Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 66
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Thumbs up PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Viimaks astus PokerStars väga suure sammu ja alustas juriidilist lahingut pokkeri statistika kogumise ja edastamisega tegeleva lehekülje pokertableratings.com (PTR) vastu, vahendab pokerfuse.com.

    PokerStars väidab, et PTR on vastuolus intellektuaalse omandi õigusega ja pokkerituba on saatnud keelustamiskorralduse kirjad, öeldes, et tegemist ei ole tühipalja ähvardusega. Kokku on pandud mitmest advokaadist koosnev meeskond erinevatest juristiktsioonidest.

    PTR on pokkeri andmeid koguv veebileht, mis on peamiselt suunitletud rahalaudadele suurtemates pokkeritubades. Nende andmeid kasutades saab iga kasutaja näha otsitava mängija võite või kaotusi, mängustiili, graafikut, detailset statistikat ja palju muud. Samuti PTR müüb pokkeritubade mängitud käsi.

    Pokkerikäte ostmine ja müümine on keelatud enamus pokkeritubades ja on astutud ka mitmeid samme, et illegaalset äri takistada aga siiski on andmekogumine jätkanud arengud ning tänapäeval PTR toetab enamus suuremaid pokkeritube ja - võrgustikke.

    «Paljud on pettunud meis, et nende (PTR - toim) takistamine on võtnud nii palju aega (peaaegu neli aastat - toim.),» kirjutab PokerStarsi üks juhtidest Lee Jones. «Inimesed, kes juhivad pokertableratings.com lehekülge on teinud märkimisväärseid samme, et hiilida kõrvale seadusandlusest ja peita oma tegevust. Aga nüüd oleme võtnud ette selle tee ja läheme sellega ka lõpuni ning hoiame meie mängijaid kursis toimuvaga.»

    Allikas: http://pokerfuse.com/news/law-and-re...table-ratings/

  2. #2

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Hea mina ei kasutanud PTR-i eriti kunagi, va HU.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Mind ka pole väga huvitanud, kas see lehekülg on olemas või mitte, kuna kokkupuude minimaalne isegi PS'is mängides. Aga mul tekkis peas küsimus, et OPR/SS on ka ju samalaadsed leheküljed, mis paljastavad mängijate informatsiooni, mitte küll nii põhjalikult kui PTR aga siiski, põhimõtteliselt tuleks ju need ka ära keelata või saan asjast valesti aru?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mind ka pole väga huvitanud, kas see lehekülg on olemas või mitte, kuna kokkupuude minimaalne isegi PS'is mängides. Aga mul tekkis peas küsimus, et OPR/SS on ka ju samalaadsed leheküljed, mis paljastavad mängijate informatsiooni, mitte küll nii põhjalikult kui PTR aga siiski, põhimõtteliselt tuleks ju need ka ära keelata või saan asjast valesti aru?
    Neil on OPT-IN ja OPT-OUT variandid. Ehk kui sulle ei meeldi, et keegi su statistikat jälgib saad selle kinni keerata.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Ahjaa, midagi häguselt tuleb meelde, siis on asi OK.

  6. #6

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Neil on OPT-IN ja OPT-OUT variandid. Ehk kui sulle ei meeldi, et keegi su statistikat jälgib saad selle kinni keerata.
    kas default on, et mängija statistikat ei ole näha? kui default on, et on näha, ja pead tegema samme selle mittenähtavaks tegmiseks, siis on see ka paras nali imo. õigem oleks, et kes tahab see teeb nähtavaks ja ülejäänutel on peidetud by default.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Default on ikka imo, et on näha.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Sharkscope'is ei ole vaikimisi suurt midagi näha (mängitud mängude arv ning avg. stake vist on ainult).

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Sellest saan veel aru, et vahest hea kellegi graphi näha. Aga see ei meeldi kohe üldse, et nad sedasi mängitud käsi müüvad.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Sharkscope'is ei ole vaikimisi suurt midagi näha (mängitud mängude arv ning avg. stake vist on ainult).
    Hmm.. Sa siis väidad, et enamus mängijaid on teinud vabatahtlikult OPT-IN-i ehk enamus mängijaid on Sharkscopest teadlik? Ja mängijad, kes mänginud 10-20 mängu on ka kohe teinud OPT-IN-i? Tegelikult on vastupidi, sul puudub lihtsalt tasuline kasutaja.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tulin siia teemasse pokkerisheriffi komentaari lugema. Kahju iseenest kui peaks kinni minema, mind jätab suht külmaks see leht aga vahel on tore vaadata vaalade graafikuid jne.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hmm.. Sa siis väidad, et enamus mängijaid on teinud vabatahtlikult OPT-IN-i ehk enamus mängijaid on Sharkscopest teadlik? Ja mängijad, kes mänginud 10-20 mängu on ka kohe teinud OPT-IN-i? Tegelikult on vastupidi, sul puudub lihtsalt tasuline kasutaja.
    Ma ei oska kahe esimese lause kohta suurt midagi vastu öelda, kuna oma eelmise postitusega vastasin ma Sheriffile. Kas ma saan aga viimasest lausest õigesti aru, et kui keegi Sharkscope subscriptioniga inimene mind seal otsib ja ma opt-in'i teinud pole, saab ta ikkagi kogu mu statistikat näha?

  13. #13
    Jube Noob Kasutaja Trapface avatar
    Liitus
    Feb 2012
    Asukoht
    Trapland
    Postitusi
    197

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Tulin siia teemasse pokkerisheriffi komentaari lugema. Kahju iseenest kui peaks kinni minema, mind jätab suht külmaks see leht aga vahel on tore vaadata vaalade graafikuid jne.
    Esimene ametlik Sheriffi-groupie?

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei oska kahe esimese lause kohta suurt midagi vastu öelda, kuna oma eelmise postitusega vastasin ma Sheriffile. Kas ma saan aga viimasest lausest õigesti aru, et kui keegi Sharkscope subscriptioniga inimene mind seal otsib ja ma opt-in'i teinud pole, saab ta ikkagi kogu mu statistikat näha?
    Jah. Anna oma screen-name ja kontrollin ära. Minu teada vaikimis on OPT-IN ja OPT-OUT tuleb teha. Vastasel juhul see sait oleks ju suht mõttetu, sest suur osa mängijatest ei tea Sharkscopest midagi või neid ei huvita see sait ning nende statistika paljastatavus.

  15. #15

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Top Poker Countries This Year

    Averages - Hands Played: 12,792,393 Profit: $-389,042 Players: 4761


    Ehk siis 91M$ rake´i ainuüksi NLHE ja PLO cashgame´ist kamba peale. Pokerstarile kuulub sellest nii pool? Advokaatide pealt pole vaja vähemalt kokku hoida.

    Kusjuures suurim võitjamaa Itaalia tundub tabelis sees olevat ainult iPokeri tulemustega. Seega pokerstars.it/fra ei trackita?

  16. #16

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hmm.. Sa siis väidad, et enamus mängijaid on teinud vabatahtlikult OPT-IN-i ehk enamus mängijaid on Sharkscopest teadlik? Ja mängijad, kes mänginud 10-20 mängu on ka kohe teinud OPT-IN-i? Tegelikult on vastupidi, sul puudub lihtsalt tasuline kasutaja.
    Ongi vist nii, et tasulised näevad anyway, aga tasuta näed vaid nende omi, kes opt in teinud.
    Mina igaljuhul pidin küll ise opt in tegema. 2 korda isegi, sest Pokerstars.ee alguses pidin uuesti tegema.

  17. #17

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    [I]Seega pokerstars.it/fra ei trackita?
    Trackitakse kindlalt. Pane näiteks D.Minieri vms otsingusse.

  18. #18
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Jumalad on vist Pokkerisheriffi kuulda võtnud.
    Praise the god!

  19. #19
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Top Poker Countries This Year

    Averages - Hands Played: 12,792,393 Profit: $-389,042 Players: 4761


    Ehk siis 91M$ rake´i ainuüksi NLHE ja PLO cashgame´ist kamba peale. Pokerstarile kuulub sellest nii pool? Advokaatide pealt pole vaja vähemalt kokku hoida.

    Kusjuures suurim võitjamaa Itaalia tundub tabelis sees olevat ainult iPokeri tulemustega. Seega pokerstars.it/fra ei trackita?
    See pool reigist tundub utoopia. PokerStarsi puhul on tõenäoliselt näitajad kõrgemad kuna vahelülisid vähem aga näiteks suvalise suure võrgu skini puhul saab pokkerituba kõigest 20-30% reigist omale, millega tuleb edaspidi katta kõik kulud: töötajad, reklaam, promod jne. Ülejäänud 70-80% jaguneb affiliate, mängijate rakeback + raha võrgu omanikele.

  20. #20

    Re: PokerStars alustas juriidilist sõda PTR-i vastu

    Ma mõtlesin Pokerstarsi ja poolt kogu selle aasta 91M$ suurusest reigist. Tõenäoliselt on see 50% vägagi tagasihoidlik arvamus arvestades seda, et Pokerstarsis on juba avatud laudu rohkem, kui järgmisel konkurendil mängijaid. Nüüd tuleb sinna juurde liita kogu MTT/SNG ja muude rahamängude reik. Seega vaevalt nüüd Pokerstarsil järsku mängijate õiguste esindamisega kiire hakkas. Isegi väikese Eesti puhul oleks neil elu oluliselt keerulisem olnud, kui mõni (kaug)hasartmänguseadusega seotud tähtis ametnik oleks kasvõi kogemata PTR-i lehele jõudnud. Mina saan aru sellelt vahendajate jms teemast aru aga ametnik ei saaks.

    Millest ma aga aru ei saa on rahalaudades enamuse mängijate poolt makstav kümnis iga võidu pealt.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES