Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Vastane suht tundmatu 30 kätt lauas aga ilmselgelt kaotav ja mängib palju käsi limp/callib näiteks UTG.
    Esimene 3bet 30 käe jooksul. Korra on mind ck/raisenud KKA laual ck turn A ja fold riveril PSB-ile.

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1696271
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $15.96
    BTN: $8.96
    SB: $14.09
    BB: $10.00
    UTG: $4.00
    MP: $15.38

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q A
    2 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, SB raises to $1, 1 fold, Hero calls $0.70

    Flop: ($2.10) 6 Q 4 (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.30, SB calls $1.30

    Turn: ($4.70) 2 (2 players)
    SB checks, Hero bets $3.00, SB raises to $6

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Callin ja pot controllin riveris. Nuppude peale ei taha mängida, board pole drawine, va mõned combod mis turnis tekivad.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Antud info puhul foldi ei leiaks, kuna eeldatavasti võib ta halvemat Qx nii mängida (pre loose range) ja AAle ka blocker olemas. Call & call seems good.
    Tsitaat Algselt postitas antnx Vaata postitust
    Callin ja pot controllin riveris. Nuppude peale ei taha mängida, board pole drawine, va mõned combod mis turnis tekivad.
    Nuppude peale ei taha mängida? Paraku just seda sa teedki, kui kirjutasid, et callid turni - riveriks on eff stack u 6.5$ ja pot 16.5$, seega "call turn, fold river" liin on suht kohutav. Ja sellisele turni actionile järgneb vähemalt 90% ajast riveri shove.
    Kui põhjust arvata, et ta ei 3beti lightilt, siis fold turn & next hand.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Kas see minraise turnil ei kõla nagu parem käsi kui meie tptk?

    E: Ma ei tahaks siin küll stäkkide peale mängida. Kui ma teaks, et riveri liin läheb ck/ck, siis ma vast turni raise calliksin.. üldjuhul tahaks nats foldida.. mis sest et tal võib siin nõrgem Qx olla, aga on ka palju muid kombinatsioone, millest taga oleme a'la setid, 2p käed.. kuna tegemist fishiga siis võivad ükskõik millega vahest 3bettida. Makes sense?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 21.03.12 at 16:23

  5. #5
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Ma potkontrolliks turni pigem. Dunno kui õige see on.
    Antud hetkel peaks foldima ilmselt.

  6. #6

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    mina ei pot controlli turni ja kui vastane riveri checkib , siis on see easy value shove minumeelest, kuna ta ei checki seal kunagi paremat lehte

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Kas see minraise turnil ei kõla nagu parem käsi kui meie tptk?

    E: Ma ei tahaks siin küll stäkkide peale mängida. Kui ma teaks, et riveri liin läheb ck/ck, siis ma vast turni raise calliksin.. üldjuhul tahaks nats foldida.. mis sest et tal võib siin nõrgem Qx olla, aga on ka palju muid kombinatsioone, millest taga oleme a'la setid, 2p käed.. kuna tegemist fishiga siis võivad ükskõik millega vahest 3bettida. Makes sense?
    1 combo QQ
    6 combot KK
    3 combot AA

    [ ] palju kombinatsioone

    aga on ka palju muid kombinatsioone, millest taga oleme a'la setid, 2p käed.. kuna tegemist fishiga siis võivad ükskõik millega vahest 3bettida.
    üsna absurdsed postitused sul imo. kas sulle tundub, et ennem on tal ranges Q6 (2pr) kui KQ, QJ, JJ etc käed?

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Turni check oleks päris fine IMO, bet paneb ta suure hulga rangest foldima ja teatud käed bluffiks pöörama või tugevama raisema, ja siis ongi olukord mis nüüd käes, et ei tea mis teha...
    Aga suure fishi vastu ei ole see vb päris õige lähenemine, jääb kindlasti valuet saamata...
    Igatahes ma siin calliks ja calliks enamus rivereid, ja kui checkib shoven riveri for value

  9. #9
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Turni check oleks päris fine IMO, bet paneb ta suure hulga rangest foldima ja teatud käed bluffiks pöörama või tugevama raisema, ja siis ongi olukord mis nüüd käes, et ei tea mis teha...
    Aga suure fishi vastu ei ole see vb päris õige lähenemine, jääb kindlasti valuet saamata...
    Igatahes ma siin calliks ja calliks enamus rivereid, ja kui checkib shoven riveri for value
    millist riverit sa ei calli?

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    millist riverit sa ei calli?
    K/J äkki?

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Ainus river, kus võiks vb kaaluda foldi on Kc, kuid seal ei muckiks ka vist. Turn callida ja J river foldida, saades ca 1:4,5 oddsid, on burning money for sure.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    1 combo QQ
    6 combot KK
    3 combot AA

    [ ] palju kombinatsioone


    üsna absurdsed postitused sul imo. kas sulle tundub, et ennem on tal ranges Q6 (2pr) kui KQ, QJ, JJ etc käed?
    mis absurdsed postitused.. wtf nagu, loogiline, et tal võib seal olla KQ QJ JJ TT jne mida biidime aga on ka muid kombinatsioone, millest taga oleme. Lihtsalt see fish ei minraise eriti JJ/TT, pigem KK/AA/KQ/QJ/2pairs/setiga.. MINU kogemuste põhjal on minraise enamjaolt seda tähendanud, et olen taga olnud, lähtusin sellest loogikast praegu. AGA on muidugi alati ka QK/QJ/QT käed isegi, millega ta võib minraiseda. Lihtsalt ütlen, et kaaluks siin foldimist ja ma usun, et see pole paha mõte. Muidugi võime siin biitida paljusi käsi. Pole siin midagi absurdset.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Lihtsalt ütlen, et kaaluks siin foldimist ja ma usun, et see pole paha mõte. Muidugi võime siin biitida paljusi käsi. Pole siin midagi absurdset.
    Biidime paljusid käsi ,kaotame vähestele kätele ja ikka kaalud foldimist:S

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    puhtalt selle minraise pärast, fishidele on minraisemine omapärane hea käega imo, niipalju kui olen tähele pannud.

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Kui floppi järgi ei checki, siis turnis juba tahaks, ta ei calli sitemaga seal muidu ju. As played tahaks snapfoldida kui just mingi purjus tiltav maniakk pole vastas.

    IMO

  16. #16
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ainus river, kus võiks vb kaaluda foldi on Kc, kuid seal ei muckiks ka vist. Turn callida ja J river foldida, saades ca 1:4,5 oddsid, on burning money for sure.
    Sellepärast tulebki turnil ära otsustada kas call või fold, shove makes no sense imo.

  17. #17
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    qj oleks siis calliks turn, aq-ga fold

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    mis absurdsed postitused.. wtf nagu, loogiline, et tal võib seal olla KQ QJ JJ TT jne mida biidime aga on ka muid kombinatsioone, millest taga oleme. Lihtsalt see fish ei minraise eriti JJ/TT, pigem KK/AA/KQ/QJ/2pairs/setiga.. MINU kogemuste põhjal on minraise enamjaolt seda tähendanud, et olen taga olnud, lähtusin sellest loogikast praegu. AGA on muidugi alati ka QK/QJ/QT käed isegi, millega ta võib minraiseda. Lihtsalt ütlen, et kaaluks siin foldimist ja ma usun, et see pole paha mõte. Muidugi võime siin biitida paljusi käsi. Pole siin midagi absurdset.
    Jah, absurdne on panna talle range' imelikud 2pr nagu Q4, Q6 etc kui ta 3bettis esimest korda 30 käe jooksul - kui tal nii lai range oleks, siis oleks tal turnil ka kõiksugu rea-/mastitõmbeid, pair+draw etc käsi ning isegi siis moodustaks setid jmt piisavalt väikese osa ta kogu rangest, et mitte TPTK 3b-potis foldida fishile, kes on võimeline veel kõigele lisaks ka bluffima.

  19. #19
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Ma ei suutnud siin uskuda, et ta blufib või ülehindab nõrgemat TP ehk KQ ainult. Bluffida ta oleks võinud ju flopil, mis on väga kuiv. Foldisin ja minu rõõmuks avas SB 44.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: 10NL AQ 3bet potis vs turn min/ck raise

    Mnja, ok, fyte, igatahes ma ütlen, et mina foldiksin turnis oma kogemuste põhjal ja vsjoooooo. Ei viitsi targutada siin mitu nädalat jutti, nagu näha oli villasel set.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES