Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 66
  1. #21

    Re: Pokerstars bankroll building

    PokerStrategyga ei saa ju rakebacki või olen ma millestki valesti aru saanud?

  2. #22
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    PokerStrategyga ei saa ju rakebacki või olen ma millestki valesti aru saanud?
    ei saa jah
    pm sellele saidile kuhu sa selle 50$ või mida iganes saad, seal edaspidi mängida pole mõtet, ise sooovitaks sellega mingeid turnasid tallata ja hitti loota, või mingi 5bi-ga nl10 lasta ja mingi decent roll teha, ning siis kuskile ruttu ümber kolida.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: Pokerstars bankroll building

    Pokerstategy ei paku enam ammu eestlastele seda 50 taala, mingit rakebacki ei saa, ainult siis kui oled mingi megamultiüpersuper rakegeneja siis saad sealt kuni 4k lisaboonust, eelmisel kuul võitis selle tüüp, kes kogus 136k stateegia punkti see võrdub laias laastus näiteks 272k VPPga staris, top 250 viimane koht 32k vpp-d. Lisaks rakeraces, kus samuti on suht tihe andmine. Freerollidega on nii, et mul, kes ma selle 50 taala starsi kunagi võtsin, on olnud au osaleda 1!! freerollil 10k mängijaga, samas everestis peaks olema 100$ freekad iga päev PS mängijatele, mis kuidagi ei suuda ületada seda valuet, mida on pakkunud mulle teine afflite.

  4. #24

    Re: Pokerstars bankroll building

    zoomi asemel soovitaks parem tavalisi laudu sest zoomis võib tõesti rohkem kaodata ja norm laudades rahvas rohkem loose ja k6rgem VPIP minu meelest

  5. #25
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Pokerstars bankroll building

    Sai ka ise pokerstrategyst alustatud. Väga head ja ülevaatlikud artiklid, loogilises järjestuses, mängu põhireeglitest üpris advanced teemani välja. Must read igale algajale. Mis puudutab 50$ taalaga gämblemisse, siis nüüd neil vist on mingi automaatne bankroll management seal peal, et sõltuvalt br-i suurusest on maksimaalsed buy-innid fikseeritud. Eks oli liiga palju igast rumeenia ja eesti osse, kel "suur raha" silme eest mustaks võttis.

  6. #26
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pokerstars bankroll building

    endalt tuleks küsida mõned küsimused. Mis eesmärgiga ma mängin pokkerit?
    Eeldades, et sa teed tööd ja õpid ülikoolis, siis et mõlemat edukalt teha pole aega tühistele asjadele.
    Mulle imho ei meeldi selline variant, et starsi bk on 7.66..et mis limiite peaks taguma.Tuleks ikka mingi paarsada arvele kanda
    Ja pigem siis mängiks juba low-limiidiga suuri MTT-si-saab piisavalt närvikõdi, isegi kui ei hiti
    Lihtsalt see, kuskil boonusrahaga v 7.66 rahaga "bankroll" tundub liiga rotilik suhtumine. Usu mind su elus on ka üks faktor, mida paljud noored ei taha arvesse võtta-aeg ja arvavad, et seda on lõputult

    Loe vähidiagnoosiga inimeste blogisi, kuda nad aega on hindama hakanud, mida nad alguses väärtuslikuks pidasid ja tegelesid mõttetute asjadega
    Viimati muudetud privador poolt : 19.04.12 at 22:38

  7. #27
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    endalt tuleks küsida mõned küsimused. Mis eesmärgiga ma mängin pokkerit?
    Eeldades, et sa teed tööd ja õpid ülikoolis, siis et mõlemat edukalt teha pole aega tühistele asjadele.
    Mulle imho ei meeldi selline variant, et starsi bk on 7.66..et mis limiite peaks taguma.Tuleks ikka mingi paarsada arvele kanda
    Ja pigem siis mängiks juba low-limiidiga suuri MTT-si-saab piisavalt närvikõdi, isegi kui ei hiti
    Lihtsalt see, kuskil boonusrahaga v 7.66 rahaga "bankroll" tundub liiga rotilik suhtumine. Usu mind su elus on ka üks faktor, mida paljud noored ei taha arvesse võtta-aeg ja arvavad, et seda on lõputult

    Loe vähidiagnoosiga inimeste blogisi, kuda nad aega on hindama hakanud, mida nad alguses väärtuslikuks pidasid ja tegelesid mõttetute asjadega
    No minul näiteks oli selliseks rotilikuks suhtumiseks üks kindel põhjus - põhimõte, et ma ei pane sentigi OMA raha pokkerisse. Oma raha depomine on libe tee. Kannad 200$ arvele, mängid nulli, ütled enesel, krdi rigged värk, väga sitasti ikka kaart jooksis, kuigi ise mängisin hästi. Kuna aeg on oluline, kannan lihtsalt veel veidi peale ja vaatan, kas seekord joppab paremini.

    Kuna mul endal on komme kõigest mis võimalik sõltuvusse jääda, otsustasingi seda teed vältida ülalmainitud väga lihtsa ja konkreetse reegliga. Suutsin ka oma 50$ bustoks teha ja kuna kusagilt polnud uut võtta, hakkasin higimull otsa ees freerolle mängima, samal ajal hoolega õppematerjale läbi töötades. Selle peale küll "raiskasin" mitu kuud, kuid nüüd on vähemalt mul teadmine, et pole oma raha sellesse asja investeerinud. Minule on see tähtis, võibolla mõnele mitte, sellisel juhul miks mitte depoda. Lihtsalt paljud fishid ongi sellised mehed, kes oma võimeid üle hinnates korduvalt depovad, selle asemel, et mängu arendamisega tegeleda.

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    No minul näiteks oli selliseks rotilikuks suhtumiseks üks kindel põhjus - põhimõte, et ma ei pane sentigi OMA raha pokkerisse. Oma raha depomine on libe tee. Kannad 200$ arvele, mängid nulli, ütled enesel, krdi rigged värk, väga sitasti ikka kaart jooksis, kuigi ise mängisin hästi. Kuna aeg on oluline, kannan lihtsalt veel veidi peale ja vaatan, kas seekord joppab paremini.

    Kuna mul endal on komme kõigest mis võimalik sõltuvusse jääda, otsustasingi seda teed vältida ülalmainitud väga lihtsa ja konkreetse reegliga. Suutsin ka oma 50$ bustoks teha ja kuna kusagilt polnud uut võtta, hakkasin higimull otsa ees freerolle mängima, samal ajal hoolega õppematerjale läbi töötades. Selle peale küll "raiskasin" mitu kuud, kuid nüüd on vähemalt mul teadmine, et pole oma raha sellesse asja investeerinud. Minule on see tähtis, võibolla mõnele mitte, sellisel juhul miks mitte depoda. Lihtsalt paljud fishid ongi sellised mehed, kes oma võimeid üle hinnates korduvalt depovad, selle asemel, et mängu arendamisega tegeleda.
    Mis selle "põhimõtte" point on? Et teistele rääkida, et ei olegi degen, kes enne võitmisi tegi loendamatuid deposiite, mis auku kadusid? Mulle tundub, et selline mõtteviis on neil inimestel, kes pole veel täielikult veendunud, kas see pokker on ikkagi õnnemäng või mitte ja siis sellepärast ei taha ka oma raha sisse panna. Vastasel juhul ei ole ju mitte mingisugust mõtet aega raisata freerolle/20c turnasid mängides, sest nt nl2-10 on üpris sarnase tasemega ja kergesti biiditavad. Depodes nt 50 buyini nl2 jaoks, on üsna kindel seljatagune ja mingi 5bi downer vm ei pane enesekindlust kõikuma.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 393

    Re: Pokerstars bankroll building

    Ma alustaks HT hyperitest või PLO-st. Mis siis, et variatsioon suurem aga fishe ka rohkem ja lisaks suurem tuleviku perspektiiv.

  10. #30
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Pokerstars bankroll building

    Viimane asi mis ma algajale soovitaks oleks HT või PLO. Esimese paari päevaga tõmmatakse nutuvõru ümber suu magama ja kassima.
    Ise depoks mingi 100$ ja laseks rahulikult NL5 FR-i vms ja siis juba vastavalt tulemustele liiguks kõrgemale.
    Tbh ma ei mängiks üldse starsis vaid kuskil kus normaalne rb ka olemas ja boonused (nii madalal ei saa starsis midagi obv). Yx sõber kes uus mängu depos ise just mergesse kus sai solid rb+boonuse ja muud hüved.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 20.04.12 at 01:24

  11. #31
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Pokerstars bankroll building

    Milles probleem, depo 10-15$... toksi paaar päeva 0.25$ (45man non-turbo) sngsi. BR 50$ NL2..BR 125$ NL5 jne.

    gl!
    Viimati muudetud Priidix poolt : 20.04.12 at 01:30 Põhjus: starsi..

  12. #32
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokerstars bankroll building

    Imo pole ka PLOd mitte mingil juhul mõtet torkida, enne kui NLHE täiesti selge on. Algaja jaoks on ka outide lugemine suht keeruline tegevus ja see võiks enne selge olla, kui keerukam formaat ette võtta.

  13. #33
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mis selle "põhimõtte" point on? Et teistele rääkida, et ei olegi degen, kes enne võitmisi tegi loendamatuid deposiite, mis auku kadusid?
    Üks pointidest, jah.

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Mulle tundub, et selline mõtteviis on neil inimestel, kes pole veel täielikult veendunud, kas see pokker on ikkagi õnnemäng või mitte ja siis sellepärast ei taha ka oma raha sisse panna.
    Pokker ongi õnnemäng, kui mängid mõnituhat kätt ja vaevalt biidid rake'i (kui üldse).

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    nl2-10 on üpris sarnase tasemega ja kergesti biiditavad. Depodes nt 50 buyini nl2 jaoks, on üsna kindel seljatagune ja mingi 5bi downer vm ei pane enesekindlust kõikuma.
    Mõnus on seda rääkida, kui oled mitu aastat mänginud ja õppinud. Sellisel juhul loomulikult pole probleemi biitida neid limiite. Samas algaja mängija jaoks see asi nii kergelt ei lähe, tean seda omast kogemusest ja ajast, kus mängud olid softimad kui praegu. Algaja ei mõista ka veel täielikult varianssi, läheb kergemini tilti, ei näe põhjuste tagajärgede seoseid ja kergesti võib omistada tulemustele tegelikkusest erinevaid põhjuseid. Tuletan ka meelde, et mikrodes mängib ka rake päris suurt rolli ja algajal ei pruugi piisata lihtsalt preflop tabelist ja paarist c-beti nõuandest, et bustoks minekut vältida. Jutu point on selles, et ei tohi suhtuda oma bankrolli kergekäeliselt, a'la kui otsas, kannan juurde. Vaid tuleb näha vaeva kohe algusest peale, et tekkiks korralik edge, millest piisab nii vastaste kui rake biitimiseks.

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
    Tuletan ka meelde, et mikrodes mängib ka rake päris suurt rolli ja algajal ei pruugi piisata lihtsalt preflop tabelist ja paarist c-beti nõuandest, et bustoks minekut vältida. Jutu point on selles, et ei tohi suhtuda oma bankrolli kergekäeliselt, a'la kui otsas, kannan juurde. Vaid tuleb näha vaeva kohe algusest peale, et tekkiks korralik edge, millest piisab nii vastaste kui rake biitimiseks.
    Sellepärast tõingi näiteks 50bi-suuruse depo, mis on üpris safe bankroll. nl2-5 piisab kindlasti täielikust ABC mängust, et normaalset plussi näidata.

  15. #35

    Re: Pokerstars bankroll building

    Kirjutan ka vahepeal siia, mida ma proovinud nüüd olen ja kuidas ühest või teisest asjast aru saanud.

    Eile võtsin jälle ranka tabeli ette ja proovisin vaikselt ikka ja jälle NL2 zoomi, 500 kätt ja -2bi. See ikka tõesti ei taha nii väikese rolliga ohutu olla, hoian mõneks ajaks sellest nats eemale.
    Järgmine proov oli muude asjade kõrvale 0,25$ 45 MEN SNG ja tulemuseks 2. koht, aga aja kulu jälle suht meeletu. Siis sai ette võetud huvi pärast üks 0,25$ 90 MEN SNG tulemus 9. koht. Lugesin vahepeal ka foorumit ja märkasin postitust:

    imo kui mangida 45mane siis ikka turbo omi ja kindlasti multitableda.
    Turbokad tundusid suht kahtlased, aga katsetasin seal oma kätt. Mängisin kokku seitse 0,50$ 45 MEN Turbo SNG-d, tulemuseks oli 4. Koht, 5. Koht ja 1. Koht. Mis nüüd multi tablemist puudutab, siis pärast katsetusi mängida zoomi neljal laual oli 4 turnat väga mõnus vaikne toksimine ja täitsa hästi veel jälgitav. Arvan, et mõnda aega võiks siis nende Turbokate kohta õppida.

    ...aga kui turniire hakkad harrastama siis tee kindlasti push-fold mäng selgeks, kas siis SNG Wizardiga vms
    Siinkohal uurin et kuidas on push-fold mängu kirjeldatus Eestikeelde tõlgitud Colin Moshmani SNG strateegia raamatus, olen aru saanud, et see küll ühe laua turnadele põhiliselt, aga kuidas sealsed tabelid näiteks toimiks 45 mehe turbokal ja on see äkki mõistlik õpikuks võtta?

    Mis siin teemas veel on silma hakanud, millele arvan, et võiksin omapoolset vastukaja anda.

    kanna kõik sisse mis sul on,mine nl100+ tuubelda paar korda ja on sul korralik roll.
    algaja õnn eksisteerib pokkeris
    Loodan, et seda väga tõsiselt ei pea võtma :P

    Soovitus - investeeri tiba rohkem alguses (soovitavalt 100$+). Kui plaan mängu vähegi tõsisemalt õppida ja distsiplineeritult mängida, siis raiskad vaid ise enda aega mingisuguste 20c turniiridega.
    Sellest olen aru saanud jah, et tegelikult normaalne alustada korraliku bankrolliga, aga noh mul hetkel selleks väga võimalust (kui aus olla ka tahtmist) pole, pigem prooviks just ennast vaikselt üles mängida selle pealt mis kunagi sai sisse kantud.

    Mis eesmärgiga ma mängin pokkerit?
    Mul eesmärgiks on lihtsalt pokkerit mängides saada mõneks ajaks argipäevast välja ja lustida mänguga, kus peab mõtlema ning panna ennast proovile kas saan vana väikese rolli üles ilma, et teeks mingisuguseid rumalaid katsetusi ja seda maha taoks.

    Üldiselt veits üllatunud, et täiesti uus nägu saab foorumis niipalju vastukaja, väga meeldiv ja saanud üksjagu juba mõtiskleda siin kirjutatu üle. Ootan endiselt, mida huvitavat mulle siin vastatakse.

    Tänud kõigile, kes siiani juba vastanud. gl

  16. #36

    Re: Pokerstars bankroll building

    Eelmises postis jäi kirjutamata veel see free bankrolli kohta

    yks variant on veel, mine v6ta endale kuskilt tasuta bankroll ja kl6bista 6ppe eesmargil pisikeses toas kus ka halvemad mangijad ja v6imalus suuremat roid naidata.
    http://www.yourpokercash.com/
    free bankrolli suhtes võin soovitada www.pokerstrategy.com , pakub kindlasti rohkem hüvesid kui mõni väike sait.
    Sain vastustest aru, et eestis selle kasutamine natukene raskendatud või kuidas?

  17. #37

    Re: Pokerstars bankroll building

    Sattusin vahepeal ka googeldama ja leidsin enda meelest mõistliku lehe ja tahtsin küsida, et kas need push fold tabelid on ok? Kui arvestada, et mängida ikka neid 45 mehe omi.
    http://www.intellipoker.ee/articles/?id=4353&page=2
    http://www.intellipoker.ee/articles/?id=4355&page=2

  18. #38
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Sain vastustest aru, et eestis selle kasutamine natukene raskendatud või kuidas?
    No isegi kui raha ei saa, siis häid õppematerjale on seal pokerstrategys küllaga. Sealt saab alla laadida ka mingi ICM traineri, kus mängid läbi push ja fold olukordi ja proge ütleb, kas on tõenäoliselt õige või vale otsus.

  19. #39

    Re: Pokerstars bankroll building

    peale full tildi kinni minekut eelmine suvi, olin rahast lage ja laenasin sõbralt €10 ja hakkasin laduma .25c 45manne.
    bankroll managemendiks valisin agressiivse 50 buy in.
    omast kogemusest tean, et eriti masendav on kui jõuad $1 mängudele ja siis pead alla liikuma tagasi .50c mängudele, tekib "rotitunne" aga senikaua kui sa respektid oma $15 samamoodi kui $2,000 jõuad sa pikapeale kaugele

    et minu soovitus bankroll ehitajale - mängi Multi Table SitnGosid, need lihtsalt parimad mängud maailmas

  20. #40

    Re: Pokerstars bankroll building

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Eelmises postis jäi kirjutamata veel see free bankrolli kohta



    Sain vastustest aru, et eestis selle kasutamine natukene raskendatud või kuidas?
    Hmm, kasutamine küll raskendatud pole. kiiresti uurisin ja ei leidnud ka põhjust, miks ei peaks eestlane seda stardikapitali saama. Muidu jah RB suhtes on nii, et nii mõneski kohas saad parema pakkumise. Samas on saite, kus ei paku keegi (vist) otsest RBd - Everest, stars ntx.

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES