi panustamise tuginedes enda teadmistele, analüüsile ja tippidele? Jah on..aga..selle tasemeni jõudmine võtab aega ja kindlasti on vaja palju tunda siis teatud liigat või spordiala või äärmisel juhul marketeid/koefide liikumisi jne..või olema head info allikad...ma olin ise aasta kaks tagasi verifitseeritud handicappers watchdogi poolt ja suutsin kaks kuud seal teha top 3e tulemusi...sain igapäevaselt kirju inimestelt, kes olid huvitatud tippide ostmisest jne..kuni enam ei jõudnud füüsiliselt ja vaimselt sellesse nii palju aega ja tähelepanu pühendada...
    Siit jõuame järgmise küsimuseni...kas on mõtekas kasutada tasulisi tipstereid ja kas on olemas usaldusväärseid ja häid tipstereid? Jah on....aga...neid on jube raske leida..ma olen ise 2 aastat neid otsinud ja sisse ostnud ning testinud...kui sa hakkad googeldama otsisõnu a la `best tips` ja `betting tips` jne..satud sa 90% tõenäosusega mingite scammide otsa..ja maksan ka ise siiamaani aeg-ajalt kooliraha neile. Küll on aga see testimine aidanud meil leida mõned väga head tipsterid, kelle tippe me sisse ostame ja kelle tippe me oleme pikalt kasutanud edukalt ning kohti, kustkohast leida usaldusväärseid tipstereid. Et kui kellelgi küsimusi antud teema kohta, siis olen ilmselt valmis vastama ja natuke abistama...

  17. #3137
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Sportsbetting

    Tsitaat Algselt postitas Betifoorum Vaata postitust
    Lugesin siin neid spordi panustamine teemasid ja mõtlesin mõnele õhku jäänud teemale või küsimusele vastuse anda või siis teie silmi avada. Esiteks mõned lihtsad vastused...kas spordi panustamisega on võimalik stabiilset sissetulekut tekitada? Jah on.
    Kas on võimalik teenida läbi panustamise tuginedes enda teadmistele, analüüsile ja tippidele? Jah on..aga..selle tasemeni jõudmine võtab aega ja kindlasti on vaja palju tunda siis teatud liigat või spordiala või äärmisel juhul marketeid/koefide liikumisi jne..või olema head info allikad...ma olin ise aasta kaks tagasi verifitseeritud handicappers watchdogi poolt ja suutsin kaks kuud seal teha top 3e tulemusi...sain igapäevaselt kirju inimestelt, kes olid huvitatud tippide ostmisest jne..kuni enam ei jõudnud füüsiliselt ja vaimselt sellesse nii palju aega ja tähelepanu pühendada...
    Siit jõuame järgmise küsimuseni...kas on mõtekas kasutada tasulisi tipstereid ja kas on olemas usaldusväärseid ja häid tipstereid? Jah on....aga...neid on jube raske leida..ma olen ise 2 aastat neid otsinud ja sisse ostnud ning testinud...kui sa hakkad googeldama otsisõnu a la `best tips` ja `betting tips` jne..satud sa 90% tõenäosusega mingite scammide otsa..ja maksan ka ise siiamaani aeg-ajalt kooliraha neile. Küll on aga see testimine aidanud meil leida mõned väga head tipsterid, kelle tippe me sisse ostame ja kelle tippe me oleme pikalt kasutanud edukalt ning kohti, kustkohast leida usaldusväärseid tipstereid. Et kui kellelgi küsimusi antud teema kohta, siis olen ilmselt valmis vastama ja natuke abistama...
    Pigem 99.9% tõenäosusega. Inimestel kes on suutnud mingi spordi/liiga edukalt ära modeleerida (ehk siis biidib pikas perspektiivis) on piisavalt palju mõistust, et säärast informatsiooni mitte avalikult Internetti üles riputada. Lisaks kui sul on süsteemi biitiv mudel ei pea sa raha teenimiseks mingit tipster servicet püsti lükkama.

  18. #3138

    Re: Sportsbetting

    Siin on ikka põhjused selleks...osad teevad seda edevusest...tõestamaks, et nemad on parimad jne...paljudel saitidel on tipsterite edetabelid..tehakse endale nime ja nauditakse tähelepanu...teiseks põhuseks...et miks mitte müüa oma tippe edasi...sa teed seda tööd niikuinii ja tippide müümine ei vähenda sinu sissetulekuid..kui siin paremad mehed teevad nädalas ehk 2-3 tippi..sinu eest on tehtud marketing ja sa saad selle eest paar tuhat euri, et saadad oma tipi edasimüüjale edasi..no brainer minu meelest...ja muidugi kontode limiteerimine..pikas perspektiivis biitimine tähendab palju limiteeritud kontosid

  19. #3139
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    Käituge ikka univeraalse seaduse järgi. Keegi ei jaga sulle raha! Et näed ma olen hea mees võta
    Sellist asja pole olemas. Kui seda reeglit järgid, siis ei komista sa scammide otsa

    Kui on VÄGA head tipid, siis usu mind rahastaja leitakse kiiresti, mitte ei pea seda avalikult müüma

    Küll aga võivad olla privaatsed foorumid, kus prod tippe jagavad, aga see on ak stiilis "sina mulle, mina sulle"

  20. #3140
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Sportsbetting

    offtopic, aga kas olympic varastas tonybeti idee?
    nn spordiennustuse baarid. Kas mitte tonyG polnud see, kes seda ideed Leedus hakkas rajama. Võin ka eksida...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES