Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 66
  1. #1

    Pokerstars bankroll building

    Heips

    Teen teema, et arutleda milline võiks olla mulle parim variant bankrolli üles ehitamiseks?

    Endast natukene, olen tudeng, tuubin koolis ja kooli kõrvalt tööl ning aega napib vabaks ajaks ja praegu tundub pokker mõnus väljalülitamine ennast argielust.

    Minu kogemused pokkeriga piirduvad hetkel sellega, et kunagi ajateenistuses tegin 15 USD deposiidi starsi ja siis klõbistasin seal ei ela ei sure piiril kahte lauda NL2-es. Pärast ajateenistust jäi järgijäänud roll seisma. Nüüd uuest aastast mõtlesin, et hakkan ennast arendama ja katsun vähe bankrolli vähe suuremaks saada ja äkki õnnestub näiteks kasvõi oma tagasihoidlik telefoniarvegi pokkeriga tasuda. Olen ka siin foorumis kolanud ja üritanud oma mängu parandada Ranka tabeli abiga. Abi on olnud ning mäng muutunud kindlamaks, aga ikka post flop mängus panen vahel sellised pirnid, et hingitsen bankrolliga ühe koha peal.

    Praegu olen mänginud NL2 FR Zoomi ja vaikselt päästnud oma peaaegu nulli kukkunud bankrolli, hetkel selleks siis 11 USD. Kunagi sai proovitud ka 45 MEN SNG-sid 0,25 sisseostuga ning tulid isegi mõned võidud, aga iseenesest väga ei meeldinud, sest tihti pole aega võtta, et mängida 2 tundi turnat ja eriline masekas tuli peale, kui olin poolteist tundi aega kulutanud ja näiteks mullis välja lendasin.

    Minu variandid oleksi rolli ehitamiseks:
    a) NL2 FR Zoom
    b) 45 MEN SNG 0,25$

    Katsuks mingi arutelu püsti panna, millise mängu valida? Võib olla pakute välja hoopis mõne muu variandi (Fifty Fifty 1,50 $, 90 MEN SNG 0,25$ või kes teab mida veel :)). Kuidas ennast kõige parem selles arendada? Jne. Loodan, et sellest saan abi nii mina kui mõni teine algaja.

    Oeh jutt tuli pikk ja loodan, et mitte väga segane.

  2. #2

    Re: Pokerstars bankroll building

    Imo NL2 ja ranka tabel ja print!

  3. #3

    Re: Pokerstars bankroll building

    Knockout sng-d on ka suht head rolli kasvatamiseks. Suht sarnased DoN-idele, millega omal ajal sai bankroll üles ehitatud.

  4. #4

    Re: Pokerstars bankroll building

    Knockout sng-id leidsin ainult 1,50$ 90 mehe omi, mulle hetkel tundub, et minu tagasihoidliku bankrolliga algul nats riskantne?

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokerstars bankroll building

    Soovitus - investeeri tiba rohkem alguses (soovitavalt 100$+). Kui plaan mängu vähegi tõsisemalt õppida ja distsiplineeritult mängida, siis raiskad vaid ise enda aega mingisuguste 20c turniiridega.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokerstars bankroll building

    Kui tõesti tahad rolli kasvatada sellest 11$ siis jää 45manide juurde, olen ise aega tappes mitu korda 3-5$ endale starsi rolli ehitanud nendega, zoomist hoiaks eemale, seal võib nii väike roll kaduda kiirelt.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Pokerstars bankroll building

    Minu variandid oleksi rolli ehitamiseks:
    a) NL2 FR Zoom
    b) 45 MEN SNG 0,25$

    huvitavad variandid.
    a) v6id 5 min jooksul kaotada/duubeldada kogu rolli mangu isearasuste t6ttu
    b) rahadesse j6uad peale tund aega valdanud mangu ja siis on ka viimane cash miski 37senti, v6itjale 3$?

    imo kui mangida 45mane siis ikka turbo omi ja kindlasti multitableda.

    yks variant on veel, mine v6ta endale kuskilt tasuta bankroll ja kl6bista 6ppe eesmargil pisikeses toas kus ka halvemad mangijad ja v6imalus suuremat roid naidata.
    http://www.yourpokercash.com/

    kusjuures ise sai just seda teed mindud. eile sebisin endale black chip pokkerisse 25$. grindisin nii, et tuld l6i silmadest valja. tulemuslikult obv. tuli isegi FT.
    tana logisin juba sisse kui PRO, rolliks 550$. LOL.

    fun on ka see, et eilsel nimevalikul panin taitsa tappi - 3rollers

    gl
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 19.04.12 at 14:57

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Pokerstars bankroll building

    Fyte räägib suht õiget juttu, muidu tundub et sinust saab järjekordne Nozzu, esimesed cashoudid vb alles 2 aasta pärast. (Mitte, et mul midagi Nozzu vastu oleks, täitsa loetav blogi on tal) võid sealt ka näpunäiteid kuhjaga saada.

  9. #9
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Pokerstars bankroll building

    kanna kõik sisse mis sul on,mine nl100+ tuubelda paar korda ja on sul korralik roll.
    algaja õnn eksisteerib pokkeris

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokerstars bankroll building

    yks variant on veel, mine v6ta endale kuskilt tasuta bankroll ja kl6bista 6ppe eesmargil pisikeses toas kus ka halvemad mangijad ja v6imalus suuremat roid naidata.
    http://www.yourpokercash.com/
    Eesti on enamusel sellistel lehtedel banned riikide hulgas.

  11. #11

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Eesti on enamusel sellistel lehtedel banned riikide hulgas.
    Väike rumal küsimus, aga miks Eesti on bännitud enamusel?

  12. #12
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Väike rumal küsimus, aga miks Eesti on bännitud enamusel?
    prolly kuna eestis on ainult 4 legaalset tuba kus võib mängida:D

  13. #13

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    prolly kuna eestis on ainult 4 legaalset tuba kus võib mängida:D
    Ok loogiline, aga ka juba enne seda olid osad promod eestlastele suletud :) Või siis suleti eestlastele peale mõnda aega pakkumist.
    Just paar nädalat tagasi pakkus ka Muchos poker naistele tasuta raha, kuid mõne nädala pärast enam eestlased ei saanud.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokerstars bankroll building

    Seda mitmel põhjusel, esiteks muidugi see legal jama, teiseks pro huiarid a la Diadema111 ja Arnise sugused tolgused, kes tegid kontosid enda surnud vanaemale, naabri koerale ja kellele iganes, et sellega siis a) gäblida tuimalt 1bi reegli alusel ehk tuntud ka kui diadema meetod või siis hu-s "kaotada" see raha sõbrale ja nii mitme erineva kontoga, sest ega keegi ju ei kahtlusta kui uued kasutajad jooksevad ühe "tegija" vastu nl50s, kes siis kibekiirelt järsku raha välja üritab kantida.
    Kui tahad rolli ehitada siis võid ka näiteks Everestis sng.sid lasta, alates 4c-5$ leiab kuidagi traffikut ja lisaks on +ev kui suudad micro nädala toppi ronida.

  15. #15

    Re: Pokerstars bankroll building

    free bankrolli suhtes võin soovitada www.pokerstrategy.com , pakub kindlasti rohkem hüvesid kui mõni väike sait.

    Muidu ise soovitaks alustada NL2ga, samas ise olen cashi mängija, nii et eks see otsus ole sinnapoole kaldu.

  16. #16
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    prolly kuna eestis on ainult 4 legaalset tuba kus võib mängida:D
    Need 4 tuba kus eestlased mängida legaalselt võivad ei kotti neid pakkujaid ültse,ausalt öeldes keegi minu arust ei annagi nendesse tubadesse seda bankrolli(ainuke kuhu kunagi pakkuti oli PS )

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pokerstars bankroll building

    kui .ee-d veel ei olnud siis pokerstrategy.com andis küll pokerstarsi + pokerstrategy-s igast erinevaid pakkumisi nagu siin eelpool mainitud. samuti on seal harivaid videosi. igaljuhul kui saab ikka veel pokerstarsi näiteks, siis ma soovitaksin ka pokerstrategy-t.

  18. #18

    Re: Pokerstars bankroll building

    10 sendised 360 manid on ka mõeldav variant...aga jah kindlasti turbod läheb vähem aega ja siuksel tasemel täis samasuguseid donke...aga kui turniire hakkad harrastama siis tee kindlasti push-fold mäng selgeks, kas siis SNG Wizardiga vms

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Seda mitmel põhjusel, esiteks muidugi see legal jama, teiseks pro huiarid a la Diadema111 ja Arnise sugused tolgused, kes tegid kontosid enda surnud vanaemale, naabri koerale ja kellele iganes, et sellega siis a) gäblida tuimalt 1bi reegli alusel ehk tuntud ka kui diadema meetod või siis hu-s "kaotada" see raha sõbrale ja nii mitme erineva kontoga, sest ega keegi ju ei kahtlusta kui uued kasutajad jooksevad ühe "tegija" vastu nl50s, kes siis kibekiirelt järsku raha välja üritab kantida.
    Kui tahad rolli ehitada siis võid ka näiteks Everestis sng.sid lasta, alates 4c-5$ leiab kuidagi traffikut ja lisaks on +ev kui suudad micro nädala toppi ronida.
    pole nii väga kursis, aga kas Everestis räme rake ei ole? või on need 4-5 sendi omad ilma raketa? kui kunagi seal cashi lasin, siis oli küll rake meeletu.

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokerstars bankroll building

    Sng-del standard 10%.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES