Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 52 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 1027
  1. #821

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Eile kihvatas sees, kui vaatasin kuidas Statoilis aknapesukausi ja harjaga omal mees autot pesi.. aga tüüpilise vaikse eestlasena nohisesin omaette ja ajasin omi asju edasi..
    Sinu mees pesi autot?

  2. #822

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Pean üles tunnistama praegu.


    Eile käisin selveris ja kõrvale tekkis vaba kassa. Minu ees seisis üks mees ja mina tulin tagant juba hooga selle kassa suunas. Just sellel hetkel kui ma selle mehe kõrvale hakkasin jõudma, hakkas ka tema vaba kassa poole liikuma. Ta oli minust napilt õlapikkusega ees, kuid minul oli hoog sees. Peas mängisin läbi erinevad stsenaariumid, et kas ma peaksin seisma jääma ja mehe ette laskma, sest ta on ju tegelikult minust ees pool? Aga see ju tähendaks kiiret hoo maha pidurdamist ja piinlikku momenti ja jätaks minust allaandja mulje kõigile pealtvaatajatele. Seega ma lihtsalt tõstsin selle õla sellest mehest üle ja kõndisin temast, tagasi vaatamata, lihtsalt mööda ja ise järgmiseks vabasse kassasse.
    See oli moment, kus ma tundsin, et kõik neiud vaatasid heldimusega, et "Vot see on mees, kes saaki nähes lihtsalt goes for the kill" ja siis mõtlesid ohates oma diivanil lesiva mehe peale, kes ükskord kui baaris olev purjus seltskond neid solvas ei julenud isegi nende au kaitsta, vaid tahtis võimalikult kiiresti pea norus baarist lahkuda.


    Ma olin võitnud. Ma olin alfa.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 23.04.12 at 11:02

  3. #823
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Sinu mees pesi autot?
    ei, suvaline lohh pesi enda autot selle harja ja varustusega mis on mõeldud akende pesemiseks.. kui sa oma sopast autot sellega pesed, siis see nussib selle harja ja varustuse ära ja lõpuks ei saa keegi oma aknaid puhastada..

  4. #824

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ok selku, segane lause tundus algul:)

  5. #825
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Pean üles tunnistama praegu.


    Eile käisin selveris ja kõrvale tekkis vaba kassa. Minu ees seisis üks mees ja mina tulin tagant juba hooga selle kassa suunas. Just sellel hetkel kui ma selle mehe kõrvale hakkasin jõudma, hakkas ka tema vaba kassa poole liikuma. Ta oli minust napilt õlapikkusega ees, kuid minul oli hoog sees. Peas mängisin läbi erinevad stsenaariumid, et kas ma peaksin seisma jääma ja mehe ette laskma, sest ta on ju tegelikult minust ees pool? Aga see ju tähendaks kiiret hoo maha pidurdamist ja piinlikku momenti ja jätaks minust allaandja mulje kõigile pealtvaatajatele. Seega ma lihtsalt tõstsin selle õla sellest mehest üle ja kõndisin temast, tagasi vaatamata, lihtsalt mööda ja ise järgmiseks vabasse kassasse.
    See oli moment, kus ma tundsin, et kõik neiud vaatasid heldimusega, et "Vot see on mees, kes saaki nähes lihtsalt goes for the kill" ja siis mõtlesid ohates oma diivanil lesiva mehe peale, kes ükskord kui baaris olev purjus seltskond neid solvas ei julenud isegi nende au kaitsta, vaid tahtis võimalikult kiiresti pea norus baarist lahkuda.


    Ma olin võitnud. Ma olin alfa.
    lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D

  6. #826
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    :|

  7. #827
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D
    Ok saan aru, et esmaspäev aga siiski.

  8. #828
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D
    Mul on üks delikaatne küsimus ning palun ürita mitte läbi seksiprsima vastata. Millised on tõsiselt võetavad naised?

  9. #829
    Pettuses kahtlustatav Kasutaja nomatter avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    53

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mul on üks delikaatne küsimus ning palun ürita mitte läbi seksiprsima vastata. Millised on tõsiselt võetavad naised?
    Abielus.

  10. #830
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Pean üles tunnistama praegu.


    Eile käisin selveris ja kõrvale tekkis vaba kassa. Minu ees seisis üks mees ja mina tulin tagant juba hooga selle kassa suunas. Just sellel hetkel kui ma selle mehe kõrvale hakkasin jõudma, hakkas ka tema vaba kassa poole liikuma. Ta oli minust napilt õlapikkusega ees, kuid minul oli hoog sees. Peas mängisin läbi erinevad stsenaariumid, et kas ma peaksin seisma jääma ja mehe ette laskma, sest ta on ju tegelikult minust ees pool? Aga see ju tähendaks kiiret hoo maha pidurdamist ja piinlikku momenti ja jätaks minust allaandja mulje kõigile pealtvaatajatele. Seega ma lihtsalt tõstsin selle õla sellest mehest üle ja kõndisin temast, tagasi vaatamata, lihtsalt mööda ja ise järgmiseks vabasse kassasse.
    See oli moment, kus ma tundsin, et kõik neiud vaatasid heldimusega, et "Vot see on mees, kes saaki nähes lihtsalt goes for the kill" ja siis mõtlesid ohates oma diivanil lesiva mehe peale, kes ükskord kui baaris olev purjus seltskond neid solvas ei julenud isegi nende au kaitsta, vaid tahtis võimalikult kiiresti pea norus baarist lahkuda.


    Ma olin võitnud. Ma olin alfa.
    tubli alfa isane :D

  11. #831
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2012
    Postitusi
    5

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.


  12. #832
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Sellist videot videot näidates võiks inimestele selgeks teha, miks ei tohi sõiduteed never joostes ületada

  13. #833
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Enamus nagu jookseks meelega autodele ette .

  14. #834
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
    youtubes on mitme tunni pikkuseid videosid igasugu autoõnnetustest jms.. ja peab tunnistama, et neid vaadates tundub, et venemaal enamik autojuhte on omale load ostnud ja ei tea midagi liiklusreeglitest.. nii tüüpilisi lolle vigu tehakse, proovitakse esimesest reast vasakpööret teha, sebra peal reastumist ja möödasõitu jms.. ma kujutan ette et autokoolide tase on seal üks suur ümmargune null..

  15. #835

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    Enamus nagu jookseks meelega autodele ette .
    Pigem enamus õnnetustest oli tingitud sellest, et autojuhid ei märganud vöötrada.
    2:35 niimoodi lastele otsa sõita. Magama tuleks panna sellised autojuhid :S

    Edit: ok video teises pooles oli ikka neid ka kõvasti, kes ise autodega kontakti otsisid.
    Viimati muudetud Priito poolt : 23.04.12 at 17:18

  16. #836
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas BoneBreaker Vaata postitust
    pooled ei vaata sõiduteed ületades ei vasakule ega paremale ja jooksevad autodele ette. nagu silmaklapid oleks peas.

    ülejäänud pooled vaatavad vasakule ja/või paremale ja ikka jooksevad ette.

    wtf is this.

    //ja autojuhid ka casually lihtsalt eiravad ülekäigurada. vaadake kasvõi 9.22. no mis moodi sa ei märka seda jalakäijat???
    Viimati muudetud kardaanirist poolt : 23.04.12 at 17:10

  17. #837

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Kurb, mis teha.. Nii autojuhtide kui ka jalakäiate hulgas leidub ikka totaalseid idioote.

  18. #838

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    njahh selle koha pealt peaks soomest eeskuju võtma, vähemalt niipalju kui ma seal olnud olen, olen märganud et jalakäijad ei hakka ennem ületamagi teed, kui sa täiesti seisma jääd raja ääres.

  19. #839
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    lol wat... niimodi sa tõsiselt võetavaid naisi küll ei saa :D
    Sasses gonna sass.

  20. #840
    Bännitud
    Liitus
    Apr 2012
    Postitusi
    5

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    njahh selle koha pealt peaks soomest eeskuju võtma, vähemalt niipalju kui ma seal olnud olen, olen märganud et jalakäijad ei hakka ennem ületamagi teed, kui sa täiesti seisma jääd raja ääres.
    Nii ta on jah.. Ja kui teed annad, siis paljud isegi tänavad sind selle eest. Mõnedelt olen saanud päris naljakaid reaktsioone. Umbes, et: '' Tegelikult ka lased mu üle? WTF '' :P

Lehekülg 42, kokku 52 EsimeneEsimene ... 324041424344 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES