Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 52 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 1027
  1. #781

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????
    Võõra naisega läeb libedamalt, algul käid sõpradega nillimas linnapeal ja proovid võõrastega, seejärel oskad oma naisega ka.

  2. #782
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 291

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Võõra naisega läeb libedamalt, algul käid sõpradega nillimas linnapeal ja proovid võõrastega, seejärel oskad oma naisega ka.
    nii vara ja juba purjus

  3. #783

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Pildituna eksamil juba.

  4. #784

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    lol mul ikka 3 promilli sees vist :D

  5. #785

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Lõuna-Eesti kodanikud, päike paistab juba?

  6. #786
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????
    ( Click to show/hide )

  7. #787
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????
    Väga tõsine teema - hea, et sai tõstatatud. Mõeldud veidi teise probleemi jaoks, aga väidetavalt aitab ka sinu mure puhul. Edu:

    ( Click to show/hide )

  8. #788

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.


  9. #789
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Väga tõsine teema - hea, et sai tõstatatud. Mõeldud veidi teise probleemi jaoks, aga väidetavalt aitab ka sinu mure puhul. Edu:

    ( Click to show/hide )
    lol asi on suht tõsine ika kui olla noor ja ei ole absull tuju pidu panna - midagi peab olema valesti

  10. #790
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    naah pole kunagi teinud ja jätan edaspidigi vahele

  11. #791
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64287635

    oleksin paar päeva tagasi bensujaamas äärepealt lõuga sõitnud ühele jorsile, kes järjekorras minu ette tuimalt vahele trügis. lendasin autost välja, selgitasin rahulikult, seejärel sõimasin (selle aja peale oli ka üks teine autojuht minu seisukohta kinnitamas), lõpuks kiskusin püstoli tüübi autost välja ja selle käigus vist lödistasin ta jope benssu täis.
    tulemusega hakkas tüüp mulle politseid kutsuma, mina tõmbasin tagasi. peale tema tankimise lõppu läksin veel ütlema, et nii ei tehta. selle peale polnud tekkis uus sõnavahetus, kus jäi väga vähe puudu, et oleksin kätega kallale läinud.

    põmst saan aru sellest parklas paugutajast, eestis on ikka selliseid tainapäid liikvel, et mõnikord lihtsalt enam ei suuda rahulikuks jääda.

    edit: ja mulle ei tohiks vist relvaluba anda.
    Viimati muudetud ok2aa poolt : 21.04.12 at 22:53

  12. #792
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64287635

    edit: ja mulle ei tohiks vist relvaluba anda.
    Välgumihklist oleks piisanud ju

  13. #793
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64287635

    oleksin paar päeva tagasi bensujaamas äärepealt lõuga sõitnud ühele jorsile, kes järjekorras minu ette tuimalt vahele trügis. lendasin autost välja, selgitasin rahulikult, seejärel sõimasin (selle aja peale oli ka üks teine autojuht minu seisukohta kinnitamas), lõpuks kiskusin püstoli tüübi autost välja ja selle käigus vist lödistasin ta jope benssu täis.
    tulemusega hakkas tüüp mulle politseid kutsuma, mina tõmbasin tagasi. peale tema tankimise lõppu läksin veel ütlema, et nii ei tehta. selle peale polnud tekkis uus sõnavahetus, kus jäi väga vähe puudu, et oleksin kätega kallale läinud.

    põmst saan aru sellest parklas paugutajast, eestis on ikka selliseid tainapäid liikvel, et mõnikord lihtsalt enam ei suuda rahulikuks jääda.

    edit: ja mulle ei tohiks vist relvaluba anda.
    peeter oja

  14. #794
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Konflikti osapoolteks olid 30-aastane mees koos oma 52-aastase emaga ning 33-aastane Andrei tulirelvaga.

    ment52 kasutajanimes on number 52

  15. #795
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Vaatasin eile filmi " the number 23 " Jim Carreyga, seal oli ka mingi korralik numbriteema (23)

  16. #796
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Noh foorumi tsiklistid, lähme teeme mõned kiiremad ringid? Jah ma tean, et ma lubasin kodus kevadisi töid teha, aga really...vaadake ilma

  17. #797
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Anger Management: It Really Works!

    “When you occasionally have a really bad day, and you just need to take it out on someone, don’t take it out on someone you know. Take it out on someone you don’t know, but you know deserves it. I was sitting at my desk when I remembered a phone call I’d forgotten to make. I found the number and dialed it. A man answered, saying “Hello.”

    I politely said, “This is Rick. Could I please speak with Robyn Carter?” Suddenly, a manic voice yelled out in my ear, “Get the right f***ing number!” and the phone was slammed down on me. I couldn’t believe that anyone could be so rude. When I tracked down Robyn’s correct number to call her, I found that I had accidentally transposed the last two digits.

    After hanging up with her, I decided to call the wrong number again. When the same guy answered the phone, I yelled, “You’re an a**hole!” and hung up. I wrote his number down with the word “a**hole” next to it, and put it in my desk drawer. Every couple of weeks, when I was paying bills or had a really bad day, I’d call him up and yell, “You’re an a**hole!” It always cheered me up.

    When Caller ID was introduced, I thought my therapeutic a**hole calling would have to stop. So, I called his number and said, “Hi, this is John Smith from the telephone company. I’m calling to see if you’re familiar with our Caller ID Program?” He yelled “NO!” and slammed down the phone. I quickly called him back and said, “That’s because you’re an a**hole!” and hung up.

    One day I was at the store, getting ready to pull into a parking spot. Some guy in a black BMW cut me off and pulled into the spot I had patiently waited for. I hit the horn and yelled that I’d been waiting for that spot, but the idiot ignored me. I noticed a For Sale sign in his back window, so I wrote down his number.

    A couple of days later, right after calling the first a**hole, I thought that I’d better call the BMW a**hole, too. I said, “Is this the man with the black BMW for sale?” He said, “Yes, it is.” I then asked, “Can you tell me where I can see it?” He said, “Yes, I live at 34 Oak Tree Blvd. in Fairfax. It’s a yellow ranch style house, and the car’s parked right out in front.” I asked, “What’s your name?” He said, “My name is Don Hansen.” I asked, “When’s a good time to catch you, Don?” He said, “I’m home every evening after five.” I said, “Listen, Don, can I tell you something?” He said, “Yes?” I said, “Don, you’re an a**hole!” Then I hung up, and added his number to my speed dial, too.

    Now, when I had a problem, I had two a**holes to call. Then I came up with an idea… I called a**hole #1. He said, “Hello.” I said, “You’re an a**hole!” but I didn’t hang up. He asked, “Are you still there?” I said, “Yeah!” He screamed, “Stop calling me!” I said, “Make me.” He asked, “Who are you?” I said, “My name is Don Hansen.” He said, “Yeah? Where do you live?” I said, “a**hole, I live at 34 Oak Tree Blvd. in Fairfax. A yellow ranch style home and I have a black Beamer parked in front.” He said, “I’m coming over right now, Don. And you had better start saying your prayers.” I said, “Yeah, like I’m really scared, a**hole” and hung up.

    Then I called a**hole #2. He said, “Hello?” I said, “Hello, a**hole.” He yelled, “If I ever find out who you are…” I said, “You’ll what?” He exclaimed, “I’ll kick your ass!” I answered, “Well, a**hole, here’s your chance. I’m coming over right now.”

    Then I hung up and immediately called the police, saying that I was on my way over to 34 Oak Tree Blvd. in Fairfax to kill my gay lover. Then I called Channel 7 News about the gang war going down in Oak Tree Blvd in Fairfax.

    I quickly got into my car and headed over to Fairfax. I got there just in time to watch the two a**holes beating the crap out of each other in front of six cop cars, an overhead news helicopter and surrounded by a news crew. NOW I feel much better.“

  18. #798
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu/Tln/Arensburg
    Postitusi
    428

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Noh foorumi tsiklistid, lähme teeme mõned kiiremad ringid? Jah ma tean, et ma lubasin kodus kevadisi töid teha, aga really...vaadake ilma
    Võiks teha küll

  19. #799
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    mõlemad tüübid viljandist btw:D
    Sipsik on päris andekas l0l0l0l

  20. #800
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas makz Vaata postitust
    Võiks teha küll
    Hiljaks jäid, ma jõudsin just Tartu - Palamuse - Jõgeva - Mustvee - Kallaste - Tartu tiirult.

Lehekülg 40, kokku 52 EsimeneEsimene ... 30383940414250 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES