Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Kes seda omavahel tokismist ikka kaugelt vaadata viitisb. Tehke parem suured billboardid, kus mingid tüüppsituatsioonid, mida lahendam pusida.
    Näiteks mina viitsin. See laupäev toimub mäng õhtul, staadionil veel sellisel kellaajal külm ja on kindel plaan pokkeri kõrvale streami vaadata soojas kodus juhul kui see töötab. Lisaks peaks toimuma ka PokerStars EPT Berliini Live stream finaallauast, selle kohta tuleb teadaanne nõks hiljem.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    a´la, mingi jorss joob täis ennast, ruupor kaasas. Tõmbab suvalise publiku juurde suure tahvliga ja küsib mingit sellist pokkeriteoorialast küsimust, mis ajab suvalisel jalkafännil juhtme kokku, aga saavad lampi pakkuda. Kes kõige täpsemini lahendab ühe ksüimuse, saba mingi lambi auhinna. (Alkot reklaamiseaduse järgi kinkida imo ei tohi ametlikult).
    Kui mõni ikka pakub midga, siis pärats sama ruuporiga vend sleetab inimlikult a lihstalt ära.

    Muidugi eeldab hea jutuga venda ja, et keegi tark mõtleks välja sellised asjad, mida on huvitav küsida.

    Kaasaks normal venna korral rohkem rahvast tribüünilt ka.
    Millise publiku juurde? Sina ju staadionile ei tule, sellepärast ongi vaja live streami :P

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Näiteks mina viitsin. See laupäev toimub mäng õhtul, staadionil veel sellisel kellaajal külm ja on kindel plaan pokkeri kõrvale streami vaadata soojas kodus juhul kui see töötab. Lisaks peaks toimuma ka PokerStars EPT Berliini Live stream finaallauast, selle kohta tuleb teadaanne nõks hiljem.



    Millise publiku juurde? Sina ju staadionile ei tule, sellepärast ongi vaja live streami :P

    Sa ei sanaud mu juttust vist mitte sõnagi aru.

    Esialgne promopakkumise idee oli, et vaheajal publiku liikme ja pp-de esindaja vahel hu.

    Ma mõtlesin, et kes seda viitsib kaugelt vaadata. Keegi kuskil väikse laua taga. Käsi keegi ei näe jne.

    Kui idee oli punlikut kaasata, siis ma mõtlesingi seda, kuidas publikut kaasata.
    See, ka smina tulen, või ei tule ei puutu üldse asjasse.

    Live streami kohta ei öelnud ma midagi ja see on igati kõva idee.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Sa ei sanaud mu juttust vist mitte sõnagi aru.

    Esialgne promopakkumise idee oli, et vaheajal publiku liikme ja pp-de esindaja vahel hu.

    Ma mõtlesin, et kes seda viitsib kaugelt vaadata. Keegi kuskil väikse laua taga. Käsi keegi ei näe jne.

    Kui idee oli punlikut kaasata, siis ma mõtlesingi seda, kuidas publikut kaasata.
    See, ka smina tulen, või ei tule ei puutu üldse asjasse.

    Live streami kohta ei öelnud ma midagi ja see on igati kõva idee.
    Seepärast kasutagi tsitaate. Su postitus tuli pärast live streami juttu, live pokkeri idee oli ununenud ja arvasin, et su viimane postitus käis just streami kohta ning "kes seda kaugelt toksimist ikka vaadata viitsib" all pidasid silmas live stream kui kaugelt jalgpalli vaatamist.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES