Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 52 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 1027
  1. #621

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ja Ranka - mida tähendab ikkagi see "20% kaotatud rakebacki"? Võrdled PN ja PP pakkumist Triobetis (kus mõlemal juhul maksab pokkerituba ühesugust % mängijatele ja affiliate ei saa omalt poolt midagi lisada) või PN pakkumist Triobetis ja PP pakkumist mõnes muus Microgamingu toas? Jah, siis võibolla küll, kuid need asjad ei ole kahjuks üheselt võrreldavad - operaatorid ning nende staatus kohalikul turul on siiski erinevaid, sõltumata ühe võrgu jagamisest.
    siin võib vabalt olla mingi värk, et AMETLIKULT ei saa lisada, aga kui affiliate saab ka kasumit X% iga kuu mängija pealt, siis mõni (hea) affiliate leiab võimaluse kuidagi oma kundedele täiendavat lisaRB pakkuda sellest endale kukkuvast X%-st, aga mõni teine (ihne) toob igasugu ettekäändeid ja jätab kogu endalemakstava X% oma taskusse öeldes, et kõik on ok (nuumab ennast ja sülitab oma kundedele rohkema tagasipakkumise peale).

  2. #622

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Pokkerisheriff tänud selle võrdluse eest, seda ma siin rääkida tahangi koguaeg:) Eks kõik saavad aru kes see "HEA" on.

  3. #623
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ma ei tea, kuidas teiega, aga minu valik on:
    ( Click to show/hide )

  4. #624

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Pokkerisheriff tänud selle võrdluse eest, seda ma siin rääkida tahangi koguaeg:) Eks kõik saavad aru kes see "HEA" on.
    ma ei rääkinud siin mõttega, et üks on "HEA" ja teine halb. kui nagu ranka ütles et mängija genetud rakebackist jagab pokkerituba tagasi 50% ja sellest 3/5 läheb otse mängijale ja 2/5 rb diilipakkujale, siis olen kindel, et kui PP/ranka tuleb nii palju enda kundedele vastu, et jagab veel seda 2/5 enda osa küsimise peale, et kunde max kasu saaks, siis ka PN on valmis sama asja tegema. ei näe põhjust, miks PN-l oleks kahju enda osa mitte jagada oma kundedele tagasi otsese täiendava rakebackina kui PP seda teeb. see oleks imo suht bad business, kui PP jagab ja paralleelselt PN ütleks, et neil ei ole võimalust seda teha, ehkki saavad täpselt samamoodi kasumit - lihtsalt ei taha oma osa enda kundedega jagada.

  5. #625

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Pokkeriprodest ei saa kunagi max. võimalikku rb, sest mängija ning pokkerisaidi vahel on kaks lüli, kes oma % võtavad. Tho selle paar % teevad nad tagasi oma turvalisusega i guess.

  6. #626
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ok ärme pese siin avalikult musta pesu. eriti veel sellised inimesed kes ise asjas sees ei ole ja tglt ei tea millest räägivad. hobi mängijale on see üht või teist pidi täiesti marginaalne vahe kui rääkida pokerstarsist, sest hobimängija mängib siis kui viitsimist on ja aega saab. kindlasti ei tee hobimängija oma elu plaane sellejärgi millal on need pn freerollid, samuti ei osale ta kindlasti kõigil freerollidel aastas(sest muu elu on siiski esikohal) et kokkuvõttes mingi arvestatav koht saavutada. sellessuhtes täiesti mõttetu vaidlus:) kui rääkida teistest tubadest, siis obv et ametlik afflite site on parem kui pn. see ei ole pn-i prioriteet, ega ei peagi olema.

  7. #627

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ma ütlesin juba poolteist lehte tagasi, et võiks kõik need postid ära kustutada.

  8. #628

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Päris harivad olid, las jääda.

  9. #629
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    MB kaarti pole? sellega saad rahastada oma paypali kontot
    kahjuks ei ole. peaks vist tegema.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    miks ei saa eesti pangast paypali otse kanda? ma küll olen kandnud, kui ostsin ebayst wii. mul see deebetkaart pluss vms. peab vist aint liituma selle turvalise internetiostu programmiga vms
    hmm. uurin edasi. korra proovisin raha panna, aga siis ütles, et teie regioonis ei ole pangamaksed lubatud vms.

    //Add Funds is Not Available

    PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 16.04.12 at 12:19

  10. #630
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 411

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ja Ranka - mida tähendab ikkagi see "20% kaotatud rakebacki"? Võrdled PN ja PP pakkumist Triobetis (kus mõlemal juhul maksab pokkerituba ühesugust % mängijatele ja affiliate ei saa omalt poolt midagi lisada) või PN pakkumist Triobetis ja PP pakkumist mõnes muus Microgamingu toas? Jah, siis võibolla küll, kuid need asjad ei ole kahjuks üheselt võrreldavad - operaatorid ning nende staatus kohalikul turul on siiski erinevaid, sõltumata ühe võrgu jagamisest.
    Kahjuks ei ole minu võimuses seda osa kommenteerida. Muu jutuga nõus.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kas siis PokerStarsi korral iga klient jooksvalt teenib veel kasumit sellele, läbi kelle registreerus? mulle tundus, et liitumispakkuja saab kliendi pealt ainult esmakordsel registreerumisel mingi raha PokerStarsilt ja edasine rakest kogunev kasum läheb 100% PokerStarsile.
    On olemas kahte sorti diile: CPA (Cost Per Acquisition) ja RS (Revenue Share)

    CPA on refer-a-friend stiilis: leiad mängija, kes liitub läbi Sinu ja kui ta täidab ettemääratud nõude (reeglina kogub miski arvu punkte/maksab rake) saad tema skalbi eest ühekordse raha ja sellega asi piirdub.

    Revenue Share: saad teatud protsendi mängija rakest aga mitte makstud rakest (gross rake) vaid rakest, millest on kõik kulud (boonused, overlayd, cashout-withdraw jne) maha arvestatud (net rake).

    Viimane on alati parem valik aga võib teinekord päris valusaid hoope anda. PokerStarsis mitte aga muudes võrgustikes/kahtlastes tubades küll, kus muudetakse tihti diile, trahvitakse pokkeritube või üldse pokkerituba üleöö lakkab eksisteerimast.

    Reeglina mõlemate diilide puhul pearahamaks või revenue share % on progresseeruv: mida suurem tootlus, seda suurem pearaha/protsent.

  11. #631

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    hobi mängijale on see üht või teist pidi täiesti marginaalne vahe kui rääkida pokerstarsist.
    Hobimängijale ei ole siiski niivõrd marginaalsed, kui just tegemist ei ole just väga rahaka hobimängijaga. Mina olen näiteks isiklikult võitnud erinevatelt affiliate-freerollidel (mitte ainult PN omad) umbes €5000-€7000, mis arvestades kulutatud aega (sest ega ma ka mingeid paaritaalaseid mängida viitsi) polegi nii vähe. Seejuures pole ma hittinud ühtegi paketti, läbi mille on käinud WSOP-l, Aussiel ja PN Cupil 15 eestlast. Ma arvan, et näiteks Imrel peaks see value olema kindlasti üle $30 000 ning ta ei ole teadupärast hobimängija :).

    Ok, ma ei hakka mõistagi eitama, et promode ja freerollide hulk (mitte ainult affide, vaid ka pokkeritubade poolt korraldatavate) on viimasel kahel-kolmel aastal märgatavalt vähehenud ning globaalne majanduskriis tõi ka freerollereid tublisti juurde. Mõnest neist on tänaseks ka päris tubli tegija saanud, kuigi see eeldab mõistagi ka palju tõsisemat asjaga tegemist. Paljusid see aga ei huvita ning neid ei tohiks mingil juhul hukka mõista, sest igal inimesel on oma põhjus, miks ta pokkerit mängib. Ma tean isiklikult mitmeid nn. freerollereid ja pisiturniiride mängijad, kes teenivad tavaelus rohkem mistahes Eesti pokkeriprofist.

  12. #632
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kahjuks ei ole. peaks vist tegema.



    hmm. uurin edasi. korra proovisin raha panna, aga siis ütles, et teie regioonis ei ole pangamaksed lubatud vms.

    //Add Funds is Not Available

    PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
    ei oska siis aidata, aga swedbank deebetkaart + töötab mul igastahes. ei tea mis kaart/pank pumpsil on

  13. #633
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 411

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ma ei viitsi selle affiliate teemal tegelt eriti heietada aga endale pakub huvi küll pokker tänasel päeval ja pokkeri tulevik. Sellel teemal tahaks küll diskuteerida ja kuulda teiste arvamusi.

    Lähtudes Google otsingumootori trendidest (http://www.google.com/trends/) on pokker ja kõik sellega seonduv väga tugevas langustrendis (võtmesõnadeks kasutage: poker, pokkeritubade nimed, rakeback jms.). Seda fakti kinnitab ka näiteks meie foorumi külastavus ja PokerScout.com andmed. Meie foorumi oma ei ole küll otseses langustrendis aga võrreldes paari aasta taguste tippaegadega on ca. 1000 külastust vähem. PokerScout andmed ei ole kohati täielikud, kuna see peaks mõõtma ainult rahalaudade mängijate arvu ja lisaks toimus aasta tagasi black friday.

    Olen ka kuulnud siit-sealt suurtemate affiliatede kui ka pokkeritubade omanike käest, et asjad ei ole enam nii roosilised. Pokkeritoad tihti näitavad väga marginaalset kasumit või see üldse puudub ja nende leib tuleb lauale hoopis kasiino-sportsbettingu või muu kolmandast allikast, mis nende pokkeritoale külge poogitud.

    Ma arvan, et pokkerimängijad peaksid natukenegi rohkem tulevikku vaatama ja väiksed tagavara plaanid varuma. Loomulikult pokker ei kao kuhugile ja saame mängida kasumlikku internetipokkerit ka viie aasta pärast aga kasumimarginaalid võivad muutuda drastiliselt.

  14. #634
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ei oska siis aidata, aga swedbank deebetkaart + töötab mul igastahes. ei tea mis kaart/pank pumpsil on
    Sp. töötabki, et swedi deebetkaart+ sisaldab virtuaalset krediitkaarti (krediitkaardi numbrid on kaardi peal), aga iga lambi pangakaart ei sisalda. Paypali peakski saama ainult krediitkaardiga raha peale panna Eestist, mitte tava pangaülekandega.

  15. #635

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    On olemas kahte sorti diile: CPA (Cost Per Acquisition) ja RS (Revenue Share)

    CPA on refer-a-friend stiilis: leiad mängija, kes liitub läbi Sinu ja kui ta täidab ettemääratud nõude (reeglina kogub miski arvu punkte/maksab rake) saad tema skalbi eest ühekordse raha ja sellega asi piirdub.

    Revenue Share: saad teatud protsendi mängija rakest aga mitte makstud rakest (gross rake) vaid rakest, millest on kõik kulud (boonused, overlayd, cashout-withdraw jne) maha arvestatud (net rake).

    Viimane on alati parem valik aga võib teinekord päris valusaid hoope anda. PokerStarsis mitte aga muudes võrgustikes/kahtlastes tubades küll, kus muudetakse tihti diile, trahvitakse pokkeritube või üldse pokkerituba üleöö lakkab eksisteerimast.

    Reeglina mõlemate diilide puhul pearahamaks või revenue share % on progresseeruv: mida suurem tootlus, seda suurem pearaha/protsent.
    Ning ma täiendan, et olemas ka ainult reklaamil põhinevaid diile (näiteks Delfi ja Õhtuleht, kuid mingil määral ka erialane Eesti pokkerimeedia). Lisaks kombinatsioone kahest või kolmest eelnimetatust. Sellest kirjutasin pisut põhjalikumalt (nüüdseks vist juba läbi müüdud?) pokkeriraamatus "Pokker - Eesti proffidelt Eesti mängijatele".

    Tingimused on üldjuhul konfidentsiaalsed, kuid üldine rusikareegel kõlas: mida kõvem tegija pokkerimaastikul või omas regioonis oled ning häid sidemeid omad, seda parema diili võid ka saada. Viimasel ajal hakkavad tingimused igal pool ühtlustuma, kuid veel näiteks 2008. aastal oli üsna tavaline, et erinevate vahendajate tasumäärades (eelkõige CPA meetod) võis olla enam kui kümnekordne vahe.

    Langeva kasumi ja tootlusega äris huvitab nii mängijat kui pokkerituba aina enam, et nende kahe vahel oleks võimalikult vähe teisi (pealtnäha kasutuid) manulisi, kes tahavad samuti pappi saada. Sest on ju täiesti ABSURDNE olukord, kus mängija juba teab pokkerituba, kus ta soovib mängida ning hakkab alles seejärel otsime moodust, kuidas sellega liituda.

    Seetõttu ei ole minu hinnangul tulevik vahendajate jaoks (siia kuuluvad nii meediaettevõtted, klassikalised affiliate'id ja foorumid, lingivabrikutest rääkimata) just kuigi helde, kuna saidid lihtsalt ühel hetkel loobuvad diilidest ega maksa enam x-aastal liitunud mängija pealt RS-i, mis ei võimalda ka vahendajal mängijale mingeid lisatasusid maksta ning peagi lülitatakse vahendaja lõplikult mängust välja. Ning uusi rakeback-diile lihtsalt ei tehta.

    Affiliate, mis on enamasti ametlikult registreerimata seaduse silmis illegaalse äriga tegelev ettevõte, ei saa reaalsuses midagi teha. Seda on kahjuks juba viimasel ajal küllaga juhtunud ning juhtub ka tulevikus. Kordades suurema tõenäosusega, kui näiteks PokerStars hakkaks kuskil eksklusiivset rakebacki pakkuma. Ma pole jälginud PP statistikat, kuid näiteks PN poolt reklaamitavate tubade arv on kukkunud võrreldes 2010. aasta lõpust täpselt 50%. Miks ma räägin usalduskriisist netipokkeris ning sellest, et 100% kindlaid pokkeritubasid ega vahendajaid ei ole tegelikult kuskil olemas? Meenutagem Full Tilti, mis tundus veel 2010. aastal raha hoidmiseks kindam koht kui Swedbank.

  16. #636
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Sp. töötabki, et swedi deebetkaart+ sisaldab virtuaalset krediitkaarti (krediitkaardi numbrid on kaardi peal), aga iga lambi pangakaart ei sisalda. Paypali peakski saama ainult krediitkaardiga raha peale panna Eestist, mitte tava pangaülekandega.
    sebi endale SEB'i virtuaalne pildikaart (? oli vist nimi), seda saab samamoodi kasutada. või tee deebetkaart+, niikunii on vaja netist asju osta, lennukipiletid jms

  17. #637

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei viitsi selle affiliate teemal tegelt eriti heietada aga endale pakub huvi küll pokker tänasel päeval ja pokkeri tulevik. Sellel teemal tahaks küll diskuteerida ja kuulda teiste arvamusi.

    Lähtudes Google otsingumootori trendidest (http://www.google.com/trends/) on pokker ja kõik sellega seonduv väga tugevas langustrendis (võtmesõnadeks kasutage: poker, pokkeritubade nimed, rakeback jms.). Seda fakti kinnitab ka näiteks meie foorumi külastavus ja PokerScout.com andmed. Meie foorumi oma ei ole küll otseses langustrendis aga võrreldes paari aasta taguste tippaegadega on ca. 1000 külastust vähem. PokerScout andmed ei ole kohati täielikud, kuna see peaks mõõtma ainult rahalaudade mängijate arvu ja lisaks toimus aasta tagasi black friday.

    Olen ka kuulnud siit-sealt suurtemate affiliatede kui ka pokkeritubade omanike käest, et asjad ei ole enam nii roosilised. Pokkeritoad tihti näitavad väga marginaalset kasumit või see üldse puudub ja nende leib tuleb lauale hoopis kasiino-sportsbettingu või muu kolmandast allikast, mis nende pokkeritoale külge poogitud.

    Ma arvan, et pokkerimängijad peaksid natukenegi rohkem tulevikku vaatama ja väiksed tagavara plaanid varuma. Loomulikult pokker ei kao kuhugile ja saame mängida kasumlikku internetipokkerit ka viie aasta pärast aga kasumimarginaalid võivad muutuda drastiliselt.
    Ma pakuks:
    1) Netipokkeri turg on languses ning langus kindlasti jätkub, kuniks juhtub mõni suurem positiivne muutus. Näiteks:
    a) Zynga tuleb turule
    b) FT taasavatakse
    c) Kaughasartmängud litsentseeritakse USA-s
    d) Usaldus pokkeri vastu taastub
    e) Tõmmatakse vesi peale igasugusele abitarkvarale.
    2. Operaatorite ja vahendajate tulud on oluliselt vähenenud ning jätkavad vähemist. Oodata võib pankrotte.
    3. Sportsbetting ja online-kasiinod võtavad pokkerilt kliente ära
    4. Nagu eelnevas postituses kirjutasin, ei oota affiliate-lehti helge tulevik. Mis on aga hea, on turu korrastumine ning mängijate jaoks see, et vahendajad peavad nende tähelepanu võitmiseks rohkem tööd tegema. Rämpslehed ja lingivabrikuid lähevad kinni.
    5. Suurturniiride sära tuhmub oluliselt.
    6. Eestis arenevad sotsiaalne ning võimalik ka, et live-pokker (sh. cashgame)
    7. Promod netipokkeris vähenevad ning mängijate sissetulekud samuti.
    8. Mängijate tase jätkab tõusu. Sama ma ei arva, et see kestaks lõpmatuseni ning edukaks olemiseks ei tule teha asju sama moodi nagu kõik teised, vaid tuleb teistest sammu võrra ees olla. Ka tulevikus on võimalik võita.
    9. Pokkeritoad panustavad kaotavatele hobimängijatele. Loodame, et see neil õnnestub, sest reklaamirahad on pigem languses.
    10. Elu läheb kibedaks kõigil, kes tahavad hõlptulu teenida - olgu selleks ettevõtjad või mängijad. See ei ole krahh, vaid korrastumine. Tugevamad jäävad ellu ning nõrgemad peavad leidma uued tuluallikad.

    Jätkuvalt ei soovitaks ma kellegi eeldada, et ta mängib pokkerit elukutselisena kuni surmani. Pokkeris tasuks võtta ikkagi aasta-kaks korraga.

  18. #638
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    sebi endale SEB'i virtuaalne pildikaart (? oli vist nimi), seda saab samamoodi kasutada. või tee deebetkaart+, niikunii on vaja netist asju osta, lennukipiletid jms
    Mul on olemas deebetkaart+

  19. #639
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    no sellga peaks saama ju, ma kasutan sama asja et paypalile raha saada

  20. #640
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    ranka ja mahe ajavad asjalikku juttu ja ma siin räägin deebetkaartidest. kas selle asjaliku jutu saaks eraldi topicusse ka panna, et vajadusel leiaks üles 5 aasta pärast?

Lehekülg 32, kokku 52 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES