Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 52 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1027
  1. #261
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ( Click to show/hide )


    http://www.dailymail.co.uk/news/arti...haleshark.html
    1 oudine tuli ära

  2. #262

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Keegi seenelkäiguks taskunuga soovib?
    Aga palun
    ( Click to show/hide )

    Wenger Swiss Army Giant Knife
    õige mees käib riisikaid korjamas ikka vanakooli väitsaga. seenelkäimiseks mõeldud väitsade arv varieerub sõltuvalt sellest kui professionaalse seenelisega tegemist on.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 09.04.12 at 00:59

  3. #263
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    haters gonna hate.
    Edu siis.
    no offence, aga antud teemas sai asi alguse sinu kirjaoskamatusest ja kuna sa ise sellest veel aru ei saanud ja üle küsisid "wtf teil viga on", siis pole siin kohe kindlasti tegu hatemisega.

    Sellega seoses tuli kohe meelde sarnane juhus siin foorumis kui kasutaja(võin eksida mõnede detailidega) kn5 kasutas paljude tähtede asemel numbreid ja sa ka kohe nn "haterid" omale kaela. Nüüd aga peaks vist kasutaja oma kirjastiili olema muutnud ja ei ole nagu ühtegi halvustavat vastust saanud.

  4. #264
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    no offence, aga antud teemas sai asi alguse sinu kirjaoskamatusest ja kuna sa ise sellest veel aru ei saanud ja üle küsisid "wtf teil viga on", siis pole siin kohe kindlasti tegu hatemisega.

    Sellega seoses tuli kohe meelde sarnane juhus siin foorumis kui kasutaja(võin eksida mõnede detailidega) kn5 kasutas paljude tähtede asemel numbreid ja sa ka kohe nn "haterid" omale kaela. Nüüd aga peaks vist kasutaja oma kirjastiili olema muutnud ja ei ole nagu ühtegi halvustavat vastust saanud.
    Arusaadav aga ma küsisin ju, et kas rahad hakkama liikuma 9. või tuleb oodata 10. ?? Milleks offtopicu offtopicut lasta ja vastata lol?

    Päris suur teema tehakse sellest, et ma kirjutasin '' 9sandal / 10nendal ''.
    Samas okei mai viitsi seda teemat arendada, et hatega edasi mind ja mu kasutajanime :P. no problemz.

  5. #265
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Arusaadav aga ma küsisin ju, et kas rahad hakkama liikuma 9. või tuleb oodata 10. ?? Milleks offtopicu offtopicut lasta ja vastata lol?

    Päris suur teema tehakse sellest, et ma kirjutasin '' 9sandal / 10nendal ''.
    Samas okei mai viitsi seda teemat arendada, et hatega edasi mind ja mu kasutajanime :P. no problemz.
    Kas sa tõesti ise alljärgnevast lausest ei loe enda küsimusele vastust välja?
    ( Click to show/hide )


    6. - 9. aprillini ei toimi pankadevahelised euromaksed
    Kas see tähendab, et 9sandal ka ei toimu veel ?
    Et alles 10nendal võib oodata, et rahad üle läheks?

  6. #266
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Kas sa tõesti ise alljärgnevast lausest ei loe enda küsimusele vastust välja?
    ( Click to show/hide )
    Mine topi oma facepalm pilte mujale. Ma eeldasin, et 9. tavaline tööpäev ja et siis peaks ju tegelikult rahad liikuma hakkama juba. Aga no ju ma eksisin. Ootan suuremat summat oma kontole ja pikkjuttsittjutt aga mai tea, kas see sai korralikult teele pandud või ei.

    Ma arvan, et aitab juba sellest teemast. Edu.

  7. #267

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Mine topi oma facepalm pilte mujale. Ma eeldasin, et 9. tavaline tööpäev ja et siis peaks ju tegelikult rahad liikuma hakkama juba. Aga no ju ma eksisin. Ootan suuremat summat oma kontole ja pikkjuttsittjutt aga mai tea, kas see sai korralikult teele pandud või ei.

    Ma arvan, et aitab juba sellest teemast. Edu.

    swedi lehekülg. ei tohiks jääda väga palju lahtiseid küsimusi, millal, miks,....

    6. - 9. aprillini ei toimi pankadevahelised euromaksed

    6. - 9. aprillini tähistab Euroopa ülestõusmispühasid. Et pühade tõttu on suletud üleeuroopaline arveldussüsteem TARGET2, sh ka selle Eesti osa, ei toimu 6. - 9. aprillini pankadevahelised ega rahvusvahelised arveldused.

    Siseriiklikud arveldused eurodes

    5. aprillil alates kella 17.20-st ja 6. - 9.aprillil tehtud siseriiklikud maksed võetakse küll vastu, kuid edastatakse saaja panka 10. aprillil.

    Välisarveldused eurodes

    5. aprillil eurodes tehtud ekspressmaksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka samal arvelduspäeval (05.04.2012), kiirmaksed ja Euroopa maksed järgmisel arvelduspäeval (10.04.2012), tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (11.04.2012).

    9. aprillil eurodes tehtud ekspressmaksed, kiirmaksed, Euroopa maksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka järgmisel arvelduspäeval (10.04.2012) ja tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (11.04.2012)

    Välisarveldused muudes valuutades

    5. aprillil tehtud ekspressmaksed ja Swedbanki grupi sisesed maksed edastatakse saaja- või korrespondentpanka samal arvelduspäeval (05.04.2012), kiirmaksed järgmisel arvelduspäeval (09.04.2012), tavamaksed ülejärgmisel arvelduspäeval (10.04.2012).

    Juhul kui saaja- või korrespondentpanga asukohariigis on riigi- või rahvuspüha, võib makse liikumise aeg pikeneda.

    Kõik Swedbanki pangasisesed maksed toimivad tavapäraselt ning samuti saab kiirelt ülekandeid teha mobiilimaksega.

    Seetõttu soovitame pühade ajal tehtavad ülekanded planeerida varakult ning võimaluse korral kasutada pangasisest arveldamist.

    Täpsema info leiate Eesti Panga kodulehelt aadressil http://www.eestipank.ee/pub/et/yldin...ussysteem.html.

  8. #268
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    HAHAHA

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ( Click to show/hide )


    Proffid tegudele...

  10. #270
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    solid pwn

    [YOUTUBE]dv_gOBi8Wpk[/YOUTUBE]

  11. #271
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Keegi kahe peale hem 2 full versiooni ei taha osta? Või kas kellelgi äkki üke key üle ja on nõus seda müüma? PM kui keegi huvitatud :) Mõtlen siis full versiooni, kus Holdem ja Omaha mõlemad sees, sest põhimänguks Omaha.

  12. #272

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas M6niste Vaata postitust
    Keegi kahe peale hem 2 full versiooni ei taha osta? Või kas kellelgi äkki üke key üle ja on nõus seda müüma? PM kui keegi huvitatud :) Mõtlen siis full versiooni, kus Holdem ja Omaha mõlemad sees, sest põhimänguks Omaha.
    Kui keegi pakuks, siis ma sooviks HEM1 osta..
    Omahat ei mängi, seega ei oleks tolku mul sellest :(

  13. #273
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Kellelgi siit on mingi sample Fedexiga tellimise osas?
    Ma tellisin eile nende kaudu USA'st endale paki, kasutades Express International shippingut, aga tellimust trackides näitab hoopis "INTL Economy" shippimise viisiks. Tellimuse eeldatav mulle kohalejõudmise tähtaeg on ka üldse 16. aprill, aga Express International peaks olema 1-4 tööpäeva ükskõik kuhu maailma punkti.
    Ma olen ühe korra varem täpselt sama teenust kasutades tellinud ning siis läks pakil Portlandist Pariisi jõudmiseks ~12h, sealt tuli paari päevaga Eestisse. Nüüd läks aga ligi 24h aega, et pakk Portlandist Indianapolisse jõuaks ning ma ei kujuta ette kuhu ja kui kiirest see edasi liigub. Kellelgi on kunagi mingi sarnane olukord olnud?

    //Sellele netipoele olen juba kirjutanud, et teada saada mis värk on (mulle pole veel vastatud), niiet seda on mõttetu soovitada.

    //Nojah, tüübid suutsidki vale shippingu panna. Ja siis mingi klienditoe tüüp umbes vabandab, et nii juhtus ja lubas pool raha sellest, mis ma shippinguks maksin, tagasi kanda. Asja teeb idiootseks see, et tasuta standard shipping võtaks täpselt sama kaua aega nagu mul sellega läheb nüüd läheb ja isegi kui pool raha tagasi saan olen ikka $25 võrra vaesem ja mul oli planeeritud, et see pakk tuleb 3-4 tööpäeva jooksul kohale. Kui mul oleks aega 2 nädalat oodata, siis ma oleks obv ju tasuta shippingu võtnud.
    Kui pokkeris on downswing, saab vähemalt päriselus vahetevahel üheoudise ära tõmmata.
    Põhimõtteliselt mölisesin selle netipoe suppordiga veel natukene, ning nad tagastasid mulle kogu $50 ära, mis ma shippinguks maksin. Täna hommikul tuli aga suureks üllatuseks postkasti kiri, et Tallinna lennujaamas ootab pakk lahtitollimist. Põhimõtteliselt läks lõpuks asjaga nii kaua aega nagu tegelikult oleks pidanud ($50'se shippinguga) minema, aga hirmkalli Fedexi shippingu sain ikka tasuta. Peab meeldima : )
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 09.04.12 at 11:04

  14. #274
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Kas kuskil saidil on võimalik rakevabalt lasta kellegagi HU-d?

  15. #275
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas kuskil saidil on võimalik rakevabalt lasta kellegagi HU-d?
    Kindlasti tead aga: http://paynorake.com/
    Obv see ''rake'' võetakse cashouti arvelt.

  16. #276

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas kuskil saidil on võimalik rakevabalt lasta kellegagi HU-d?
    Kui sõber, siis stars play money 1/2 HU lauad on super.

  17. #277
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    Kui keegi pakuks, siis ma sooviks HEM1 osta..
    Omahat ei mängi, seega ei oleks tolku mul sellest :(
    HEM1 small stakes olemas

  18. #278
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Neljapäeval tellisin omale TEA kirjastusest raamatu ja pole veel kätte saanud,kas siis nende pühade pärast või mis? Kellelgi kogemusi sealt tellimise,tarneajaga?

  19. #279
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    Neljapäeval tellisin omale TEA kirjastusest raamatu ja pole veel kätte saanud,kas siis nende pühade pärast või mis? Kellelgi kogemusi sealt tellimise,tarneajaga?
    Karta võib jah, et pühade pärast. Kui neljapäeval tellisid, siis ehk täna alles pannakse/pandi teele.
    Ma arvan vähemalt nii.

  20. #280
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kui sõber, siis stars play money 1/2 HU lauad on super.
    Starsis saab oma klubi ka teha, seal sõpradega hea lasta, kui ei viitsi iga suvalise tolgusega laudade pärast võidelda.

Lehekülg 14, kokku 52 EsimeneEsimene ... 4121314151624 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES