Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 33

Teema: Rock vs Kalev

  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Rock vs Kalev

    Heheeee

    õhtu algas väga ilusti

    1-0 8)

  2. #2
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rock vs Kalev

    ütleme ausalt...ma ei uskunud seda kuigi ma olen eluaegne Rocki poolehoidja. aga ma ei uskunud seda.
    kuigi kahtlus oli, et tähtsad mängud ometi rock suudab nii öelda tartu vaimuga lüüa.

    JA TA SUUTIS SEDA!!!

    nüüd jääb üles ainult küsimus, et mitu tundi varem laupäeval tartus saali peab minema, et istuma saada ;D

  3. #3

    Re: Rock vs Kalev

    Kalevi fännina ütlen, et Rock oli tõesti täna parem. Ja Rock mängis täna oma PARIMAT MÄNGU, samas kui Kalevil jäi veel varu oi-oi-oi kui palju. Kalevi vabavisked, kaitsemäng, lauapallid, rünnakulahendused.. Ka rockil oli lõpus mitu paska, aga õnn oli täna nende poolel. Aga eks Tartu fännidele ka ju veits vaja südant soojendada, muidu oleks ju liiga mage, kui 2:0 seeria võetaks. Pinget vaja ikkagi lõpuni hoida. Kui Kalev ka enda mängu mängib, mitte Valga Welje tasemel, siis seeria 2:1 Kalevile.
    Ja kogu muusika...

  4. #4
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Rock vs Kalev

    mmm...ei jutt on sul hea

  5. #5
    leits
    Guest

    Re: Rock vs Kalev

    rock sucks really .. ma olen terve elu kalevi fänn olnud .. rigged .. kalev paneb kinni im pretty sure

  6. #6
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Rock vs Kalev

    Tubli mäng Kalevi poolt, ei ole siin mõtet midagi kurvastada. Sama suur kaotus ju kui Tarva poistel, seega ju igati tubli tulemus.

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Rock vs Kalev

    fakk tartu ja tartu rock

  8. #8

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas UdusOlevSiil
    Tubli mäng Kalevi poolt, ei ole siin mõtet midagi kurvastada. Sama suur kaotus ju kui Tarva poistel, seega ju igati tubli tulemus.
    ära nüüd üle mõtle poja, ega kui tarva tasemega mängides jäädakse sellele ülihiilgemeeskonnale ainult 6 punktiga alla, siis tõesti igati tubli tulemus. kui siia lisada siiski juurde ka veel 40-50% realiseerimata oskustest ja kõigest muust, mis ma eelmises postis postitasin, siis ei päästa ka see õnnejumalanna rocki nässe nii nagu ta täna päästis.

    ärge üle erutuge tõesti..

  9. #9

    Re: Rock vs Kalev

    Mul pole sooja ega külma selles suhtes, aga ühes tiimis oli vist kunagi minu haruldase perekonnanimega mängija Vallo Reinkort vms :D

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Rock vs Kalev

    Kalev teeb veel ajalugu 8)

  11. #11
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul pole sooja ega külma selles suhtes, aga ühes tiimis oli vist kunagi minu haruldase perekonnanimega mängija Vallo Reinkort vms :D
    Reinkort mängis tõesti kunagi Tartus, kas võistkond siis juba Rock oli, kahtlen. Igastahes eile olin kohapeal ja emotsioonid olid laes. Kuna ma Tartust pärit, siis loomulikult Rocki poolt ja seekord meie omad võitsid!! Super!

    Nüüd siis laup vaja Tartu kohale minna ja vaadata kuidas Kriisa, Kangur ja Fox lõvikoopas hakkama saavad. Tüüpidel närvid suht läbi juba...

    NB! Kui keegi telekast vaatas, siis kas tagasimäng mis Tartule vilistati (tsinni sööt mille kuld kinni püüdis) oli tegelikult ka tagasimäng või järjekordne suslovi stiilinäide? Ja veel, mis nipiga Kriisa lõpus vea sai sanikidze vastu, Fox tegi oma 5nda seal ju?




  12. #12
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    Kalevi fännina ütlen, et Rock oli tõesti täna parem. Ja Rock mängis täna oma PARIMAT MÄNGU, samas kui Kalevil jäi veel varu oi-oi-oi kui palju. Kalevi vabavisked, kaitsemäng, lauapallid, rünnakulahendused.. Ka rockil oli lõpus mitu paska, aga õnn oli täna nende poolel. Aga eks Tartu fännidele ka ju veits vaja südant soojendada, muidu oleks ju liiga mage, kui 2:0 seeria võetaks. Pinget vaja ikkagi lõpuni hoida. Kui Kalev ka enda mängu mängib, mitte Valga Welje tasemel, siis seeria 2:1 Kalevile.
    Ja kogu muusika...
    Agreed, Rock tegi hea mängu, kuid mitte oma parima. Visna strateegia, et linehani vastu palli üle ei tooda oli ikka krt geniaalne. Kuidas keegi teine sellepeale varem pole tulnd?

    Ja seeria läheb kas 2-0 Rockile või 2-1 Kalevile.

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Rock vs Kalev

    Siin läheb kindlasti kismaks, sest mõlema võistkonna poolehoidjaid peaks kõvasti olema Ma ise olen parima poolt.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    fakk tartu ja tartu rock
    Kalev sai lutti ja millegi kuldsema peale ei tulnud rott?

  15. #15

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Siin läheb kindlasti kismaks, sest mõlema võistkonna poolehoidjaid peaks kõvasti olema Ma ise olen parima poolt.
    jep, ma kah rocki fänn

  16. #16

    Re: Rock vs Kalev

    Ma ikka Rocki fänn, kuivõrd ise Tartus resideerun, aga suur respekt on ka Kalevi meeskonna suhtes. Päris mitmed mängijad sealt meeldivad ja mingit vaenu vms küll pole.

    Siin rahvas ikka teavad kõik, kes see Indrek V. on, kes Olympicu eelmise aasta Ranking tabelis platseerub?

  17. #17

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    Siin rahvas ikka teavad kõik, kes see Indrek V. on, kes Olympicu eelmise aasta Ranking tabelis platseerub?

    ???

  18. #18

    Re: Rock vs Kalev

    Tsitaat Algselt postitas Helmps

    ???
    Se eon täisproff Tallinnast. Visna mängis Tartu turniire ja seal eriti kõrgele rankingus ei jõudnud. KAks erinevat Indrek V-
    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    fakk tartu ja tartu rock
    d.
    Situ pihku rott, tambin oma käega sul lõusta üles. Krdi Kalevi ********

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul pole sooja ega külma selles suhtes, aga ühes tiimis oli vist kunagi minu haruldase perekonnanimega mängija Vallo Reinkort vms :D
    Reinkort mängis KK TArtu eest koos vendade Liivakute, Teini ja Kandimaaga
    ja vbl isegi veel Deltas ühe aasta.

  19. #19
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Rock vs Kalev

    lukku kahjuks, võibolla teen enne järgmist mängu lahti

  20. #20
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Rock vs Kalev

    go Kalev, ma tahan 3. mängu ka näha :)

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES