Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 52 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 1027
  1. #481
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Codecci, kust selline hinnaplaan?

    http://someruhambaravi.ee/?page_id=213

    Tegu siis L-Viru suurimast linnast 3km kaugusel asuva aleviga. Mis moodi on kasvõi teoreetiliselt võimalik veel odavam hind Tallinnas?
    Dunno, käisin kontrollis, 5-10 min läks, kõik korras ja €10 küsiti.

  2. #482

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ma käisin viimati hambaarsti juures mingi 8.a tagasi vist. pole mingeid probleeme olnud hammastega siiamaani kh.

  3. #483
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Codecci, kust selline hinnaplaan?

    http://someruhambaravi.ee/?page_id=213

    Tegu siis L-Viru suurimast linnast 3km kaugusel asuva aleviga. Mismoodi on kasvõi teoreetiliselt võimalik veel odavam hind Tallinnas?
    imric kas sa elad ise rakvere kandis et nii hästi sealsete oludega kursis? olen ise ka sealt kandist algselt pärit äki tean sind :)

  4. #484
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Keegi oskab mulle selgitada milles peitub BlackJacki võlu? Lugesin just 2+2 'st mingit Vegase teemat kus inimesed kirjutavad, et mängivad 8-12h päevas keskmiselt BlackJacki kui Vegases käivad. Ma saan mingil määral aru nt slotist, sul on võimalus hittida väikse betiga räme summa, rullis ka vähemalt 36-kordselt, aga BlackJackis mängid päev otsa double or nothingut väikse negatiivse ootusega. What's the point?

  5. #485
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Gamblerile pole pointi vaja

  6. #486

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    oled kindel, et neil ei ole võimalik seal kaarte lugedes väikest plussi näidata (nii et kasiinot närvi ei aja ja lauast minema ei tõsteta)? võib-olla mõni võtab seda lihtsalt hea mäluharjutusena. samas eks pokkerit mängivad ka paljud tundide kaupa lihtsalt meelelahutuseks soovimata paremaks saada. eriti kasiinodes, kus saab suhelda teiste inimestega ja mõnusalt aega veeta seda tehes.

  7. #487
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Keegi oskab mulle selgitada milles peitub BlackJacki võlu? Lugesin just 2+2 'st mingit Vegase teemat kus inimesed kirjutavad, et mängivad 8-12h päevas keskmiselt BlackJacki kui Vegases käivad. Ma saan mingil määral aru nt slotist, sul on võimalus hittida väikse betiga räme summa, rullis ka vähemalt 36-kordselt, aga BlackJackis mängid päev otsa double or nothingut väikse negatiivse ootusega. What's the point?
    MustaJaagu võlu peitub seltskonnas kellega lauas istud ja mitu jooki sisse väänad omale 12 tunni jooksul.

    Minu arust on ka igav mäng

  8. #488

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    arvan sama, et igav ja mõttetu, pigem juuatäis peaga sõpradega rulli for fun, kuigi lympsis näen tihti kuidas semi-fishid pokkeri näod istuvad seal diileripokkeris/BJ/rullis, kuigi pokkeris vabad kohad, seda ei mõista, kuidas saab mingi -ev mäng nii palju põnevam olla. ja kaarte imo enam lugeda ei saa, kuna nüüd ju segamismasinad?! vähemalt vahepeal olid lympsis, vaevalt vegas tehnikas taga on..

  9. #489
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ocean 14- Gaining an edge in roulette

  10. #490

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    See hambaarst on nii sicko koht, peaks iga aasta tegelt k2ima, mul sujuvalt 3-4a mööda l2ind .. Ennem prolly ei lähe ka kui valutama hakkab midgai, haiged foobiad tekivad seal :D
    Need foobiad tekivadki siis, kui 3-4 aasta tagant käia ning hammastel laguneda lased. Kord aastas täiesti fine käia, lased hambakatu eemaldada, soodapesu ja nägemist.

  11. #491
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Türil 2x kanalite puhastamine ja peale seda rohi ja plomm sisse oli 15€ mõlemad korrad.
    Muidu olin koguaeg käinud kristiine vastas seal erahambaravis, noorena sittusin täiega hambaarsti kuna Türil tõmmati kunagi koos juurtega kogemata 2 hammast korraga välja, tra siuke valu, et anna otsad. Oleks seekord ka linna läinud, aga valu oli meeletu ja järjekorrad seal. Seekord oli kõik tip top. Mul terve perekond käib seal kristiine vastas muidu.
    Eile õhtul viskasin enne magama minekut veel 2 tablakat alla ja praegu pole enam mingit valu, loodab, et jääb ka nii. 500$+ plekkida on ikka ulme.

  12. #492

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    lugesin ühes foorumis teemat "mida sa oleksid oma elus soovinud varem teada".
    Paljud ütlesid, et oleks pidanud raha säästma(buumi ajal käisid põhja vist) või elus hakanud varem tegema asju, mis teevad nad õnnelikuks jms. Pmselt nr2 mida korduvalt öeldi oli "Dental floss":D
    Pärast õhtust hambapesu hambaniidiga üle käia siis paari päevaga kaob põletik. Kindlasti soovitan proovida, kellel probleeme on. Ka ennetuseks.

  13. #493

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Need foobiad tekivadki siis, kui 3-4 aasta tagant käia ning hammastel laguneda lased. Kord aastas täiesti fine käia, lased hambakatu eemaldada, soodapesu ja nägemist.
    +1
    kui kord aastas kontrollis käid, siis nii mõnigi kord saadetakse tagasi ilma et midagi korrastama isegi peaks. ja kui on midagi teha, siis pole asi veel tõsiseks jõudnud minna tavaliselt. lisaks see hambaarsti tehnika areneb ka pidevalt ja muutub patsiendile üha vähem ebameeldivusi valmistavaks, nii et kartmiseks on põhjust üha vähem.

  14. #494
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    qb vegasesse pole plaanis minna?

  15. #495
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    qb vegasesse pole plaanis minna?
    Üdini aus olla siis pole plekki nii palju, et vegases laiata ja see ikka teises usa otsas ka. Lennupiletid ja hotellid ja kõik maksavad. Oma vähese live kogemuse tõttu ei saa eeldada ka, et sealt võitjana tagasi tuleks või nn. freerolliks ja reisirahad tagasi teeniks kuna long run on lühike ja pokkeris võib kõike juhtuda nagu ma teame.
    Atlantic Cityse on plaanis küll minna muidu lähi nädalavahetustel, see ainult 2.5h sõidu kaugusel siit. Peaks olema teine või kolmas tuntuim gambling city usas.

    Edit: Keegi tahtis kunagi, et sadulatest pilti teeksin. Pole küll õnnestunud seda teha küll, aga käisin nvsl ühes latiino klubis ja seal oli neid omajagu, pilte leiab siit: http://www.latinovybe.com/Main.html (4-7-2012 gallery). Et pilte suuremalt näha peab ainult kasutaja tegema, aga see easy. Seal oli see loomaaed lai, suuri ja väiksed.
    Kerge threadsaver ka latiino jänkuga.
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.04.12 at 21:15

  16. #496
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    kui sa juba sealkandis oled siis võta sven21-ga ka ühendust ehk ta satub ka samal ajal atlanticusse mängima

  17. #497
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    See usa ikka nii suur, et nii ei saa võtta nagu eestis, et äkki näeb vms . Ühest osariigi otsast teise ka pikem sõit kui eestis ühest otsast teise.

  18. #498
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    lol obv. aga sven elab just sealkandis kus sina oled ja käib atlantic city-s mängimas. ta vana kaardihai.

  19. #499
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Okay, ma arusaanud blogist, et ta põhiliselt homegamedel laseb. Ta mängib 10x suuremaid leveleid ka sõneotseses mõttes.
    Kasinnis NL200 min. ja obv see isegi suht kõrge mu jaoks, viimati mängisin nii kõrgel eelmise aasta alguses ja see oli ka aint 35k kätt online.

  20. #500
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    it was just information to you. kohtade näitamisel ei ole vahet mis levelit sa mängid.

Lehekülg 25, kokku 52 EsimeneEsimene ... 15232425262735 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES