Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 52 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 1027
  1. #461
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    sheriff palun leia aega ja tule järgmisele foorumi kokkutulekule. Ma tõesti ei usu, et sa olemas oled.

  2. #462
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Pokkerisheriff, kas oled oma kasutajanime ära kaubamärgitanud, et teised _sinu_ kasutajanime alt kommenteerivad. Kes teab, äkki on keegi Pokkerisheriff Delfi kommentaariumites juba aastast 2005 korda loomas käinud ning sina oled see, kes tema nime siin Pokkeriprodes levitab.
    Aga tõsiselt. Keda huvitab. Selle loogika järgi peaks ma ennast puudutatuna tundma, kui keegi teine endale kusagil kasutajanimeks "Fabulous" on valinud ning siis mingit sitta toodab.

    //Ma oleks kasvõi nõus su transpordi kinni maksma, et sind järgmisel kokkutulekul ära näha...

  3. #463
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kui sa oled näiteks taimetoitlane ja sinu nime all keegi internetis kirjutab, et rakvere lihatööstuse uued viinerid on ilgelt maitsvad, siis sind ei häiriks see? või kui sa oled barca fänn ja keegi sinu nime all leimab kuskil jalkauudiste all "go real madrid!" enne nendevahelist mängu, siis oleksid ka rahul ja ei tunneks torget hinges?
    eee. ei. sest ma ei oleks sellest teadlik. kuna ma ei raiska oma elu netikommentaaride lugemise peale.

  4. #464
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Pokkerisheriff, kas oled oma kasutajanime ära kaubamärgitanud, et teised _sinu_ kasutajanime alt kommenteerivad. Kes teab, äkki on keegi Pokkerisheriff Delfi kommentaariumites juba aastast 2005 korda loomas käinud ning sina oled see, kes tema nime siin Pokkeriprodes levitab.
    Aga tõsiselt. Keda huvitab. Selle loogika järgi peaks ma ennast puudutatuna tundma, kui keegi teine endale kusagil kasutajanimeks "Fabulous" on valinud ning siis mingit sitta toodab.

    //Ma oleks kasvõi nõus su transpordi kinni maksma, et sind järgmisel kokkutulekul ära näha...
    Ja ma veaks end spetsiaalselt selleks puhuks esimest korda kokkutulekule kohale ning oleks nõus fabulousiga transpordi hinna pooleks tegema.

  5. #465
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Sa sheriff võiks Leitsi poole pöörduda ja uurida, kuidas sellise murekoormaga elada - st ca aasta -paar tagasi olid pooltes Delfi artiklites Leitsi või pokkerileitsi haiged kommentaarid. Sellist kisa ta küll ei teinud. Mis kommentaaridesse puutub, siis kahtlen, et ta need ise kirjutas (kuigi artikli teemadeks olid kas pokker või seks). HCC on ilmselt veel kõvemat vatti saanud. Pead nüüd oma kuulsusega harjuma hakkama - tõelised arvamusliidrid ja värvikad karakterid ei jää meedial märkamata.

  6. #466
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Ja ma veaks end spetsiaalselt selleks puhuks esimest korda kokkutulekule kohale ning oleks nõus fabulousiga transpordi hinna pooleks tegema.
    Count me in!

    Btw, kui kellegil HEM1 pro versioon üle, siis võite PMida - ehk jõuab diilile.

  7. #467

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    paar tagasi olid pooltes Delfi artiklites Leitsi või pokkerileitsi haiged kommentaarid. Sellist kisa ta küll ei teinud. Mis kommentaaridesse puutub, siis kahtlen, et ta need ise kirjutas (kuigi artikli teemadeks olid kas pokker või seks)
    wtf!? miks peaks pokkerimängija kommenteerima delfis seksi uudiseid???

  8. #468

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    wtf!? miks peaks pokkerimängija kommenteerima delfis seksi uudiseid???
    Keri perse!

  9. #469

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sa sheriff võiks Leitsi poole pöörduda ja uurida, kuidas sellise murekoormaga elada - st ca aasta -paar tagasi olid pooltes Delfi artiklites Leitsi või pokkerileitsi haiged kommentaarid. Sellist kisa ta küll ei teinud. Mis kommentaaridesse puutub, siis kahtlen, et ta need ise kirjutas (kuigi artikli teemadeks olid kas pokker või seks). HCC on ilmselt veel kõvemat vatti saanud. Pead nüüd oma kuulsusega harjuma hakkama - tõelised arvamusliidrid ja värvikad karakterid ei jää meedial märkamata.
    eksid, siiani "kavalpead" kommenteerivad .. aga noh ju neil on siis fun, mul sujuvalt pohhui

  10. #470

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Keegi kunagi postitas siia sellise lingi nagu www.sportsdirect.com (vist oli alaska, aga pead ei anna). On sealt keegi midagi tellinud ja oskab tarneaegade kohta kommenteerida?
    mina postitasin vist. Tellisin ka ning mingi 10 päevaga oli kindlasti kohal ja kõik kaup peale ühtede jalanõude oli korralik.

  11. #471

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
    Keri perse!
    kes iganes talle bänni pani, siis aitäh. see oli päris solvav :(

    EDIT: proovin leitsi suhtumisest õppust võtta ja mitte nii palju tähelepanu pöörata delfi kommentaatoritele jms
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 12.04.12 at 13:27

  12. #472

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Arstiabi üleüldse kallis. Viimane kord sugulane palaviku ja köhaga arsti juures käis oli arve 1.7k$ ja ta ei olnud haiglas ega midagi, lihtsalt tehti erinevad analüüsid, röntgen jms ja anti standard köha rohud. Vend oli eelmine suvi usas ja ta kukkus õnnetult basseini ääres ja oli vaja õmmelda, arve kuskil 1k$.
    See osa tundub küll ulme. USA meditsiiniteenuse hinna puhul on nkn oma osa ka müügioskusel ehk kui hästi osatakse patsiendile selgeks teha, mida kõike on näiteks lihtsa palaviku ja köha korral vaja uurida ja analüüsida. Meil pead sa ikka ise küsima ja põhjendama, miks seda või teist asja vaja on. Muidugi see õmblemise hind on ka üllatav, kui just mingi paar tundi kõvasti tööd ei tehtud. Mul on nagu meeles, et meditsiinisektoris jääb arstide keskmine palk (bruto?) seal nii 100k$ kanti.

  13. #473

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    kas usas nö "haigekassat" pole? Tean, et usas on mingi kui tööle lähed pead orgunnima võimalikult hea health plani vms, et kataks naist ja lapsi mingi saja asja eest? Aga nö riiklikul tasemel neil pole emmigi v?

  14. #474
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.


  15. #475

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ma samas pole kuulnud, et inimesed nüüd sureks USAs märkimismäärsel arvul ravi kättesaamatuse pärast. Filmidest ja sarjadest on meelde jäänud tasuta kliinikud aga kuidas neid rahastatakse? Poole kõrvaga olen kuulnud, et Obamal igatahes mingisugune solidaarse ravikindlustuse plaan oli aga see sai ikka kõva vastuseisu osaliseks.

  16. #476

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    ei, aga irf, et vaatasin kommentaare, et kas mu hommikuse tähelepaneku/sõnavõtu valguses on keegi jälle minu nimega kommenteerinud ja ei pidanud pettuma. aga ei lähe närvi, sest seekord ei promota vähemalt PTR-i minu (ja leitsi) nimega (ehkki reaalne, et peale seda postitust keegi spetsiaalselt läheb ja teeb seda nüüd).

  17. #477

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tra, keegi oli minust kiirem. :(

  18. #478
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Speaking of US medicine: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=150

    Hambaarstil kontrollis käimine 'few hundred bucks' LOL. EESTI, Tallinnas maksad €10 kui kuskil peenes kohas just ei käi, väiksemates kohtades vb üldse kuni €5 kui mitte tasuta ära ei tehta.

  19. #479

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Codecci, kust selline hinnaplaan?

    http://someruhambaravi.ee/?page_id=213

    Tegu siis L-Viru suurimast linnast 3km kaugusel asuva aleviga. Mismoodi on kasvõi teoreetiliselt võimalik veel odavam hind Tallinnas?

  20. #480

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    See hambaarst on nii sicko koht, peaks iga aasta tegelt k2ima, mul sujuvalt 3-4a mööda l2ind .. Ennem prolly ei lähe ka kui valutama hakkab midgai, haiged foobiad tekivad seal :D

Lehekülg 24, kokku 52 EsimeneEsimene ... 14222324252634 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES