* Teisipäev, 20. märts 2012.

* Ärkan kell 17.00.

* Käin pesus ja teen end korda.

* Kell 18 saabub rahvaloendaja.

* Kell 18.30 lahkub rahvaloendaja (nalja sai kõvasti :D).

* Kell 18.45 otsustan Tartu Olympicu 10€+rebuys turniirile minna. Tegemist on ju Tartu parima ja kõige huvitavama turniiriga :).

* Esimesele pausile läksin vastu gigachipliidrina. Mul 25k, järgmisel mingi 13k vist.

* Sisse panin 91€, ehk 11€ buyin+7rebuyd+1 addonn. See on sellisel turniiril standard, kui soovid stacki ülesse saada. Õnneks minust "suuremaid genejaid" oli kuhjaga :D.

* Tõenäoliselt oli Tartus läbiaegade top3 lineup. Räme allinitamine, 2-3way pandi nuppe pea iga käsi, SUPERRR!

* Minu lauas oli valitsev Eesti meister Madis Erit ning Kristjan Laas + mitmed teised vähem tuntud tegelased.

* Kogu auhinnafond oli 1140€ ja mängijaid 19. St et keskmiselt tegi iga mängija 60€ eest buyine, SICK! Seda on Tartu kohta VÄGA-VÄGA palju! Kiidan kõiki, sest me tegutseme ühise eesmärgi nimel :D.

* Sain 2. koha ja 298€. HUs kaotasin Runnarile. Blindid 2000-4000, mul ca 72k, tal 60k. Ta BTNilt shoveb, ma tangin pikalt ja otsustan callida
Mina: Ks 7s
Runnar: Jc 9c
Flop: 2s 3s 4c
Turn: Qc
River: 3c

Ehk siis Runnar kobistas runner-runner masti...solid..lol.
Täna oli väga fun ja põnev, tänan kõiki super laheda õhtu eest ja loodetavasti juba varsti kordame midagi sarnast!

Turniiri tulemused leiad siit...

Natuke kriitikat:
* Sellisele turniirile ei soovita tulla 1-2 bulletiga, eriti siis, kui kavatsete lahkuda ja torisema hakata peale paari multyway allinni, et Teie AK, AQ vms ei pidanud vastu?!?!?!

* Tehke selgeks mõiste: variatsioon

* Cmon, kui te tulete pokkerit mängima, siis PALUN, ma PALUN TEID SÜDAMEST, peske käsi, lõigake küüsi ja tehke end normaalseks! Õliste sõrmede ja küüntega pokkerimängijad ajavad mul südame pahaks. Ma olen kindel, et ma pole ainuke, kellele see vaatepilt ei meeldi :). Kasiino pole garaaz, kuhu te lähete oma zigulli putitama...

Kiidan Tartu Olympicu diilerite tööd ja taset. Aastatega on pokkerilaua-diilerite skill tõusnud märgatavalt. Siinkohal ma mõtlen jagamist, arvutamist, mängijatega suhtlemist, viisakust jne.

Kuid samas, viskame väikse kivi ka nende kapsaaeda: Olles käinud mitmetel suurturniiridel ja näinud välismaa diilereid, siis arenemisruumi (loe: skilli) on TOHUTULT.
Välismaa diilerite kaartide jagamise ja peast arvutamise kiirus on ikka märgatavalt kiirem, samuti vigu teevad vähem :).

Aitab lobast. Teisipäevase Tartu Olympsi 10€ rebuy 2. koht tõi sisse 298€, mis on minu selle aasta suurim turniirivõit- SKILLGAMES BIIAAATCH :D (masendav!)

Online mängud: decent kasum, aga enamjaolt lasen suht break-even.




Loe edasi ›››