Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 52 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1027
  1. #281
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Home games, isegi kui cash, ei saa vist HUD-i kuidagi tööle?

  2. #282
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Elus tuleb ette kehva kaupa :)

    Kõigi aegade vanim inimene oli prantslanna Jeanne Louise Calment (21. II 1875 - 4. VIII 1997), kes elas 122 aastat 164 päeva vanaks.
    1965. aastal, kui Calment oli 90 aastat vana ja pärijateta, sõlmis 47aastane notar Andre-François Raffray temaga lepingu, et maksab talle 2500 franki kuus kuni tema surmani ja saab siis proua korteri endale.

    ... Raffray suri 1995, maksnud poole rohkem kui korter väärt, ja pärandanud maksekohustuse oma lesele.

    "Elus tuleb ette kehva kaupa," nentis vanaproua.

    Calment õppis 85aastaselt vehklema, sõitis 100. sünnipäevani jalgrattaga, elas 110. sünnipäevani omaette, kõndis peaaegu 115. sünnipäevani, jättis 117aastaselt suitsetamise maha, oli surmani terava mõistuse ja huumorimeelega.

    Kui tema käest 120. sünnipäeval küsiti, millisena ta näeb tulevikku, vastas ta: "Lühikesena." Tema kuulsaim kild on: "Mul on ainult üks korts ja selle peal ma istun."

    Oma pika eluea ja hea väljanägemise eest kiitis ta oliiviõli, mida olevat valanud igale toidule ja kasutanud ihuvõidena, ning šokolaadi, mida sõi ligi kilo nädalas.

    paar foorumlast tuleb sellega meelde






  3. #283
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Home games, isegi kui cash, ei saa vist HUD-i kuidagi tööle?
    Ma pole kunagi saanud, tho teised on saanud kellega mänginud..

  4. #284
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.


  5. #285
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    no mitte ei leia topicut kuhu see sobiks... küsimus siis ika ja jälle all in ev kohta. nimelt minu arusaamist mööda kui ma pre AK vs 99 sisse ajan ja võidan siis peaks kasum tõusma selle võrra mis ma võitsin ja ev joon peaks tõusma siis niipalju kui ma % kohaselt oleksin pidanud võitma. palun seletage mulle lollile ära miks see antud käes teps mitte nii ei ole??käsi oli siis minu AK vs vastase 99. pre all in hu pot.

    ( Click to show/hide )

  6. #286

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    See on HEMi progejate valik, kuidas nad seda joonistavad. Kui järgmine kord on vastasel AK ja sul 99, siis jõuab joon ikka nulli. Sellel pole suurt vahet, kas ta võtab arvesse ka poti võitja ja nihutab seda joont veel natuke, või mitte.

  7. #287
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    no mitte ei leia topicut kuhu see sobiks... küsimus siis ika ja jälle all in ev kohta. nimelt minu arusaamist mööda kui ma pre AK vs 99 sisse ajan ja võidan siis peaks kasum tõusma selle võrra mis ma võitsin ja ev joon peaks tõusma siis niipalju kui ma % kohaselt oleksin pidanud võitma. palun seletage mulle lollile ära miks see antud käes teps mitte nii ei ole??käsi oli siis minu AK vs vastase 99. pre all in hu pot.

    ( Click to show/hide )
    AKo all in pre flop 99 vastu on taga 45% 55% seega kui sinul on 100 taala ja vastasel 100 taala ja rahad sisse pre flop siis sinu käe keskmine väärtus on 45$ ja EV teeb 5$ jõnksu allapoole.

  8. #288
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ok mõistetav, kui need koguaeg niimodi käiks. siin samasugune olukord. hu pot ja all in olukord pre. aga nüüd tõuseb ev joon täpselt niipalju mis oli mu %. Kui ta erinevalt nii asju arvutab siis ei näita ju ev joon mitte midagi korrektselt ja kõik kes ajavad mingit soga ev nii ja ev naa võiksid selle täiesti rahulikult ära unustada.

    ( Click to show/hide )

  9. #289

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Mis see allin oli? Ak vs AJ?

  10. #290
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ei olnud see oli omahas mul AKK9 tal 101098.

  11. #291
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    oleneb ju ka sellest kui suured need potid olid.

  12. #292
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    no potid olid niisuured kui suur on mu selle käe võit ju. küsimus siis selles miks üheljuhul tõuseb ev joon vastavalt võidu %-le ja teisel juhul hoopis kuidagi teistmoodi.

    E: Käin ja teen SC2-e viimase osa läbi ja siis tulen kiikan mida pro-d arvavad asjast
    Viimati muudetud udikaz poolt : 10.04.12 at 02:30

  13. #293

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    mõlemal tõusis õigesti, ehk esimesel juhul oli "tõusuks " langus kuna said väikse underdogina rahad sisse, teisel juhul oli ligi 2-1le favoriit. ehk siis mõlemal juhul näitab palju sa pikas plaanis sellises seisus rahad sisse saades antud poti suurusel võidad/kaotad

  14. #294
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    ei olnud see oli omahas mul AKK9 tal 101098.
    AsKs9sKc vs Th9h8hTd näitab calculator preflop ~ 64% vs 36%. Kui ma õiget kohta graafikult vaatan siis tundub, et pot oli ~ $100, sinu kasum $50. Reaalselt kuulus sulle 64% potist ehk $64, aga võitsid $100, seega jooksid $36 üle EV mis graafikult täiesti ilusti näha.

  15. #295
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    AsKs9sKc vs Th9h8hTd näitab calculator preflop ~ 64% vs 36%. Kui ma õiget kohta graafikult vaatan siis tundub, et pot oli ~ $100, sinu kasum $50. Reaalselt kuulus sulle 64% potist ehk $64, aga võitsid $100, seega jooksid $36 üle EV mis graafikult täiesti ilusti näha.
    Sellest ma saan ilusti aru. nii ma mõistan isegi all in ev-d aga vaata eelmist kätt seal kuulub mulle 45% potist aga võitsin 400. ehk siis peaks kuuluma 180$ aga võitsin 400. seega jooksin 220$ üle ev. aga graafik näitab et jooksin 405$ üle ev ju..

  16. #296
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Sellest ma saan ilusti aru. nii ma mõistan isegi all in ev-d aga vaata eelmist kätt seal kuulub mulle 45% potist aga võitsin 400. ehk siis peaks kuuluma 180$ aga võitsin 400. seega jooksin 220$ üle ev. aga graafik näitab et jooksin 405$ üle ev ju..
    Su EV$ ei ole 180$. Pole ju loogiline, et flippad, aga long runis võidad (AK vs 99 on "flip"). Sa pead sellest osast, mis potis sulle kuulub (180$) maha lahutama ka selle, kui palju see all-in sulle maksis (pre maksab tihti ~100bb).

    EDIT: Kui flipata 50/50, siis longrunis ei tee keegi raha ehk mõlema EV on 0. Tundub intuitiivselt suht loogiline. Kui võidad flipi ja pot on 200bb, siis jooksedki 200bb üle EV.

  17. #297
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Su EV$ ei ole 180$. Pole ju loogiline, et flippad, aga long runis võidad (AK vs 99 on "flip"). Sa pead sellest osast, mis potis sulle kuulub (180$) maha lahutama ka selle, kui palju see all-in sulle maksis (pre maksab tihti ~100bb).

    EDIT: Kui flipata 50/50, siis longrunis ei tee keegi raha ehk mõlema EV on 0. Tundub intuitiivselt suht loogiline. Kui võidad flipi ja pot on 200bb, siis jooksedki 200bb üle EV.
    OK ka nii on mõeldav, aga seleta siis miks teises käes see teistmoodi võtab seda EV-d? kui ühtemoodi peaks võtma siis teevad kaotatud ja võidetud pangas asja tasa, aga siis peaks ju teises käes ka samamoodi jooksma see ev. ma ei saa aru miks see erinevalt arvutab seda.

  18. #298
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    OK ka nii on mõeldav, aga seleta siis miks teises käes see teistmoodi võtab seda EV-d? kui ühtemoodi peaks võtma siis teevad kaotatud ja võidetud pangas asja tasa, aga siis peaks ju teises käes ka samamoodi jooksma see ev. ma ei saa aru miks see erinevalt arvutab seda.
    Mis siin muidu teistmoodi tundub? Ainuke asi, mis kahtlane tundub, et EV joon tõuseb rohkem kui 14$ võrra (kasutan Codecci graafikulugemisskilli, sest kätt ennast meil pole), aga see on mu arust sellest, et pot limitis on nn dead money potis päris palju enne kui preflop all-ini jõutakse ja seetõttu EV suurem. A la holdemis 4betshovetakse preflop tihedamini, mistõttu potis oleva raha hulk on väiksem, aga PLOs 4bet shoveda ei saa ja seetõttu on potis olevat "dead money" rohkem ja EV suurem kui lõpuks all-in jõutakse. Päris kindel ei ole, sest täpselt ei tea kuidas nad seda 'päriselt arvutavad'.

    Btw HEM2s on std. deviation (variatsiooni stat) teistmoodi arvutatud kui HEM1s.

  19. #299
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Vaatasin mingit dokumentaali mingitest india prostidest.
    Sick life. Mingi 2 tuhat hoonet kuskil linnas kus naised töötavad 2$/h~ seksi prst, paljud orjastatud ka muidugi.
    Klubis käies siin ükspäev viskasin peldikus tüübile 10$ tippi kuna hakkas vennast kahju, et siukse töö peal...10$ eest saaks 5h indias pumbata.
    Uskumatu milline see maailm ikka on. Oleks balla viskaks igale ühele seal nii palju plekki, et saaks oma töö quitida ja normaalselt elada. Ebanormaalne asi imo.

  20. #300
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vaatasin mingit dokumentaali mingitest india prostidest.
    Sick life. Mingi 2 tuhat hoonet kuskil linnas kus naised töötavad 2$/h~ seksi prst, paljud orjastatud ka muidugi.
    Klubis käies siin ükspäev viskasin peldikus tüübile 10$ tippi kuna hakkas vennast kahju, et siukse töö peal...10$ eest saaks 5h indias pumbata.
    Uskumatu milline see maailm ikka on. Oleks balla viskaks igale ühele seal nii palju plekki, et saaks oma töö quitida ja normaalselt elada. Ebanormaalne asi imo.
    Ega doki nimi meelde ei jäänud?

Lehekülg 15, kokku 52 EsimeneEsimene ... 5131415161725 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES