Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 41

Teema: Petis?!

  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Petis?!

    Ostsin kasutaja "nomatter" käest raamatu: "Pokker ja võitja psühholoogia" . Raha sai eelmine nädalavahetus üle kantud. Olevat mees ka eelmine nv smart postiga teele pannud aga ei ole midagi saabunud. Lubas raha tagasi saata aga arvele ei ole midagi laekunud ja sõnumitele ka enam ei vasta. :/

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Petis?!

    Subs! Pean ise kohe jooksma aga panin siia posti, et asi vaka alla ei jääks. Saatsin teema ka camule ja viskan torke modede foorumisse.

  3. #3
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Petis?!

    Tundus jah selline petise moodi tegelane,nuias stake ja värki.Kui ma kirjutasin ,et kas keegi selle pokkeriprode osalustasu saab minu eest maksta ja maksan ise mb siis ta pmis`Ma saaks pangast kanda, peale tööd teen oma osalustasu ülekande ka ranka'le :)`Ilmselgelt tal mingit huvi selle üritusese suhtes ei ole ja tundub ,et selles kirjas ta valetas ja ta eesmärk oli raha välja petta,aga miks mingi raamatu 15€? või siis 20€ osalustasu pärast keegi oma nime rikkub?

  4. #4

    Re: Petis?!

    Kui pole nime, mida rikuda, siis milles probleem?
    uus kasutaja ja uuele ringile.

    edit: arvestades palju aega foorumis veetis, siis hourly jäi kesiseks:D

  5. #5
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Petis?!

    andmed olemas

  6. #6
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Petis?!

    nomatter 12:28 Viewing Thread Petis?!

    ( Click to show/hide )

  7. #7
    Pettuses kahtlustatav Kasutaja nomatter avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    53

    Re: Petis?!

    Privaatsõnumitele ei vasta? Ei käinud eile õhtust saati foorumiski!

    Ma ütlesin, et ma tagastan Sulle raha, saatsid veel mitu kirja peale seda, vastuseks mulle mitte midagi.
    Jõudsime vahepeal ka selgusele ju ps'des et telefoninumber oli vale - seetõttu Sul smartposti sõnumit ei ole.

    Nüüdseks oled saatnud mulle oma pangarekvisiidid ja teen peale tööd sulle ülekande ära ja panen raamatu õigele telefoninumbrile teele.
    Eks pärast otsusta ise, kas tagastad mulle raamatu eest raha või mitte.

    Ehk annaksid ka oma käitumisele selgituse?
    Ignoreerimised, probleemile lahenduse mitte otsimine, minuga mitte otse suhtlemine? Sul on olemas mu telefoninumber ja msn, millelt Sa saaksid mind kiiremin kätte, kui foorumis!

  8. #8
    Pettuses kahtlustatav Kasutaja nomatter avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    53

    Re: Petis?!

    Oma esimese tehingu tegin siin foorumis kasutajaga fiskars, tehing lihtne - kindel ostusoov, tehing - mõlemad täitsid kiirelt omapoolsed kohustused - LÕPETATUD!

    Sinuga - lubad raha kanda, ütlen, et panen kella 4-5 vahel posti, kaod vahetult enne nelja ära, oled õhtul 20.30 alles tagasi, küsin kas said korda, kas saad ülekande ära teha - Jah, nüüd on korras. Tulem: Raha ikka pole ja kogu ülejäänud õhtu vältel ignoreerid.
    Järgmine päev, uurid kas panin posti, kinnitasin, et postitatud, siis saatsid raha! Mitu päeva hiljem on telefoninumber öeldust teine ja pole midagi saanud ja otse ei soovi suhelda ka.

  9. #9
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Petis?!

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    nomatter 12:28 Viewing Thread Petis?!

    ( Click to show/hide )
    lol,see on 5 tärni postidus..

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Petis?!

    Sa pole kunagi MSN-iski ju?! Mina pole valet tel nr ka andanud, vaatasin MSN historyst järgi selle. Asi tegelikult lihtne, kui raha on tagasi kantud, lasen teema sulgeda, kui raamat käes, kannan raha tagasi. WIN WIN

  11. #11
    Räme Fish
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    15

    Re: Petis?!

    Kinnitan siis omalt poolt ka, et minu tehing kasutajaga "nomatter" laabus ilma probleemideta! Kõik toimus kiirelt ja ausalt.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Petis?!

    Ei tea, minul pole siiani midagi?!?

  13. #13
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Petis?!

    O
    M
    F
    G
    !

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Petis?!

    Soovitan tokenit ostes 100% kanda ENNEM kontole, alles hiljem kui token käes raha kanda-väldib palju pettusi ära.
    Kui hakatakse jahuma, et kanna esimesena vms...siis scam ja ei tasu rohkem tähelepanu pöörata

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Petis?!

    mis tokenist sa räägid? ballaholic ostis raamatu ju. : D

  16. #16
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Petis?!

    A token is an object of value

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Petis?!

    aga ega tokenimüüjal ka kerge pole, võib leiduda ka selliseid, kes tokenit kätte saades raha üle ei kanna?
    btw mul üks selline raamat, tutikas olemas peale enda oma. Kui soov on võin ära müüa. Võitsin ühe juurde ega oska sellega midagi tarka ette võtta.

  18. #18
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: Petis?!

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    aga ega tokenimüüjal ka kerge pole, võib leiduda ka selliseid, kes tokenit kätte saades raha üle ei kanna?
    btw mul üks selline raamat, tutikas olemas peale enda oma. Kui soov on võin ära müüa. Võitsin ühe juurde ega oska sellega midagi tarka ette võtta.
    no enamasti kes neid tokeneid ostavad on tuntud pargi regsid ja ise saad valida kellega tehinguid teed.Siin foorumis on päris paljusi kellele ma kannaks pimesi raha ette, sest võimalus et nad mind üle lasevad on 0,1.

    See nomatter on väga kahtlane kuju ja juba selle steigi teemaga oli aru saada, et võib olla scämmer.

    Muutis pidevalt stake tingimusi ja vähendas summat ning lubas kaotuse korral xxx ajal stake tagasi maksta.Mulle on suur humoor kui inimesed rahaga üle lastakse, sest ise nad on enamasti nii lollid ja usaldavad tundmatuid isikuid.

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Petis?!

    Jah minu teada siin foorumis on ka võimalik postitusi lugeda ning varasemate postituste põhjal analüüsida kellega tegu. Samuti inimeselt saab ka nime teada mida googeldada ses mõttes võib eelinfot saada kuid eks riske jääb alati igaühega siiski.

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Petis?!

    Tundub vist, et enda lollus, et usaldasin, pole vist suurt midagi teha?

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES