Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86
  1. #1
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    88

    FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Siin teemas võiks areneda arutelu klubi turunduse ja reklaami osas.

    Panen alustuseks selle idee kirja, et kodumängude vaheajal korraldada mikromäng klubi esindaja ning publiku hulgast valitud või loositud inimese vahel (ei julge pead anda, kas see ka praktiliselt teostatav on, aga ma loodan, et praktilisus ei hakka siinses teemas ideid piirama - kunagi ei tea, mis mõnest mõttest võib välja kasvada:)

    NB! Ma ise olen suhteliselt hea katsejänes, kuna olen amatöör nii pokkeris kui jalgpallis, samas pakuvad mõlemad valdkonnad huvi.

    * Kas keegi on kursis, kui palju on Eestis veel nn pokkeripõhiseid jalgpalliklubisid?
    Viimati muudetud Riivo77 poolt : 13.04.12 at 12:28

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Noh ideena kui see pokkerilaud on poolajaks sinna veetud võiks seda mängida ka rahulikult ju tegelikult mängu ajal. Saad vaadata jalkat ja toksida live pokkerit.

  3. #3

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Põhimõtteliselt on see cool idee, kui Riivo ja Jossi mõtted kokku panna. Mänguajal pokkerilaud kuskile sinna staadioni kõrgemale osale, et sul on tervest Kalevi staadionist ülevaade ja saad pokrit mängida klubi "auhindadele", alati saab vaikselt ka cashgame välja panna. Ise olen HU formaati harrastanud päris palju ja võin selles valdkonnas olla klubi esindaja pealtvaatajatega võistlemises. Arendame teemat, äkki on pühapäeval ilma vihmata ilma puhul isegi laud juba staadionil:).

    FC Soccerneti klubiliikmed osalesid meie pokkeriturniiril, samuti tean et Olympicus on mõningad mängijad, kunagi toimus mingi jalgpallivõistkondade pokrivõistlused ka vist Olympicu juhendamisel.

  4. #4

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Õues ei saa kaarte mängida, tuul puhub lehed laiali :(

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    437

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Selliseid kaarte tuul juba ei liiguta http://www.google.com/imgres?q=steel...9,r:1,s:0,i:65

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Põhimõtteliselt on see cool idee, kui Riivo ja Jossi mõtted kokku panna. Mänguajal pokkerilaud kuskile sinna staadioni kõrgemale osale, et sul on tervest Kalevi staadionist ülevaade ja saad pokrit mängida klubi "auhindadele", alati saab vaikselt ka cashgame välja panna. Ise olen HU formaati harrastanud päris palju ja võin selles valdkonnas olla klubi esindaja pealtvaatajatega võistlemises. Arendame teemat, äkki on pühapäeval ilma vihmata ilma puhul isegi laud juba staadionil:).

    FC Soccerneti klubiliikmed osalesid meie pokkeriturniiril, samuti tean et Olympicus on mõningad mängijad, kunagi toimus mingi jalgpallivõistkondade pokrivõistlused ka vist Olympicu juhendamisel.
    Cashgame staadioni ääres ja suhteliselt võõraste inimestega ei ole hea mõte ja on suure probleemi tekitamine. Turniiriformaadis freeroll on tehtav ja olema täiesti legaalne ettevõtmine. Sellistel üritustel võib teid vabalt toetada ükskõik, mis pokkerituba oma auhindade, pokkerilaua kui ka muu inventariga.

    Tehke ära ja mina tulen mängima.

  7. #7

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Otseülekannete venimine on lasknud kahjuks ühel kolmanda liiga satsil meist ette saada: http://soccernet.ee/iii-liiga-klubi-...otseulekandeid

    Üritaks ikka ise ka selle asja käima saada.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tehke palun trennides testid ära. Streami saan panna kindlalt pealehele ja väga suure tõenäosusega ka foorumisse.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Tehke palun trennides testid ära. Streami saan panna kindlalt pealehele ja väga suure tõenäosusega ka foorumisse.
    Pastilaa just päeval rääkiski muga sel teemal ja homme enne trenni plaanis testida, kui hästi stream välja tuleb.

  10. #10
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Kes seda omavahel tokismist ikka kaugelt vaadata viitisb. Tehke parem suured billboardid, kus mingid tüüppsituatsioonid, mida lahendam pusida.

    a´la, mingi jorss joob täis ennast, ruupor kaasas. Tõmbab suvalise publiku juurde suure tahvliga ja küsib mingit sellist pokkeriteoorialast küsimust, mis ajab suvalisel jalkafännil juhtme kokku, aga saavad lampi pakkuda. Kes kõige täpsemini lahendab ühe ksüimuse, saba mingi lambi auhinna. (Alkot reklaamiseaduse järgi kinkida imo ei tohi ametlikult).
    Kui mõni ikka pakub midga, siis pärats sama ruuporiga vend sleetab inimlikult a lihstalt ära.

    Muidugi eeldab hea jutuga venda ja, et keegi tark mõtleks välja sellised asjad, mida on huvitav küsida.

    Kaasaks normal venna korral rohkem rahvast tribüünilt ka.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 082

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Kes seda omavahel tokismist ikka kaugelt vaadata viitisb. Tehke parem suured billboardid, kus mingid tüüppsituatsioonid, mida lahendam pusida.
    Näiteks mina viitsin. See laupäev toimub mäng õhtul, staadionil veel sellisel kellaajal külm ja on kindel plaan pokkeri kõrvale streami vaadata soojas kodus juhul kui see töötab. Lisaks peaks toimuma ka PokerStars EPT Berliini Live stream finaallauast, selle kohta tuleb teadaanne nõks hiljem.

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    a´la, mingi jorss joob täis ennast, ruupor kaasas. Tõmbab suvalise publiku juurde suure tahvliga ja küsib mingit sellist pokkeriteoorialast küsimust, mis ajab suvalisel jalkafännil juhtme kokku, aga saavad lampi pakkuda. Kes kõige täpsemini lahendab ühe ksüimuse, saba mingi lambi auhinna. (Alkot reklaamiseaduse järgi kinkida imo ei tohi ametlikult).
    Kui mõni ikka pakub midga, siis pärats sama ruuporiga vend sleetab inimlikult a lihstalt ära.

    Muidugi eeldab hea jutuga venda ja, et keegi tark mõtleks välja sellised asjad, mida on huvitav küsida.

    Kaasaks normal venna korral rohkem rahvast tribüünilt ka.
    Millise publiku juurde? Sina ju staadionile ei tule, sellepärast ongi vaja live streami :P

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Auhindadeks võiks olla mingi fänni stuff, example FC PP särk vms... Alkot ei tohi jh auhinnaks olla ja asjad võiks seadusega kooskõlas olla, siis ei teki arusaamatusi, sest alati on keegi, kellele mingi tegevus ei meeldi, aga "kituda" meeldib :D

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Streami idee on kena ja kõik, aga kas teil on selleks dedicated server olemas? Kaameraga väljaku äärest reaalse ja töötava striimini on ikka väga pikk maa

  14. #14
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Näiteks mina viitsin. See laupäev toimub mäng õhtul, staadionil veel sellisel kellaajal külm ja on kindel plaan pokkeri kõrvale streami vaadata soojas kodus juhul kui see töötab. Lisaks peaks toimuma ka PokerStars EPT Berliini Live stream finaallauast, selle kohta tuleb teadaanne nõks hiljem.



    Millise publiku juurde? Sina ju staadionile ei tule, sellepärast ongi vaja live streami :P

    Sa ei sanaud mu juttust vist mitte sõnagi aru.

    Esialgne promopakkumise idee oli, et vaheajal publiku liikme ja pp-de esindaja vahel hu.

    Ma mõtlesin, et kes seda viitsib kaugelt vaadata. Keegi kuskil väikse laua taga. Käsi keegi ei näe jne.

    Kui idee oli punlikut kaasata, siis ma mõtlesingi seda, kuidas publikut kaasata.
    See, ka smina tulen, või ei tule ei puutu üldse asjasse.

    Live streami kohta ei öelnud ma midagi ja see on igati kõva idee.

  15. #15
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    streambuffet.com peaks pakkuma mingeid võimalusi, ainult hindade kohta ei oska öelda. Raju stream oli nende kaudu viimasel tehtud.

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Ütleme nii, et laias laastus kõige odavam striimi lahendus maksab ca 120€ kuus, kui pokkeriprodel on kuus mingi 4 mängu siis jämedalt ühe mängu ülekande hind on kuskil 30€. Mõtleme nüüd kas see reaalselt ka mõistlik on

  17. #17
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    aa, siuke asi maksab ka :D

  18. #18
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Täna siis sai testitud ustreami kaudu otseülekannet trennist 10min. 4 vaatajat olid ja kõigi sõnul oli pilt suht udune ja kehva. Ilmselt osaliselt oli asi ka õhtuhämaruses juba. St järgmine mäng ka õhtul ja siis vähemalt minu tarkusega pilti sellest ei tule. Kui kellelgi tehnikaspetsil ettepanekuid vms, on need teretulnud.

  19. #19
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    saatsin sormile lingi, ta käis selle idee algselt välja. äkki oskab midagi asjalikku öelda

  20. #20
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Lasin Ustreamil tänase streami salvestada ka. Hetkel panin selle kordusega jooksma fcpokkeriprod kanalil. Tulemus tõesti hädine. Telefoni taha asi kindlasti ei jää (htc sensation xl - muidu lindistatud videod igati ok telefoni kohta). Mõni spets äkki teab öelda, kas põhjuseks mobiilne net või Ustream? www.ustream.tv/channel/fcpokkeriprod

Lehekülg 1, kokku 5 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES