Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 52 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 1027
  1. #121
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
    Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D

  2. #122

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Mul oli paar aastat tagasi sama värk, aga õnneks päästsid mind kiired jalad:D jooksin järgi talle ja hüppasin autosse, kui ta ristmiku all seisis.. küsisin, et noh kuhu sõidame siis:D tema ehmunud nägu jääb mulle eluks ajaks meelde vist :D:D
    ROFL, mees või naine oli?

  3. #123

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
    kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(

  4. #124
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(
    Ma olen suurema osa Ayn Rand'i bibliograafiast läbi lugenud ja nagu tõsiselt, isegi tema teostes käsitletavaid ideid ning teemasid on kergem mõista kui seda toodangut mis sa siin foorumis päevast-päeva kokku kirjutad.

  5. #125
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kui tibin, siis võib-olla arutles nii, et "mõlgitul tuju rikutud niikuinii, aga praegu minul veel hea. kui nüüd jään ootama mõlgitut,siis rikub tema minul tuju ka ära. nii et kahe kaotaja asemel las olla üks kaotaja (mõlgitu) ja üks kellel tuju ei rikuta (mina)". see kõlab absurdselt, aga on olemas selliseid tibinaid, kes käivad nina nii püsti, et nende arust on kõige tähtsam et nendel hea oleks ja ei imestaks kui ta su ema vahele jäänuna oleks veel süüdistama hakanud, et viimane raiskab tema aega ja rikub tuju mingi pisiasja pärast. ühesõnaga oleks enda ohvriks teinud ja võimalik, et kutsunud veel enda poldi kohale kes su emale oleks ähvardanud füüsilist noomitust teha, kui veel kobiseda julgeb. sellised inimesed on vastikud :(
    Sul vist mingid kogemused sellise asjaga või, et nii täpselt oskad rääkida igat detaili ? =D

  6. #126
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    On ikka debiilikuid, emal sõideti parklas autol stange küljest ja lasti jalga. Õnneks leidus pealtnägija aga numbriga eksiti rsk, Olevat naisterahvas ka veel olnud Sellistele tuleks maksimum trahv väänata
    Ma lihtsalt ei saa nendest inimestest aru. Süüdimatud tegelased. Räägin enda loo.

    Nimelt maja lähedal on säästumarket. Kaubahoov on poel võrdlemisi raskesti ligipääsetav ning peavad tagurdama nö tsooni, kus ühel pool vahel autod pargitud jne.
    Igal juhul üks päev avastan, et auto tagumises osas (bensiiniluugi lähedalt) on sõna otseses mõttes väikse palli suurune auk, nagu oleks mingi nokaga hammustatud. Ei olnud just raske arvata, mis juhtus ja kuigi kindlustus ja kasko ka olemas, siis ilmselgelt mõtlesin, et kui süüdlane tabada, siis saan kasko omavastutuse ka tagasi ning ise ei pea sentigi maksma.
    Politseisse avaldus tehtud ja ülejärgmine hommik varahommikul passisingi peale, kui veoautod tulid kaupa maha laadima. Hakkasin juhte küsitlema ja rekkasid üle vaatama, et niisugune asi juhtus jne. Siis vist teine või kolmas rekka äratas kahtlust, tagumine serv oli kergelt kõver ning tüüp tundus närvilisena kuigi ajas tagasi, lõpus veel hõikas järgi "Kas te politseisse ka teatasite?". Andsin reg. numbri politseisse ja mõne nädala pärast või rohkem, kanti kindlustuse poolt omavastutus ka tagasi.

    Ehk, siis juhile õnnetuse põhjustamine ja sündmuskohalt lahkumine - see vend sai korralikku trahvi selle eest + pidi mu auto paranduse kinni maksma (umbes 30k eeki läks) ja kes teab, kas see juht üldse enam seal ettevõttes pärast seda intsidenti edasi töötada sai.

    Oleks juht lihtsalt jätnud teate autole, et lähme kindlustusse ja registreerime asja ära, oleks kõik okei olnud. Shit happens asju juhtub elus, tuleb lihtsalt vastavalt tegutseda.
    Viimati muudetud inward poolt : 03.04.12 at 17:39

  7. #127
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    tohib küsida, et mis autoga sõidad, et 30k eeki läheb ühe keredetaili korda tegemine?

    // a muidu jah suht lollus panna sündmuspaigalt minema. Kindlustus ju ajab asjad korda ja pead maksma ainult endale tekitatud kahjude eest. Kui minema sõidad, siis maksad juba teise auto,enda auto + trahvid ka.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 03.04.12 at 19:12

  8. #128
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Enam ei sõida, aga sõidukiks oli Focus ST, kahe uksega. Selle remonditöö hinnaga võin mööda ka panna, juhtus umbes 3 aastat tagasi, aga sinna 25k kanti läks küll minu mäletamist mööda.

  9. #129
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
    ROFL, mees või naine oli?
    vanem mees

  10. #130
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Enam ei sõida, aga sõidukiks oli Focus ST, kahe uksega. Selle remonditöö hinnaga võin mööda ka panna, juhtus umbes 3 aastat tagasi, aga sinna 25k kanti läks küll minu mäletamist mööda.
    Ei ole mingi ime, aastaid mitu tagasi kui vanemate Daewool (jah on selline auto olemas) uks sisse sõideti, läks ukse vahetus 15k eeku. Ega siis kui remondifirmadel on võimalik kindlustust lüpsta, siis keegi ei hakka sul ust üles lööma, tellitakse uus uks ja asi tahe.

    PS: Daewoo ei ole mingi HCC mersu klassi auto.

  11. #131
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.


  12. #132
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Hommiku 10st sessinud. Teinud kaks ca tunnist söögipausi. Ikka üpris värske. Ei tea kas Gerimaxist on abi või olen lihtsalt suutnud rahulikuks jääda.

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
    Hommiku 10st sessinud. Teinud kaks ca tunnist söögipausi. Ikka üpris värske. Ei tea kas Gerimaxist on abi või olen lihtsalt suutnud rahulikuks jääda.
    See võib olla petlik seisund. On vastavad testid, nt mingi numbrijada meeldejätmine vms tähelepanu ja mälu testid mida saad teha, et kontrollida, kas su tähelepanu ka tegelikult vastab sellele, mida sa arvad olevat. Kui pikema aja oled grindinud, siis on mingi hetk kus oled väsinud aga endale tundub, et oled ergas, seda seisundit on suht raske ära tabada, kui just mingit testi ei tee...

  14. #134
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Kas PokerStarsi kasutaja tehseven on mõni selle foorumi tegelastest?

    Selles mõttes, et kui sa lendad HU-sse kaasmaalase otsa ja kukud kohe hanguga sierramehe nalju chatboxi pilduma ja enda 15 aastase Vello aju muul moel välja elama, siis pole pärast 5. mängu kaotust mõtet hakata mulle oma kehva kaardijooksu kurtma.
    Oleksin acceptinud ka kõik järgmised mängud, kui sa poleks kadunud nagu s.itt lehma ihust.

    Ja selle 150$ eest kavatsen osta lihavõttepühade ajal nii palju õlut kui Konsumi kärusse mahub. Kui ise kõike ära juua ei suuda siis joovad sõbrad edasi. Thnx for idiot regulars

  15. #135
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    $150 eest olen ma igasugu nalju ja kurtmist nõus kuulama. Ma ei saa aru, mille peale sa pahane oled.

  16. #136
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    $150 eest olen ma igasugu nalju ja kurtmist nõus kuulama. Ma ei saa aru, mille peale sa pahane oled.
    5 mängu oli maru vähe selliste naljade eest

  17. #137

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    hah:D

  18. #138
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    5 mängu oli maru vähe selliste naljade eest
    ROI on ROI :D vahet pole mis naljad, ega siis ei pea chatiboxi vaatama :D

  19. #139
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    irf @ my son.

    Mul 300sajane case, kus on tavalised väärtuseta värvilised zetoonid. Aint üks zetoon erineb neist, kuna on Triobeti 25 väärtusega zetoon. Koguaeg kui poeg mängib nendega, siis ta läheb elu ketasse selle zetooni peale ja paneb selle alati mulle kappi. :D.
    Koguaeg vaatan, kuidas see jälle siia sai. :D

  20. #140
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    jasssss sorry aga ma ei saa aru, kas sina sõid täna hommiku seeeni või minule jäi 4h magamist väga väheks, ma ei saa mitte sittagi aru :D

Lehekülg 7, kokku 52 EsimeneEsimene ... 5678917 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES