Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 11 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 203
  1. #1

    Vormel 1 fännklubi

    Teeme siis eraldi teema, kus muljeid jagada ja koos põnevusega asju jälgida.
    Täna öösel siis juba on esimesed vabatreeningud, seega mingit aimu sõitjate kiirustest hakkab saama juba vähem kui 24h pärast.
    Minul ajab see juba ihukarvad turri ja tekitab juba ärevusest värinaid :D

    Muide Eestis peaks olema ka ülekanne treeningutest Viasat Sport Balticu kanalilt, seega, kes suurem fänn on, siis täna tuleb pikk öö :)
    Ise üritan ka mingi kanali välja otsida ja ehk saab juba täna öösel neid erutavaid mootorihääli kuulda!

  2. #2

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Viasast Balticut kahjuks keegi peale Stv ja Viasati ei näe. Mõned väiksemad tegijad kuskil Kapa Kohilas ka pakuvad vist. No esimese etapi ikka avaatab ära. KUi põnevust jagub siis vaatab ka edasi ma arvan. Kuigi peale teatud sündmust poole silmaga jälginud ainult seda vormeli asja.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Vormel 1 fännklubi

    ise ka fännasin vanasti vormelit rohkem. Nüüd need sõitjad kuidagi isikupäratud. Pole sellist venda kelle poolt olla või siis vastu olla (Shumi)
    Usun, et see aasta siis lõpuks saab Button ka näidata, kas on temas võitja sisu või mitte. Nii, et mina see aasta Brawni fänn siis :)
    milline su lemmik tiim Rudi?

  4. #4
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Ma eelmine aasta hakkasin poole hooaja pealt F1te jälle korralikumalt jälgima. Ferrari ja Schumi ülemvõim omalajal tegi selle sarja nii igavaks minujaoks, et vahepeal kadus huvi täiesti ära. See hooaeg siis autodega vist suured muudatused tehtud, peab ennast asjaga rohkem kurssi viima.

  5. #5

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas Purz
    Ma eelmine aasta hakkasin poole hooaja pealt F1te jälle korralikumalt jälgima. Ferrari ja Schumi ülemvõim omalajal tegi selle sarja nii igavaks minujaoks, et vahepeal kadus huvi täiesti ära. See hooaeg siis autodega vist suured muudatused tehtud, peab ennast asjaga rohkem kurssi viima.
    Vastupidi ikka. Schumi lahkumine tegi nii igavaks selle sarja, et vahepeal kadus huvi täiesti ära.

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Ma olin ka Schumi ajal suurem huviline eriti kui Häkkineniga madistas. Nüüd olen vaadanud kui peale satun. Lewis-poiss on hea mulje jätnud.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Algul oli hullult huvitav. Schumacher vs Hill, Villeneuve, Hakkinen. Siis kui Schumacher võitma hakkas ja ta viimastel ringidel tühja koha pealt esimeseks lasti, siis kadus igasugune respect ja hakkasin hoopis Schumi vastaseks. Vahepeal ei vaadanudki enam mitu aastat. Nüüd jälle huvitav.
    +1

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Algul oli hullult huvitav. Schumacher vs Hill, Villeneuve, Hakkinen. Siis kui Schumacher võitma hakkas ja ta viimastel ringidel tühja koha pealt esimeseks lasti, siis kadus igasugune respect ja hakkasin hoopis Schumi vastaseks. Vahepeal ei vaadanudki enam mitu aastat. Nüüd jälle huvitav.
    +2

  9. #9

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    +2
    -3

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas fishh
    Algul oli hullult huvitav. Schumacher vs Hill, Villeneuve, Hakkinen. Siis kui Schumacher võitma hakkas ja ta viimastel ringidel tühja koha pealt esimeseks lasti, siis kadus igasugune respect ja hakkasin hoopis Schumi vastaseks. Vahepeal ei vaadanudki enam mitu aastat. Nüüd jälle huvitav.
    +3

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Ross Brawn on kohati näidanud, et ta suht geenius on, nii et hoian vist pöialt tema tiimile.

  12. #12

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ise ka fännasin vanasti vormelit rohkem. Nüüd need sõitjad kuidagi isikupäratud. Pole sellist venda kelle poolt olla või siis vastu olla (Shumi)
    Usun, et see aasta siis lõpuks saab Button ka näidata, kas on temas võitja sisu või mitte. Nii, et mina see aasta Brawni fänn siis :)
    milline su lemmik tiim Rudi?
    Mina pärisin oma isalt Schumacheri fännistaatuse ning endiselt on Ferrari minu jaoks see tiim, kelle edu tahaks igal ajal näha. Aga BMW ka ju loomulikult, sest BMW on ikkagi BMW ;D

    Muide jah, kes asjadega väga kursis ei ole, siis sellest aastast on jälle Slick rehvid autodel ning esitiivad on nüüd laiemad, tagatiivad on kitsamad, et autode taga vähem õhukeeriseid tekiks ning kergem oleks teise auto järel lähedal sõita. Samuti on lubatud KERS, mis väga lihtsalt öelduna on midagi NOS'i sarnast. Pidurdusel tekkiv energia muundatakse taas kasutatavaks kiirendusel ning seda saab siis kasutada mingi nupuvajutusega lisajõu saavutamiseks.
    Samuti on autode välimus kõvasti lihtsamaks muutunud, kuna igasugused vertikaalsed tiivakesed keelati vist ära või vähemalt karmistati reegleid, eelmine aasta hakkasid autod juba väga raketi välimust võtma poole hooaja pealt.

    Põhimõtteliselt on autod nii ümber ehitatud, et see aasta võib järjestus hoopis teistsugune välja näha ja üllatajaid võib palju olla, sellepärast ongi õhus nii palju põnevust :)

    EDIT: Nii, minul on 280 EEKi eest tehtud 14 panust Selle nädalavahetuse peale, pärast treeningsõite vaatab veel, kuidas oddsid muutuvad ja siis vb teen veel mõned panused.
    Mõned olid päris sickod pakkumised, 10.0 oli see, et Lewis Hamilton saab pole positioni. See on insta bet imo, mis siis, et nad talvel eriti ei näidanud midagi, aga Lewist ei tea kunagi rsk ning viimastel testidel näitas Kovalainen juba suht okeid tempot kah, seega ei saa jätta sinna raha panemata.

  13. #13

    Re: Vormel 1 fännklubi

    je vormel ruuls
    ise kah feraari fänn aga olen vähem vaadanud peale schummi minekut

  14. #14

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Mina vaatasin viimati F1 siis, kui Häkkinen sõitis ja vaatan uuesti alles siis, kui üks reeglite muudatus tehakse. See oleks selline, et sõitja, kes juhib edetabelit, stardib viimasena, teine koht eelviimasena jne. Siis oleks see minu jaoks huvitav. Mingid tiivakesed seda ei päästa.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Vormel 1 fännklubi

    "Terrible F1 accident":


  16. #16
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    "Terrible F1 accident":

    lol, parim post siin teemas ülekaalukalt :) :)

  17. #17
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Olen kohanud seda nalja veits teisel kujul a la "Terrible F1 accident! Button injured!" vms

  18. #18
    leits
    Guest

    Re: Vormel 1 fännklubi

    schummi tõmbas nahui, enam vormelit ei vaata, iisi

  19. #19

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Tsitaat Algselt postitas leits
    schummi tõmbas nahui, enam vormelit ei vaata, iisi
    BMW Sauber on ju nahhui blät!

  20. #20
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Vormel 1 fännklubi

    Kvalifikatsioon on läbi. Ärkasin varem, et vaadata ning sel hooajal põnevusest ei tohiks puudu tulla.
    McLaren'il suured raskused nagu arvati, Brawn tipus. Eks homses sõidus saab selge ülevaate hetke seisust, kuid tundub tulevat vägagi huvitav hooaeg.

Lehekülg 1, kokku 11 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES