Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 52 EsimeneEsimene ... 19272829303139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 1027
  1. #561
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ma tulen kaaaaaaaaaaaa

  2. #562
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    okei tuleme kardpleieriga kindlalt ja võtame futbagi ka kaasa, sest me rollime lihtsalt niimoodi.
    Fuutbägi toksiks küll heameelega.

  3. #563
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    väljas väga hea ilm mida kuradit ma veel toas teen

  4. #564
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    oleks vaja kiiret vastust. Kui mul sõber teeb endale konto Pokerstarsi siis läbi millise ligi seda taasub teha? kas pokernews? pokkeriprod? sellessuhtes kus oleks sellisele hobimängijale kõige paremad promod?

  5. #565
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    matemaatikud, aidake. Kui -EV täpselt on panustada BJs perfect pairile kui meil on 4 pakki ja väljamaksed on -
    perfect pair - 30x
    sama värvi paar - 12x
    segapaarid - 5x
    Tõenäosus, et tuleb sama masti sama kaart on 3/207, seega tõenäosus, et see juhtub, on kuskil 1,45%. Seega üldjuhul oleks EV nullis, kui sa saaksid perfect pairi korral tagasi 100/1.45= tsirka 69kordselt raha tagasi. Antud juhul ikka suht suur miinus EV, parandage kui eksin

  6. #566

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    oleks vaja kiiret vastust. Kui mul sõber teeb endale konto Pokerstarsi siis läbi millise ligi seda taasub teha? kas pokernews? pokkeriprod? sellessuhtes kus oleks sellisele hobimängijale kõige paremad promod?
    Pokkeriprod loomulikult, mõlemad pakuvad sama.

  7. #567
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Pumperil õigus. Ärge kunagi seda lauset unustage: "Rakeback punkt pokkeriprod punkt com"

  8. #568

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    oleks vaja kiiret vastust. Kui mul sõber teeb endale konto Pokerstarsi siis läbi millise ligi seda taasub teha? kas pokernews? pokkeriprod? sellessuhtes kus oleks sellisele hobimängijale kõige paremad promod?
    Üks ei paku minu teada mingeid lisahüvesid aga teine näpuotsaga ikka pakub.

  9. #569

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Üks ei paku minu teada mingeid lisahüvesid aga teine näpuotsaga ikka pakub.
    mismõttes? pokernews pakub ju ka enda kaudu registreerunutele privaatseid turniire jms minu teada, kus läbi pokernewsi registreerunutel on võimalik freerollidega võita.

    ma ei tea küll mida pokkeriprod pakub enamat kui pokernews, aga pastilaa või pumper või keegi teadja kindlasti oskab kommenteerida, et kas läbi pokkeriprode registreerunutel on õigus ka pokernewsi privaatturniiridel osaleda või korraldatakse samaväärses ulatuses omapoolseid freerolle (pole küll kuulnud neist ausalt öelda) või kuidas pokkeriporode läbi registreerumine sama kasumlik on (mängijale, mitte pokkeriprode tiimile)?

  10. #570
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 405

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    mismõttes? pokernews pakub ju ka enda kaudu registreerunutele privaatseid turniire jms minu teada, kus läbi pokernewsi registreerunutel on võimalik freerollidega võita.

    ma ei tea küll mida pokkeriprod pakub enamat kui pokernews, aga pastilaa või pumper või keegi teadja kindlasti oskab kommenteerida, et kas läbi pokkeriprode registreerunutel on õigus ka pokernewsi privaatturniiridel osaleda või korraldatakse samaväärses ulatuses omapoolseid freerolle (pole küll kuulnud neist ausalt öelda) või kuidas pokkeriporode läbi registreerumine sama kasumlik on (mängijale, mitte pokkeriprode tiimile)?
    Ei ole õige inimene kommenteerima aga pokernewsi freerollid on keskmisele mängijale väge vähe väärt, midagi saab küll tagasi aga samas tema tekitatud revenüü eest ei tehta muud kui saada uusi 'temasid'. Enda saidi kiitusi rääkima ei hakka - tundub labane aga kõik aktiivsed liikmed on saanud kindlalt mitmeid kordi rohkem valuet tagasi (kui nad on selles kaasa löönud) kui keskmine pokernewsi mängija.

    EDIT: ja kui mängijat anyway ei huvita eelnev jutt siis pole vahet kus liitu ning kui ühel hetkel peaks saama ka mängijate nimesid näha siis võin jahukoti ära süüa, et pokernewsist te never ühtegi senti real RB-d tagasi ei saa, meie puhul up to maximum. Täpselt sama kehtib absoluutselt muude diilide puhul juba hetkel, liitumine läbi nende on korporatsiooni toetamine enda VALUE arvelt, PokerStars ei ole kõige parem näide aga miuud toad kindlasti.

  11. #571
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    fair enough :)

  12. #572

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    ... aga samas tema tekitatud revenüü eest ei tehta muud kui saada uusi 'temasid'...
    temasid? mingi kirjaviga või ma liiga käsn, et ei saa lihtsalt mõttest aru?

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    kõik aktiivsed liikmed on saanud kindlalt mitmeid kordi rohkem valuet tagasi (kui nad on selles kaasa löönud) kui keskmine pokernewsi mängija.
    seda võiksid ka lahti kirjutada natuke, et kahe vahel kahtlejatel selgem pilt oleks kumma kaudu PokerStarsi registreeruda. sest nagu ülalpool kirjutasin, ma sain aru, et nagu pokernews korraldab neid freerolle läbi enda registreerunuile. ja Potsataja jutust ("Üks ei paku minu teada mingeid lisahüvesid aga teine näpuotsaga ikka pakub") saan aru, et kuidagi pakub läbi pokkeriprode registreerumine mingeid freerollidega võrreldes veelgi suuremaid lisaväärtusi läbi PP registreerunuile (eeldan, et näpuotsaga on ikka mõeldud PP ja selle täiesti ilma jätmise siis neid PN freerolle, mis "väga vähe väärt"). selmet kuidas läbi PP liitunu kordi rohkem valuet saab, millest keskmine PN mängija ilma jääb praegusel hetkel. räägin just pokertsarsist siis, sest PN minu arust mingite rakeback diilidega väiksemate tubade puhul on kitsi ja paneb kõrvalt endale papi tasku.

    * PP=pokkeriprod ja PN=pokernews. ei viitsinud hakata iga kord pikalt välja kirjutama.

    EDIT: tegelt sa ei pea midagi kaitsma ega seletama, pumper ja pastilaa ütlesid, et PP ja PN pakuvad sama ja et läbi PP seetõttu registreerida. mina uurisin neilt, et kuidas PP sedasama raha kasutajatele jagab, mis PN teeb läbi oma freerollide. las nemad seletavad.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 15.04.12 at 20:43

  13. #573

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    potsataja mõtles suht kindlalt PN-i selle all.

  14. #574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ma kirjutasin lihtsalt poliitilise korrektsuse huvides "üks" ja "teine" .

  15. #575

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ok, sorry, võib siis ära kustutada mu postid.

    EDIT: pastilaa ja pumper muidugi valetasid sellisel juhul imo kui soovitasid läbi PP registreeruda sest "mõlemad pakuvad sama" (lootuses, et potentsiaalne liituja ei saa teada, et PN pakub täiendavalt veel ka tasuta freerolle), aga see selleks...
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 15.04.12 at 20:58

  16. #576
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Kas läbi Pokkeriprode liitunutel on ka võimalik pokertableratings'it kasutada?

  17. #577
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ok, sorry, võib siis ära kustutada mu postid.

    EDIT: pastilaa ja pumper muidugi valetasid sellisel juhul imo kui soovitasid läbi PP registreeruda sest "mõlemad pakuvad sama" (lootuses, et potentsiaalne liituja ei saa teada, et PN pakub täiendavalt veel ka tasuta freerolle), aga see selleks...
    Freeroll ei ole kunagi free roll.

  18. #578
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    EDIT: pastilaa ja pumper muidugi valetasid sellisel juhul imo kui soovitasid läbi PP registreeruda sest "mõlemad pakuvad sama" (lootuses, et potentsiaalne liituja ei saa teada, et PN pakub täiendavalt veel ka tasuta freerolle), aga see selleks...
    Üritasin Pumperi valet ja petuskeemi kinni mätsida, aga jäin sheriffile vahele . Vabandan väga ja homme lähen annan avalduse sisse enda teo kohta
    ( Click to show/hide )
    .

  19. #579

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Freeroll ei ole kunagi free roll.
    ?? selles mõttes, et liitunud maksavad rohkem raket kui tagasi jagatakse läbi freerolli? see on igati loogiline,ega freeroll ei olegi heategevus ju, vaid ikka (rakebacki) äri osa. samas mõneti võiks seda võtta ju kui kaudset (lisa)rakebacki.

  20. #580
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    wtf? tahate öelda, et kui ma reganud läbi pokernewsi, siis maksan rohkem reiki kui need, kes pole regamisel koodi sisestanud? millegipärast ei taha uskuda. tundub suht retarded. kõigilt ikka võetakse sama palju rake ju (protsentuaalselt).

Lehekülg 29, kokku 52 EsimeneEsimene ... 19272829303139 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES